شرکت های بزرگ نفتی از دست می دهد درخواست تجدید نظر آب و هوا مناسب رفتن به کالیفرنیا دادگاه

برایان Melley آسوشیتد پرسمنتشر شده 7:25 PM EDT مه 27 سال 2020لس آنجلس (AP) — بزرگ نفت از دست یک جفت از دادگاه

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — بزرگ نفت از دست یک جفت از دادگاه جنگ های جمعه که می تواند منجر به محاکمه در پرونده های حقوقی توسط کالیفرنیا شهرها و استان ها به دنبال خسارت برای تاثیر تغییر آب و هوا.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و استدلال توسط شرکت های انرژی و حکم دادگاه های ایالتی هستند مناسب فروم برای دعاوی وی از سوی مامورین ترویج تولید نفت به عنوان مسئول محیط زیست زمانی که آنها می دانستند آن را کمک به خشکسالی آتش سوزی و افزایش سطح دریا همراه با گرمایش جهانی.

پرونده های حقوقی ادعای شورون اکسون موبیل کونوکو فیلیپس, BP, رویال داچ شل و شرکت های دیگر ایجاد مزاحمت عمومی و باید برای پرداخت خسارت از تغییر آب و هوا و کمک به ساخت دیواره های دریا و زیرساخت های دیگر برای محافظت در برابر آینده تاثیر ساخت و ساز است که می تواند هزینه دهها میلیارد دلار است.

حکم لغو یک تصمیم یک قاضی فدرال که به بیرون پرتاب دعاوی آورده شهرهای سان فرانسیسکو و اوکلند.

"وقت آن است که برای این شرکت ها به پرداخت سهم عادلانه خود را," شهرستان سن فرانسیسکو وکیل دنیس Herrera در بیانیه ای گفت کف حاکم. "آنها باید قادر به چوب مالیات دهندگان با این لایحه برای آسیب آنها می دانستند که آنها باعث شد. ما ادامه خواهد داد برای برگزاری این شرکت پاسخگو خود را برای دهه های طولانی مبارزات عمومی و فریب در مورد تغییر آب و هوا و عواقب آن است."

در حالی که این احکام بودند برای پیروزی های ساحلی استان ها و شهرستانها — تمام در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به جز کوچک شهرستان ایمپریال بیچ در سن دیگو شهرستان و تشویق گروه های زیست محیطی آن می تواند سال قبل از آنها تا به حال به یک هیئت منصفه اگر آنها آن را که دور.

این 3-0 احکام در حال انتظار برای دیدار با ادامه چالش های است که می تواند شامل بررسی یک بزرگتر 9th مدار پنل و در نهایت نقد و بررسی توسط دیوان عالی ایالات متحده.

یک دادگاه تجدید نظر در ویرجینیا حکم داد که یک مورد مشابه آورده شده توسط بالتیمور متعلق در مریلند دادگاه و پایین تر از دادگاه های فدرال در دیگر شهرستانها صادر مشابه تصمیم گیری.

یک گروه است که در یک پروژه از انجمن ملی تولید کنندگان با صدور بیانیه ای گفت: آب و هوا مسئولیت پرونده های حقوقی حل و فصل شود باید توسط دیوان عالی کشور برای جلوگیری از سالها از دادگاه.

شورون نمی گویند چگونه آن را ادامه دهید اما گفت: این موارد شامل مسائل ملی قانون و سیاست و تعلق ندارد در دادگاه های ایالتی.

"در هر کدام فروم موارد در نهایت مشخص شد این در واقع و از نظر قانونی پشتیبانی نشده ادعا می کند هیچ چیز به معقول آدرس قابل توجهی ملی, اقتصادی, حقوقی و مسائل مربوط به سیاست های ارائه شده توسط تغییر آب و هوا" گفت: Sean Comey یک سخنگوی شورون.

ان کارلسون محیط زیست و استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: احکام حرکت موارد نزدیک به کشف روند و درخواست به طور بالقوه مخرب اسناد و مدارک.

"این به این معنی که آنها می توانند عزل مدیران ارشد در مورد آنچه آنها می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند و چه شرکت های نفتی را به صندوق مبارزات انتخاباتی برای منصرف کردن آمریکا است که تغییر آب و هوا اتفاق می افتد گفت:" کارلسون که به ارائه مشاوره رایگان به شهرستانها در موارد. "شرکت های نفتی' استراتژی است که به نگه داشتن نور درخشان از خود به خود رفتار است. این می شود نزدیک به اجازه می دهد شاکیان به درخشش آن نور است."

این حکم نوشته شده توسط قاضی ساندرا Ikuta برداشت برای دادگاه توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش حرکت این موارد به دادگاه های ایالتی که در آن آنها در ابتدا ظ. دیگر قضات در این پنل بودند معرفی شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شرکت های نفتی کردم موارد منتقل شده به سان فرانسیسکو در دادگاه فدرال که در آن دو قضات رسیده و نتایج متفاوت است.

پس از برگزاری یک منحصر به فرد پنج ساعته "آموزش" توسط برترین پژوهشگران در علوم از تغییر آب و هوا در ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام Alsup در سال 2018 پرتاب از اوکلند و سان فرانسیسکو دادخواهی. او حکومت و ملت — و نه دادگاه -- شد بهترین راه حل مناسب به آدرس سهم سوخت های فسیلی برای گرمایش جهانی.

"مشکل سزاوار یک راه حل در یک مقیاس وسیع تر عرضه می تواند یک منطقه قاضی یا هیئت منصفه در یک مزاحمت عمومی در مورد" Alsup نوشت.

در موارد آورده شده توسط این شهرستان سان ماتئو مارین و سانتا کروز و شهرستانها از ریچموند و ایمپریال بیچ, قاضی, Vincent Chhabria حکومت موارد مربوط در دولت و دادگاه اما او اجازه شرکت نفت تجدید نظر شود.

شرکت ها استدلال کرده بود که قانون فدرال کنترل سوخت های فسیلی و تولید و کنگره را تشویق کرده است و نفت و گاز توسعه است. آنها گفتند: آسیب مدعی شد "نظری" و بخشی از یک مجموعه زنجیره ای از حوادث که شامل میلیاردها نفت و گاز کاربران و "زیست محیطی پدیده اتفاق می افتد در سراسر جهان بیش از چند دهه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب