انتظار نداریم که فرگوسن به سبک پلیس نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری

پس از فرگوسن افسر پلیس دارن ویلسون کشته شدن مایکل براون در سال 2014 وزارت دادگستری ایالات متحده متمرکز آن افکن

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

پس از فرگوسن افسر پلیس دارن ویلسون کشته شدن مایکل براون در سال 2014 وزارت دادگستری ایالات متحده متمرکز آن افکن در این شهر نیروی پلیس.

این بود که جدا از رسیدگی به تیراندازی واقعی از نوجوان سیاه. در طی شش ماه, وکیل مدافع از DOJ حقوق مدنی تقسیم و اجرای قانون کارشناسان بررسی بیش از 35 ، 000 صفحه از پلیس در پرونده های برچسب گذاشته شده توسط همراه گشت و تجزیه و تحلیل داده ها در ماشین متوقف می شود و جستجو. آنها صرف زمان شاهد این اتفاقات در دادگاه شهر و مصاحبه با ده ها تن از افراد متهم به نقض شهرستان کدهای.

در مارس 2015, آنها تحویل یک گزارش که در شهرستان افسران پلیس به طور معمول آزار مردم را از حقوق اساسی.

"بررسی ما نشان داد که افسران پلیس فرگوسن به طور معمول نقض متمم چهارم قانون اساسی در متوقف کردن مردم بدون سوء ظن معقول و گرفتاری آنها را بدون علت احتمالی و با استفاده از نیروی غیر منطقی در برابر آنها" و سپس ایالات متحده اریک هولدر دادستان گفت: در آن زمان.

این بود هر چیزی که معترضان در حال حاضر فریاد در خیابان های شهر قهوه ای پس از مرگ و در واقع آن را جهان خود را تغییر تظاهرات و محلی اجرای قانون smashmouth پاسخ — به خود جلب کرد که وزارت دادگستری توجه در وهله اول.

جای تعجب نیست, جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور در حافظه 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس کشیده اند مقایسه به آنچه در فرگوسن اتفاق افتاد. اما حتی به جزئیات بیشتر اشاره به مشکلات گسترده در مینیاپولیس, اداره پلیس, این امر می تواند ساده و بی تکلف به انتظار یک پاسخ مشابه از زمان وزارت دادگستری.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, ملت, رئیس اجرای قانون نهاد تا حد زیادی رها شده و خود را قدرتمند ترین ابزار برای نظارت و اصلاحات در ادارات پلیس. مدت کوتاهی قبل از او تحت فشار قرار دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 2018 و سپس-دادستان کل جف جلسه امضا یک یادداشت که منتقل فدرال دور از دادگاه-enforcemed موافقت نامه با ادارات پلیس مانند فرگوسن — رضایت احکام است که آنها را مجبور به ایجاد تغییرات گسترده به سیاست ها و روز به روز عملیات. جلسات " حرکت نیز به طور موثر متوقف DOJ از مهربان جایگزین: مشترک اصلاحات طرح. کسانی که درگیر کار با ادارات پلیس از جمله سنت لوئیس کانتی را برای ارزیابی عملیات خود را و آمد تا با راه حل.

"این است که وزارت دادگستری است که به سادگی بی علاقه یا تمایلی به تعامل با ادارات پلیس محلی می گوید:" ریچارد روزنفلد یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه میسوری-سنت Louis و گذشته رئيس جمهور از آمریکا انجمن جرم شناسی.

روزنفلد می گوید: مینیاپولیس, اداره پلیس مانند فرگوسن قبل از آن به نظر می رسد طبیعی مناسب برای رضایت فرمان. و حتی اگر مردم از سراسر طیف سیاسی اعم از وزیر بهداشت ، Roy Blunt (R-میسوری) به Rev. Al Sharpton, باید علنی گفت: دولت فدرال باید برای باز کردن یک "الگو یا عمل" تحقیقات مربوط به آن بخش است که این بعید است که اتفاق می افتد.

در اکتبر سال 2018 یک ماه قبل از او امضا این یادداشت جلسات صحبت کرد و به شیکاگو Crime Commission که شهر رو به رو شده پتانسیل رضایت موجب فرمان توسط پلیس به قتل Laquan مک دونالد و پس از آن پوشش. جلسات لعنتی این ایده که پلیس بخش های مورد نیاز چیزی جز حمایت از دولت فدرال است.

"پلیس شیکاگو هستند و نه مشکل" جلسات گفت. "پلیس شیکاگو هستند راه حل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور جلسات یک ماه بعد بیش از مجادله در روسیه تبانی تحقیقات اما تحقیر reining مشکل در ادارات پلیس زندگی می کند. اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن "نظم و قانون" خم تنها رشد قوی تر به عنوان او با شدت گرفتن در برابر تظاهرات پر کردن خیابان های شهر روز به روز شب به شب.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Protesters fill the street and sidewalks on June 7, 2020, outside the St. Louis Justice Center. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • معترضان پر کردن خیابان و پیاده رو در 7 ژوئن سال 2020 خارج از سنت لوئیس دادگستری مرکز.

مانند قتل مایکل براون, مرگ جورج فلوید بود یک سیگنال شعله ور شدن است که احضار چشم یک ملت به زشت سابقه سوء استفاده پلیس.

کارگران در مینیاپولیس گوشه ای از فروشگاه به نام پلیس پس از آنها می گویند 46 ساله برای پرداخت سیگار با تقلبی $20 bill. کوچکی اولیه حادثه ساخته شده برای یک آشنا نقطه شروع از حوادث جزئی که تشدید فراتر از تمامی عقل است. فلوید بود به سرعت دست به دستبند و افسران پلیس به رسمیت شناخته شده او در نوعی از پزشکی پریشانی خواستار یک آمبولانس در مدت کوتاهی پس از. زمانی که فلوید نمی خواهم برای رفتن به عقب از یک SUV پلیس, افسران راندند او در داخل تنها به او را بکشید در سراسر صندلی و از طرف دیگر است. افسر درک چوین یک نوزده سال کهنه کار با سابقه شکایت علیه او کشیده و او را از SUV درب و بر روی خیابان که در آن او دوخته او را رو به پایین بر روی زمین است.

برای نزدیک به نه دقیقه معده تان شدیدا تلفن همراه تصویری را نشان می دهد چوین kneeled در پشت فلوید گردن نادیده گرفتن درخواست از تماشاگران برای سهولت. فلوید خود خواهش کرد که فقط به اندازه کافی رحمت به دم و بازدم.

"من نمی توانم نفس بکشم" او می خندیدند.

چوین نمی حرکت می کند. به عنوان شاهد خواهش کرد که او را به توقف اشاره به این که فلوید از دست داده بود آگاهی دیرین پلیس خیره شد placidly از قرار گرفتن. دو تن دیگر از ماموران کمک به نگه داشتن زندانی خود را پایین در حالی که یک چهارم نقل مکان کرد به ایستادن در مقابل چوین خدمت به عنوان یک انسان مانع هر کسی باید دریافت هر گونه ایده در مورد مداخله. توسط آمبولانس وارد فلوید شده بود برای نزدیک به سه دقیقه. افسران کمک پزشکی کارگران رول خود لنگی بدن بر روی یک برانکارد. او هرگز بهبود می یابند.

جسارت از قسمت سوزاننده. در زمان چوین نگاه مستقیم به دوربین تلفن همراه از هفده سال فیلمبرداری او. او به نظر می رسد تقریبا خسته شدم شاید کمی اذیت شهود اما ظاهرا عدم نگرانی در مورد هر گونه عواقب خود را به خصوص بی رحم و بی رحمی. از هفده شکایت علیه او در زندگی حرفه ای خود را تنها مجازات شده بود یک نامه توبیخ پلیس سوابق را نشان می دهد. ما خواهد آموخت که چوین که در حال حاضر مواجه با اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس شد یک افسر آموزشی برای جوانتر ماموران در صحنه و دو نفر از آنها تا به حال هنوز برای تکمیل یک هفته کامل گشت. او مسئول نشان دادن آنها چگونه به عنوان یک پلیس.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Former Minneapolis police Officer Derek Chauvin. - COURTESY MINNESOTA DEPARTMENT OF CORRECTIONS
  • حسن نیت ارائه میدهد مینه سوتا وزارت اصلاحات
  • سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن