ریورساید نمایشگاه تاریخ جشنواره در Indio لغو فوریه سال 2021 با توجه به COVID-19 همه گیر

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:07 PM EDT Jul 24, 2020این 2021 Riverside County عادلانه و ملی

توسط NEWSOULS در 4 مرداد 1399

این 2021 Riverside County عادلانه و ملی تاریخ جشنواره لغو شده است, رودخانه مقامات شهرستان اعلام کرد بعد از ظهر جمعه.

این رویداد سالانه که قرار شد در ماه فوریه شده اند که 75 جشن. مقامات شهرستان گفت: آنها به دنبال راه های دیگر برای جشن عادلانه سالگرد 2021 احتمالا از طریق مجازی جشن و امید به از سرگیری این رویداد در سال 2022.

حوادث در fairgrounds لغو شده است پس از coronavirus همه گیر ضربه کالیفرنیا در اواسط ماه مارس. شهرستان مقامات بهداشت عمومی طرح برای حفظ 125-تخت فدرال پزشکی ایستگاه در fairgrounds تا پایان این سال است. این fairgrounds نیز در خدمت به عنوان یکی از شهرستان COVID-19 تست مکان.

"The Riverside County Fairgrounds شناخته شده نه تنها به عنوان خانه محبوب ما Riverside County عادلانه و ملی, تاریخ, جشنواره, اما به عنوان یک نقطه کانونی و پناهگاه امن برای جامعه وقتی که می آید به دسترسی به مراقبت های بهداشتی و امروز آنها در حال استفاده در دیگر مراقبت های بهداشتی ماموریت به ما کمک کند غلبه بر coronavirus" V. مانوئل پرز که ریاست هیئت مدیره شهرستان سرپرستان در بیانیه ای گفت.

"این نادر است که ما لغو این نمایشگاه اما ما می دانیم که سنت بسیار قوی و ویژه ای را برای بسیاری از خانواده ها از جمله معدن است که ما می تواند به جلو نگاه به بازگشت آن پس از ما تکمیل این ماموریت," او گفت:.

"این یک تصمیم دشوار برای لغو, اما با عدم اطمینان از چه مدت fairgrounds استفاده خواهد شد به عنوان یک مرکز تست و برگشت از بیمارستان این یکی است که تا به حال ساخته شود" گفت: Riverside County Fair هیئت مشاوران صندلی Lupe راموس Amith. "ما مشتاقانه منتظر دیدن همه برای ما سالگرد 75."

این نمایشگاه برای اولین بار شروع به در 1940s به عنوان یک جشن محلی تاریخ برداشت. این رویداد سازمان تزئین Indio Fairgrounds در عربستان تم برای جشن منشاء میوه. این رویداد همچنین ویترین سال تعیین شده ملکه شهرزاد و دادگاه او را از سه دانش آموزان محلی که برای دریافت کمک هزینه تحصیلی است.

در سال های اخیر این رویداد نیز شامل سنتی عادلانه عناصر از جمله سرخ شده, غذاهای عجیب و غریب حیوانات و خاطرات مجموعه های.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب