خوش آمدید همسایه مجازی کلاس پخت و پز

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد استقبال همسایه STL Mawda Altayan انجام یک تظاهرات پخت و پز

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Mawda Altayan conducts a cooking demonstration as Fontbonne University. - COURTESY WELCOME NEIGHBOR STL
  • حسن نیت ارائه میدهد استقبال همسایه STL
  • Mawda Altayan انجام یک تظاهرات پخت و پز به عنوان Fontbonne دانشگاه.

در سال 2016 جسیکا Bueler بود نقل مکان کرد و شروع به خوش آمدید همسایه STL پس از خواندن یک Riverfront Times مقاله در مورد وحشتناک حمله به سوریه نوجوانان رخ داده است که کمتر از یک مایل دورتر از جایی که او کار می کرد. در ابتدا او کمک رسانی شامل یک شکرگزاری, لوازم آرایش, درایو, اما در طول سال آن را شکوفا را کامل سازمان کمک کرده است که متعدد پناهندگان در منطقه سنت لوئیس در پای خود و تبدیل شدن به بخشی در جامعه است.

خوش آمدید همسایه شام باشگاه شده اند و سنگ بنای آن جامعه ارتباط است. این رویداد سری در حال حاضر در آن سال سوم سبب زنان پناهنده به تعامل با همسایگان جدید خود را — و حتی تبدیل شدن به کارآفرینان — با اتصال آنها را به سنت لوئیس شام مشتاق به یادگیری در مورد فرهنگ و میراث آشپزی. در شام باشگاه مهمانان دور میز جمع آوری کنید گوش دادن به داستان های خود را و به اشتراک گذاری مواد غذایی — مرتب کردن بر اساس چیزی که COVID-19 وقوع زمین را متوقف کند.

"ما تا به حال بسیار سرگرم کننده انجام این شام باشگاه" Bueler می گوید. "ما آنقدر غمگین که همه این رویدادها لغو شد. من احساس می آینده سازمان ما آنقدر روشن بود و فوق العاده سپس همه چیز تعطیل در یک لحظه."

اما Bueler و استقبال همسایه های تیم هستند و اجازه نمی ویروس خود را متوقف شتاب. در جای شام باشگاه های این سازمان است که در حال حاضر ارائه کلاس های آشپزی آنلاین آموزش داده شده توسط همان زنان مهاجر که به طور معمول خواهد بود میزبانی شام به عنوان یک راه برای ادامه به تقویت ارتباط و حمایت از شرکت کنندگان در برنامه.

به عنوان Bueler توضیح می دهد که این ایده را در مورد زمانی که یکی از استقبال همسایه های STL اعضای هیئت مدیره در مورد یک مادر بزرگ ارائه کلاس های پخت و پز از خانه اش در ایتالیا. او پیشنهاد سازمان محوری به سمت آموزش آنلاین به طوری که زنان مهاجر را پشتیبانی می کند هنوز هم می تواند با دیگران ارتباط برقرار کرده و به کسب درآمد در حالی که این بیماری همه گیر باعث می شود فرد در شام غیر ممکن است.

Bueler می گوید که ایده این است که کلاس های مجازی ارائه خواهد شد تاسیسات به زنان مهاجر که آمده اند به حساب درآمد حاصل از این شام باشگاه است. پس از شروع شام سازمان مطرح است بیش از $179,000 و قرار است در حوادث به عنوان بزرگ به عنوان 180 نفر است. نود درصد از این پول می رود به طور مستقیم به زنان در برخی از رویدادهای بزرگتر از زنان می توانید کسب درآمد تا آنجا که $2,000.

مجازی, آشپزی, کلاس های برگزار شده از طریق زوم و هزینه 20 دلار در هر شرکت کننده. قبل از کلاس و شرکت کنندگان دریافت یک لیست مواد تشکیل دهنده و پیشنهادات خود را برای جایی که آنها می توانید به خرید اقلام است. در طول جلسه, زن منجر کلاس را گام به گام دستورالعمل در مورد چگونه برای آماده سازی ظروف و Bueler شرح زیر است تا پس از این رویداد با دستور.

اولین جلسه برگزار شد این شنبه گذشته برجسته Mawda Altayan یک آواره سوری نشان دادن چگونه به حموس. Altayan یکی از برنامه داستان های موفقیت; پس از ارتباط با Bueler و انجام supper club, حوادث او را به دست آورد به اندازه کافی از یک زیر وفادار به راه اندازی خود شرکت غذا و parlayed تجربه خود را به چند آموزش مباحث است.

"یکی از بزرگترین مشکلات برای زنان پناهنده انزوا است" Bueler توضیح می دهد. "آنها می توانند کسب درآمد با معنی درآمد از طریق شام باشگاه و در حال حاضر این کلاس است."

بعدی مجازی کلاس پخت و پز است, برنامه ریزی برای پنجشنبه و دوباره از ویژگی های Altayan نشان دادن چگونه به حموس. Bueler می گوید: این سازمان قصد دارد به ارائه یک پدر و مادر کودک کلاس پخت و پز است که به شما اجازه شرکت کنندگان یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد خاورمیانه-سبک پنیر کبابی و آب تازه kiddie کوکتل. درخواست از شرکت کنندگان به صورت دوره های آماده سازی babaganoush, فلافل عربی و قهوه نیز در نظر گرفته شده به عنوان جلسات آینده. Bueler امیدوار است این برنامه می تواند گسترش به ویژگی های پناهندگان از کشورهای دیگر از سوریه مانند زنان از عراق و بورکینافاسو.

Bueler می گوید که زنانی که توافق کرده اند که برای شرکت در کلاس های مجازی شده اند هیجان زده در فرصت — شور و شوق خود را همسان تنها با پاسخ آنها بدست از جامعه است.

"Mawda آماده است برای انجام این هر هفته" Bueler می خندد. "این فوق العاده است که برای دیدن و همچنین ببینید که چگونه بزرگ این بدست در حال حاضر."

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن