COVID مختل نعناع عملیات. در حال حاضر کمبود سکه است که هدف قرار دادن بخش هایی از کالیفرنیا

کاتلین Wilson شهرستان ونتورا ستارهمنتشر شده 12:53 PM EDT Jul 5, 2020سیلویا وارگاس رو گرفتار در کشور کمبود سکه

توسط NEWSOULS در 15 تیر 1399

سیلویا وارگاس رو گرفتار در کشور کمبود سکه دوشنبه گذشته به عنوان او به شدت نگاه چهارم برای سلف سرویس رختشویی او اجرا می شود در شهرستان ونتورا.

"من به طور کامل خارج" گفت: مدیر از میدان تامپسون شستشو و خشک. "من تا به حال برای اجرا به بانک های مختلف. من به وان هوشمند و نهایی اما هیچ کس تا به حال چهارم."

افراد و کسب و کار روبرو هستند و این کمبود به عنوان بانک ها را آغاز سهمیه بندی رول چهارم dimes, nickels و سکه. آنها قدم به این دلیل که فدرال رزرو است محدود توزیع تغییر کوچک به موسسات مالی پس از کشور عرضه سکه گزارش رو مسدود در این بیماری همه گیر.

مقامات گفت: COVID-19 مختل الگوی طبیعی برای گردش سکه به عنوان در فروشگاه صرف کند. دیگر عوامل ذکر شده بود که ضرابخانه ایالات متحده کاهش تولید از سکه ها برای حفاظت کارکنان از عفونت و سپرده از سکه ها در مواد غذایی-فروشگاه کیوسک lessened.

مقامات در تغذیه توصیف محدودیت موقت اما نگفت چه مدت آنها خواهد داشت. در حال حاضر اگر چه این یک واقعیت زندگی در پیشگویان' ویندوز.

فدرال رزرو گفت: محدودیت ها بررسی خواهد شد و می تواند تجدید نظر شده بر اساس سکه تامین و تولید نعناع.

ولز فارگو به طور موقت متوقف دادن نورد سکه به افراد و محدود کردن کسب و کار برای یک رول در هر فرقه را با توجه به علائم ارسال شده در شاخه های محلی در شهرستان ونتورا. این بانک است که به درخواست مشتریان برای کمک به با واریز نورد سکه.

بیشتر:

  • افزایش coronavirus بستری زمین Ventura County پشت در دولت لیست سازمان دیده بان
  • آزمایش نشان می دهد بیشتر coronavirus در شهرستان ونتورا در هفته های اخیر
  • Newsom بسته میله برخی از داخلی عملیات پیش از چهارم جولای

"ما به طور جدی به مدیریت ما سکه موجودی و کار با مشتریان خود را برای دیدار با سکه باید تا حد امکان پس از فدرال رزرو قرار دادن محدودیت بر روی سکه تحویل به تمام موسسات مالی در سراسر کشور گفت:" خوان لوپز, سخنگوی این بانک بزرگ است.

اندرو چوب مدیر خدمات مشتری در ولز فارگو شعبه در تامپسون بلوار در ونتورا می داند که کمبود متفاوت از بانک.

"ما در حال تلاش به عنوان انطباق به عنوان ما می توانیم با عرضه ما," او گفت:. "آن را برای همه است."

مکانیک بانک گفت: فردی مشتریان محدود به یک رول سکه در شش شاخه در ونتورا کرمان و اخنرد.

بانک — که به تازگی به دست آورد Rabobank, N. A. — تهیه چند رول اما نه جعبه سکه به مشتریان کسب و کار در آن شاخه.

"برای کمک به حفظ و عرضه کافی و ما به سادگی از آنها بخواهید که آنها سفارش تنها آنچه آنها نیاز دارند" گفت: گرگ جونز سخنگوی مکانیک.

یک سخنگوی چیس گفت: موسسه تنظیم عرضه بر اساس تقاضا تاریخی است اما می گویند که آیا این بانک شد سهمیه بندی سکه ها.

فدرال ریزرو حرکت بدتر از آنچه در حال حاضر یک مشکل در میدان تامپسون شستشو و خشک و دیگری لباس های شسته شده متعلق به Ritesh پاتل خاموش بندر بلوار در شهرستان ونتورا.

پاتل گفت که او متوجه مشتریان بودند یورش به تغییر ماشین آلات در لوندرس و راه رفتن با 20 دلار در, سکه پس از اقامت در خانه سفارشات آغاز شد. در حالی که همیشه ممکن است تحت شرایط عادی مشکل افزایش یافت پس از همه گیر است.

او مظنون این افراد با گرفتن سکه های صفحه اصلی برای استفاده در واشر و خشک کن در مجتمع های آپارتمانی به این دلیل که آنها در محل کار و می تواند خود را بشویید در خانه.

پس از آن بانک' کمبود سکه به یک زن و شوهر هفته پیش.

پاتل گفت که او قادر به دریافت بخشی از فیلم چهارم او خواسته در نهاد که در آن او را banked برای 20 سال است.

"آنها به من 50 دلار" او گفت:. "من می خواستم خیلی بیشتر از آن است."

کاتلین ویلسون را پوشش می دهد Ventura County دولت از جمله بخش نظام سلامت و سیاست و خدمات اجتماعی برای شهرستان ونتورا ستاره. رسیدن به او را در kathleen.wilson@vcstar.com یا 805-437-0271.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن