می توانم یک coronavirus آزمون در صفحه اصلی یا نه ؟

برای هفته ها در حال حاضر دولت فدرال صادر کرده است هشدار به آمریکا در مورد فریبنده و یا فقط ساده کج شرکت های فر

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

برای هفته ها در حال حاضر دولت فدرال صادر کرده است هشدار به آمریکا در مورد فریبنده و یا فقط ساده کج شرکت های فروش در خانه coronavirus کیت تست که نیست مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) — با وجود برخی از آنها ادعا می کنند که آنها بودند. که در حال حاضر تغییر کرده است.

اگر شما می خواهید برای دریافت تست شده برای Covid-19 بدون ترک خانه خود را, شما در حال حاضر باید دو FDA مجاز گزینه را انتخاب کنید. در مارس 7, FDA اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای خانه بزاق مجموعه برای Covid-19 آزمون طراحی و توسعه توسط یک آزمایشگاه در دانشگاه راتگرز. آزمایشگاه RUCDR بی نهایت بیولوژیک می پیوندد LabCorp پیکسل در خانه بینی سواب آزمون که مجاز شده توسط FDA در آوریل 21. (شما می توانید یک لیست از FDA مجاز آزمون اینجا.)

این معنا باید بسته به در دسترس, شما می توانید در حال حاضر تف در یک لوله از آسایش در اتاق نشیمن خود را برای پیدا کردن اگر شما Covid-19. برای بسیاری از, که بیشتر چشم انداز جذاب از تنه زدن یک سواب تا بینی خود را. این صفحه تست اجازه می دهد تا شما را آزمایش coronavirus از خانه اما بر خلاف برخی از "گرفتن چاقو در مغز" تست های تشخیصی دیده ایم آن نیازی نیست که گرد و خاک قرار داده می شود بیش از حد. هنوز بزاق مبتنی بر تست به نظر می رسد مانند کمتر دردناک گزینه است.

البته این آزمون است که به عنوان ساده به عنوان تنها تف در خانه خود را. با یک دکتر شما باید به خرید یک کیت و پیروی از دستورات که شامل تف تحت نظارت بهداشت حرفه ای از طریق پزشکی از راه دور. سپس شما باید به درستی بسته و کشتی در این آزمون به آزمایشگاه. راتگرز آزمایشگاه در حال حاضر تنها مجاز به فرآیند آزمون که به فروش می رسد توسط حداقل دو کیت توزیع کنندگان: 1Health.io و طاق سلامت, که, لیست قیمت یک آزمون در $150.

"با در خانه, تست افراد در حال حاضر دسترسی به تست بدون ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس و یا اتلاف کمیاب PPE مورد استفاده در بینی گرد و خاک تست محیط های" طاق سلامت مدیر عامل Jason فلدمن گفت Recode.

با توجه به FDA مایل به دریافت به عنوان بسیاری از آزمون ها که ممکن است در خارج وجود دارد Covid-19 آزمون باید در عمل در یک بیت از یک نظارتی منطقه خاکستری. این تا به برخی از اشکالاتی. در حالی که در خانه مجموعه, تف آزمون است که به تازگی مجاز توزیع کنندگان مانند 1Health.io و طاق سلامت شده اند مجاز به بازار خود را در خانه بزاق آزمون برای هفته ها در حال حاضر با توجه به FDA سیاست اجازه می دهد آزمایش های تشخیصی به فروش می رسد به عنوان طولانی به عنوان آنها را مشاهده کنید و برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) و گذشت خود را اعتبار سنجی آزمون. تا به امروز 1Health.io تنها به فروش می رسد آزمون آن به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای توزیع به بیماران خود را تا زمانی که آن را دریافت, مجوز, اما آن را در حال حاضر فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان بیش از حد.

اگر به نظر می رسد مانند طبیعت از FDA مجوز گیج کننده است که به دلیل آن است. هیچ coronavirus آزمون تایید شده توسط FDA در عین حال — تنها FDA مجاز از طریق EUA. هر دو 1Health.io و طاق بهداشت قبلا ادعا کرد که FDA مجوز به تایید FDA و یا به "FDA EUA تایید شده" در مواد بازاریابی و منتشر شده در مطبوعات خود را در خانه بزاق انجام شد. در واقع تنها راتگرز آزمون خود مجاز بود در اواسط ماه مارس اما در خانه بزاق مجموعه عنصر از روند هنوز نمی باید FDA مجوز. در حال حاضر آن را ندارد.

دیگر در خانه تست تشخیصی توزیع شده اند و حتی بیشتر cavalier در مورد بازاریابی خود را به آزمون. در اواخر ماه مارس FDA حتی با صدور یک هشدار شدید برای مصرف کنندگان آمریکایی به در مواظب برای غیر مجاز و یا جعلی کیت های آزمایش. یک شرکت MicroGen DX بعد گفت آمار است که آن را نیاز ندارد FDA مجوز برای آن در خانه مجموعه آزمون در همه. FDA نیز در پایین ترک خورده محموله غیر مجاز آزمون از کشورهای دیگر است.

در حال تکامل قلمرو سرولوژيک و یا آنتی بادی آزمایش برخورد حتی با محدودیت های کمتری. این اجازه داده است برخی از شرکت ها در یمن را خواستار آنها را "مشکوک فروشندگان" — به سیل بازار با بیش از 150 تست که نیست بررسی شده و یا مجاز توسط FDA. برخی از چینی آزمون های سرولوژیک حتی نمی باید به تصویب معادل چین از FDA اما استفاده عمومی ادارات بهداشت در دنور و لس آنجلس. FDA به تازگی تغییر سیاست های خود را بر آنتی بادی آزمایش های بیشتر در خط با آن برای آزمایش های تشخیصی: تجاری سرولوژی تولید کنندگان در حال حاضر باید یا می شود و یا در فرایند گرفتن یک EUA. آزمون نیز باید حداقل حساسيت و ويژگی میزان 90 درصد و 95 درصد بود. وجود دارد در حال حاضر هیچ FDA مجاز در خانه مجموعه آنتی بادی آزمایش.

همانطور که برای آزمون است که می تواند به طور کامل انجام می شود در صفحه اصلی است که شما لازم نیست برای ارسال هر چیزی را به یک آزمایشگاه — هیچ کدام وجود دارد که در حال FDA مجاز است. همچنین به نظر می رسد به عنوان اینکه ما در حال انتظار در حالی که برای آنها. کارشناسان CNBC گفت که سریع در خانه coronavirus آزمون امکان پذیر است اما احتمالا ماه دور از تبدیل شدن به یک واقعیت است. شما می توانید خرید در خانه سریع آنتی بادی آزمایش در کشورهای دیگر که برخی از آنها تایید شده اند توسط این کشورها مربوطه FDA معادل اما قابلیت این آزمون بسیار در سوال.

و وجود یکی از آخرین مانع برای پاک کردن اگر شما می خواهید برای دریافت یک در خانه مجموعه تست: در دسترس بودن. صفحه کیت بسیار محبوب آن را تنها در دسترس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. طاق می گوید Recode آن ارائه می 10,000 آزمون در هر روز و راتگرز می روند 20,000 آزمون در روز, هر چند این احتمال وجود دارد که ظرفیت افزایش خواهد یافت به عنوان توزیع کنندگان بیشتر فروش بیشتر کیت و بیشتر در آزمایشگاه های مجاز به فرآیند آزمون. در همین حال برخی از در خانه مجموعه آزمون ممکن است موضوع را به دولت محدودیت. صفحه در دسترس نیست در نیویورک, نیوجرسی, مریلند, یا, رود آیلند, به عنوان مثال. طاق می گوید آن را در دسترس در هر ایالت به جز آلاسکا و 1Health می گوید آن را در دسترس در تمام 50 ایالت.

همه که گفت: در خانه مجموعه است که هنوز هم دیده می شود که کمتر دقیق با توجه به افزایش خطر ابتلا به خطای انسانی. اگر شما نمی اعتماد خود را به درستی جمع آوری نمونه و کشتی آن را به آزمایشگاه در نظر بگیرید رفتن به یک مد افتاده تست محل به جای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن