خشم در پشت اعتراضات توضیح داده شده در نمودار 4

این تظاهرات که افزایش یافته است تا تقریبا در هر شهر در ایالات متحده طی هفته گذشته موجب شد با کشتار گزارشی جورج

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

این تظاهرات که افزایش یافته است تا تقریبا در هر شهر در ایالات متحده طی هفته گذشته موجب شد با کشتار گزارشی جورج فلوید در حال حاضر اخراج افسران پلیس در مینیاپولیس. حتی اگر یک افسر سابق, Derek چوین با اتهام سوم-قتل درجه تظاهرات ادامه شب پس از شب چرا که آنها نه فقط در مورد که تنها کشتن اما آنچه در آن نشان دهنده: شایع خشونت پلیس که به نظر می رسد که هیچ عواقب.

در واقع تجزیه و تحلیل کنندگان با حمایت گروه نقشه برداری خشونت پلیس متوجه شد که 99 درصد از افغانستان از سال 2014 تا 2019 نیست در نتیجه افسران حتی با اتهام, اجازه دهید به تنهایی محکوم به یک جرم و جنایت است.

نقشه برداری خشونت پلیس داده است که جمع آوری شده از پایگاه داده های عمومی و اجرای قانون ثبت نیز نشان می دهد که تعدادی از افغانستان است trended کمی به سمت بالا از سال 2013 تا 2019 — در آن span تعداد کشتار سقوط به پایین از 1,050 در سال 2014 است و از 1,143 در سال 2018 است. برای مقایسه 373 نفر کشته شدند در تیرباران های دسته جمعی در سال 2018 و در مورد 1,010 آمریکایی از Covid-19 on May 30.

نقشه برداری خشونت پلیس

اعداد مانند اینها استارک یادآوری است که با وجود سال از تظاهرات و حمایت و حتی تغییرات در سیاست مانند تصویب دوربین بدن یا نیاز است که ماموران با استفاده از deescalation تکنیک های قبل از توسل به خشونت کمی تغییر کرده است عددی.

تعداد کسانی که از کشتار مردم از همه نژادها — اما همان را می توان گفت هنگامی که به دنبال در اطلاعات شکسته قومیت: قتل سیاه آمریکایی توسط پلیس به نظر می رسد روند کمی رو به پایین به عنوان کشتار سفید آمریکایی; قتل Latinx آمریکایی ها کمی بالا. پلیس قتل بومی و آسیایی و آمریکایی به شدت افزایش و سپس کاهش یافته است; قتل آمریکایی ها از ناشناخته مسابقه بسیار بالا.

کسانی هستند که در مجموع و یادآوری است که افغانستان نه تنها یک مشکل رنج می برد توسط آمریکایی های سیاه و سفید — که آنها را تحت تاثیر آمریکایی ها از همه اقوام. اما کنترل جمعیت (که در قتل هر یک میلیون نفر) را نشان می دهد که آن را سیاه و سفید آمریکایی که به احتمال زیاد به قتل افسران پلیس — که آنها تقریبا دو برابر به احتمال زیاد کشته شده است Latinx فرد و نزدیک به سه برابر بیشتر احتمال دارد به کشته شدن بیش از یک فرد سفید. سیاه آمریکایی نیز حدود 1.4 برابر بیشتر احتمال دارد به غیر مسلح در کشنده تعامل با پلیس از سفید آمریکایی ها (و حدود 1.2 برابر بیشتر احتمال دارد به کشته شدن غیر مسلح از Latinx آمریکایی).

این اختلاف این است که در هشت شهر آمریکا از جمله رنو نوادا;, Oklahoma City, Oklahoma; و اسکاتسدیل, آریزونا — نرخ که در آن پلیس کشته مردان سیاه بيشتر از ما نرخ قتل. و در 27 کشور 50 بزرگترین شهرستانها نرخ افغانستان (از مردم از همه نژادها) بالاتر از نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز. در بسیاری از شهرها مانند شهر کانزاس میزوری و کلمبوس, اوهایو, شمارش افغانستان به عنوان جرایم خشونت آمیز را بیش از دو برابر نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز.

نقشه برداری خشونت پلیس

این است که این واقعیت است که مردم معترض هستند. شده اند وجود دارد بسیاری از تظاهرات در برابر پلیس به قتل غیر مسلح در سال های اخیر که برخی از آنها رفته اند و برای هفته ها مانند 2017 سنت لوئیس تظاهرات قتل آنتونی لامار اسمیت توسط افسر سابق پلیس Jason Stockley و 2014 شورش در فرگوسن پس از قتل مایکل براون ، از کسانی که در تظاهرات آمده اند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و حمایت از ابتکارات و همچنین نظارت مانند رضایت فرمان بالتیمور اداره پلیس وارد شده با وزارت دادگستری به دنبال 2015 قتل فردی خاکستری است.

و برخی مطالعات نشان داده است که اتخاذ اقدامات تحت فشار قرار دادند برای این طرفداران کمک کرده است کاهش افغانستان گسترده — نقشه برداری خشونت پلیس و تحلیل داده ها از پلیس استفاده از نیروی پروژه پیدا کردم که سبد و دژ ممنوعیت کاهش قتل با 22 درصد مثلا.

کسانی که کاهش آنها برده نشده است به اندازه کافی. تظاهرات شده اند نه به اندازه کافی. نقشه برداری خشونت پلیس را تجزیه و تحلیل نشان می دهد این عنوان انجام مطالعات دیگر مانند یکی از محققان دانشگاه " راتگرز دانشگاه میشیگان و دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس به تازگی توضیح داده شده توسط همکار من دیلن اسکات.

با استفاده از داده های 2013 تا 2018 محققان به منظور درک چگونه در معرض خطر در زنان و مردان آمریکایی بودند از کشته شدن توسط پلیس. نتایج نشان داد مردان سیاه تا به حال 1 در 1000 تا شانس در حال کشته شدن توسط پلیس — فقط بالاتر از شانس متوسط آمریکایی است از مرگ در تصادف موتور سیکلت با توجه به شورای ملی ایمنی.

A bar chart showing police killings of men and women Americans. The bars showing the killings of women are so minuscule as to be nearly invisible, but are clearly highest among black women. The bar for black men shows nearly 100 deaths/100,000, just above the deaths for Native American and Latinx men, which are both about 50 deaths/100,000. PNAS

اگر گذشته تظاهرات تغییر کرده است این غم انگیز پارادایم آن است که روشن نیست که در حال حاضر آنهایی که یا خواهد شد. اما کمی دیگر معترضان می توانید از جلب توجه به این مشکل که نرفته است. در حالی که بسیاری از تشویق شده اند برای رای دادن نقشه برداری خشونت پلیس اطلاعات نشان می دهد که این قتل را در شهرستانها با طیف گسترده ای از رهبری, انواع و صرف نظر از این که کدام حزب در کنترل است.

بسیاری از طرفداران استدلال می کنند که هیچ تغییر می آمد تا زمانی که این سیاست ها در محل قرار داده و تضعیف پلیس اتحادیه ها و حصول اطمینان از پلیس نمی تواند نظامی یا غیرنظامی در هوی و هوس از رئیس جمهور ایالات متحده است. این تصمیم به پیشنهاد پلیس به تجهیزات نظامی ساخته شده است در محلی اما سطح فدرال. پلیس و مقامات اتحادیه که اغلب به شکل قوانین افسران پلیس در حال حکومت هستند رای دادند توسط ماموران در اتحادیه — نه توسط مردم.

همچنین به عنوان اسکات, یادداشت ها, رسیدگی به شکایات درباره اقدام پلیس همیشه نگاه به — چوین 18 شکایت علیه او شد اما با این وجود مجاز در خیابان بعد از فلوید را کشتن. و باز هم 99 درصد از افسران متهم هستند پس قتل. با کمی دیگر مراجعه نسبت به تلاش برای فشار برای تغییر و دهه ها و حتی قرن ها از نا امیدی سوخت رسانی آنها — تظاهرات خود ادامه خواهد داد.

به عنوان اولگا سالن یک معترض در واشنگتن, DC, آسوشیتدپرس گفت شنبه شب "ما مریض هستید. پلیس خارج از کنترل هستند. آنها وحشی است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب