عمیق سیاسی معنی قرنطینه مدل موی

انسان تراورس فواصل بزرگ برای به انجام رساندن چیزی است که یک فعالیت است که مجذوب دیگر انسان ها و به خصوص آمریکا

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

انسان تراورس فواصل بزرگ برای به انجام رساندن چیزی است که یک فعالیت است که مجذوب دیگر انسان ها و به خصوص آمریکایی ها.

مردم اجرا 26.2 مایل در مسابقات در سراسر جهان به دلیل افسانه های یونان باستان از یک دونده که فرار از ماراتن تا آتن. بسیاری از بزرگسالان آمریکایی از یک سن خاصی دریافت دلتنگ دوران کودکی تصویری بازی شبیه سازی است که 2,100 مایل سفر از غرب به شکوه اورگان است. ما آواز خواندن همراه به آهنگ افسانه ای در مورد یک مرد 500 مایل و اگر نیاز بود 500 بیشتر. و بی شماری وجود دارد و رمان و خاطرات در مورد تراورس کشور — در جاده ها و یا در طول wild Pacific Coast دنباله — و گاهی اوقات در 80 روز, گاهی اوقات در 50 سال برای پیدا کردن مکان برای خوردن،.

در حال حاضر در سال 2020 آمریکایی ها بار دیگر پر داستان تراورس راه دور — این زمان برای کوتاهی مو.

در یوبا و شهرستان سوتر در کالیفرنیا سالن و آرایشگاه باز کرده اند پیش از این دولت برنامه ها و با توجه به لس آنجلس تایمز برخی antsy مردم در حال سفر تا 600 مایل برای یک کاهش دهد. روز-سفرهای طولانی به برش دور ولگرد فولیکول های شدید هستند پیامدهای سالن خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است.

مو شده است roiling موضوع گفتگو پس از coronavirus مستندات برای اولین بار رفت به محل در سراسر کشور. با دسترسی به سالن و آرایشگاه قطع آمریکایی ها مجبور شده اند به صورت و تغییر عادات خود را: خرید کلیپرز, رنگرزی, رنگ گرفتن به رسانه های اجتماعی به بحث چه مدت طول می کشد تا ریشه های رشد و یا نشان دادن خود تلاش شکست خورده در یک بچه تر و تمیز. حتی مشاهیر خود اعتراف فولیکولی اسرار. و به آتن رفته بر مردم تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بی قرار و از جان گذشته.

در میشیگان anti-مستند معترضان صحنه کوتاه کردن مو تظاهرات در خارج از کنگره در لنسینگ هجوم دولت stay-در-خانه سفارشات و toting "پایان استبداد" نشانه. مشابه تظاهرات از سبک و زیبایی اتفاق افتاده در تگزاس و کانکتیکات است.

آرایشگران برش مو در طول میشیگان محافظه کار ائتلاف سازمان یافته "عملیات کوتاه کردن مو."
جف Kowalsky/خبرگزاری گتی ایماژ

این لحظات کوتاه کردن مو شجاعت می آیند با وجود مقامات بهداشتی' هشدار در مورد موج دوم coronavirus عفونت و چگونه سالن و آرایشگاه ها به خصوص ابتلا به ویروس گسترش به دلیل طبیعت نزدیک نظافت. با وجود این خطر به عنوان متحده شروع به باز کردن سالن و آرایشگاه هستند که شامل نسبتا در اوایل مراحل بازگشایی اغلب قبل از هتل ها و یا مدارس.

و بنابراین سالن ها و آرایشگران را تبدیل به میدان جنگ بزرگ فرهنگ آمریکایی جنگ.

اما در حالی که این مبارزه به نظر می رسد مانند آن را باید شوخ به خصوص از آنجا که اکثر مردم به راحتی می تواند موهای خود را در خانه اگر آن را ثابت می شود که کسل کننده این درگیری بیش از قیچی خودمان را به ارمغان می آورد تا چقدر مهم چیزی به ظاهر سطحی است که به زندگی ما. این ثابت می کند که چگونه مو — بدون در نظر گرفتن ما وابستگی سیاسی — به طور مستقیم به ما عمیق تر ایده های هویت و جامعه است. و چگونه مو را برای برخی از مردم همیشه در مورد قدرت و کنترل است.

وجود دارد $87.9 میلیارد صنعت جهانی بر محور چه خبر است یا نه در رفتن در بالای سر ما. کوتاهی مو, شامپو, رنگ آمیزی بافت, درمان سشوار دستهادائما روغن کرم های ضد آفتاب, پوست سر, اسکرابر, و هر چیز دیگری که اجازه می دهد تا ما را به انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم با ما مو کسب و کار با اهمیت فرهنگی. آن را نیز ذاتا شخصی است.

قلب مو, صنعت, و صنعت زیبایی در بزرگ پیچیده در اطراف این ایده اصلی خود بیان. به عنوان سطحی آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد ما چگونه برش و رنگ و درمان و فرایند مو ما این است که چگونه ما می خواهیم به خودمان و در همان زمان ما چگونه می خواهید به دیده می شود. موهای ما به ارمغان می آورد و نزدیک به ایده ما از ایده آل های ما خودشان هر آنچه که ممکن است.

"این بخشی از روال است که ما به دنبال یک روال ما شده ایم پس پس ما بچه های کوچک" J. Clark, واکر, سبک رزمی Vivot سالن پور Hommes در شهر نیویورک به من گفت. "چگونه شما احساس می کنید در مورد موهای خود را 100 درصد تاثیر می گذارد که چگونه ما خودمان را ببینید. تصویر می کشد مقدار زیادی از نگهداری."

"اگر شما نمی درک موهای خود را و سپس شما قطعا باید انجام دهید در حال حاضر." Davide Marinelli, صاحب Davide استودیو مو در شهر نیویورک به من گفت: انعکاس واکر احساسات. Marinelli گفت که قبل از همه گیر او انجام شده بود از 10 تا 20 خدمات در هر روز. مو "باعث می شود تاثیر بسیار زیادی در زندگی روزمره خود و ظاهر و اعتماد به نفس است."

راه درک ما از افراد دیگر موهایشان و سبک است که زبان خود را بیش از حد. ما بر اساس تجربیات فردی کسی که با یک شوک از رنگ صورتی در موهای خود را مجموعه ایده های خود ما را در مورد آنچه که فرد است که آنها چه کسانی هستند و چه منافع خود هستند. همان می رود برای موهای بلند, مو کوتاه, یک باب بالا و تنگ, تراشیده سر و فلان چیز.

مو فرمت هویت ما و می توان برخی از ما از مزایای که ما حتی ممکن است آگاه است.

من هرگز تا به حال به فکر می کنم دو بار در مورد آنچه که من می خواهم به غیر از من می خواهید آن را به نگاه خوب است. خوب است کاملا ذهنی البته و معمولا شامل چیزی است که من تو را دیدم یک مرد خوش تیپ در تبلیغات و یا من مخوف Instagram کاوش صفحه. اما افراد دیگر از جمله زنان و به خصوص مردان سیاه و زنان ندارد و این امتیاز. انتخاب آنها را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چگونه جامعه آنها را درک و آن را تا پر سابقه در مورد چگونه خاصی ظاهر قابل قبول بودند و دیگران نمی شد.

در سال 1968 (عمدتا سفید) فمینیست اعتراض Miss America pageant و ابزار در میان آیتم های نمادین نابود شده است. که اعتراض است که اغلب به عنوان یکی که در آن بند کشیده شدند اما در واقعیت هیچ بند سوزانده شد — آنها فقط سطل آشغال همراه با بیگودی و کلاه گیس علامت استاندارد قرار داده شده بر زنان ظاهر. به معترضان نداشتن فر مو و صورت پر از آرایش نماد مقاومت در برابر تبعیض جنسی از جشنوارههای زیبایی و هنجارهای جنسیتی آن زمان بود.

سیاه, زنان و مردان, آیا تا به حال به صورت طول عمر استاندارد قرار داده شده بر آنها توسط سفید امریکا در مورد چه نوع از مو قابل قبول است و چه چیزی نیست — خیلی بیشتر به تازگی نسبت به سال 1968 است.

در ماه مارس ویرجینیا شد فقط چهارم دولت در تاریخ — بعد از کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی — به ممنوعیت مو تبعیض که ناعادلانه اهداف سیاه و سفید مردان و زنان برای پوشیدن طبیعی مدل مو.

که قانون آمد و پس از نمونه مو تبعیض اخبار ملی.

در اوایل این سال یک دبیرستان تگزاس ارشد ساخته شده این خبر از آنجا که مدرسه خود را نمی خواهد اجازه می دهد او را به راه رفتن در فارغ التحصیلی مگر اینکه او قطع dreadlocks. به طور مشابه, در نیوجرسی در سال 2019 سفید داور مجبور سیاه دبیرستان کشتی گیر به قطع dreadlocks قبل از مسابقه و یا جریمه. همچنین در سال 2019 بریتنی نجیب سابق اخبار لنگر در می سی سی پی را WJTV گفت: او تبعیض و در نهایت پس از اخراج او به تن او موی طبیعی.

نمونه هایی از این روشن است که چگونه مردان و زنان سیاه را انتخاب کنید برای پوشیدن موی خود را دارای تاثیر مستقیمی بر روی فرصت های آنها و موسسات و محل کار خود را اغلب استفاده می شود به کنترل مردم از رنگ.

برای سیاه پوشیدن موی طبیعی به عنوان نجیب را در هوا شده است یک سفر توضیح داد: Anthony كبس (كفس) بنیانگذار مو قوانین کسب و کار و سالن ساخته شده است که در ایمان کمک به زنان بدون در نظر گرفتن قومیت و پیدا کردن زیبایی در خود بافت مو.

"بعضی اوقات بودن برای یک زن سیاه و سفید به این معنا بود که او بود که 'شبه' و یا او [حمل] ایده هایی که بیرون آمد از اول مو طبیعی جنبش در '60s و 70s," Dickey به من گفت. سیاه پوست, توضیح می دهد که این ایده از ستیزه جویی عمدتا حول محور افریقایی و چگونه آن گنجانده شده سیاه و سفید زیبا و سیاه و سفید قدرت ائتلاف. به عنوان سیاه پیشرفته در شرکت های بزرگ عمدتا سفید و امریکا و مدل مو خود را تغییر بیش از حد.

"هیچ زنی از رنگ بود به اعتماد روز شنبه مطبوعات به 60 درصد احتمال بارش باران و رفتن به یک محیط سازمانی" در '80s, Dickey گفت.

به عنوان Dickey توضیح داده شده و به عنوان مستند Chris Rock را خوب مو کاوش سیاه زنان پرداخته اند با دهه از صدای گفتن آنها چه بود قابل قبول و مطلوب ، صرفه جویی برای چند supermodels مانند نائومی کمپبل آنها هرگز خود را در زیبایی انجیل مانند وگ یا هارپر بازار و یا زرق و برق. این سفر در هم آمیختن با تفاوت های ظریف خود را و گفتگو در مورد هویت و غرور جامعه و تجربه است که بسیاری از ما که نیست سیاه یا مردم رنگ و نه به حال برای مقابله با این مسائل مشکل خواهد بود به طور کامل درک. به عنوان Dickey اشاره, حوادث مانند ویرجینیا 2020 anti-hair قانون تبعیض عبور سیگنال است که این سفر هنوز هم اتفاق می افتد. "اگر ما در حال صحبت کردن در مورد موی طبیعی, آره, شما در حال صحبت کردن در مورد عدم تعادل از زیبایی و قدرت در یک کهنه, کهنه, زیبایی, صنعت," او به من می گوید.

هنگامی که مردم عمدتا سیاه و سفید مردان و زنان علیه تبعیض به دلیل موهای خود را و سپس چگونه آنها را انتخاب کنید به آن را می پوشند که نشان داد به سیاسی. سیاست و قدرت از شامپو به تمام روشن تر هنگامی که ما از دیدن پاسخ های جدید که گروه را به از دست دادن کنترل بر خود را دارند.

سالن مو و ورزشگاه در میان اولین چیزهایی که برای رفتن به زمانی که ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک شروع به پناهگاه در محل بخشنامه برای جلوگیری از coronavirus. دلیل آن ساده است: این ویروس گسترش می یابد هنگامی که تماس نزدیک بین انسان ها است.

بدون در نظر گرفتن سیاست های خود را قطع مو خطرناک است چرا که نیاز به کسی صورت می شود تا نزدیک به خود را. شما هر دو تنفس در هوا و محرومیت ظهور انسان حباب و یا کنترل از راه دور سلاح های رباتیک, شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله از سبک خود را. هر ایالت خود بازگشایی ساختار. در کشورهای مانند نیویورک و کالیفرنیا آرایشگاه و سالن ها معمولا برنامه ریزی برای باز کردن در فاز دوم در کنار کوچکتر خرده فروشی. اما هیچ مقدار تعیین شده از زمانی که هدایت دولت های محلی به حرکت از یک فاز به دیگری. برای مثال بسته به نوع عفونت شماره شهر نیویورک ممکن است مجبور به صبر طولانی تر از ایالت نیویورک که در حال حرکت به فاز دو از بازگشایی.

این عدم قطعیت می افزاید: به جمعی اضطراب. دیگر این پناهگاه در محل سفارشات بودند در اثر بیشتر یک روایت رشد می کند — به خصوص در مکان هایی مانند میشیگان — که آزادی از جمله موهایشان بودند که مانع. که روایت شد تا حد زیادی گسترش جناح راست صاحب نظران در فاکس نیوز, حتی اگر یک تحقیقات پیو نظرسنجی از 16 آوریل یافت که 66 درصد از آمریکایی ها نگران بودند در مورد دولت بازگشایی بیش از حد به سرعت.

هنوز هم به عنوان نیویورک تایمز اشاره می کند حتی اگر آمریکایی ها نگران بودند در مورد گسترش ویروس ایده آزادی های مدنی بودن نقض چیزی بود که جناح راست رای دهندگان دلسوز به.

سلامت این بخشنامه متوقف نمی هر کسی از برش مو خود را در خانه. اما سیاست را کنار گذاشته است نقش ویژه ای سبک آرایشگران, braiders و دیگر مو حرفه ای بازی در جامعه ما است. در Elle, نویسنده چوپان سالن مصاحبه و توضیح داد که چگونه دشوار و وقت گیر است برای انجام موهای خود را در خانه به جای رفتن به سالن.

"مهم نیست که شما همه می شود خود به دنبال یک راه خاص در هر روز و چند چیز وجود دارد[مانند موهایشان] که ما باید برون سپاری شده است برای قرن ها" واکر سبک از رزمی Vivot سالن پور Hommes به من گفت. این چیزی است که من آشنا هستم با خودم.

واکر شده است آرایشگر من پس از من رفت و برگشت به شهر کمی بیش از پنج سال پیش. کوتاهی مو با او (محو شدن با کمی ظهر در بالا) چیزی است که من نگاه به جلو به این دلیل که ما تبدیل شدن به دوستان. به علاوه خود را کاهش مرا خوشحال و با اعتماد به نفس بیشتر با ظاهر من — چیزی که من احساس کردم در یک مدت زمان طولانی.

برای برخی افراد, اما, انجام موهای خود را در خانه نمی خواهد که همان نماد شکستن قوانین قرنطینه سفر یک فاصله بسیار دور به کوتاه کردن مو خود را و سپس ارسال آن را در رسانه های اجتماعی. همان می رود برای سبک که باز مغازه های خود را در برابر سلامت احكام است. گرفتن کوتاه کردن مو در زمانی که جامعه به شما می گوید که شما نمی توانید در راه خود یک عمل شورش.

واشنگتن دولت hairstylist می دهد یک مبارز تر و تمیز در مارس 9.
Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ

یکی را ممنوع موهایشان پس از آن تبدیل به یک راه برای تأیید هویت نه تنها به خود بلکه به افراد دیگر. یک مثال: حزب جمهوری خواه تد کروز سناتور. گرفتن کوتاه کردن مو در ماه گذشته در یک سالن متعلق به کسی بود که در مدت کوتاهی زندانی شد برای هجوم دولت stay-at-home سفارشات.

برخی از متخصصان مو بسیج بیش از حد. در تگزاس و کانکتیکات, سبک گفت: آنها معترض بودند چرا که خاموش است صدمه دیده است درآمد خود را. در کانکتیکات تصمیم به عقب براند بازگشایی از ماه مه تا ژوئن 1 rankled سالن صاحبان و کارکنان.

"شما را به دور ما فرصت را به کار بر روی یک بخش از این صنعت نه در حال آماده" جیسون Bunce یک صاحب کانکتیکات سلمانی گفت WTNH در مارس 19. "این است که چگونه این کشور کار می کند. آن را هرگز مشغول به کار است که راه. مک دونالد نیست تعطیل هنگامی که برگر کینگ اجرا می شود از نان."

البته هر کس آزاد است به احساس می کنم با این حال آنها می خواهند در مورد آنها کوتاهی مو. اما وجود دارد برخی از غم انگیز و غیر سیاسی عواقب و نتایج است که می تواند از این با عجله reopenings و فعل و انفعالات.

ماه گذشته دو سبک در یک میسوری شعبه بزرگ کلیپ آزمایش مثبت برای coronavirus و مشخص شد که در معرض بیش از 100 مشتریان به این بیماری است. و در مارس 15, CBS گزارش داد که یک آرایشگر را که به مبارزه طلبیده stay-at-home سفارشات در کینگستون, نیویورک حال, در هر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو "آلوده بیش از ده نفر است."

وجود دارد از طرف دیگر این معادله بیش از حد: در حالی که شما ممکن است آماده برای شکستن قرنطینه سبک خود را ممکن است نه لزوما می خواهید برای دیدن شما فقط رتبهدهی نشده است. آنها باید ایمنی خود را به نگرانی در مورد اقدامات احتیاطی را.

"احساس می کنم که آن را مناسب برای کوتاه کردن مو در هر زمان که شما می خواهید و نه خود امتیاز است رانندگی مردم دیوانه" واکر به من گفت. "صحبت کردن برای خودم, من خوش شانس هستم و بسیاری از مشتریان من درک وضعیت و در آغوش ایده قرنطینه 'جریان' مانند یک جایزه. آنها در حال مرگ به کوتاه کردن مو ؟ من مطمئن هستم, اما آنها همچنین وضعیت ما همه در."

قرنطینه "جریان" من در حال حاضر ورزشی است و نزدیک به یک ماهی کفال و باعث می شود من احساس می کنم مثل یک زمان-آواره تبادل نظر مربی ایروبیک. آن را در حال حاضر خزنده تمام ناهموار را پشت گردن من. و من نمی توانم صبر کنید برای ریز ریز کردن آن را خاموش و سرگرم کننده را از آن با کلارک به عنوان به زودی به عنوان شهر نیویورک باعث می شود آن را به فاز دو در آن بازگشایی.

ثبت نام برای کالاهای عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن