این رسمی: CIF-SS حرکت فوتبال به 2021 هیچ high school sports این سقوط

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:25 PM EDT Jul 20, 2020بسیاری از آنچه تا به حال تصور می شد رس

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

بسیاری از آنچه تا به حال تصور می شد رسمی شنبه به عنوان کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون اعلام کرد high school جدید برنامه ورزشی برای 2020-21 مدرسه در سال 2020 بخش بود اما حذف.

تغییرات ساخته شد در هر دو بخش جنوبی و در سطح دولت است.

کالیفرنیا در حال حاضر سوم دولت پس از ویرجینیا و جدید مکزیک برای حرکت ورزشی به طور سنتی در پاییز به 2021. یک دوجین متحده اعلام کرده اند تعویق به شروع فصل پاییز در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

به جای سنتی سه فصل CIF-SS در حال حرکت است به دو فصل مدل که آنها خواستار پاییز و زمستان هر چند آنها برگزار خواهد شد در طول زمستان و بهار سال.

این "سقوط" ورزشی شامل فوتبال که در حال حاضر بازی آن بازی برای اولین بار در ژانویه. 8 با تمرین شروع on Dec. 14.

دیگر "سقوط" ورزش در حال حاضر با شروع در اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه هستند و پسران و دختران' صلیب کشور, والیبال و پسران و دختران' آب چوگان.

تمام بقیه از ورزش در نظر گرفته خواهد شد "بهار" ورزش با آغاز فصل در ماه مارس و در ماه مه یا ژوئن. که همچنین می خواهد یک تغییر بزرگ برای برخی از ورزش های زمستانی مانند بسکتبال و کشتی و فوتبال که به طور سنتی آغاز و در ماه نوامبر و در حال حاضر نمی خواهد شروع فصل خود را تا مارس.

بهار ورزش در حال حاضر در ابتدای ماه مارس هستند و پسران و دختران بسکتبال; پسران و دختران گلف; پسران و دختران' فوتبال; بیس بال; و سافتبال (persian); پسران و دختران شنا; پسران و دختران تنیس; پسران و دختران' آهنگ و پسران و دختران کشتی کج.

"من می دانستم که این مورد بود در حالی که در حال حاضر" خاویر دبستان سر مربی تیم فوتبال James Dockery گفت. "آن را نگه داشته و بازیکنان تاکید تعجب زمانی که آنها را پس از من دوست دارند به یک اطلاعیه خیلی دیر. وجود دارد بنابراین بسیاری از قطعات در حال حرکت به ایجاد این طرح و به طور کلی من فکر CIF انجام یک کار بزرگ در تنظیم این."

بیشتر: خوشحالم که یک فصل اما به روز رسانی ورزش دبیرستان طرح ایجاد معضلات جدید

مربیان دیگر از جمله نخل کویر, سر مربی تیم فوتبال شین مککمب شد خوشحال است که مسیر رو به جلو در حال حاضر به نظر می رسد روشن تر می شود. نه وجود خواهد داشت برخی از چالش های, او گفت:.

"بزرگترین چالش من فکر می کنم خواهد بود در تلاش برای نگه داشتن همه چیز مشابه برای بچه ها" مککمب گفت. "همان روال همان عمل برنامه پیاده سازی مسائل به همان شیوه -- تمام راه همان است که ما آن را در ماه اوت است. ما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن که همان روال این درست است که شاید در این سال که حتی ممکن است به معنای داشتن یک تمرین در روز کریسمس است."

پالم اسپرینگز بالا مدرسه دو و میدانی, مدیر, Michael ونتورا گفت که او "با احتیاط خوش بینانه" در مورد برنامه های جدید و در عین حال اشاره کرد که تعدادی از مسائل که او معتقد است که باید کار می کرد در هفته های آینده و ماه.

یک مسئله این است که آیا دانش آموزان در کلاس های درس در اواخر ترم پاییز هنگامی که شیوه های تنظیم شده برای شروع.

"اگر آن را Dec. 14 و این امکان وجود دارد که ما در آینده نه تا ترم دوم در ژانویه و اگر به آنها اجازه داده می شود در اینجا در مدرسه می تواند عمل آنها در آن زمان؟" ونتورا اشاره کرد. "و اگر آنها در حال تمرین در آن زمان است که واقعا اتفاق افتاد ؟ این راه خیلی زود به بگویید هر یک از این چیزها."

خاویر دبستان صلیب کشور مربی آرن لیون تکرار آن نگرانی در مورد اینکه آیا برنامه های جدید کار خواهد کرد اگر دانش آموزان نیست و بازگشت به مدرسه در ماه دسامبر.

"چگونه می توانم به شما بچه ها را به یک عمل اگر هنوز هم نمی توانید آنها را در یک کلاس است؟" لیون گفت:.

Venutra همچنین صحبت در مورد ناتوانی برخی را مجبور به رقابت در ورزش با دو فصل به جای سه و تعداد اتوبوس های مدارس را مجبور به زدن تیم ها و بازی های در حال حاضر است که وجود خواهد داشت بیشتر ورزش بازی به طور همزمان.

اینها چالش هایی است که مربیان و ورزشکاران و مدیران ورزشی را نگاه به کار را از طریق در ماه های آینده.

"من خوشحالم که CIF-SS ساخت تلاش برای مطمئن شوید که تمام ورزشی در حال بازی" لا کوئینتا بالا دو و میدانی مدیر ژوئن رویز گفت. "آن را به سخت و دشوار است اما من تحسین است. تبلیغات در حال رفتن به باید انعطاف پذیر و فکر می کنم در خارج از جعبه وقتی که می آید به برنامه ریزی حمل و نقل, زمین و سالن ورزشی زمان. آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از کار و صبر از همه. و همه منظورم تبلیغات و مربیان و پدر و مادر و بازیکنان است."

CIF-SS کمیسر راب Wigod گفت: بعد از ظهر دوشنبه که مدارس را تعیین خواهد کرد که آیا آنها را از سر ورزش اگر آنها هنوز هم اجرای آموزش از راه دور زمانی که فصل پاییز آغاز می شود در پایان سال است. Wigod گفت که اگر برنامه نیاز به کوتاه مناسب فقط بازی های لیگ خواهد شد که ارزیابی در زمان بعد.

"ما باید برای نگاه در چگونگی توسعه در طول چند ماه آینده," Wigod گفت که او امیدوار است که این برنامه خواهد ایستاد مگر اینکه تنظیمات بیشتری مورد نیاز کاملا در ماه نوامبر یا دسامبر.

اگر فصل خاموش می رود به عنوان برنامه ریزی شده وجود دارد برخی از مزایای بسیار زیاد برای پاییز, هوای آزاد, ورزش در Coachella Valley در حال حاضر رقابت در ماه های زمستان. سود اصلی? نه نیاز به رقابت در گرمای شدید است که می تواند به طور معمول از طریق اکتبر.

سایه تپه صلیب کشور و پیگیری مربی ریچی DeTamble برجسته است که به عنوان یک به علاوه به برنامه تنظیم فرض کنید فصل درآمد حاصل به عنوان برنامه ریزی شده.

"در گذشته مدارس دیگر در کالیفرنیا به حال لوکس از خوب در تابستان و پاییز آب و هوا که در آن ما مجبور شدند به 6 صبح اعمال یا اجرا پس از مدرسه در گرما" د Tamble گفت.

بیشتر: پس از دو سال در سایه تپه ملاکی Murrell آماده است تا برای فصل بعد در لا کوئینتا

فصل فوتبال آغاز خواهد شد و این عمل برای اولین بار در دسامبر 14. اولین بازی برای تیم خواهد بود روز شنبه, ژان. 8, 2021, با به طور منظم فصل آخر در روز 12 مارس سال 2021 و شروع جنوبی بخش برگشتی در 19 مارس سال 2021.

برای برخی از تمرین و بازی فوتبال در دمای خنک تر خواهد بود یک رویا به حقیقت می پیوندند.

"این استفاده می شود برای همیشه هدف برای تمرین و بازی در ماه دسامبر" رانچو مایراج سر مربی تیم فوتبال L. D. ماتیوز گفت.

برای دیگران آن را برخی از زمان برای تنظیم.

"تنها چیزی که من دوست ندارم این است که این قراره سرد باشد و شما در حال رفتن به احساس هر ضربه" کلیسای جامع شهر کارفرمایی اوشا والاس گفت: در یک پیام اضافه کردن یک شکلک خنده.

CIF نمی خواهد اعمال هر گونه کاهش در حداکثر تعداد مجاز مسابقات در هر CIF آئین نامه 1206 در هر ورزش. تعداد کل روز در برخی از ورزش کاهش خواهد یافت

حدود 5%-12% اما مدارس هنوز هم می توانید بازی بازی های مشابه تعدادی از حداکثر

مجاز, مسابقات, اگر آنها را انتخاب کنید در این پنجره کوچک.

"برای آهنگ فصل من به طور معمول باید یک تیم از 150-175 ورزشکاران" DeTamble گفت. "با این حال من خواهد شد از دست دادن مقدار زیادی از بسکتبال کشتی و فوتبال و ورزشکاران است. که خواهد شد یک ضربه بزرگ, اما آن را هنوز هم می تپد از دست دادن کل فصل است."

لیون خاویر دبستان صلیب کشور مربی اضافه شده است که او بیش از حد است ممنون که CIF ساخت تلاش برای نجات سقوط ورزش است.

"تا به امروز ما حتی نمی دانند که اگر قرار بود به دولت در دیدار با" لیون گفت. "پس بیایید خدا را شکر ما چیزی است که آنها برنامه ریزی کرده اند چیزی برای ما انجام دهد."

فردی در مدارس و مناطق باید توانایی ادامه با ورزش های خارج از CIF حاکم. اما انگیزه کمی برای انجام این کار به عنوان مدارس نخواهد بود واجد شرایط برای بازی در CIF postseason بازی خواهد بود و نه قادر به برنده شدن یک CIF قهرمانی.

Wigod گفت که برنامه بحث شده است CIF-SS دفتر پس از بهار ورزش به طور ناگهانی لغو شد آوریل گذشته و او گفت که آن را تحت تاثیر قرار شده است در هفته های اخیر به عنوان coronavirus موارد افزایش یافته است در سراسر کشور.

روز دوشنبه اعلام شد در مدارس در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای حرکت سقوط کلاس های آنلاین به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom موظف جمعه که مدارس با تعداد زیادی از coronavirus موارد شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور.

Wigod گفت که وجود دارد بحث از دختران گلف و تنیس و والیبال و تنیس ساخت آن را به یک سقوط برنامه. اما بدترین سناریو او پیش بینی است که شروع آن ورزشی و پس از آن به طور بالقوه نیاز به متوقف کردن آنها را در میانه فصل.

او اشاره کرد که اگر این اعلام شده بود ساخته شده در جولای 1, همه چیز ممکن است متفاوت بوده است. که همه را با مدارس به طور فزاینده ای به رفتن به یک آموزش آنلاین مدل این ترم.

"من فکر می کنم ما دیده ایم در این ماه به تنهایی چقدر که تغییر کرده است" Wigod گفت. "من فکر می کنم بزرگترین چیزی که هر کس به درک که تغییر این مدارس و مدارس نه باز بودن و داشتن دانش آموزان در محوطه دانشگاه. چیزی که برای ما اتفاق افتاده در مارس و روز جمعه گذشته که در نوع خود از آنچه اتفاق افتاده با فرماندار اعلام خواهد شد."

ونتورا گفت که پالم اسپرینگز بالا خواهد حرکت به جلو با برنامه ریزی ها برای آینده ورزشی فصل و هماهنگ خواهد شد که در آن مربیان که مربی تیم های متعدد ورزشی تمرکز تلاش های خود را.

او همچنین مطمئن شوید که امکانات می تواند جای بسیاری از تغییرات به برنامه ورزشی برای اطمینان حاصل شود که هر تیم به سهم خود از این امکانات به عنوان برنامه های با هم تداخل دارند.

این چیزی است که هر مدیر ورزشی و مدرسه را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که تغییرات بی سابقه ای را نمی توان مانعی برای آنچه که می تواند به یاد ماندنی سال در دبیرستان های ورزشی.

"این چیزی است که در نگاه به امروز و این هیجان انگیز" ونتورا گفت. "و همچنین آن را می توان به چالش کشیدن اما ما هیجان زده برای هر فرصت در این نقطه است. اما ما رو به ادامه آن را به یک روز در یک زمان و در آن کار می کنند."

گلف خبرنگار لری Bohannan و ورزشی نویس Shad قدرت کمک گزارش به این داستان.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

دو فصل طرح

این تاریخ از فصل به طور منظم برای همه ورزش دبیرستان تحت CIF-SS طرح که تجزیه ورزشی به پاییز و فصل بهار:

سقوط ورزش

دختران و پسران صلیب کشور: Dec. 26 - مارس 5

فوتبال: Jan. 8-مارس 12

دختران والیبال: Dec. 19 - Feb. 20

پسران واترپلو: Dec. 21 - Feb. 20

دختران واترپلو: Dec. 28 - Feb. 27

بهار ورزشی

بیس بال: مارس 19 - May 29

پسران و دختران بسکتبال: مارس 12 - May 22

پسران و دختران گلف: 20 مارس - 29 مه

پسران و دختران فوتبال: Feb. 27 - مارس 8

سافتبال: مارس 19-May 29

پسران و دختران شنا: 13 مارس-آوریل 22

پسران تنیس: 1 مارس-آوریل 15

دختران تنیس: Feb. 22-مارس 8

پسران و دختران دو و میدانی: 20 مارس-29 مه

پسران و دختران کشتی کج: 5 مارس-آوریل 15tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن