Coronavirus: شهرستان تصویب جایگزین بازگشایی دستورالعمل در تماس تلفنی با فرماندار طرح 'واقعی'

سام متز پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:50 PM EDT مارس 12 سال 2020این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای داد

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای دادند 5-0 شنبه به تصویب "آمادگی و بازگشایی چارچوب" که به تشریح معیار و گام به گام به سوی بازگشایی اقتصاد محلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"من این را به عنوان یک سند کار. لحظه به لحظه ساعت به ساعت و روز به روز همه چیز در حال تغییر و بدیهی است که ما نیاز به تنظیم" چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز گفت. "به هیچ وجه این سند ثابت و یا چه-شما-ببینید-است-چه-آن-است. ما تنظیم خواهد شد هنگامی که ما نیاز به, و بدیهی است که می تواند بسیار مهم در حال حرکت رو به جلو است."

این چارچوب شامل دستورالعمل های خاص رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گذاشته هفته گذشته هنگامی که او در معرفی خود را مرحله به مرحله بازگشایی, برنامه ریزی برای, کالیفرنیا, اما پیشنهاد جایگزین معیارهای که county مقامات بهداشت عمومی و ناظران را محکوم کرد به عنوان غیر واقعی برای بزرگ شهری شهرستانهای استان است.

با چارچوب مصوب شهرستان کارکنان خواهد شد در حال حاضر ارسال آن به Newsom و مقامات دولتی درخواست آنها را برای تصویب در منطقه "واریانس" در ایالت بازگشایی طرح است.

به جای انتظار تا زمانی که شهرستان سوابق کمتر از 10 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان و مرگ برای 14 روز از تصویب چارچوب پیشنهاد کمتر دقیق دستورالعمل های فدرال به عنوان بازگشایی معیارهای.

معیارهای تصویب شده به عنوان معیار شامل برگزاری نمایشگاه یک روند رو به پایین در شماره جدید COVID-19 موارد گزارش شده به مدت 14 روز و یک روند رو به پایین در, درصد از ساکنان شهرستان که تست مثبت است.

پرز گفت: چارچوب حملات متعادل تن, درخواست همکاری با دولت به جای یک جانبه بازگشایی. Riverside County او گفت: آیا می خواهید برای دریافت یک نامه شبیه یکی از مقامات دولت ارسال به شهرستان یوبا سیتی در شمال کالیفرنیا را تهدید به خودداری از فاجعه بودجه در پاسخ به ايميل دولت باشند. اگر چه او مخالف با یوبا سیتی رویکرد پرز اذعان مخاطبان آن ارائه شده شهرستان سرپرستان با Newsom.

"آنها در واقع در حال نشستن و صحبت کردن. فرماندار نشسته است و مذاکره با آنها در مورد به طور بالقوه چه می تواند انجام شود در مورد حرکت آنها را به (فاز) 2.5" او گفت:.

تصویب چارچوب codifies ناظران' احساس که کنار رودخانه شهرستان است و آماده است تا به آنچه به آنها تماس بگیرید "شتاب مرحله 2" به بازگشایی در یک محدود مد کسب و کار از جمله خرده فروشی و دفاتر و ناهار خوردن در رستوران و مهد کودک. علاوه بر این, آن را هدایت مقامات شهرستان به درخواست دولت برای در نظر گرفتن محدود بازگشایی سه دسته کسب و کار است که Newsom طرح قرار می دهد در مرحله 3: مذهبی, خدمات نظافت شخصی و مهمان نوازی/wineries.

Riverside County دستیار مدیر عامل و مدیر حمل و نقل و مدیریت زمین آژانس Juan Perez و بهداشت عمومی مدیر کیم Saruwatari برشمرد چارچوب را بازگشایی ضوابط و اقدامات ایمنی برای هیئت ناظران قبل از رای گیری.

پرز گفت: در این شهرستان را بخواهید کسب و کار به ارائه پروتکل های بهداشت برای کارکنان خود و ارسال علامت های با کسب و کار خود را-برنامه های خاص که باید شامل صورت-پوشش توصیه شهرستان منتقل هفته گذشته به جای که قبلا در محل.

بیشتر: Newsom می گوید: برخی از استان ها می تواند بازگشایی برنامه های تایید شده توسط شنبه

بیشتر: Newsom می گوید: برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی

Saruwatari توضیح داد آمادگی معیارهای که در چارچوب مجموعه برای بازگشایی. اگر چه پرز توصیه می شود در این شهرستان شروع به دفاع از بازگشایی در سطح دولت Saruwatari رنگ یک تصویر مخلوط که در آن شهرستان می ایستد در هر دو کالیفرنیا و معیارهای خود را دارد.

Riverside County, او گفت:, به راحتی معیارهای دولت گذاشته است در مورد بیمارستان و ICU ظرفیت تخت. محلی مثبت نرخ روند نزولی تا حدی با توجه به شهرستان تصمیم به گسترش آزمایش به افراد بدون علامت. تعداد موارد جدید به طور متوسط بیش از هفت روز است علامت رو به بالا در روزهای اخیر با این حال -- یک روند Saruwatari به نام "کمی نگران کننده است."

شهرستان در حال حاضر دارای ظرفیت آزمون از 3200 نفر در هر روز و پیش بینی رسیدن به دولت معیار 3,750 آزمون-ظرفیت یا 1.5 آزمون در هر 1000 ساکنان بسیار به زودی Saruwatari گفت.

چارچوب مشخص چند "باعث اصلاح" است که اگر به طور مستقیم ناظر به تجدید بازگشایی طرح Saruwatari گفت. کسانی که باعث عبارتند از: افزایش در هفت روز به طور متوسط تعداد موارد جدید و یک رای مثبت بیش از 10%.

آن را نیز قرار می دهد به نوشتن دستورالعمل های ضروری برای محافظت از کارگران شروع به تماس با ردیابی و در ادامه به تعادل نگرانی از جامعه کسب و کار و متخصصان مراقبت های بهداشتی.

"این سند به رسمیت می شناسد که ما نمی توانیم یک one-size-fits-all رویکرد است. ما باید به رسمیت شناختن است که دولت با معیارهای مختلف برای صنایع مختلف بر اساس شیوه های کسب و کار" پرز شهرستان دستیار مدیر عامل شرکت گفت.

سرپرستان تایید عدالت کیفری گزاره

ناظران همچنین رای دادند 4-1 به تایید یک ماه نوامبر ایالت رای گیری ابتکار عمل است که پیشنهاد عقب تغییرات اخیر در کالیفرنیا در سیستم عدالت کیفری طراحی شده برای کاهش این ایالت جمعیت زندان.

ابتکار عمل را تغییر رای گیری طرح های رای دهندگان تایید شده در سال 2014 و 2016 زمانی که آنها گذشت سرپا نگه داشتن. 47 و سرپا نگه داشتن. 57 و تجدید نظر AB 109 یک قانون تصویب شده توسط قانونگذاران ایالتی در سال 2011 را به دولت زندان های پر ازدحام به انطباق با یک دادگاه فدرال تصمیم است که تعیین کالیفرنیا به سر می برند زندان تشکیل می دهند بی رحمانه و غیر معمول مجازات و قانون اساسی را نقض هشتم متمم.

رای گیری طرح طبقهبندی مواد مخدر و جنایات املاک از جنایت به جنحه و تغییر کالیفرنیا آزادی مشروط سیاست های ساخت آن را آسان تر برای کسانی که متهم به جنایات دولت در نظر غیر خشونت آمیز در نظر گرفته شود برای آزادی مشروط.

این پیشنهاد هنوز به اختصاص یک شماره اما طرفداران مراجعه به آن به عنوان "کاهش جرم و جنایت و نگه داشتن کالیفرنیا امن قانون از سال 2020 است." در صورت تصویب آن را به دادستان اضافی اختیار به پرونده به اتهام جنایت علیه افراد متهم به برخی از غیر جرایم خشونت آمیز که سرپا نگه داشتن. 47 ساخته شده جنحه.

امن عمل نیز خواهد محدود کردن افراد متهم به جنایات خاصی از بودن در نظر گرفته شده برای اوایل آزادی مشروط و ملزم به اجرای قانون برای جمع آوری DNA برای جرائمی است که تغییرات اخیر به کالیفرنیا عدالت کیفری قوانین طبقهبندی از جنایت به جنحه.

جف سبز, یک سان برناردینو کانتی سازمان کالیفرنیا همکاری یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای مردم در فقر زندگی می کنند خواسته ناظران به تایید امن عمل می کنند.

سرپا نگه داشتن. 47 او گفت: تا به حال شده است یک موفقیت به دلیل نرخ جرم و جنایت در کالیفرنیا تا به حال افزایش یافته و همسان ملی روند. سرپا نگه داشتن. 47 و 57 — که مورد تایید رای دهندگان در سراسر کشور و در شهرستان ریورساید — کاهش کالیفرنیا حبس نرخ و ایجاد شده جدید در جریان بودجه برای برنامه های توانبخشی است که نگه داشتن مردم از زندان, او گفت:.

"این مسیری است که ما باید به عنوان" او گفت:.

صحبت در حمایت از گزاره Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: این امر می تواند اصلاحی به تلاش "برای از بین بردن زندانی به عنوان یک نتیجه برای مجرمان."

"آن را فوری و لازم ثابت به حق عواقب ناخواسته و یا حذفیات از قوانین که هر دو با عجله نوشته شده و یا به عمد طراحی شده به نفع جنایتکاران و یا تشویق به تکرار رفتار مجرمانه," بیانکو گفت.

Riverside County District Attorney مایک Hestrin گفت: قانون امن نگه دارید چارچوب 47 و 57 — هر که با او مخالف در زمان — اما ارائه مشترک حواس رفع به آدرس عواقب ناخواسته آنها رانده شدند.

"مشکل این است که کالیفرنیا را دسته بندی می کند یک لیست کامل از واقعا شنیع و جنایات وحشتناکی که بدون خشونت," Hestrin گفت.

Hestrin جنایات ذکر شده در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان غیر خشونت آمیز است که ابتکار عمل اجازه می دهد او را به اتهام به عنوان جنایات از جمله تجاوز به ناخودآگاه فرد قاچاق جنسی و حمله به یک افسر صلح. او همچنین برجسته چگونه عمل خواهد اجازه دادستان به موضوع اتهام جنایت در موارد سریال آتش سوزی یا سرقت.

"زمانی که مردم به در و سرقت از (کسب و کارهای محلی) ما می تواند هر چیزی را انجام دهید چرا که در قانون فعلی مهم نیست که چگونه بسیاری از بار کسی به جرم سرقت این یک تخطی از قانون به عنوان طولانی به عنوان مقدار زیر $950," Hestrin گفت.

اما سبز کالیفرنیا همکاری سازمان گفت: سرپرستان که ابتکار عمل را از طرفداران شد "گیلاس چیدن" حقایق برای حمایت خود را از مواضع زیرا بسیاری از این افراد به اتهام جرایم قانون را طرفداران فهرست اغلب به اتهام جرائم متعدد هر دو جنایات و جنحه.

پرز رای دادند در برابر حمایت گزاره او گفت: چرا که او می خواست برای درک بهتر تفاوت های ظریف قبل از تصمیم گیری هیئت مدیره باید یک موقعیت.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن