دوره نرم افزار برای نخل کویر وام کسب و کار کوچک برنامه فردا آغاز می شود

اخبار شهر خدمات منتشر شده 6:03 PM EDT 26 مه سال 2020شروع فردا اپراتورهای کسب و کارهای کوچک در پالم دزرت می توا

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

شروع فردا اپراتورهای کسب و کارهای کوچک در پالم دزرت می توانید درخواست برای یک وام بدون بهره تا $25,000 به عنوان بخشی از شهر coronavirus پاسخ.

برنامه های کاربردی برای اولین فاز از این شهر را متحد نخل کویر اقتصادی امداد برنامه — در مجموع حدود 1 میلیون دلار و در کنار مجموعه ای از وام برای کسب و کار با 25 یا کمتر کارکنان — پذیرفته می شود تا ژوئن 3.

"فوق العاده بار تماس برای اقدامات فوق العاده و از طریق برنامه هایی مانند متحد نخل کویر و همچنین تعداد بی شماری از اعمال سخاوت و شفقت اتفاق می افتد در سراسر جامعه ما هر روز در شهر ما در حال افزایش است و متحد برای دیدار با چالش" شهر مدیر Lauri Aylaian گفت.

بیشتر: باغ در ال گردش, Westfield, نخل کویر به بازگشایی در این هفته

بسیار سپاسگزار': El گردش و مغازه ها و رستوران ها شروع به بازگشایی در پالم دزرت

پرداخت بدون بهره وام خواهد شد لازم نیست برای دو سال از تاریخ وام اسناد امضا شهرستان خبر داد. آنها گفت: کل مبلغ وام نیز می تواند به طور کامل بخشیده بسته به اینکه آیا یا نه این بودجه استفاده شد برای پوشش هزینه های مرتبط با اثرات با توجه به COVID-19 و متقاضی تسلیم مدارک شهادت به آن است.

این برنامه تصویب شد نخل کویر شورای شهر در اوایل این ماه به منظور کمک به کسب و کار مبارزه آب و هوا اقتصادی وقفه در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

کسب و کار تا پنج کارمند تمام وقت ممکن است واجد شرایط برای $5,000 با اضافی $1 ، 000 در هر کارمند تمام وقت برای کسب و کار با 25 برای حداکثر $25,000.

انتخاب متقاضیان می توانید انتظار برای دیدن این پول حدود یک ماه از زمانی که وام اسناد امضا شده با توجه به این شهرستان است.

مقامات شهرستان برگزار خواهد شد اطلاع رسانی وبینار در جزئیات

برنامه دوشنبه آینده.

به درخواست و یا برای اطلاعات بیشتر https://www.cityofpalmdesert.org/our-city/departments/economic-development/covid-19-business-resources/economic-relief-package.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن