بهترین 129 دلار من تا کنون صرف: فرمول نوزاد

وقتی من هفت ماه باردار با اولین (و تنها) فرزند من پیدا کردم خودم را در "اصول تغذیه با شیر مادر" class در بیمار

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

وقتی من هفت ماه باردار با اولین (و تنها) فرزند من پیدا کردم خودم را در "اصول تغذیه با شیر مادر" class در بیمارستان.

برای اولین قسمت از سه ساعت $45 کلاس من پشتکار در زمان یادداشت ها به عنوان پرستار صحبت در مورد اهمیت پوست به پوست بگیرید و با شیر مادر آنتی بادی و پیوند با کودک خود. پس از او, احساس خوب, سخنرانی, آن زمان به استفاده از یک raggedy عروسک های ارائه شده توسط بیمارستان برای عمل "فوتبال نگه دارید" و "راگبی نگه دارید" و "صلیب گهواره" به نام تنها تعداد کمی از تغذیه با شیر مادر موقعیت که من بعدها در تلاش برای کارشناسی ارشد.

زمانی که پرستار از ما خواست برای برگزاری این عروسک تا به ما سینه به عنوان اگر ما در واقع تغذیه با شیر مادر, من خیره شد در وحشت به عنوان زنان در اطراف من اطاعت. من دوخته عروسک من را بر روی میز با دست من در یک عمل از قبل از تولد شورش قادر به بلند کردن آن را به سینه من و وانمود کند که این کودک پلاستیکی بود چیزی نزدیک به واقعی است. به عنوان به زودی به عنوان حمام شکستن آمد من مخفیانه از در بیرون و به پارکینگ ، من هنوز مصمم به شیر, اما من یک خط در faking it با عروسک های پلاستیکی.

زمانی که من به خانه از کلاس داخل اصول تغذیه با شیر مادر پوشه من کشف جزوه ای از اطلاعات در مورد یک بیمارستان گروه حمایت از زنان در تلاش برای پرستار است. با وجود این اشاره بالقوه مشکل پیش من باقی مانده متعهد زیرا که نمی خواهید به کودک خود را به بهترین شکل ممکن تغذیه ؟ سازمان بهداشت جهانی می گوید: "با شیر مادر تغذیه کودکان انجام بهتر در آزمون هوش کمتر احتمال دارد به اضافه وزن یا چاق و کمتر در معرض ابتلا به دیابت در مراحل بعدی زندگی. ... نامناسب بازاریابی از پستان مادر شیر جایگزین همچنان به تضعیف تلاش ها برای بهبود تغذیه با شیر مادر میزان و مدت در سراسر جهان است." این احساس همه چیز من به عنوان خوانده شده ساخته شده تغذیه با شیر مادر در مقابل فرمول صدا مانند یک قبر بین المللی در تضاد است و من به عنوان یک باروری زن بهتر مبارزه با مبارزه خوب.

هنوز در طول بارداری من با افتخار اعلام به دوستان و خانواده و غریبه ها در آن اصول تغذیه با شیر مادر کلاس "من قصد ندارم به کشتن خودم را در تلاش برای شیر است. اگر آن کار نمی کند, من تبدیل به فرمول." برای پراکندن هر ورودی تمسخر من اضافه "پدر و مادر من به من فرمول و من لازم نیست که دو سر!" این رفتن به شوخی بود راه من از پوشش تا اضطراب و نقاشی خودم را به عنوان یک بازی گاه به گاه مادر شود.

با وجود اعتماد به نفس کاذب من مخفیانه اشتیاق برای تبدیل شدن به یکی از کسانی که blissed کردن مامان ساخته شده است که تغذیه با شیر مادر مانند نگاه عرفانی پیوند تجربه. من پیش بینی خودم به عنوان یک مادر که می تواند معمولی گهواره چاق و چله نوزاد به پستان خود را در حالی که راه رفتن پایین خیابان و یا غذا خوردن در یک رستوران و یا در حال اجرا فوق العاده-مسابقه دو ماراتون و یا انجام یوگا. من می خواستم به موفقیت, مانند, افراد مشهور, بچه های عکس های خود را به دنبال blindingly سرخوشی به عنوان آنها را nursed نوزادان خود را در حالی که گرفتن مو و آرایش خود را انجام شده توسط یک تیم حرفه ای قبل از یک رویداد. من یک گلم تیم و یا هر گونه حوادث فانتزی برای حضور در, اما من زل زل نگاه کردن این عکس ها و فکر می کنم این است که چه چیزی در فروشگاه برای من! به نظر می رسید مانند یک امتیاز و یک گسترش طبیعی زایمان است. مطمئن شوید که وجود دارد گروه های پشتیبانی برای تغذیه با شیر مادر, اما چگونه می تواند آن را واقعا بود ؟

به عنوان پرستار پیشرو من اصول تغذیه با شیر مادر کلاس اعلام کرده بود: "این طبیعی ترین چیز در جهان است." وجود دارد ظریف militance در تن او که تا به حال سوراخ من لرز مادر شخصیت و تقویت راز من تمایل به تبدیل شدن به یک سرچشمه تغذیه برای کودک به هر وسیله لازم است. پرستار نیز اضافه شده است که بر خلاف فرمول تغذیه با شیر مادر بود. آن را سخت به استدلال می کنند که با منطق.

قبل از همه از این من تا به حال دو سال را صرف تلاش برای باردار شدن است. دو سال مبارزه با بدن من که حاضر به انجام آنچه که من به شدت می خواستم آن را به. زمانی که من در نهایت از بارداری پس از دو گران IUIs و دو دور از IVF که تحت پوشش بیمه این واقعیت است که بدن من متوقف شده بود شورش و شروع به همکاری احساس معجزه آسا. من وجد آمدیم به حمل یک کودک است. در حالی که من هنوز هم گاهی اوقات اعلام کرد که من می تواند کاملا خوب نیست تغذیه با شیر مادر, پسر من, ایده فرمول تغذیه رفت و از یک بازی گاه به گاه شوخی به یک منبع از شرم. من تا به حال از طریق بسیار بوده است و تا به حال صرف هزینه بسیار برای تبدیل شدن به یک مادر. من فکر می کنم من فقط می خواستم بقیه سفر به احساس طبیعی و آسان و در جایی در امتداد راه تغذیه با شیر مادر نماد که سهولت.

شوهر من اهمیتی نمی دهند اگر ما تغذیه پسر ما فرمول. مادر من که به فرمول به تمام چهار نفر از دختران او را نمی تواند درک کند که چرا هر زن در ذهن راست را انتخاب کنید برای شیر است. هنوز هم به عنوان به زودی به عنوان من پسر متولد شد تغذیه با شیر مادر یک نبرد من مصمم را به نفع خود. من تلاش او را به چفت در بیمارستان است. من وحشت زده و پر از اعصاب و آدرنالین و هیچ مقدار از مربیگری و تلنگر و manhandling از پرستاران یا شیردهی هستند که در ظهور برای بازدیدکننده داشته است می تواند در صرفه جویی در من. گاهی اوقات پسر من و من تقریبا آن را دریافت کند اما پس از آن ما خواهد هر دو در نهایت در اشک. ترس و استرس قادر به تغذیه کودک خود را یک نیروی قدرتمند است و در طول این دو روز در بیمارستان اولیه نوع شیدایی welled درون من. من در یک ماموریت; من سرپیچی بدن من و ظهور پیروز با یک کودک سالم پر از ویتامین ها و پروتئین ها و ارزش آنتی بادی است.

به مدت سه ماه به من دادند و خودم را به روانی و فیزیکی آستانه تلاش برای تغذیه ، من به سختی خواب به سختی و باران و من گریه کردم راه من از طریق دردناک ماراتن "خوشه تغذیه" که در آن پسر من nursed برای ساعت ها در پایان است اما هنوز هم نمی توانید تغذیه او مورد نیاز است. من تا به حال مکمل با فرمول گهگاه اما من به شدت مصمم به متوقف کردن تغذیه با شیر مادر آن را به کار به نظر می رسد مانند "طبیعی ترین چیز در جهان است." من استرس احتمالا وضعیت کمک کند. من فکر کردم در مورد تماس با یک مشاور شیردهی اما $200-$250 ساعت یک برچسب قیمت می ترسم من از دور به خصوص از آنجایی که من محاسبه می شود که آن را بسیار طولانی تر از یک ساعت به اصلاح این وضعیت است.

به عنوان من نشسته وجود دارد روز به روز متصل به رنگ صورتی کم رنگ, شکنجه, دستگاه, همچنین شناخته شده به عنوان یک پمپ پستان و من تعجب می کنم اگر بدن من بود شکست من مثل این بود که من در تلاش برای باردار شدن. خواهر کوچکتر من شير هر سه از فرزندان او برای یک سال کامل هر, و او ساخته شده آن را بسیار آسان است. او همیشه به حال یک فریزر پر از کیسه های شیر پس چرا بدن من تنها تولید یک کمی غمگین thimbleful از چیزهای ؟ اگر من تا به حال به اندازه کافی شیر به فروشگاه در یخچال و فریزر (هرگز فریزر) من احساس وجد آمدیم مثل من فقط می خواهم پذیرفته شده به خنک باشگاه دختران در مدرسه. سپس شیر را در یخچال می توانید استفاده وجود دارد و من می خواهم ، trudging از بازگشت به پمپ برای مبارزه با یکی دیگر از روز.

این همه وحشتناک است. گاهی اوقات من می خواهم تجربه یک لحظه از پیوند سعادت زمانی که همه چیز کار می کرد و من پسر ضامندار و من می توانم خیره در صورت کمی خود را کامل در 3 هستم آرام به عنوان اکسی توسین آب گرفتگی بدن من. آن لحظات بودند گرانبها اما برای هر روز از سعادتمند تغذیه با شیر مادر, من با تجربه پنج روز بیشتر از خالص جهنم.

یک روز تا سه ماه در من نشسته در رحمت مخوف پمپ پستان, مشاهده کردن در خسته کننده و عذاب به عنوان شیر به آرامی پر از ظرف است. هنگامی که آن را در نهایت پر من ایستاده بود تا برای خاموش کردن تان شدیدا صورتی ماشین و کل ظرف گرانبها شیر ریخته شده بر روی زمین است. من شکست مواجه کردن بر روی زمین توسط شیر ریخته و گریه کردم. این یک احساس وحشتناک مانند آمدن به پایان یک ماراتن اما بدن من به من اجازه نمی داد یک گام دیگر و در آن لحظه من می دانستم که من این کار را انجام نمی. من نمی توانستم تظاهر به یک فداکارانه مادر الهه که قربانی همه برای فرزند خود است. من می تواند اجرا شود در مقابل یک اتوبوس برای او و یا پرش به یک ساختمان در حال سوختن اما تغذیه با شیر مادر? که معلوم بود بیش از حد.

من به پسر من اطفال که خوشبختانه از حاکم بشود و به جای آن گفت: "تا زمانی که او را از خوردن من خوشحال هستم." من بلافاصله خریداری یک ماه از عرضه این فرمول من است می خواهم به استفاده از مکمل برای $129.86. جسمی گذار دشوار نیست پس از من تا به حال نشده تولید مقدار شیر به هر حال به عنوان به زودی به عنوان پسر من آغاز شده در فرمول او کمتر می شه کمک به من متوجه است که شاید بچه های فقیر گریه شده بود آن زمان چون او گرسنه شد. تغذیه با شیر مادر و یا نه گناه مادر هرگز به پایان می رسد.

پس از خرید ساخته شده بود و تصمیم راه اندازی شد, من احساس کردم که ته مایه غم و اندوه دانستن این است که از آنجایی که من تنها با داشتن یک فرزند من هرگز دوباره تجربه آن شیرین, نادر, 3 am لحظه جادویی پیوند و هنگامی که پسر من شیر گرفته شد ، اما از دست دادن نیست نسبت به طاقت فرسا احساس آزادی و سعادت است که از دانستن است که پس از سه ماه مجبور به بدن و ذهن به همکاری, من می توانم بهتر شدن مادر به خاطر من می تواند در نهایت فقط خودم باشد. این احساس طبیعی ترین چیز در جهان است.

دینا Gachman است Austin-بر اساس نویسنده و نویسنده Brokenomics.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن