درخواست یک کتاب منتقد: Under-the-رادار کتاب است که نمی خواهد یک مدت طولانی نگه دارید لیست در کتابخانه

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه ت

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای.

من binged راه من از طریق کاترین خانه این هفته یک مثال از آنچه که بچه ها در تماس تیره دانشگاه. این یکی از آن کتاب ها که در آن شما در یک دانشگاه و این همه فوق العاده لوکس بلکه تلخ از آنجا که شما در حال کار بسیار سخت است اما تمام این اسرار تاریک هستند کمین در گوشه ای. (من یاد گرفتم در مورد تیره, دانشگاه, در حالی که تحقیق ما کتاب-باشگاه انتخاب شدهاست که مسلما بزرگترین مثال از تیره دانشگاه به عنوان یک زیبایی.) کاترین خانه یک توهم زا و گیج و منگ نگاهی بر این زیبایی و من کاملا خاص آن را با هم نگه می دارد. هنوز هم من لذت می برد این کتاب نتیجه رسیدند که برای رفتن به استعاری مدرسه گراد است برای ورود به یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن است.

اگر شما در خلق و خوی برای تیره, دانشگاه, من در اینجا برای شما! من یک ایمیل به ساقه به من گفتن خلق و خوی خود را مشخص تر بهتر من پیدا کردن یک کتاب فقط برای شما.

توصیه درخواست های زیر را مشاهده کنید به من از طریق ایمیل و توییتر, ویرایش شده برای طول و وضوح.

آه این سرگرم کننده است! خوب در اینجا چند گزینه:

من تسخیر قلعه توسط Dodie Smith. این علاقه شخصی من است, کتاب در مورد دو خواهر زندگی در این خراب قلعه در حومه شهر با جیمز Joycean پدر. فوق العاده جذاب راوی و من همیشه فکر می کنم از آن به عنوان یک استعاره برای مبارزه بین مدرنیسم و 19 قرن ازدواج-طرح رمان.

کیک و آل توسط W. Somerset Maugham. Priggish منتقد ادبی به نوشتن یک بیوگرافی اذعان هنری عظمت غیرمتعارف ،

این لیست در حال حاضر گرفتن سنگین در midcentury استرالیایی بنابراین آنچه در مورد صرف همسر توسط ماریا Dahvana Headley? این یک معاصر بازگویی Beowulfبا واقعا دوست داشتنی زبانی بازی.

یا! کانی ویلیس می نویسد: زرق و برق دار SF. این ممکن است زمان برای به می گویند هیچ چیز از سگاست که فوق العاده سرگرم کننده زمان سفر رمان. و در نهایت جمعه سیاه توسط Nana Kwame Adjei-Brenyah هوشمند و تازه های کوتاه-مجموعه داستان.

سعی کنید Here I Am توسط Jonathan Safran Foer در مورد ازدواج حل در مواجهه با یک بحران جهانی است.

سعی کنید این Warlow آزمایش توسط Alix ناتان. حدود یک قرن 18 روشنگری فیلسوف که قفل یک مرد در زیرزمین خانه خود را به عنوان یک آزمایش است. این موضوع که تجربه وحشتناک از آن فیلسوف را فراهم کرده است او را با هیچ چیز اما کتاب به مات و متحیر کردن خود را با او بخواند. اما خوشبختانه برای ما کتاب انبوه به خواندن و اگر شما در حال خواندن این مقاله, شما مجهز به امکان استفاده از آنها.

اگر شما می خواهم به من به توصیه یک کتاب برای شما ایمیل من در constance.grady@vox.com با خط موضوع "درخواست یک کتاب منتقد." بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن