Coronavirus بحران است منجر به ایمن سازی بحران

اگر شما می خواهم پرسید زمانی که ما کودک متولد شده در ماه نوامبر چگونه به احتمال زیاد آن این بود که من تصمیم به

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

اگر شما می خواهم پرسید زمانی که ما کودک متولد شده در ماه نوامبر چگونه به احتمال زیاد آن این بود که من تصمیم به تاخیر در واکسیناسیون خود در برابر توصیه های دکتر را برای چند ماه, من می خواهم به شما گفته کاملا وجود دارد هیچ شانس.

من در گزارش بهداشت جهانی; من می دانم که این بیماری واکسیناسیون است و تقریبا ریشه کن در ایالات متحده هنوز هم زندگی بیش از حد بسیاری از کودکان در سطح بین المللی. من می دانم که کسانی که بیماری می آمد خروش در هر جامعه که در آن واکسیناسیون نرخ شیب. من می دانم که برخی از والدین فقیر در نقاط جهان پیاده روی برای روز پا به امید گرفتن فرزندان خود را واکسینه میشم به زندگی در یک کشور که در آن — تا چند ماه پیش -- من می تواند دسترسی به واکسن برای اعطا.

ما را در حال حاضر 3 سال, بود واکسن در برنامه. که نمی خواهد در این مورد برای ما فرزند دوم به دنیا آمد و در ماه نوامبر گذشته.

او چهار ماه واکسن دو ماه دیر و ما مطمئن هستیم که او خود آینده هستند. و ما منحصر به فرد است. در سراسر ایالات متحده وجود دارد شده است یک افت در واکسیناسیون به عنوان coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات مردم تمایلی به ترک خانه و بازدید دکتر. در سراسر جهان مهم بهداشت عمومی و برنامه های واکسیناسیون لغو شده است در میان همه گیر.

که مجموعه ما به صورت بالقوه بهداشت عمومی فاجعه پایین جاده. به عنوان واکسینه سهم از جمعیت قطره های مسری و کشنده بیماری های دوران کودکی — که بسیاری از آنها در حال حاضر تجربه تجدید حیات به دلیل ضد vaxxers — می تواند حق بازگشت کشتن کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. ما زندگی می کردند یک مدت طولانی از ترس از کشنده بیماری های عفونی و واکسیناسیون است که بخشی از دلیل که چرا. اما coronavirus از خط خارج شده است که پیشرفت و حتی اگر یک درمان یا واکسن برای coronavirus خود را در نهایت توسعه آن ممکن است مدت زمان طولانی به خنثیسازی همه پیچیده آن آسیب می رساند انجام داده است.

در مورد ما ما نهایت کودک خود عکس البته چند ماه دیر است. اما این یک nerve-wracking مصیبت. ما در یک خانه با 10 نفر چند تا از آنها را در معرض خطر بالا از coronavirus. مطب دکتر مورد نیاز ما برای آمدن به بیمارستان مرکزی به جای باز کردن درمانگاه های سرپایی و یا ساخت خانه بازدیدکننده داشته است. بیمه ما حاضر به پوشش گرفتن عکس در هر نقطه دیگری است. ما احساس شناور بدون اطلاعات کافی برای مقایسه خطرات ما خواسته شد تا نسبت به: چه بد بود آن را به تاخیر نوزاد عکس? چقدر خطرناک بود و آن را برای رفتن به بیمارستان است ؟ دکتر اطمینان داد که این امر می تواند امن به نشان می دهد تا به طور کامل نمی برآوردن ما — ما قابل درک است که خطر کم بود اما ما وضعیت خانه ساخته شده و حتی در سطوح پایین خطر یک نگرانی جدی برای ما است.

در نهایت آن را خوب پیش رفت. شریک زندگی من عینک ماسک در زمان نوزاد را به بیمارستان, او عکس های خود را و به خانه آمد. بیمارستان به نمایش در آمد آنها را در ورودی برای coronavirus علائم; هر کس با پوشیدن ماسک; راهرو بودند ترک کردند. نه شریک زندگی من و نه بچه مریض شدم.

ما باید برای انجام این کار دوباره در چند ماه; شاید در آن زمان این بیمارستان راه اندازی خواهد شد برای چیزی کمتر قرار گرفتن در معرض و یا شاید ما دوباره شانس ما. اما آن را ندارد به این ترتیب و با وجود ایده های خارج وجود دارد — از پشتیبانی برای بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی توسط پزشکان به درایو-از طریق درمانگاه — که می تواند کمک به مطمئن شوید که هر خانواده می تواند نگه دارید تا در واکسن در طول یک فاجعه است.

هنگامی که شما گرفتار یک بیماری شما معمولا نمی توانید گرفتن دوباره آن را در حالی که از آنجا که بدن خود را به یاد می آورد چگونه به مبارزه با آن است. واکسن سعی در القاء این پاسخ ایمنی بدون گرفتن شما بیمار در وهله اول. رایج ترین روش این است که معرفی مرده یا ضعیف ویروس ها و یا بخش های کلیدی از باکتری ها به سیستم شما. سیستم ایمنی بدن شما خواهد آموخت که چگونه به مبارزه با آنها, اما کمی وجود دارد و خطر بیمار شدن.

در آمریکا کودکان واکسینه شدن در برابر هپاتیت B, سیاه سرفه, روتاویروس, دیفتری, کزاز, واکسن سرخک و فلج اطفال و آبله مرغان, در میان بیماری های دیگر. محققان تخمین زده اند که برای هر سال که کودکان دریافت همه توصیه می شود در دوران کودکی واکسن برخی از 20 میلیون بیماری و 40000 مرگ و میر جلوگیری کرد.

واکسن قرار داده و به سادگی یکی از مهمترین و تحول فناوری در تاریخ بشر است. در 1800s مورخان تخمین می زنند که بیش از یک سوم (و در بسیاری از مکان ها بیشتر شبیه به نیمی) از کودکان درگذشت قبل از آنها تبدیل شده است 5. بیماری های عفونی بودند پیشرو قاتل. آبله به تنهایی کشته و صدها میلیون نفر با عظیم در سراسر جهان برنامه واکسیناسیون ما قادر به از بین بردن آن است.

واکسن باید کاهش یافت در طول coronavirus بحران هر دو در اینجا و خارج از کشور. یک مارس 15 مطالعه با نویسنده از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) استفاده می شود به منظور داده ها از فدرال واکسن برای کودکان برنامه برای پیگیری دقیقا چه مقدار از آنها کاهش یافته است. همانطور که در این نمودار از مطالعه خود نشان می دهد پاسخ این است که آنها بسیار کاهش یافته است به شدت درست در این زمان بسیاری از دولت آتن در اواسط ماه مارس:

تغییر در دوز سفارشات به صورت معمول اطفال واکسیناسیون.
CDC

در سطح بین المللی بیش از حد همه گیر است مختل برنامه های واکسیناسیون. سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که بیش از 100 میلیون کودک در سراسر جهان می تواند آسیب پذیر به سرخک به عنوان جرم برنامه های واکسیناسیون شده است مختل شود. حداقل 24 کشور را متوقف یا به تعویق افتاد جرم خود را ایمن سازی برنامه های.

کاهش مجموعه ما برای یک بحران بهداشت عمومی. اگر وجود جمعیت قابل توجهی از کودکان واکسینه نشده بسیار انتقال بیماری هایی مانند سرخک (که یک اصطلاح R0 تخمین زده می شود بین 12 و 18 به این معنی که میانگین فرد بیمار آلوده 12 تا 18 بیشتر مردم) می تواند به راحتی گسترش.

ورود coronavirus را تشدید مشکل است که در سال های اخیر است. در حال حاضر واکسیناسیون نرخ را کاهش بوده است به عنوان اطلاعات غلط در مورد واکسن خطرات منجر شده بسیاری از والدین به انتخاب کردن از immunizing فرزندان خود را. ضد vaxx جنبش تقویت شده توسط اطلاعات غلط و رسانه های اجتماعی را متقاعد کرده است بیشتر و بیشتر خانواده ها به تاخیر واکسن منجر به شیوع بیماری در جوامع که قبلا حذف این بیماری است. افت شدید واکسن با توجه به همه گیر خواهد شد این مشکل را به مراتب بدتر — به خصوص اگر بسیاری از این کودکان هرگز به عقب.

در طول چند ماه گذشته به عنوان همه گیر اثرات ضربه زدن به ما به صورت جدی در بسیاری از مطب که تمرکز تنها بر روی عکس برای نوزادان, فرض کنید که فشار خاموش بوستر برای کودکان بزرگتر نمی تواند یک معامله بزرگ است. اما به عنوان آن را تبدیل به آشکار است که حالت عادی ممکن است یک سال یا بیشتر به دور آنها مجبور به تجدید نظر است. CDC مطالعه نشان داد که کاهش در واکسیناسیون نرخ بسیار بالاتر برای واکسن برای کودکان مسن تر به احتمال زیاد به دلیل تمرکز در کودکان. اما در حالی که اکثر واکسن برای بچه ها قرار داده می شود چند ماه آنها را نمی توان خاموش به طور نامحدود و بدون خطر گسترده شیوع بیماری های عفونی به عنوان اجتماعی فاصله کاهش می دهد.

"ما کودکان و جوامع خود را در صورت افزایش خطر شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری" این مطالعه نتیجه می گیرد.

آنچه می تواند انجام شود به مطمئن شوید که کودکان دریافت واکسن نیاز آنها در طول همه گیر?

"نگرانی والدین در مورد به طور بالقوه در معرض فرزندان خود را به COVID-19 در طول خوب کودک بازديد ممکن است کمک به کاهش مشاهده شده" مه 15 مطالعه استدلال می کند. "به حدی است که این مورد یادآوری پدر و مادر نیاز حیاتی برای محافظت از کودکان خود در برابر جدی قابل پیشگیری با واکسن بیماری حتی به عنوان COVID-19 pandemic همچنان بحرانی است."

تجربه من با تلاش برای بدست آوردن کودک ما واکسینه نشان می دهد که مشکل کمتر است که پدر و مادر را درک نمی نیاز حیاتی برای محافظت از کودکان خود را و بیشتر است که آنها نیاز به گزینه های در طول یک بیماری همه گیر بحران است. در مورد ما, ما نیاز به آوردن فرزند ما در چهار ماه سلامتی بررسی کنید اما ما تا به حال چند سوال برای دکتر: می تواند ما را به یک درمانگاه به جای به بیمارستان مرکزی دانشگاه مجموعه ای از ساختمان ها است که همچنین می تواند درمان شهر ما coronavirus بیماران ؟ می تواند یک پرستار آمد و ملاقات با ما را در ماشین ما و بچه های عکس های خود را از طریق پنجره ماشین بدون ما حمل او را به بیمارستان ؟ چه در مورد یک خانه ببینید ؟

هر بار جواب نه بود — بیمارستان تا به حال راه اندازی روش برای چنین جایگزین. آنها گفتند که ممکن است انجام این کار در برخی از نقطه, اما در عین حال اصرار بیمارستان امن بود. اما در آن مرحله در این ویروس را گسترش و زندگی با برخی از خطر هم اتاقی ما واقعا احساس نمی راحت با در نظر گرفتن خطر است.

ما صرف در حالی که به دنبال گزینه های دیگر ما. ما بیمه خواهد تنها پوشش نوزاد واکسیناسیون در بیمارستان. ما می تواند پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات هنوز تحت پوشش بیمه ما, که می تواند حداقل مایل به واکسیناسیون او را در یک درمانگاه به جای در یک بیمارستان — برای $500. در پایان, ما او را به بیمارستان اما من نمی توانید سرزنش پدر و مادر که تصمیم به ماندن در خانه امیدوار است که امن تر حل خواهد در نهایت خود را در حال حاضر.

بسیاری از فردی مطب در حال ساخت تلاش های قهرمانانه — از جمله درایو-تا واکسن درمانگاه و بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی -- برای پر کردن شکاف. اما بسیاری از دیگران نیست صالح با قوانین بیمه و یا کاهش بودجه (بسیاری از متخصصان اطفال و کارکنان آنها گذاشته شده است که به عنوان coronavirus بحران باعث می شود قرار ملاقات دکتر نادر) و یا سرعت که با آن coronavirus وضعیت و قوانین محلی بوده است در چند ماه گذشته ،

به طوری که یکی از منطقه ما می تواند تمرکز بر: متخصص اطفال دفاتر ارائه می دهند بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی و درایو-از طریق واکسیناسیون کلینیک و اگر آنها نمی تواند استطاعت به انجام است که دولت باید به آنها کمک های مالی به آن را ممکن است. تا مطمئن شوید که صفحه اصلی بازدید ها گران قیمت هستند و می توانید با قرار دادن پزشکان در معرض خطر خود را و درایو-از طریق درمانگاه نیست, یک جایگزین خوب برای سلامتی بررسی تحت شرایط عادی. اما در شرایط فوق العاده بیشتر گزینه های معنی انعطاف پذیری بیشتر برای خانواده ها.

همچنین شاید مهم تر ما می تواند مقیاس تست به طوری که هنگامی که ما را به بچه های ما پشت خود را برای دور بعدی از عکس های ما می تواند اعتماد به نفس است که پزشکان با دیدن او را آزمایش به طور منظم برای coronavirus. ما همچنین می تواند پوشش واکسیناسیون برای همه بچه ها بدون در نظر گرفتن بیمه خود را به وضعیت, به رسمیت شناختن است که بسیاری از مردم ممکن است نیاز به استفاده از ارائه دهندگان شبکه برای دسترسی به واکسن.

در کشورهای در حال توسعه سازمان های بهداشت عمومی در صورت انتخاب های دشوار بین خطر گسترش coronavirus یا تضمین میلیون ها قابل پیشگیری مرگ و میر کودکان. اطلاعات بهتر در مورد چگونگی coronavirus گسترش کمک خواهد کرد که آنها را شناسایی کم خطر راه برای از سرگیری عملیات نجات غریق.

در نهایت البته راه برای حل این مشکلات این است که برای مقابله با کروناویروس بحران — یا با گسترده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی به عنوان کشورهایی مانند کره جنوبی و تایوان انجام داده اند و یا با یک درمان موثر و یا واکسن هر چند چنین یک راه حل این است که سال های دور.

به طور منظم برنامه ریزی شده واکسن خیلی مهم است هر چند به صبر برای پیروزی بیش از coronavirus. ما نباید درخواست پدر و مادر به شکل coronavirus خطرات خود و یا پذیرش ریسک از خارج از خانواده به یک بیماری به خاطر جلوگیری از دیگران است.

و حتی تحت شرایط عادی به پدر و مادر و پزشکان انعطاف پذیری مزایای عمده. صفحه اصلی بازديد و درایو-از طریق درمانگاه ها نه تنها کاهش coronavirus خطر آنها همچنین کمک به پدر و مادر است که کودک مراقبت از پدر و مادر که نمی تواند به راحتی در محل کار برای قرار ملاقات دکتر و پدر و مادر که آیا یک راه خوب برای رسیدن به نزدیکترین مطب دکتر. پوشش واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن یک کودک بیمه بهداشت و درمان کمک می کند تا ایجاد بچه ها که میلیون ها وجود دارد.

بیش و بیش از این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته لخت نقص در سیستم های که در حال حاضر یک مشکل است. واکسیناسیون در ایالات متحده بود و در حال حاضر در معرض خطر قرار دادن ما در یک موقعیت که در آن هر بیشتر نرخهای پایین در واکسن قرار داده و ما را در معرض خطر است. آن را در حال حاضر ضروری تر از همیشه است که ما آن را تعمیر.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن