اپل و گوگل رول جدید خود را در معرض اطلاع رسانی ابزار. علاقه به نظر می رسد محدود است.

اپل-گوگل قرار گرفتن در معرض اعلان ابزار اعلام کرد در مارس 10, است یک گام نزدیک تر بودن راه اندازی

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399
Open Sourced logo

اپل-گوگل قرار گرفتن در معرض اعلان ابزار اعلام کرد در مارس 10, است یک گام نزدیک تر بودن راه اندازی شد. این دو شرکت منتشر شده نرم افزار است که کمک خواهد کرد که مقامات بهداشت عمومی ساخت برنامه های است که ترکیب خود را در معرض اطلاع رسانی ابزار. اپل به طور خاص نورد از به روز رسانی نرم افزار برای دستگاه های iOS است که برخی از کاربران می تواند دانلود بلافاصله. این حجاب عمومی را افزایش می دهد یک زن و شوهر بسیار مهم است سوال: آیا هر دولتی در واقع ساخت این نرم افزار ؟ و کسی از آنها استفاده کنید ؟

این سوالات بدون جواب باقی می ماند. آنها همچنین بالا بردن دیگری ضروری تر سوال: چگونه از گوشی جدید اپل-گوگل ابزار کمک جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر? این شرکت به فروش می رسد این مفهوم در اوایل به عنوان بخشی از یک تکنولوژی مبتنی بر راه حل بسیار سخت و مشکل است. اما در حال حاضر اپل و گوگل اعتراف ابزار است نه به معنای یک گلوله نقره ای.

در عین حال پیشرفت وجود دارد. پس از اواخر ماه آوریل با انتشار نسخه بتا از فناوری اپل و گوگل اعلام کرد که رابط کاربردی برنامه نویسی (API) برای قرار گرفتن در معرض آن ابزار اطلاع رسانی است که در حال حاضر منتشر شد به مقامات بهداشت عمومی. با توجه به شرکت های چند کشور و سه ایالت آمریکا — آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی — را پایگاه دیجیتال خود تماس ردیابی نرم افزار بر روی ابزار. در حالی که اپل و گوگل مشورت با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای ساخت این ابزار هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک در سراسر کشور برنامه های آینده است.

"از امروز شروع ما قرار گرفتن در معرض اطلاعیه های فن آوری در دسترس است به بهداشت عمومی سازمان در هر دو سیستم عامل iOS و آندروید" اپل و گوگل گفت. "امروز این تکنولوژی در دست عمومی سازمان بهداشت و درمان در سراسر جهان خواهد شد که منجر شود و ما همچنان به حمایت از تلاش های خود را."

یکی از پیشگامانی اپل-گوگل ابزار داکوتای شمالی یک دولت است که در حال حاضر تلاش می کند با تماس با ردیابی فن آوری خود را.

"داکوتای شمالی است هیجان زده به میان ایالات متحده برای اولین بار در کشور به استفاده از قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری ساخته شده توسط اپل و گوگل برای کمک به نگه داشتن شهروندان ما امن" رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم در بیانیه ای گفت. "همانطور که ما در پاسخ به این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی ما دعوت از کشورهای دیگر برای پیوستن به ما در اعمال نفوذ گوشی های هوشمند و فن آوری های موجود برای تقویت, تماس, ردیابی تلاش های که در حال بحرانی شدن جوامع و اقتصادها را به بالا و در حال اجرا است."

آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه بسیاری از ایالت ها را قبول داکوتای شمالی دعوت. چند متحده گفته اند Recode که آنها برنامه ریزی نمی, به عنوان سمبل اپل-گوگل ابزار به برنامه های خود را و یا تماس با ردیابی برنامه های.

که تعجب آور نیست با توجه به خوشبینی اولیه در هنگام قرار گرفتن در معرض اعلان ابزار برای اولین بار اعلام شد. اپل و گوگل, شرکت های در پشت این ابزار به عنوان به خوبی به عنوان سیستم عامل استفاده شده توسط اکثریت قریب به اتفاق گوشی های هوشمند در جهان تیمی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر به ایجاد زیرساخت که بر روی یک بلوتوث تماس مبتنی بر ردیابی سیستم می شود ساخته شده است. این همکاری بی سابقه بود یادآور کهنه استعاره که در آن دشمنان قسم خورده تیم برای مبارزه با این تهدید بیشتر. این بدان معنی است که هر برنامه با استفاده از این ابزار را به طور قابل توجهی پایین تر نوار گسترده تصویب به خصوص هنگامی که اپل و گوگل یکپارچه فن آوری های جدید به همراه,' سیستم عامل خود را.

علاوه بر این بسیاری از — اگر چه قطعا نه همه — از طرفداران حفظ حریم خصوصی' نگرانی خطاب شد توسط ابزار دقیق مورد نیاز است. آن گنجانده شده است که کاربران ناشناس نگه داشته بود; هیچ محل داده ها استفاده می شود; اطلاعات اقامت در کاربران دستگاه های به جای رفتن به یک پایگاه داده مرکزی نگهداری می شود توسط یک مقام دولتی; سیستم بود انتخاب کردن در تنها; و این که ابزار به پایان می رسد زمانی که همه گیر تهدید است. در مجموع این گزاره به نظر می رسید مانند یک برنده است. مطمئنا مقامات بهداشت عمومی خواهد بود champing در بیت به استفاده از آن.

اما با انتشار API که نشان دهنده یک نقطه عطف در توسعه نسل جدیدی از سیستم عامل iOS و آندروید برنامه های بهداشت عمومی, واقعیت به نظر می رسد متفاوت است.

اول از همه اجرای ابزار است و نه کاملا آنچه که در ابتدا انتظار می رود. دو هفته پس از اطلاعیه اولیه در اوایل ماه آوریل اپل و گوگل تغییر نام آن تکنولوژی به تطهیر آن نقش خواستار آن است که یک "قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی" ابزار به جای یک "تماس با ردیابی" ابزار. این به معنای به استرس این ابزار نقش به عنوان یک کمک برای تماس با ردیابی تلاش به جای تماس با ردیابی تلاش خود را. اپل-گوگل بارها و بارها تاکید کرد که آنها تنها به ایجاد یک ابزار است و تا به مقامات بهداشت عمومی به منظور توسعه پیاده سازی و مدیریت برنامه های مبتنی بر آن را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب (در اپل-گوگل دستورالعمل های دقیق ،

برخی از کشورها علنا برخورد با اپل-گوگل بیش از آن privacy-preserving محدودیت ها و توسعه برنامه های خود را هنگامی که اپل-گوگل نمی خواهد تکان دادن بر روی چیزهایی مانند اجازه می دهد آنها را به یک پایگاه داده مرکزی. اما برنامه های که استفاده نمی کند اپل-گوگل ابزار جلب شکایت که آنها حشره و کار نمی کند به درستی به عنوان تنها برنامه های کاربردی که با استفاده از این ابزار می تواند اجرا هموار با استفاده از حداقل عمر باتری در پس زمینه.

بنابراین کشورهای دیگر تصمیم گرفته اند آن را به ارزش توافق به اپل و گوگل, ضوابط و شرایط به بهترین شانس ممکن است از تولید یک برنامه کاربردی. اما با داده های مکان در حال پیگیری و هیچ پایگاه داده مرکزی برای ذخیره آن در برنامه های آنها می تواند در ساخت به شدت محدود هستند در مقدار داده های آنها می تواند جمع آوری. و از این رو مقامات بهداشت عمومی می تواند منافع محدود از برنامه های کاربردی که با استفاده از اپل-گوگل ابزار.

در غیاب یک تلاش ملی به رهبری تهمت مدیریت فردی متحده شروع به بازگشایی و جمع آوری یک درهم آمیخته از تماس با ردیابی برنامه های. این پرسش که اگر هر مایل به استفاده از این ابزار در همه.

در تلاش برای پاسخ به این سوال Recode خواسته اپل و گوگل چندین بار اگر هر یک از مقامات بهداشت عمومی موافقت کرده بود به استفاده از آن. گذشته از ذکر مشارکت از, آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی, در مطبوعات, مواد, شرکت های ارائه نمی دهد هر گونه اطلاعات از گسترده تر تصویب شود. Recode همچنین به تمام 50 ایالت و همچنین واشنگتن و وزارت بهداشت و خدمات انسانی بپرسید اگر آنها در حال برنامه ریزی برای استفاده از اپل-گوگل ابزار. از 30 متحده که در پاسخ هیچ یک تایید آنها با استفاده از آن و چندین گفت: آنها نیست.

اما ما در حال حاضر می دانم که وجود دارد حداقل سه با استفاده از این ابزار هر چند که مشخص نیست تا چه حد همراه آنها در حال توسعه برنامه های خود را.

داکوتای شمالی گفت Recode آن را در حال حاضر یک برنامه به نام CARE19 و سپس خطاب به واشنگتن پست در مورد آن دست به گريبان شدن اپل و گوگل به اجازه دهید آن را با استفاده از ابزار خود را در آن موجود برنامه است. این CARE19 برنامه با استفاده از داده های مکان که اپل-گوگل ابزار منع بنابراین داکوتای شمالی به پایان رسید تا ساخت یک دوم برنامه جداگانه با استفاده از قرار گرفتن در معرض اعلان ابزار.

آلاباما وزارت بهداشت را کارن Landers گفت Recode در 18 مه که دولت "است و نه" تصمیم گرفت که آیا برای استفاده از اپل-گوگل ابزار. دو روز بعد آلاباما اعلام کرد که همراه با دانشگاه آلاباما سیستم و دانشگاه آلاباما در بیرمنگام آن را به حال یک "همکاری" با اپل و گوگل به "مهار تکنولوژی را برای سرعت بخشیدن به قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی به سرعت گسترش COVID-19."

کارولینای جنوبی که پاسخ نمی دهند به Recode درخواست برای نظر امروز اعلام کرد که آن را با استفاده از اپل-گوگل ابزار برای آن SC امن تر با هم برنامه.

کشورهای دیگر نشان داد به Recode که آنها تمرکز خود را از منابع محدود در محاکمه و واقعی تماس ردیابی ابزار به نام انسان است. این شامل مقامات بهداشت سوال مردم در مورد کسانی که آنها را دیده ام در تلاش برای ردیابی گسترش ویروس و ایالات متحده با استفاده از انسان مبتنی بر ردیابی تماس را با استفاده از تکنولوژی برای سازماندهی و تسهیل تلاش های خود را به جای جایگزین کردن آنها. اخیر ProPublica گزارش نشان می دهد که این هنوز هم ممکن است بهترین روش با کارشناسان سلامت و گفت که چیزی مانند اپل-گوگل ابزار که رله هیچ داده ای به مقامات بهداشت عمومی و متکی بر گسترده تصویب می شود موثر خواهد بود از محدود استفاده کنید.

بنابراین بسیاری از ایالت ها به نظر می رسد با استفاده از مخلوطی از جدید و قدیمی از مد افتاده روش. مریلند برای مثال با استفاده از یک پلت فرم به نام "COVID لینک" برای کمک به سنتی تماس با ردیابی روش پس از شناخته شده قرار گرفتن در معرض به عنوان مخالف به تماس با ردیابی برنامه های کاربردی است که پیگیری تمام, تماس, یا نه کسی تست مثبت است. به عنوان چارلز Gischlar از مریلند وزارت بهداشت گفت: Recode دولت "در ادامه به کشف تمام گزینه ها و فن آوری های در دسترس وجود دارد اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای استفاده از تماس با برنامه ردیابی."

کارولینای شمالی است که مصرف یک شبیه میخ سرپهن کوچک. Amy Adams الیس از کارولینای شمالی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت Recode که دولت "با استفاده از یک نرم افزار جدید به سیستم تماس با پشتیبانی ردیابی تلاش است." این سیستم شامل برنامه های کاربردی که با استفاده از بلوتوث و GPS یا مکان دیگر ابزارهای مبتنی بر.

چندین ایالت در حال استفاده از یک ابزار به نام سارا هشدار. ساخته شده توسط سازمان های غیر انتفاعی میتر, شرکت, سارا هشدار یک پروژه منبع باز توسعه یافته با همکاری چند دولت و مقامات بهداشت عمومی است که مشابه در برخی از راه به آنچه که اپل و گوگل در حال تلاش برای انجام. آرکانزاس, آیداهو و پنسیلوانیا تمام گفته Recode آنها با استفاده از Sara سیستم هشدار.

وجود دارد دیگر بخش خصوصی ساخته شده است ابزار بیش از حد. هاوایی گفت Recode آن را با استفاده از یک برنامه توسعه یافته توسط HealthSpace و کانکتیکات گفت Recode آن را با استفاده از یک سیستم از مایکروسافت (دوبله "تماس با ما"). در همین حال واشنگتن هنوز مطمئن شوید که آن را می خواهد یک برنامه را در همه.

"برنامه برای همه نیست و در حالی که آنها ممکن است در روند کمک ما می رویم به شروع به بررسی هر تماس با تماس با هر فرد" باربارا لب سخنگوی دولت واشنگتن را COVID-19 تیم پاسخ گفت Recode. "ما نیز هنوز در حال کار برای به دست آوردن یک درک های مختلف حریم خصوصی و مسائل امنیتی درگیر در این برنامه ها و ابزار" لوبک اضافه شده است.

در نهایت دولت را در سخت ترین ضربه گیر نیویورک گفت Recode "ما در حال ارزیابی های مختلف فن آوری برنامه های کاربردی است که می تواند کمک به ابتکار اما کلید موثر ردیابی تماس مستقیم است توسعه توسط افراد به کار با یک مورد مثبت به موفقیت شناسایی مخاطبین خود است."

در آن زمان از API, راه اندازی, اپل و گوگل تنها می گویند که چندین متحده ابراز علاقه در ابزار. این شرکت نمی خواهد به طور دقیق تعداد و یا ارائه جزئیات بیشتر در مورد برنامه های از مقامات بهداشت عمومی. برخی از ایالت ها نشان داد به Recode که آنها در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد بنابراین این امکان وجود دارد که چند ممکن است پیوستن به, آلاباما, داکوتای شمالی و کارولینای جنوبی در روزهای آینده. همچنین ممکن است که برخی از ایالت ها را تغییر ذهن خود را و می آیند در اطراف برای اپل-گوگل فن آوری است. که آنچه در آلمان بود. در واقع از بسیاری از کشورها با استفاده از تماس با برنامه ردیابی تعداد انگشت شماری از کشورها مانند اتریش و ایرلند و سوئیس را متعهد به استفاده از اپل-گوگل ابزار.

در این هفته آمده قابل توجهی سوال باقی می ماند در مورد چگونه موفق به تماس با ردیابی و قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری خواهد بود. این بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم دانلود و استفاده از تکنولوژی های ارائه شده در منطقه, نه به ذکر است این ادغام از دیگر تلاش های انسان های تماس مبتنی بر ردیابی. بنابراین در حالی که اپل-گوگل ابزار نداشته پذیرش جهانی است که ممکن است انتظار می رود که این ابزار برای اولین بار اعلام شد, آن را در مجموع با صدای تلپ افتادن.

با همه ظواهر آن را مانند به نظر می رسد اپل-گوگل می خواستم برای کمک به جامعه و علامت خود را در مبارزه با گسترش coronavirus و قابل ستایش. اما آن را در حال حاضر روشن است که این دو شرکت نیز مشخص می خواست به انجام آن تنها در شرایط خود را حتی اگر آن را به معنای کاهش اثر بخشی برنامه های مبتنی بر ابزار خود را از یک آژانس بهداشت عمومی چشم انداز. و زمانی که دو شرکت عظیم کنترل نزدیک به 100 درصد از گوشی های هوشمند وجود دارد بین آنها دیکته می تواند هر آنچه که از نظر آنها می خواهند حتی در سراسر جهان از بحران است.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب