چرا این احساس وجود دارد مقدار زیادی بیشتر آتش بازی در این سال

امریکا و یا حداقل آن در حوزه شهری است که غرق در مقیاس کوچک و به احتمال زیاد غیر قانونی شبانه نمایش های آتش باز

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

امریکا و یا حداقل آن در حوزه شهری است که غرق در مقیاس کوچک و به احتمال زیاد غیر قانونی شبانه نمایش های آتش بازی. و یا حداقل آن است که غرق در گزارش چنین صفحه نمایش با هر کس از Oprah magazine به نیویورک تایمز وزن در افزایش آتش بازی و فعالیت است.

شهر نیویورک شاهد افزایش عظیم در رسیدگی به شکایات در مورد آتش بازی در زمینه ژوئن; بوستون نیز بزرگ و قابل اثبات افزایش شکایات. بسیاری از شهرستانها را ندارد و این اطلاعات در دسترس, بنابراین آن را سخت تر برای ارزیابی دقیقا چه خبر است. اما من قطعا احساس من شنیده ام بیشتر آتش بازی در DC در این ماه از من قبلی من در 16 سال در محله و همکاران خود در سراسر کشور احساس به همان شیوه.

آشکار در روند زوج با عدم وجود اطلاعات روشن و رو به رشد آب و هوا از بی اعتمادی در موسسات برانگیخته برخی از نسبتا شدید نظریه ها از جمله پتانسیل اداره پلیس psyop.

آن است که متاسفانه ممکن است در این مرحله به ارائه به طور کامل و بدون ابهام توضیح. وجود دارد با این حال به نظر می رسد به یک تعداد بیشتر عوامل روزمره در محل کار.

به ویژه در چند پایین دست عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است کمک به اتش سر و صدا. یکی این است که مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه با فرصت بیشتری به اطلاع همه چیز. دلایل مشابه شهرستانها ساکت تر هستند, به طور کلی, که باعث می شود صداهای بیشتر قابل توجه است. بچه ها گیر شده اند در خانه برای ماه قادر به حضور در مدرسه و یا اویختن با دوستان در حالت عادی راه و آتش بازی یک راه سرگرم کننده برای تصویب آن زمان است. و فقط هنگامی که وجود دارد بیشتر منافع بالقوه در ایجاد ad hoc شهر نمایش آتش بازی وجود دارد اضافی موجودی با توجه به لغو بسیاری از چهارم جولای آتش بازی نشان می دهد. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, آن را قطعا ممکن است که اجرای آتش بازی قوانین بدست کمتر شدید — شاید نه آنقدر به عنوان بخشی از طرح استادانه درست شده به عنوان یک نتیجه طبیعی و نیروی پلیس کشیده نازک است.

برای کسانی از ما که لذت بردن از آتش بازی آن را غیر منتظره تابستان درمان است که کمک به شکستن یکنواختی از قرنطینه. اما اذیت صاحبان سگ و خواب نور احتمالا نمی تواند انجام دهد زیاد است اما امیدواریم که هر چه عرضه بیش از حد است که در حال حاضر خشک به زودی پس از ژوئیه 4.

رابرت جونز جونیور یک نویسنده که اولین رمان پیامبران است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه ژانویه ارائه کرده است آنچه که احتمالا دقیق ترین نسخه از این توطئه حساب از آتش بازی موج.

"همسایگان من و من معتقدم که این بخشی از یک حمله هماهنگ در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع توسط نیروهای دولتی" او توییتی در ژوئن 20, "حمله به معنای disorient و بی ثبات کردن #BlackLivesMatter جنبش است."

در آتش بازی بخشی از یک تلاش دو جانبه برای ترویج محرومیت از خواب و حساسیت زدایی به مواد منفجره سر و صدا در شهری اقلیت محله.

جونز بیشتر فرض می کند که "هیچ راهی وجود دارد در جهان است که جوان سیاه و سفید و قهوه ای مردم خواهد در غیر این صورت دسترسی به این حرفه ای آتش بازی" و که به احتمال زیاد توضیح است که آتش بازی هستند که عمدا ارائه شده به جوانان توسط ماموران دولت.

این نظریه کمی به نظر می رسد اما آن را دریافت یک حمایت آشکار از نیویورک تایمز برنده جایزه پولیتزر ستاره قدیمی, هانا جونز در توییتر; صدای جیر جیر در حال حاضر به نظر می رسد حذف شده است.

دانه از حقیقت در اینجا این است که ما باید روشن گزارش ها از آتش گرفتن در در سرگرم کننده و حکایات نشان می دهد برخی از افسران پلیس در حال گرفتن یک نگرش آرام به سمت این نسخه از سخت برای پنهان کردن فعالیت های غیر قانونی. دولت آمریکا قطعا یک رکورد گسترده از بدگویی دخالت و مدنی نه تنها به عنوان یک تاریخی مهم اما همچنین در فرم بسیار تلاش های اخیر برای درست کردن یک خشونت "سیاه هویت افراطی" حرکت در اطراف سیاه زندگی موضوع فعالیت. اما قبل از رسیدن به صورت "هماهنگ حمله" نظریه ارزش آن با توجه به برخی پیش پا افتاده عوامل است.

آتش بازی بسیار جذاب هستند و در اصل یکی می تواند لذت بردن از لذت بخش نمایش آتش بازی هر روز از سال. در عمل اما آمریکا فشفشه گزارش انجمن که نزدیک به 80 درصد از صفحه نمایش اتش درآمد همراه است با چهارم جولای جشن که در حال گسترده در سراسر ایالات متحده است. در این سال بسیاری از کسانی که مراسم لغو شده است و بسیاری دیگر از اتش بازی فشرده وقایع مانند ورزش حرفه ای نیز تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

این باعث ایجاد پتانسیل برای انحراف از آتش بازی از صفحه نمایش حرفه ای بازار به بازار مصرف کامل با امکان معامله-قیمت های زیرزمین. ترکیب افزایش در دسترس بودن از آتش بازی با همه گیر ناشی از خستگی و شما باید از این دستور به صورت غیر منتظره ای پر جنب و جوش شب های تابستان.

آتش بازی انجمن تجارت با این حال هل دادن به عقب بر انحراف نظریه استدلال می کنند که طرفدار و مصرف کننده آتش بازی در بازارهای تر هستند به شدت سگمنتال از آن است.

"حرفه ای استفاده از انرژی زیادی آتش بازی در دسترس نیست به عموم مردم بدون ع مجوز برای در اختیار داشتن و استفاده از, و ذخیره سازی" جولی Heckman مدیر اجرایی آمریکا اتش بازی انجمن به من می گوید. "کسانی که دستگاه ها مجاز به فروش می رسد به عموم مردم و تنها باید استفاده شود بسیار آموزش دیده و دارای مجوز حرفه ای."

مصرف کننده آتش بازی فروش نیز به طور معمول اوج در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای برای استفاده در جولای 4 و Heckman می گوید که در این سال "قطعا وجود دارد افزایش در حیاط خلوت مصرف کننده آتش بازی فروش, شروع زودتر از سال های گذشته است." Heckman عموم پیش بینی رونق در تقاضای مصرف کننده در ماه ژوئن 3 صنعت میزگرد و به سادگی می بیند که پیش بینی آینده به نتیجه برسد. در این حساب اتصال به رویداد لغو درست است که مردم از دست آتش بازی به طوری که آنها در حال خرید بیشتر برای خود است.

البته آتش بازی انجمن تجارت نیست رفتن به بیرون می آیند و می گویند وجود دارد غیر قانونی انحراف از حرفه ای آتش بازی اتفاق می افتد. اما درک است که مردم از دیدن "حرفه ای" آتش بازی در محله خود را ممکن است یک سوال از ابهام تنظیم مقررات. برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و اورگان ویرجینیا و مریلند, Massachusetts, New Jersey, New York, و, کانکتیکات, تنها اجازه می دهد تا مصرف کننده فروش آتش بازی که غیر هوایی و غیر انفجاری. اگر شما زندگی می کنند در سواحل غرب و یا در بسیاری از راهرو شمال شرقی شما احتمالا دیپلم آتش بازی که منفجر شود در آسمان با حرفه ای آتش بازی.

فدرال تنظیم مقررات تمایز که Heckman با اشاره به متفاوت است با این حال: شما می توانید خرید مصرف کننده درجه آتش بازی هوایی در نوادا, New Hampshire, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی, و یا کشورهای دیگر و سپس آنها را به خانه خود کمتر لذت اقامت در بوستون یا لا یا هر چیز دیگری.

داستان کوتاه به بهترین دانش ما یکی از دلایلی که شما ممکن است شنیدن بیشتر آتش بازی است چرا که مردم در حال خرید مطلب آتش بازی — برخی از آنها به احتمال زیاد حمل و نقل در سراسر خطوط دولت در سرپیچی از قوانین محلی. اما عامل دیگری است که همه چیز تبدیل شده اند بیشتر قابل شنیدن است.

آن ماه که پرندگان در محله بدست بلندتر. اما ornithologists می گویند آن مخالف و هر چیز دیگری بدست ساکت تر. با اتومبیل کمتر در جاده ها به ویژه در, فقط آن را آسان تر به گوش پرندگان.

Quoctrung Bui و امیلی دوره گرد گیری این برای نیویورک تایمز به دنبال میکروفون, ضبط و تایید کرد که خیابان های شهری سر و صدا کاهش یافته است به طور قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

در نتیجه آتش بازی (که دوباره مردم در حال خرید بیشتر از) بیشتر قابل توجه با کمتر سر و صدای پس زمینه. شما احتمالا می تواند حتی شنیدن آتش بازی از دورتر از در گذشته است.

بیرون رفتن کمتر نیز بدان معنی است که شما فرصت بیشتری برای توجه برای تلفن های موبایل را در خانه خود و هر کس بیشتر زمان را به گپ زدن در مورد واقعی یا درک روند.

این همه اضافه می کند تا به یک نسبتا قانع کننده و دنیوی توضیح چه خبر است. اما این واقعیت باقی می ماند که بسیاری از این آتش بازی به احتمال زیاد غیر قانونی برای استفاده در مکان های خاص که در آن آنها در حال رفتن است که باعث طرح این سوال که چرا زیادی وجود ندارد در حال انجام در مورد آنها و اینکه آیا باید وجود داشته باشد.

کشور است, بعد از همه, در این مدتها از سراسر کشور سری از تظاهرات شکایت در مورد, در میان چیزهای دیگر, پلیس, درمان مردان جوان از رنگ. تحت این شرایط بسیاری از مردم به احتمال زیاد به بیشتر مردد به درخواست برای مداخله پلیس زمانی که آنها چیزی غیر قانونی اما نه به خصوص مضر در نظر گرفتن محل. مطالعات همچنین نشان می دهد که آن را نسبتا شایع برای ادارات پلیس تلاش خود را برای کاهش سطح زمانی که آنها احساس آنها تحت سیاسی موشکافی. و در این مورد کمتر zealousness در مورد پلیس بدون خشونت فساد مسلما بخشی از آنچه مردم خواسته اند.

و در حالی که این آتش بازی ها در بسیاری از موارد غیر قانونی آنها لازم نیست که در خیلی از کشور, آب و هوا نظارتی است که به سادگی laxer. در حالی که گسترده تر قانونی از آتش بازی به احتمال زیاد منجر به آسیب های کشور است که دقیقا رو به یک طاعون از آتش بازی مربوط به خطرات در حال حاضر. کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده تخمین می زند که در سال 2019 وجود دارد کمتر از صدمات مربوط به آتش بازی (حدود 10 ، 000) نسبت به شومینه (16,000) کباب (20,000) سیستم های تهویه مطبوع (15,000) یا طرفداران (18,000) می گویند هیچ چیز از خطرات مانند صفحه اصلی کارگاه اره (74,000) و یا غیر دیدم ابزارهای (30,000).

به عبارت دیگر اصلی ترین مسئله عملی با آتش بازی در مناطق ساخته شده است کمتر ایمنی که از آنها با صدای بلند که آزار برخی از مردم و حیوانات خانگی خود را.

در آینده شاید شهرستانها خواهد شد برخی از نوع غیر مسلح سازمان است که می تواند مقابله با این نوع از مزاحمت نگرانی های بدون بالا بردن شبح سنگین از دست پلیس در درگیری با جوانی فساد است. ما می تواند تصمیم بگیرد که آتش بازی سرگرم کننده و سگ در حال رفتن به یاد بگیرند که برای مقابله با آن است. و یا دیگری آتش بازی مد زودگذر خود را فقط ممکن است سوختگی روشن و مختصر به عنوان مردم تصمیم آنها بهتر است همه چیز را به انجام با روز خود را از قاچاق آتش بازی از پنسیلوانیا است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب