ترافیک هشدار: Westbound 60 طریق بدلندز تعطیل خواهد شد در هفته آینده

اخبار شهر خدمات منتشر شده 3:47 PM EDT Jul 29, 2020نیمی از Moreno Valley (60) آزادراه بین Beaumont و Moreno Val

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

نیمی از Moreno Valley (60) آزادراه بین Beaumont و Moreno Valley تعطیل خواهد شد برای سه روز متوالی در هفته آینده و نیم دیگر خواهد بود بخشی از بسته شبانه به منظور تسهیل کار همراه ميانه گسترش راهرو, مقامات گفت.

رانندگان توصیه شد را جایگزین ترتیبات سفر.

آغاز Aug. 7 خدمه مشغول به کار در این مسیر دولت 60 کامیون خطوط پروژه را از westbound 60 بین گیلمن چشمه جاده و بزرگراه بین ایالتی 10 تبادل و تعطیل خواهد شد یکی از دو خط در رو به مشرق طرف با توجه به Riverside County کمیسیون حمل و نقل.

مقامات گفت: "westbound بسته شدن اجرا خواهد شد از 9 بعد از ظهر سه شنبه ، 7 به 6 صبح شنبه, اوت. 10. خط بسته شدن در رو به مشرق طرف خواهد شد شبانه در طول همان دوره به طور کلی 9 بعد از ظهر تا 7 صبح هر دو رو به مشرق خطوط در دسترس خواهد بود برای روز سفر با توجه به RCTC.

آژانس سخنگوی جان Standiford گفت: تعطیلی لازم برای خدمه به نصب جدید K-ریل در ميانه.

رانندگان بودند توصیه به در نظر با استفاده از ایالتی 10 westbound برای سفر و همچنین رو به مشرق سفر در طول ساعات شب به دلیل حجم ترافیک خواهد شد به احتمال زیاد به معنی آهسته رفتن برای رانندگان است.

این مبلغ 113 میلیون کامیون خطوط پروژه رو در جریان تابستان گذشته و مستلزم گسترش 60 از طریق پنج-کشش مایل شناخته شده به عنوان بدلندز که در آن آزادراه و تاب بیش نازا مواهب و هیچ نمای ساختمان جاده ها در دسترس هستند.

این پروژه در حال تامین مالی از طریق اندازه گیری یک county فروش مالیات و همچنین به عنوان ایالتی و فدرال کمک های مالی و پس از تکمیل ارائه خواهد شد به خصوص تعیین کامیون خطوط در هر دو شرق و westbound طرف برای ایمنی و کاهش تراکم.

یک برخورد در دو طرف باریک چهار خط بخش شناخته شده است به کراوات تا ترافیک را برای ساعت ها مجبور گشت بزرگراه کالیفرنیا برای منحرف کردن رانندگان به بومانت یا Moreno Valley, بسته که راه آنها به رهبری.

در علاوه بر این به کامیون خطوط خدمه در حال مسطح بسیاری از انحنا بخش جاده به بهبود رانندگان دید و گسترش آزادراه شانه به 12 فوت در امتداد خارج از خطوط و 11 پا در داخل خطوط مجاور به مرکز تقسیم کرد.

قرارداد تماس های بیشتر برای ساخت و ساز از 23 گذرگاه حیات وحش در زیر راهرو و همچنین شمشیربازی در هر دو طرف برای جلوگیری از حیوانات از ضلالت به ترافیک.

این پروژه قرار است برای تکمیل در نیمه اول سال 2022. اطلاعات بیشتر در دسترس است rctc.org/60trucklanes.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de