آپارتاید به تاریخ 10 ارتش ما امکانات به نام بعد از مؤتلفه رهبران

ارتش ایالات متحده در حال حاضر 10 پایگاه و امکانات پس از نام رهبران کنفدراسیون. در چند ماه آینده این تعداد احتم

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

ارتش ایالات متحده در حال حاضر 10 پایگاه و امکانات پس از نام رهبران کنفدراسیون. در چند ماه آینده این تعداد احتمالا می تواند به صفر برسانید.

روز دوشنبه سخنگوی ارتش سرهنگ غروب Belinsky سیاسی گفت که "وزیر دفاع و وزیر ارتش باز به دو حزبی بحث و گفتگو در این موضوع است."

که در را باز کرد برای ارتش به معکوس آن طولانی-برگزار موقعیت در نگه داشتن نام تجلیل مؤتلفه افسران. ارتش در دفاع از چنین موضع اخیرا در ماه فوریه با یک سخنگوی گفتن وظیفه و هدف "این ارتش دارای یک سنت نامگذاری تاسیسات و خیابان ها پس از شخصیت های تاریخی نظامی اهمیت از جمله سابق اتحادیه و کنفدراسیون عمومی افسران."

اما ملت قدیمی ترین خدمت سربازی آمده است تحت تمدید فشار در ماه های اخیر برای تغییر آن عمل است. در ماه فوریه تفنگداران دریایی نشانه های مؤتلفه-موارد مرتبط از جمله مؤتلفه نبرد پرچم — دیگر نمی خواهد اجازه در آن پایگاه و رسما به دنبال از طریق در هفته گذشته. در آوریل نیویورک تایمز هیئت تحریریه نوشت داغدار قطعه استدلال نظامی را جشن گرفتند سفید برتری در بخشی به دلیل از 10 تاسیسات' نام.

اخیرا اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید را وادار متحده مانند ویرجینیا و فلوریدا اعلام برنامه ای برای حذف مؤتلفه مجسمه. در حال حاضر برخی از ترین ارتش احترام ژنرال بازنشسته و سابق بالا رهبران غیر نظامی را در حمایت از پنتاگون به ظاهر بیشتر موضع باز.

"اگر سابق مؤتلفه ایالت ویرجینیا می توانید حذف مجسمه ژنرال لی از ریچموند شهر پایتخت است که کنفدراسیون امروز ارتش باید قادر به پاسخ به واقعیت های امروز نیز" جان McHugh, که در خدمت به عنوان دبیر ارتش از سال 2009 تا 2015 به من گفت.

نیروی دریایی ایالات متحده گرفته شده یک نشانه از همه که رفتن با رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday اعلام سهشنبه که خدمات را منع مؤتلفه نبرد پرچم در هر مکان یا فضای کار از جمله کشتی, هواپیما, زیردریایی, و پایگاه.

اگر ارتش شد و به دنبال از طریق کارشناسان می گویند گام بعدی خواهد بود برای زمان فرمانده ارتش رایان مک کارتی به موضوع یک یادداشت برای تغییر نام و یا به دنبال پشتیبانی از نیروهای مسلح کمیته در کنگره به تصویب تغییرات در آینده باید تصویب بودجه مجوز. اما معلوم نیست اگر هر دو حرکت در نزدیکی افق.

برای بسیاری از این حرکت بسیار دیر شده است.

"پایگاه است که در ادامه به تحمل نام مؤتلفه سربازان و افسران — افرادی که به اشتباه به مبارزه برای محافظت از نهاد برده داری و را رد سیاه آمریکایی ها از خدمت در ارتش — یک یادآوری از آن سیستمیک ظلم و ما همچنان به مقابله و خسارت فرهنگ فراگیر مورد نیاز برای به انجام رساندن ماموریت" Rep. آنتونی براون (D-MD) یک سرهنگ بازنشسته ارتش و معاون رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس به من گفت.

"از بین بردن این نام خواهد بود گام دیگری در حسابداری صادقانه از تاریخ ما و یک بیان است که ما همچنان به تلاش برای تشکیل یک اتحاد کامل تر" براون که آفریقایی آمریکایی گفت.

تاریخچه نامگذاری ارتش تاسیسات پس از مؤتلفه افسران عمیقا در هم تنیده با آمریکا سابقه طولانی از نژاد پرستی.

به عنوان ملت بسیج برای هر دو جنگ جهانی رهبران سیاسی اصلاح Jim Crow-عصر قوانین اجازه می دهد تا اقلیت های بیشتر به نیروهای نظامی را دارند. شاید مهم ترین اصلاحات ساخته شد به انتخابی خدمات عمل 1940 که مورد نیاز مردان بین 21 و 45 سال سن برای ثبت نام پیش نویس است.

دو اصلاحات مربوط به قانون یک ایالت رابرت واگنر (D-NY) و دیگری توسط ما نوشته. همیلتون ماهی (R-NY) مجاز سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت های داوطلب برای جنگ و یا پیش نویس. متن نهایی اساسنامه به عنوان خوانده شده "وجود دارد باید بدون تبعیض در برابر هر فرد در حساب و نژاد و رنگ" در انتخاب و یا آموزش مردان در خدمات نظامی.

پنتاگون رسمی تاریخچه نژادی ادغام در نیروهای مسلح به این نتیجه رسیدند که با درجات مختلفی از موفقیت چنین تغییرات "در واقع گسترش فدرال حمایت به تفکیک مناطق که در آن آن را به حال قبل از هرگز وجود داشته و با زور از قانون است."

بسیاری از این مناطق در جنوب. مایک Jason یک سرهنگ بازنشسته ارتش که فرماندهی نیروهای نظامی در عراق و افغانستان به من گفت که این منطقه تا به حال تعداد زیادی از زمین های ارزان قیمت است که چرا ارتش در اوایل 1900s ساخته شده پایگاه و امکانات دیگر وجود دارد. به عنوان یک راه برای دلجویی نژادپرست سفید رهبران سیاسی و مردم محلی که نمی خواهم بیشتر یک مجتمع نظامی در نزدیکی ارتش به نام پایگاه های پس از مؤتلفه "قهرمانان" که محبوب در میان این رهبران و مردم محلی است.

به همین دلیل تمام 10 امکانات پس از این مردان هستند که در جنوب: سه در ویرجینیا دو در لوئیزیانا دو در گرجستان و در آلاباما کارولینای شمالی و تگزاس.

و مؤتلفه افسران ارتش را انتخاب کرد به نام پایگاه های بعد نیست فقط به طور تصادفی انتخاب شده و یا به دلیل نظامی خود دلاوری در طول جنگ داخلی. اکثر آنها به طور خاص به دلیل انتخاب خود را محلی کرد. مثلا ژنرال رابرت لی ه و مسلح ، ژنرال جورج Pickett هر دو ویرجینیایی اند پایگاه های نام بعد از آنها در دولت است.

نگاهی به فورت گوردون در گرجستان برای اولین بار تاسیس به عنوان اردوگاه گوردون در سال 1916 با صدا غذا خوردن در وسط جنگ جهانی اول آن را به نام ستوان ژنرال جان براون Gordon یکی از مؤتلفه ژنرال رابرت لی ابراهيم اعتماد ترین افسران. گوردون انتخاب شد به آمریکا در سال 1872 اما او نیز به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان رئیس گرجستان فصل Ku Klux Klan (اتهام او به عنوان رهبران سازمان اغلب فراموش را تکذیب کرد).

تا زمان مرگ او در سال 1904 با توجه به جدید گرجستان, دانشنامه آزاد او برای بسیاری از "تجسم زندگی کنفدراسیون."

بسیاری حتی نمی شد به خصوص موثر رهبران نظامی.

Pickett led بدنام "Pickett را شارژ" در سال 1863 Battle of Gettysburg مستقیم به مخالفت با اسلحه کمک به اتحادیه های برنده شدن در این مبارزه و عطف جزر و مد از جنگ داخلی. تا به حال کنفدراسیون غالب در جنگ ممکن است آن را ادامه دادم شمال به رسیدن به قلمرو اتحادیه.

با وجود آن گسترده اند و این واقعیت که او فرار کرد و به کانادا برای جلوگیری از اعدام به عنوان یک خائن ویرجینیا اردوگاه Pickett اختصاص داده شده بود در سال 1942 درآمد بزرگتر "فورت" طراحی و در سال 1979.

به طور کلی Braxton براگ بود در کلمات از عراق جانباز فرد Wellman "یک کله خر و احمق." براگ که پدر متعلق به بردگان و که بعدها خود را بردگان خود تا به حال چنین بدنام خلق و خوی بد است که اتحادیه ژنرال Ulysses S. Grant در خاطرات خود حتی به یاد می آورد یک داستان از یکی از برگ مافوق هشدار او: "خدای من آقای براگ شما باید با اختلاف هر افسر در ارتش و در حال حاضر شما در حال نزاع با خودتان!"

بیشتر چه بزرگ را از دست داد و در سال 1863 نبرد Chattanooga منجر او را به استعفا از مؤتلفه ، در عین حال بزرگترین نصب نظامی در جهان توسط جمعیت — کارولینای شمالی فورت براگ تاسیس در سال 1918 — نام خود را خرس.

این مسئله چه یک پایگاه ارتش نامگذاری شده است نیست بی اهمیت: این اثر واقعی بر روی هزاران نفر از آمریکایی ها و دیگر اقلیت قرار داده است که در زندان هر روز برای خدمت به کشور خود.

"ما مجبور سیاه و سفید ما سربازان به خدمت در یک پایه به نام بعد از رهبرانی که در خدمت به نگه داشتن آنها را در زنجیر" Wellman گفت.

اسقف پادگان بود و یک سرباز. در تابستان سال 2000 و پس از آن -- 21 ساله تابستان آموزش در فورت پووک در لوئیزیانا به نام ستوان ژنرال Leonidas, Polk.

پولک بود که یک مالک و یک اسقفی اسقف علاوه بر اینکه مؤتلفه افسر ساخته شده یکی از کنفدراسیون بزرگترین اشتباهات زمانی که او با ارسال نیروهای نظامی برای رسیدن به Columbus, KY. خود را حمله به رهبری دولت نمایندگان مجلس به درخواست کمک از اتحادیه اروپا در نتیجه پایان دادن به کنتاکی بی طرفی در جنگ.

آموزش در فورت پووک برای چند هفته به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری نشستن نیست و با پادگان. "کنفدراسیون به خصوص به عنوان یک مرد سیاه و سفید از جنوب به شمال بود سایه شما نمی تواند فرار" او به من گفت. "ما باید هرگز نام هر چیزی و یا بنا effigies به نام Confederates."

"نمادهای ظلم و ستم نیاز به حذف و نظامی ادامه خواهد داد به مجموعه ای از نمونه های بزرگ آن را به عنوان در طول تاریخ با تغییر نام آن به پایگاه" او ادامه داد.

که پرسش: چرا این قدر طولانی برای ارتش حتی در نظر گرفتن تغییر در این پایگاه نام?

این بستگی دارد که شما بخواهید.

کارشناسان به ارائه سه اصلی توضیحات — برخی از قانع کننده تر از دیگران — چرا به کسانی که 10 امکانات نداشته اند نام خود را تغییر داد: 1) همه گیر از "از دست داد علت" اسطوره در فرهنگ 2) اینرسی اداری و رقابت مشکلات و 3) آشنائی اختلاف است.

بیایید شروع با نقطه اول. بازنشسته ارتش ژنرال دیوید پترائوس یکی از سرویس مشهور ترین رهبران قبل از رسوا سقوط نوشت: یک op-ed در اقیانوس اطلس در سه شنبه توصیف چگونه مؤتلفه فرهنگ همچنان در ارتش.

"وقتی که من یک دانشجوی دانشکده افسری در وست پوینت در اوایل دهه 1970 شور و شوق برای ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون بود گسترده" پترائوس نوشت. "ما را تشویق به فکر می کنم عمیقا در مورد علت که برای آنها مبارزه کرده بود حداقل نه در نظامی ما تاریخچه کلاس. و من از ارتش حرفه ای من نیز مواجه می شوند مشتاق پیروان مختلف مؤتلفه فرماندهان و حرمت ویژه برای لی."

Wellman که با حضور مشهور ارتش آکادمی در 1980s به من گفت که ادامه داد: پس از پترائوس روز. در طول 1980s استادان به او آموخت و همسالان خود — یکی از همکلاسی های خود شد زمان رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville — در مورد "باعث از دست داده" است: "مجموعه تاریخی اسطوره به معنای ماست مالی کردن این حقایق سخت برده داری و جنگ داخلی" به عنوان مورخ William R. سیاه تعریف شده آن است. درس های درمان آن اسطوره به عنوان بیشتر و یا کمتر حق به جای رقابت در روایت به برطرف کردن.

و در حالی که غرب نقطه پردیس ویژگی های یک دروازه پادگان و اساسنامه تمام اختصاص داده شده به لی, از آکادمی تنها یک مجسمه از اتحادیه عمومی (و بعدها آمریکا) Ulysses S. Grant — غرب نقطه آلوم — سال گذشته است.

"ارتش مانند هر موسسه بزرگ در آمریکا شده است, شکل های از دست رفته باعث اساطیر" جیسون بازنشسته ارتش سرهنگ گفت.

به عنوان نقطه دوم McHugh سابق بالای ارتش غیرنظامی به من گفت این سرویس فقط واقعا در زمان حال برای مقابله با این موضوع است. "در طول تمام زمان من در ایران ما دو بسیار خونین تئاتر جنگ است که مصرف بیشتر از همه پهنای باند," او گفت:. "در حالی که در نگاه به گذشته وجود دارد باید شده اند وجود دارد به سادگی نیست که در سطح ملی از گفتمان امروز ما می بینیم که اغلب منجر به این نوع از تصمیم گیری است."

کسانی که در ارتش خدمت کرده است به من گفت که قابل فهم موقعیت به عنوان سرویس همیشه رفتن زیادی در تلاش برای نگه داشتن پنتاگون و کارفرمایان و نمایندگان مجلس و مردم آمریکا خوشحال و نیروهای خود را زنده. اضافه کردن دو جنگ در بالا از آن, و هر زمان در تقویم به سرعت از بین می رود.

اما دیگران ادعا می کنند که فقط یک بهانه است. این کار می تواند به سادگی نوشتن یک یادداشت و پایگاه های دامنه را تغییر دهید. سیاسی آن می شود بهتر است که وزیر دفاع و اعضای کلیدی کنگره در هیئت مدیره هست یا نه نفی این واقعیت است که این نام می تواند با تغییر سکته مغزی از یک قلم.

McHugh, اما, به من گفت این مسئله هرگز آمد تا در طول زمان خود را مسئول خدمات — هر چند آن را قطعا مورد بحث چندین بار در گفتمان عمومی در طول تصدی خود.

و شایان ذکر است که پس از سال 2017 سفید supremacist تجمع در Charlottesville, VA, بحث در مورد تغییر 10 امکانات آغاز شده است دوباره هر چند پنتاگون را کمی در مورد آن.

شاید که انفعال تا به حال با نهایی توضیح است که یک ارتش است و بارها و بارها استفاده می شود: که تغییر نام را هم بزنید تا بسیار زیاد اختلاف در صفوف. به عنوان مثال پاسخ به درخواست از کنگره ایوت کلارک (D-NY) در سال 2017. او پرسید: ارتش به نام دو خیابان در فورت همیلتون در بروکلین — ژنرال لی در خیابان. و استون وال جکسون درایو.

زمانی که ارتش نوشت دیانا Randon بود که در آن زمان این سرویس را بالا رسمی در مورد این مسائل گفته بودند که "یک حل نشدنی ما بخشی از تاریخ نظامی." این حرکت خواهد بود "بحث برانگیز و تفرقه" او ادامه داد و "خلاف این کشور قصد اصلی در نامگذاری این خیابان بود که روح آشتی."

البته همانطور که در بالا مورد بحث است که آشکار ارائه اطلاعات نادرست که چرا این افراد اسامی انتخاب شدند. آنها به عمد انتخاب شده برای دلجویی نژادپرستانه مردم به خصوص در جنوب برای دستیابی به نوعی از ملی "آشتی."

به وضوح آن را می سازد هیچ حس به ارتش برای حفظ این نام. اما هنوز هم به ارمغان می آورد تا یک سوال مهم: کدام نام به جای Confederates ؟

بیشتر با من صحبت کرد گفت: رهبری باید از قرار دادن چندین نام در فهرست — بگو 100 — و سپس قرار دادن با هم یک کمیسیون از کارشناسان به انتخاب بهترین 10. اما وجود دارد بسیاری از ایده های مختلف در مورد نام که به نظر می رسد باید در یک لیست.

یکی از سندی آپگار رئیس سابق ارتش تاسیسات است به تغییر نام این امکانات پس از مکان خود را مانند Fort Leavenworth در کانزاس است. "نامگذاری اماکن و نه مردم به نظامی بهتر می توانید نمونه آن, ارزش, افتخار, قربانی, و, جامعه," او نوشت: در نیویورک تایمز ماه گذشته.

دیگری است که به ویژه برای خدمات برجسته از اعضای جوامع اقلیت. کارشناسان صحبت کردم با ذکر مدال افتخار دریافت کننده Sgt. روی Benavidez یک سرباز اسپانیایی که نجات هشت نفر از اعضای خود را گشت و پس از هلیکوپتر سقوط کرد در ویتنام و تحت شدید آتش دشمن.

پس از گرفتن چاقو با سرنیزه او ادامه داد: به مبارزه و کشیدن نیروهای نظامی بر روی دیگر تخلیه هلیکوپتر تا زمانی که او دیگر نمی تواند حرکت کند و یا صحبت می کنند. به عنوان او قرار داده شده را در یک کیسه بدن او تف دکتر را به صورت ثابت کند او هنوز زنده بود. درگذشت او در سال 1998 است.

بازنشسته ارتش مسلح ، ژنرال پل ایتون که فرمان Fort Benning در گرجستان توییتی روز سه شنبه در حمایت از تغییر نام آن به عنوان پایه فورت عمر برادلی.

هنری Benning یک سرتیپ در مؤتلفه ارتش بود که طرفدار برده داری سیاستمدار که شد یک مدافع برای تجزیه طلبی پس از آبراهام لینکلن رئیس جمهور شد. برادلی در مقابل, بود, جنگ جهانی دوم قهرمان کشور و آخرین بازمانده از پنج ستاره به طور کلی کمک به نیروهای آن را از نورماندی فرود تمام راه را به آلمان برای کمک به پیروزی در جنگ.

"سیاست بد است که از جمله مهم ارتش نوشته بود به نام بعد از خائن" ایتون توییتی. "زمان برای تغییر است."

پیشنهاد دیگری است که گروهبان. 1st Class Alwyn Cashe سیاه سرباز که دریافت یک ستاره نقره ای بعد از کشیدن شش سربازان زخمی از یک Bradley مبارزه با وسیله نقلیه در سال 2005 در عراق است. او دچار سوختگی بیش از 70 درصد از بدن خود را از انجام این کار و پس از آن صدمات.

پرسیده شده توسط ستاره و راه راه, روزنامه, آنچه او را مجبور به نگه داشتن رفتن به آتش او گفت: "من تا به حال ساخته شده صلح با خدا, اما من نمی دانم اگر مردان من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است."

"که مرد هر روز از هفته است و بهتر از Braxton براگ" گفت: Jason بازنشسته ارتش سرهنگ به همین دلیل است که او می یابد ارتش انفعال در تغییر نام این پایگاه تا به حال "غیر قابل توجیه."

"وجود دارد هیچ دلیلی برای تاخیر در این تصمیم یک روز دیگر" او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن