برزیل یکی از بدترین شیوع کروناویروس. Bolsonaro می خواهد برای بازگشایی به هر حال.

برزیل ثبت بالاترین تک روز coronavirus تلفات روز سه شنبه: 1,179 مرگ و میر. آن را یکی دیگر از تلخ آمار برای کشو

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

برزیل ثبت بالاترین تک روز coronavirus تلفات روز سه شنبه: 1,179 مرگ و میر.

آن را یکی دیگر از تلخ آمار برای کشور است که دیده می شود آن coronavirus وقوع انفجار در چند هفته گذشته. به عنوان از آوریل 21, برزیل تایید کرده است بیش از 291,000 موارد مثبت سوم-بالاترین در جهان است و بیش از 18,800 برزیلی درگذشت ویروس. ناکافی به معنی آزمایش هر دو مورد و تعداد واقعی تلفات به احتمال زیاد بالاتر است.

آن را ویرانگر — اما آن را نیز بسیاری از آنچه پیش بینی شده ممکن است اتفاق می افتد در این کشور آمریکای لاتین. برزیل نظام سلامت در حال حاضر تیره و تار قبل از همه گیر و سیستم بیمارستان در برخی از شهرستانها عمده آن در حال حاضر در آستانه به طور کامل غرق شده است. کمبود لوازم و تجهیزات بهداشت و درمان است و قرار است در خط مقدم کارگران در معرض خطر بیش از 116 پرستاران مرده در برزیل تا کنون.

این ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در میان بیشتر آسیب پذیر جوامع به خصوص در محله فقیرنشین در حومه شهرستانها که در آن اجتماعی فاصله نزدیکی غیر ممکن است به دلیل تنگ و یا شرایط غیر بهداشتی و از آنجا که بسیاری از مردم باید هر روز فقط برای زنده ماندن. آن را نیز رسیده از راه دور جوامع بومی که به دور از مراقبت های بهداشتی کافی.

و پس از آن وجود دارد, رئیس جمهور, Jair Bolsonaro که سنن و شیوع بیماری از شروع. او همواره به عنوان جدیت ویروس صریحتر مخالف دولت فرمانداران' تصمیم گیری برای تحمیل مستند اقدامات شخصا با حضور anti-مستند اعتراض و تحت فشار قرار دادند برای کسب و کار به بازگشایی با وجود رشد شیوع.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در 28 آوریل برای پاسخ به آن رکورد مرگ و میر است که بعد از 474 مرگ و میر Bolsonaro پاسخ داد: "پس چی؟"

"من متاسفم. آیا شما می خواهید مرا به انجام?" او ادامه داد.

موضع خود را تغییر نداده به عنوان coronavirus همه گیر در این کشور تشدید کرده است.

در نبرد خود را برای بازگشایی اقتصاد او در تلاش است برای تعیین ورزشگاه و سالن به عنوان ضروری کسب و کار. او دومین وزیر بهداشت در مارس; سپس در هفته گذشته, مردی که می خواهم به جای اخراج وزیر بهداشت را ترک کنید. و در حال حاضر Bolsonaro تایید استفاده از هیدروکسی کلروکین جنجالی ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او برای جلوگیری از coronavirus (اگرچه اندک شواهد آن را در واقع کار می کند).

در ضمن تعداد موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش است و این بحران هنوز به اوج خود رسید.

"ما در یک وضعیت فاجعه" کارلوس فورتالزا متخصص اپیدمیولوژی در São Paulo State University گفت: وال استریت ژورنال در اوایل این ماه.

Bolsonaro را بی اعتنا نگرش تضعیف تلاش برای کنترل این ویروس و مانع هر گونه شانس در هماهنگ فدرال پاسخ.

دولت فرمانداران باید او را به مبارزه طلبیده و اجرا دقیق مستندات. سائو پائولو و ریو دو ژانیرو دو تا از سخت ترین ضربه متحده را سخت تر محدودیت در هفته های اخیر از جمله گسترش stay-در-خانه سفارشات و الزامی ماسک.

دادگاه برزیل قبلا حمایت کردن قدرت دولت برای اجرای stay-at-home, اقدامات, اما Bolsonaro شروع به فشار به عقب و حتی به شدت بیشتر است.

در هفته گذشته — فقط به عنوان به برزیل دیدم آنچه پس از آن کمترین تک روز شمار تلفات — او امضا منظور که تعیین برخی از کسب و کار مانند ورزشگاه و ناخن سالن به عنوان "ضروری" — تلاش برای به دست آوردن در اطراف دولت مستندات. "فرمانداران که موافق نیستم با این فرمان می توانید فایل پرونده های حقوقی در دادگاه" Bolsonaro توییتی.

حداقل 10 فرمانداران گفت: آنها چشم پوشی Bolsonaro سفارشات با توجه به رویترز اما رئیس جمهور cavalier نگرش به احتمال زیاد فروختن گسترده انطباق حتی در مناطقی که به تصویب قوانین سختگیرانه.

"واقعیت این است که فرمانداران و شهرداران که می خواهند به انجام کار درست باید برای رفتن بسیار در برابر آنچه رئیس جمهور گفت: مسئله" Marcia Castro یک استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت به من گفت: "از آنجا که به ارمغان می آورد چالش های عمده ای برای تبعيت از جمعیت به اقدامات. زیرا هنگامی که شما یک قطبی جامعه و شما باید متضاد پیام مردم تصمیم به دنبال هر کس که آنها می خواهند."

رئیس جمهور یک ملتهب پایگاه پشتیبانی و طرفداران خود تمایل را به طور کامل خرید خود را به لفاظی و بی اعتماد از رسانه های جریان اصلی. به عنوان Bolsonaro agitates در برابر این مستند اقدامات انجام آنها.

Bolsonaro حتی پیوست anti-مستند اعتراضات گرفتن عکس با تظاهرکنندگان و اغلب هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل. آخر هفته گذشته او pushups با هواداران است. "ما امیدواریم که به رایگان از این سوال به زودی برای همه ما" Bolsonaro گفت: در برازیلیا بیش از آخر هفته. "برزیل خواهد شد قوی تر است."

Bolsonaro نگرش نیز مانع واقعی منسجم پاسخ از دولت او تا حد زیادی ترک متحده و شهرستانها خود را برای پیدا کردن منابع و تجهیزات پزشکی. این کشور همچنان به تاخیر در تست و مواجهه با کمبود تجهیزات. با توجه به بلومبرگ دولت فدرال خریداری شده 15,000 هواکش اما مشکلات لجستیکی را به معنای تنها 800 شده اند doled تا کنون.

Bolsonaro شده است به عنوان مراجعه کننده "مغلوب ساختن پیشی جستن از مناطق استوایی" به دلیل شعارهای پوپولیستی خود را حمله به "خبر جعلی" و مکرر خود را توییتهایی و مجادلات آنها ایجاد کنید به نام فقط چند دلیل.

در حال حاضر اضافه کردن یک مشکل ثابت با دارو هیدروکسی کلروکین به لیست شباهت بین دو رهبر.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين در حال داروهای ضد مالاریا که دیده می شد در اوایل این بیماری همه گیر به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus, پس کوچک اما به طور گسترده ای مورد انتقاد مطالعات از چین و فرانسه است. جدیدتر مطالعات نشان داده اند هیچ از مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین و حداقل یک نشان داده است اثرات منفی بالقوه از دادن این دارو به شدت بیمار coronavirus بیماران هر چند که مطالعه شده است نه کارشناسی.

مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده و برزیل هشدار داده اند در برابر استفاده گسترده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در خارج از بیمارستان و تنظیمات بالینی و هشدار داد در برابر شعار آنها را به عنوان یک "درمان معجزه آسا" به ویژه در غیاب قوی بالینی از مواد مخدر است.

در عین حال تهمت انجام شده است دقیقا همان است که. و در حال حاضر Bolsonaro گرفته است مشابه خشک هل دادن مواد مخدر بیش از توصیه مقامات بهداشت عمومی.

در اواخر ماه مارس Bolsonaro ارسال شده در یک ویدیو که در آن او به کرات دارو به دروغ ادعا می کنند که آن را "کار در هر محل است." Facebook, Instagram, و توییتر بعد از آن تا به حال در این ویدئو گرفته شده پایین و گفت آن را نقض کرده سیاست های خود را بر گسترش اطلاعات غلط مربوط به کوروناویروس.

هفته گذشته Bolsonaro دستور خود وزیر بهداشت, Nelson Teich به موضوع جدید دستورالعمل های فدرال اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر و استفاده از داروهای ضد مالاریا در درمان Covid-19.

اما Teich تا به حال عموم diverged با Bolsonaro بیش از استفاده از هیدروکسی کلروکین و روز جمعه او با ترک شغل خود را — که او تا به حال برگزار شد فقط حدود یک ماه.

"زندگی ساخته شده است تا از انتخاب و امروز من تصمیم به ترک" Teich گفت: اجتناب از جزئیات خروج خود را. "من را قبول نمی کند این کار برای موقعیت خود را. من آن را پذیرفته چون من فکر کردم من می تواند کمک به این کشور و مردم آن است."

Teich گرفته بود بیش از وزارت بهداشت و درمان در ماه آوریل پس از Bolsonaro اخراج قبلی وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta. Mandetta تا به حال عموم در تضاد Bolsonaro دفاع اجتماعی فاصله اقدامات و حمایت دولت فرمانداران' shutdown سفارشات.

بسیاری از برزیلی ها و رهبران سیاسی محکوم Mandetta شلیک: برزیل اعتراض از مستند کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از ویندوز و خواستار Bolsonaro ایران. زمانی که Teich پا, پایین, آنها اعتراض دوباره.

ژنرال ادواردو Pazuello که به این سازمان در ماه آوریل و تا به حال هیچ واقعی بهداشت عمومی تجربه قبل از مصرف این کار در حال حاضر موقت وزیر بهداشت. و او به نظر می رسد مایل به رفتن همراه با Bolsonaro سفارشات.

روز چهارشنبه وزارت بهداشت صادر شده جدید دستورالعمل های فدرال اجازه می دهد کلروکين و هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای درمان موارد خفیف از coronavirus.

به عنوان رویترز گزارش "برزیل دستورالعمل های فدرال قبلا ذکر شده, این دارو تنها به عنوان یک اثبات نشده برای درمان موارد شدید از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus."

در حال حاضر "دستورالعمل جدید نشان می دهد دوز برای ضد مالاریا همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین در شروع علائم است. بیماران یا اعضای خانواده را به نشانه چشم پوشی شناخت عوارض جانبی بالقوه است."

در توییتر Bolsonaro گفت: هر چند کلروکين نیست از نظر علمی ثابت شده است به عنوان یک درمان "آن است که تحت نظارت و مورد استفاده در برزیل و در سراسر جهان است."

"در عین حال ما در جنگ: 'بدتر از شکست است شرم از داشتن جنگیدند" او نوشت.

Bolsonaro نیز trumpeted (اثبات نشده) عجایب کلروکين به هواداران خود که ایمان گرفته شده نگه دارید در میان پایگاه خود را.

بیش از آخر هفته Bolsonaro طرفداران در حالی که قطعا نه اجتماعی فاصله, استقبال رئیس جمهور در خارج از محل اقامت خود و ستایش کلروکين. "من می دانم که شما درمان من در نام عیسی مسیح" آنها خواند. (SUS مخفف برای برزیل نظام سلامت.)

این است که در آن برزیل است: زین با یک رهبر که مخالف بهداشت عمومی مشاوره طرفداران برای استفاده از یک اثبات نشده درمان حاضر به دنبال و یا ترویج اجتماعی فاصله و به طور فعال تلاش می کند برای خنثی کردن دولت فرمانداران تلاش برای تحمیل مستند اقدامات است.

اما کسانی که مستند اقدامات شامل خاموش کردن اقتصاد و ترس از (خیلی واقعی) تاثیر مستند اقدامات مورد نیاز در این کشور در حال حاضر مبارزه اقتصادی به نظر می رسد آنچه در رانندگی خیلی از Bolsonaro مقاومت.

"من فکر می کنم او می خواهد قادر به می گویند در انتخابات بعدی, 'کسانی که فرمانداران را متوقف و شما را از کار آن می توانست خیلی بهتر است اگر من تا به حال شده است قادر به غلبه,'" آنتونی پریرا, استاد, برزیلی, تحصیلات در کالج کینگ در لندن به من گفت که در ماه گذشته.

بنابراین بهتر است به مشتری جلب کردن یک درمان معجزه. "اگر آنها اولویت بندی اقتصاد اگر هدف این است که همه چیز را باز و سپس آن را به یک گفتمان است که شما می دانید" من این راه حل اجازه دهید فقط باید همه آن را, و سپس ما می توانیم باز شهر,'" کاسترو استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: از هر دو Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن. "من فکر می کنم آن را متناسب با روایت است که آنها باید. آن را فقط اتفاق می افتد به کلروکين. آن می تواند چیزی دیگری است."

هیچ یک از این نشانه خوبی برای برزیل coronavirus پاسخ. Bolsonaro نیز رو به رو جدی رسوایی سیاسی پس از او سرنگون رئیس پلیس فدرال و وزیر دادگستری استعفا داد, متهم Bolsonaro از تلاش برای دخالت در اجرای قانون است. Bolsonaro پسران تحت بررسی هستند و در حال حاضر Bolsonaro است به عنوان به خوبی و خواستار استیضاح در حال رشد هستند.

Bolsonaro ممکن است زنده ماندن و آن را تمام و کوروناویروس در حال حاضر تحت الشعاع قرار داده آشفتگی های سیاسی. اما بیش از 18,000 برزیل مرده است که به سختی به یک حواس پرتی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن