نزدیک میله های زندان. بازگشایی مدارس.

چیزی اشتباه وجود دارد با امریکا بحث و گفتگو در مورد بازگشایی. فدرال و ایالتی دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد د

توسط NEWSOULS در 11 تیر 1399

چیزی اشتباه وجود دارد با امریکا بحث و گفتگو در مورد بازگشایی.

فدرال و ایالتی دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus همه گیر تمایل به قاب توصیه در شرایط منحصر به فرد: این چیزی است که خود مدرسه و رستوران یا نوار باید انجام دهید برای بازگشایی با خیال راحت — به حداقل رساندن ظرفیت تلو تلو خوردن دانش آموزان و یا مشتریان را تشویق ماسک پوشیدن و غیره.

اما برخی از کارشناسان می گویند این توصیه میکنن. بازگشایی یک جامعه گسترده پروژه. آیا مدرسه می تواند بازگشایی با خیال راحت به عنوان مثال نمی کند و فقط بستگی به ظرفیت تجهیزات حفاظت شخصی و یا اقدامات فردی. این بستگی دارد که چگونه گسترده coronavirus است که در جامعه خارج از مدرسه در دیوار.

Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه تشبیه اقدامات فردی برای قرار دادن کیسه های شن و دیگر اقدامات حفاظتی در اطراف یک خانه در طول یک سیل. بله می آیند تا بامی می تواند کمک کند. اما اگر آب می رسد یک ارتفاع خاص هیچ مقدار از اقدامات حفاظتی در اطراف خانه در حال رفتن به نگه داشتن آن امن است.

"اگر سیل در جامعه خود را گسترده است هیچ چیز وجود دارد شما می توانید به نگه داشتن آب بیرون" جها به من گفت. "بنابراین اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است مطمئن شوید که رودخانه نمی شود بیش از حد بالا است. دومین چیزی که شما می توانید فکر می کنم در مورد چگونه برای محافظت از خانه خود را."

شیوع کروناویروس بازی کردن در شرایط مشابه. مردم را به ماندن 6 فوت از یکدیگر پوشیدن ماسک و شستن دست های خود و تلو تلو خوردن گروه به نگه داشتن به طور کلی اعداد پایین کمک می کند. اما اگر یک جامعه است آب گرفتگی با عفونت شانس بسیار بالاتر است که کسانی که عفونت خواهد خزش مهم نیست که چگونه بسیاری از محافظ مراحل را در آغوش گرفت. مدرسه یا رستوران در سوال تبدیل خواهد شد و در عین حال یکی دیگر از محل که در آن مردم می توانند ملاقات و انتقال ویروس است که بیماری بدتر است.

این منطق که رهبری برخی از کارشناسان به قاب بازگشایی در بیشتر zero-sum, شرایط — برای استدلال می کنند که مهم ترین چیزی که ما می تواند انجام دهد برای بازگشایی هر محل خاص و یا محل کاهش جامعه انتقال است.

به عبارت دیگر: اگر شما می خواهید برای بازگشایی مدارس این سقوط پس از آن شما نیاز به گسترش Covid-19 پایین نزدیک به صفر که ممکن است در این تابستان. و این بدان معناست که امید بستن به بازگشایی — احتمالا و قطعا نه در ظرفیت کامل — رستوران ها و کافه و کاباره ها و یا مکان های دیگر که منجر خواهد شد به طور قابل توجهی بیشتر coronavirus گسترش اما کمتر ارزش به جامعه نسبت به مدارس.

"ما نیاز به شناخت ما نخواهد بود برگشت به حالت عادی برای برخی از زمان" هلن Jenkins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون نوشت که در مورد این مفهوم در ویروسی توییتهایی به من گفت. "ما نیاز به شناخت ما قصد داریم به برخی از فداکاری."

یک راه نگاه کردن به این جنکینز گفت: "به تصور بازگشایی به عنوان یک بودجه. اگر هدف این است که برای حفظ جامعه انتقال زیر سطح معینی وجود دارد بسیاری از مکان هایی که می توان قبل از یک حوزه قضایی را بازگشایی بودجه صرف شده است. و هر جایی که بازگشایی از پارک به مدارس به میله های زندان, به احتمال زیاد افزایش خواهد انتقال به حدی (هر چند به درجات مختلف — هوای سالن برای مثال به طور کلی امن تر از داخل سالن آنهایی که).

که به معنی ایجاد اولویت: مدارس بیش از کافه ها و کاباره ها و عمده محلی کارفرمایان بیش از رویدادهای ورزشی و سینما.

"همه شده است پرسیدن سوال" چگونه ما باز کردن مدارس با خیال راحت؟'" جها گفت. "من استدلال شده است: زندگی در یک جامعه که نمی تواند به یک بیماری شیوع. این است که چگونه شما باز کردن مدارس با خیال راحت."

این است که اقدامات فردی بی ارزش هستند. دور از آن: وجود جامد و شواهد رو به رشد است که از جمله مراحل از جمله پوشیدن ماسک کلیدی برای کاهش شیوع کروناویروس به طور کلی. کارشناسان می گویند این مهم است که افراد و مکان ادامه مصرف از جمله اقدامات است.

اما مهم ترین نظر برای هر جای فکر کردن در مورد بازگشایی ممکن است چه مراحل آن طول می کشد اما چگونه گسترده coronavirus خارج درهای خود را. اگر 5 درصد از یک جامعه است که با آلوده Covid-19 در هر زمان داده شده — وجود دارد تا به 5 درصد شانس است که هر کسی که به یک محل خواهد بود عفونی — که بدیهی است که بسیار بدتر از 0.1 درصد از جامعه آلوده شدن و 0.1 درصد شانس. (ریاضی نیست کاملا این پاک در واقعیت اما این مفهوم در سراسر.)

در پایان بالاتر از طیف جامعه انتقال می تواند حتی خیلی بد است که تقریبا هیچ چیز نمی تواند باز بماند. اگر Covid-19 می شود به طوری گسترده در جامعه است که به سادگی تعامل با هر کسی که شما زندگی نمی کنند با بیش از حد خطرناک است و سپس حتی در مکان های نسبتا امن مانند سواحل و یا پارک می توانید شروع به در برخواهد داشت خطر انتقال بیش از حد.

"اگر ما سعی کنید به انجام همه چیز ما می توانید تا پایان با یک تکرار مارس" جنکینز گفت. "و ما تا پایان با چیزی که ما برای قفل کردن همه چیز دوباره."

این است که چرا این می تواند گمراه کننده به منظور جلب مقایسه بین مناطق مختلف بازگشایی در نرخ متفاوت است. برای مثال در دانمارک توجه کردم و پس از آن مدارس و مراکز بهداشتی روز بازگشایی بدون ایجاد سنبله در coronavirus موارد است. اما دانمارک نیز تجربه نسبتا کوچک Covid-19 شیوع — با تقریبا یک بیستم این موارد در هر فرد به عنوان ما با وجود داشتن نزدیک به دو برابر مقدار تست نسبت به جمعیت آن است. که باعث می شود آن را سخت به می گویند که بازگشایی مدارس در ایالات متحده خواهد همان اثر را داشته.

بسیاری از مردم احتمالا در حال حاضر فکر کردن در این شرایط را به برخی از درجه احتمال زیاد احساس امن تر غذا خوردن در یک رستوران در گفتن وایومینگ یا ورمونت از Covid-19 کانون مانند آریزونا و فلوریدا.

اما کارشناسان استدلال می کنند که سیاستگذاران مدرسه مدیران و صاحبان کسب و کار باید صراحت بیشتری عمل تحت این شرایط زمانی که آنها در حال تصمیم گیری در مورد بازگشایی.

"من یک مقدار زیادی از کسب و کار مردمی که با من تماس گرفت و بگو:" در اینجا ما تست استراتژی برای کارکنان. شما چه فکر می کنید؟'" جها گفت. "اما اگر شما در ققنوس در حال حاضر شما می توانید هر تست استراتژی شما می خواهید برای کارگران خود را. آن را نمی خواهید به انجام هر کاری است."

یکی از راه فکر می کنم در مورد همه این است که هر یک از شهرداری دولت و کشور محدود است بازگشایی بودجه.

هدف این است که برای حفظ و اساسی تولید مثل شماره در یک جامعه زیر 1. این بدان معنی است که هر کسی که می شود coronavirus انتقال آن به طور متوسط کمتر از یک شخص دیگر. با گذشت زمان که منجر به کروناویروس موارد سقوط نزدیک تر و نزدیک تر به صفر است. این عدد به طور معمول محاسبه شده به عنوان R0 یا Rt بسته به روش مورد استفاده قرار گیرد. (برخی از وب سایت ها مانند Rt. زنده محاسبه این رقم برای همه کشورها و آن را در 1 یا بیشتر در اکثر متحده است.)

اگر چه تنظیمات مختلف حمل مختلف خطرات و هر مکان که در آن مردم که زندگی نمی کنند با هم تداخل می کنند به احتمال زیاد باعث افزایش خطر Covid-19 انتقال به برخی از درجه است. دانستن که در حوزه های قضایی مختلف فقط می توانید تعداد محدودی از سالن.

برخی از که می تواند موثر "هزینه" — میزان خطر موجود در هر محل. برای مثال پارک ها و سواحل و دیگر اماکن به نظر می رسد برای حمل بسیار کوچک در خطر ابتلا به کروناویروس گسترش به لطف باز هوا رقیق coronavirus آلوده به قطرات گسترده تر فاصله بین مردم و به طور بالقوه توانایی حرارت و اشعه ماوراء بنفش نور و رطوبت به دام این ویروس.

در ضمن میله حمل خطر است. آنها اغلب تنگ و ضعیف تهویه مناسب مکان های که در آن مردم می توانند باقی بمانند و احتمالا با صدای بلند صحبت — پخش قطرات — برای ساعت به عنوان نوشیدن شل خود خویشتنداری. در چارچوب بازگشایی بودجه پارک ها و سواحل ارزان و میله های گران قیمت هستند — بنابراین شاید آن را محتاطانه به باز پارک ها و سواحل ،

آن را همچنین می توانید پایین آمده به اولویت. برای مثال مدارس, احتمال حمل خطر ابتلا به برخی از Covid-19 انتقال به محیط های داخلی که در آن دانش آموزان, معلمان و دیگر کارکنان مدرسه ارتباط برقرار کردن برای ساعت. اما مدارس نیز واقعا مهم روز به روز زندگی — و نه فقط برای بچه ها, آموزش و پرورش, بلکه برای غذا و سرپناه و مراقبت از کودک در حالی که پدر و مادر در محل کار هستند. دانستن است که یک جامعه ممکن است تصمیم به مناسب مدارس را بازگشایی بودجه. تجارت کردن خواهد بود که دیگر مکان هایی مانند رستوران ها, میله, یا ورزشگاه بیشتر به احتمال زیاد به باقی می ماند بسته شده است.

جوامع مختلف نیز می تواند اولویت بندی تنظیمات مختلف. اگر خاص کارخانه منبع بزرگ از شغل در یک شهر شاید دولت های محلی وجود دارد را بدانند و آن را یک اولویت حتی اگر آن را حمل خاصی خطر انتقال. این است که در اثر آنچه در جوامع در سراسر جهان انجام داده اند به عنوان آنها گمان برخی کالاها و خدمات "ضروری" و اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی و یا باز بماند.

در سمت تلنگر, اقدامات خاصی مانند تهاجمی تست, تماس, ردیابی و جداسازی — ممکن است باعث کاهش خطر انتقال به طور کلی.

در عمل بودجه نمی تواند کاملا اختصاص داده است. ما لازم نیست داده ها می گویند به استفاده از ساخته شده است تا مثال که رستوران در ظرفیت محدود اضافه کردن 0.5 تا یک جامعه Rt کارخانه می افزاید: 0.3 مدارس اضافه 0.2 پارک اضافه کردن 0.05 و آزمون-و-ردیابی برنامه تفریق 0.1 — ساخت آن را امن برای انجام همه که باقی می ماند و در زیر یک Rt از 1. ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد گسترش Covid-19 و احتمالا هرگز به کسانی که انواع گرانول تعیین.

واقعی تر اجرای عوض است و به برخی از درجه آنچه متحده در حال حاضر در حال انجام: به آرامی بازگشایی بخش هایی از دولت و بیت به بیت به هر مرحله از بازگشایی برخی از زمان برای ارزیابی اثرات کامل و کم کردن سرعت و یا معکوس البته اگر میزان عفونت را افزایش دهد.

"پس از این جدید است و ما لازم نیست که اطلاعات و تجربه ما را هدایت آن را حس می کند که همه چیز را به آرامی" لورن Ancel Meyers ریاضی زیست شناس در دانشگاه تگزاس آستین به من گفت. "استراحت چیزهایی که بیت به بیت و ببینید که اگر آن کار می کند. اگر ما استراحت چند اقدامات ما به تماشای این داده ها برای چند هفته; اگر آن را تا شاید ما می توانید کمی استراحت بیشتر است."

که در آن تفکر از این مشکل به عنوان یک دولت بودجه می آید این است که در آن می توانید اولویت های صریح تر و روشن تر. تا کنون متحده باید به طور کلی پیشنهاد گسترده برنامه های که در آن آنها در حال باز کردن همه قطعات از اقتصاد خود را با هدف بازگشت به حالت عادی و یا به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان امکان پذیر است — اجازه دادن به میله های ورزشی و دیگر اماکن تفریحی و در نهایت باز کردن در برخی از ظرفیت.

اما اگر شما می دانید شما باید یک بودجه محدود و این بودجه واقعا zero-sum است که می تواند محاسبات خود را در مورد اولویت های صریح تر و روشن تر. اگر میله یا استادیوم ورزشی اضافه کردن بیش از حد به, Rt, همه در حالی که خدمت به عنوان مقدار به عنوان مدارس و سپس خطر ابتلا به باز کردن میله ها و استادیوم های قبل از سقوط فقط به ارزش آن — چرا که می تواند به خطر اندازد چشم انداز بازگشایی مدارس با اجازه دادن به جامعه انتقال از کنترل خارج شود.

"ما فقط ممکن است در یک نقطه که در آن ما می گویند در طول همه گیر ما در حال رفتن به کاباره ها" جها استدلال کرد. "اگر ما می خواهیم کاباره ها ما ممکن است قادر به مدارس و کسب و کارهای دیگر باز یا ما باید برای مقابله با بيمارستان گرفتن کامل است. که راه راست را به فکر می کنم در مورد آن."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب