هارتمن: پست الکترونیکی-در رای گیری بسیار دیر شده

در تاریخ 8 آوریل اشاره کرد تویتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کلمات زیر را به شهوت و میل از 145,400

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

در تاریخ 8 آوریل اشاره کرد تویتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کلمات زیر را به شهوت و میل از 145,400 مردم و رباتها:

"جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده (sic) پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان."

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران رای خود را در سال 2018 به عنوان یک پست الکترونیکی-در رای دهندگان ثبت شده در ایالت فلوریدا. اندیشیدن است که بیش از شب خود را جرعه دارویی Clorox.

به مرد اعتباری برای یک صفحه نمایش خیره کننده از خلوص و صداقت. او unapologetic در خود باور است که مشارکت بیشتر در دموکراسی چیز بدی است چرا که (او فرض) آن را بد خواهان.

در امن محدوده فاکس و دوستانتهمت گذاشته اعتراض خود را به کنگره پیشنهاد که ارائه شده برای افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری, رای گیری زودهنگام و در همان روز ثبت نام به عنوان یک پاسخ به کروناویروس بحران:

"آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او در تشریح یکی از آن روزانه "مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد" جلسات:

"در حال حاضر پست الکترونیکی رای گیری — آنها تقلب. خوب ؟ مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب. آنها بروید و آنها را جمع آوری. آنها جعلی در بسیاری از موارد است." هنگامی که فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تماس پست الکترونیکی-در رای گیری "وحشتناک" و "فاسد" و گفته است که "شما هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا."

بازگشت به خانه در میسوری اتاق نشیمن نیست کاملا بزرگ است. اما "به هر دلیل" دولت اوباما به شدت مخالف به پست الکترونیکی-در رای گیری. با کالیفرنیا ، مایک پرشن علنا مخالف این ایده آن را سخت به تصور کنید رییس قوه مقننه مگا اکثریت به خطر انداختن با خوشه ای از مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها که در واقع "تقاضاهای مصرانه برای آن است." هیچ چیز غیر ممکن است اما نمی نفس خود را نگه دارید.

به هیچ وجه این موضوع از پست الکترونیکی-در رای گیری گذاشته شده است ، در مارس 17, ACLU و میسوری رای دهندگان حمایت ائتلاف واصل طرح دعوی در دادگاه در Cole شهرستان مدار دادگاه از طرف NAACP لیگ از زنان رای دهندگان و برخی از دیگران است. هدف آن: به دنبال "تاکیدی و اعلام امداد" است که ایجاد حق Missourians برای رای دادن از طریق پست زیر ارائه دولت قانون است که اجازه می دهد تا برای آن با دقت تعریف شده جز در موارد بیماری یا ناتوانی.

تاریخچه است که در طرف دموکرات ها. میسوری دولت قانون اساسی از جمله دقیق ترین در حفاظت از شهروندان حق رای می گوید: تونی Rothert, ACLU of Missouri حقوقی مدیر. و به عنوان Rothert یادداشت دادگاه عالی ایالت بارها رد جمهوریخواه تلاش برای تحمیل crassly حزبی عکس ID مورد نیاز برای رای دادن.

به عنوان سفارشی خود را میسوری است که پشت بار در این منطقه از حق رای با وجود قانون اساسی آن. کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن در حال حاضر جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری و ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان. یکی دیگر از 29 ایالت ها اجازه می دهد "هیچ بهانه" انتخابات اگر چه کسانی که رای گیری باید درخواست شود.

میسوری یکی از فقط شانزده متحده است که اجازه نمی دهد mail "هیچ بهانه ای" رای گیری برای همه ثبت نام رای دهندگان. هشت نفر از کسانی که در ایالات متحده نقل مکان کرد و برای استراحت قوانین خود را برای حداقل برخی از انتخابات در سال 2020 به دلیل COVID-19 گیر با توجه به طرح دعوی در دادگاه که همچنین اشاره می کند که مراکز کنترل بیماری "تشویق پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان یک جایگزین به فرد رای گیری."

طرح دعوی در دادگاه است که در اصل به دنبال یک قبلی استثنا به قانون تبدیل شدن به قانون است. این استدلال می کند که "بهانه" از داشتن یک بیماری یا از کار افتادگی در حال حاضر گسترش به همه ما از آنجا که بسیاری از "مایل به محدود خود را در خانه و رای غایب برای جلوگیری از انقباض و یا گسترش این ویروس است که باعث COVID-19."

آن را می پرسد دادگاه اعلام کرد که "همه واجد شرایط میسوری رای دهندگان باید قادر به رای غایب با استناد به "[i]ncapacity یا حبس به دلیل بیماری و یا ناتوانی جسمی از جمله یک فرد است که در درجه اول مسئول فیزیکی مراقبت از یک فرد است که ناتوان و یا محدود به دلیل بیماری یا معلولیت." که فصل میسوری قانون (115.277.1(2), RSMo) معاف رای دهندگان از نیاز به دریافت رای خود را محضری ،

طرح دعوی در دادگاه میسازد ساده عقل سلیم واقعیت:

"بدون اعلام و تاکیدی رهایی از این دادگاه میسوری رای دهندگان صورت نامعقول انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و سلامت خود و خانواده و همسایگان و بخشش حق خود برای رای دادن و یا رای گیری غایب در خطر از خود رای بودن دور انداخته و بالقوه تحت تعقیب کیفری."

این مهم به منظور جلب یک تمایز بین photo ID قوانین و پست الکترونیکی-در رای گیری. در مورد عکس ID قوانین واضح هدف این است که آن را سخت تر برای افراد بدون شناسنامه برای رای دادن و کسانی که مردم — به طور نامتناسبی ضعیف مردم از رنگ و معلول — به طور چشمگیری بیشتر احتمال دارد به رای دموکراتیک است. Photo ID قوانین هستند یک راه حل جستجو برای یک مشکل: وجود ندارد تنها یک مورد از رای دهندگان-جعل هویت تقلب اگر Missouri تاریخ اگر بدون هیچ دلیل دیگر از این چنین لجستیکی غیر ممکن است مفهوم.

به عنوان برای پست الکترونیکی-در رای گیری شواهدی در دست نیست بنابراین کاملا واضح است که هر دو طرف خواهد بیشتر بهره مند شوند مگر اینکه یکی را می پذیرد گسترده فرض — crassly enunciated با مغلوب ساختن پیشی جستن — که مشارکت بیشتر در دموکراسی ذاتا بد برای جمهوری خواهان. مطالعات انجام شده از رای دهندگان در ایالت اجازه می دهد پست الکترونیکی-در رای گیری را فراهم می کند بدون روشن حزبی استفاده در حالی که افزایش مشارکت کمی در میان نادر رای دهندگان شیکاگو تریبیون گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا تایید توسط مطالعات انجام شده توسط هیچ کس.

وجود دارد هیچ انکار که ملی نبرد خطوط کشیده شده بود در این سال و حتی قبل از همه گیر با دموکرات ها مایل دسترسی آسان تر به غرفه رای گیری از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری و مانند آن و جمهوری خواهان به طور کلی مخالف است. اما همه گیر اتحادش را تغییر سیاسی پویا است.

یک نظرسنجی در اوایل ماه آوریل "نشان داد که 72 درصد از تمام بزرگسالان ایالات متحده از جمله 79 درصد از دموکرات ها و 65 درصد از جمهوری خواهان حمایت مورد نیاز برای پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک راه برای حفاظت از رای دهندگان در مورد ادامه گسترش بیماری تنفسی بعد از این سال" گزارش رویترز از آن نظرسنجی ایپسوس.

در ضمن در اینجا در خانه, روشن نیست که آیا جمهوری خواهان برنامه ریزی یکی دیگر از اجرا در تهیه یک عکس نیاز برای سال 2020 است. ممکن است که در ایالت میسوری را به حل و فصل برای یک دادگاه مبارزه با بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری برای دریافت سالانه خود را از رای دهندگان-سرکوب رفع.

چه شرم آور است که جمهوری خواهان تسلط بر روند سیاسی است که آنها نیاز به توجه جدی به موضوع پست الکترونیکی-در رای گیری در مجمع عمومی. که نیروی آنها را به بحث حکمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او بعد از همه, همان کسی که فقط فکر با صدای بلند در مورد درمان COVID-19 تزریق خودمان را با مواد ضد عفونی کننده و درخشان چراغ اشعه ماوراء بنفش تا ته ما.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن