حیوانات سامریان کمک می کند تا Coachella Valley حیوانات خانگی از طریق COVID-19 بحران

ربکا O'connor ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:56 AM EDT Jun 5, 2020حیوانات سامریان بوده است در خدمت حیوانات خان

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

حیوانات سامریان بوده است در خدمت حیوانات خانگی و نگهبان در Coachella Valley برای 42 سال است. این سازمان برای اولین بار به پیشنهاد کم هزینه عقیم و خنثی خدمات و انسانی در برنامه های آموزش و پرورش در مدارس است. این خدمات در علاوه بر این به یک داوطلب حیوانی همراه برنامه درمانی کمک به آموزش جوانان شفقت برای حیوانات افزایش کیفیت زندگی از طریق اتصال با حیوانات و کمک به رفاه حیوانات.

این سازمان نیز اجرا می شود دو کم هزینه کلینیک دامپزشکی ضروری است که ارائه مراقبت استاندارد از جمله اساسی عمل جراحی است.

حیوانات سامریان' به تازگی گسترش یافته Indio کلینیک بسته شده است در طول اقامت در خانه سفارش اما این سازمان امیدوار به بازگشایی توسط اواسط ماه ژوئن. درمانگاه در سازمان اصلی دانشگاه در تهوسند پلمس درمانگاه باقی مانده است, باز, برای حیوانات خانگی با ضروری دامپزشکی نیاز دارد.

"ما یک چند جانبه رویکرد به مراقبت از حیوانات ارائه آموزش و خدمات برای کمک به اطمینان حاصل شود که صاحبان حیوان خانگی قادر نگه داشتن حیوانات خانگی خود می گوید:" تام Synder سازمان مدیر عامل شرکت. "از طریق این بحران ما می خواستیم همچنان باز باقی می ماند."

هزار کف دست درمانگاه شده است در حال اجرا با یک هیات کوچک و دنده عقب به ارائه بیشتر خدمات غیر ضروری. حیوانات دیده می شود تنها با وقت قبلی و صاحبان حیوان خانگی به خواسته صبر با حیوانات خانگی خود را در ماشین خود را تا زمانی که آنها ملاقات خارج از وقت خود را. کارکنان خود را بررسی کنید درجه حرارت قبل از ورود به ساختمان خود تغییرات و پوشیدن ماسک و دستکش و روپوش که در تعامل با مردم است. کلینیک نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ سطوح ضد عفونی بین مشتریان.

"ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش ترس از کارکنان و صاحبان حیوان خانگی" Synder می گوید. "وجود برخی از چالش ها و ما در حال گرفتن یک محتاط رویکرد است."

این سازمان نیز اجرا می شود یک هیچ-کشتن پناهگاه که تسلیم حیوانات خانگی و نجات در خطر حیوانات خانگی از شهرستان پناهگاه شده است که قادر به موسسه بدون کشتن سیاست. این حیوانات خانگی متصل به خانه جدید یا سرپرست گروه.

یکی از نقاط روشن از COVID بحران است که تعداد حیوانات خانگی در سراسر کشور شده اند که به تصویب رسید به گفته اسنایدر. حیوانات سامریان یک موجودی پایین تر از adoptable حیوانات خانگی از حد معمول است اما هنوز هم ارائه فرصت به اتخاذ یا پرورش تنها با وقت قبلی. کسانی که علاقه مند می توانید به وب سایت سازمان در دسترس برای حیوانات خانگی. این برنامه دارای ذخیره بیش از 15000 نفر در خطر سگ و گربه.

در حالی که حیوانات سامریان است و نه قادر به ارائه آن انسانی برنامه های آموزش و پرورش در چند ماه گذشته آن ارائه می شود سالانه آن مخلوق اردوگاه تقریبا. این سازمان به طور معمول دارای چهار تا شش رایگان مخلوق اردوهای محروم جوانان است. حیوانات سامریان امیدوار به تامین بودجه برای خرید آثار هنری و صنایع دستی مواد تا 100 جوانان و شاید رسیدن به حتی بیشتر بچه ها در خانه این سال است.

برای اجرای بسیاری از برنامه های حیوانات سامریان بستگی به درآمد حاصل از آن کم هزینه کلینیک و همچنین کمک های مالی. به تازگی از این سازمان دریافت کمک مالی از تاد Barajas میراث صندوق از طریق Inland Empire جامعه پایه و اساس. اسنایدر امید جامعه را همچنان به حمایت از این سازمان با کمک های مالی با حضور در رویدادهای عملا و از جمله حیوانات سامریان در برنامه ریزی و مستغلات.

"آیا ما بازدید بچه های خود را در مدرسه خود را به پدربزرگ و مادربزرگ در خانه سالمندان و یا شما آمده ام تا به ما در کلینیک دامپزشک لطفا به یاد داشته باشید ما در برنامه ریزی و مستغلات به دلیل آن ماندگار هدیه به ما کمک به رشد سازمان" اسنایدر گفت. "کسانی که انواع هدایای ساخته شده است که این امکان را برای ما به پرداخت ما دامپزشک کلینیک وام تبدیل شدن به بدهی رایگان سازمان و ادامه خواهد داد به رشد است."

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (760) 343-3477 و یا بازدید animalsamaritans.org.

امپراتوری داخلی جامعه بنیاد ماموریت است که برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن