CDC منتشر شد دستورالعمل جدید برای بازگشایی مدارس کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) به تازگی منتشر شده ترین آن دقیق بازگشایی دستورالعمل هنوز هفته پس از کاخ سفید گزارش

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) به تازگی منتشر شده ترین آن دقیق بازگشایی دستورالعمل هنوز هفته پس از کاخ سفید گزارش آنها را سرکوب.

جدید 60-صفحه هدایت است نه کاملا به عنوان دقیق به عنوان یک نسخه که به بیرون درز on May 13, به عنوان اولین, گزارش آسوشیتد پرس, اما دارای یک ساختار و جامعیت است که قبلا دیده در فدرال بازگشایی اسناد و مدارک.

آن را پوشش می دهد نه تنها غیر ضروری کسب و کار, اما نیز ارائه می دهد پیشنهادات خود را در تماس با ردیابی و بهترین شیوه برای مدارس و اماکن عبادت و حمل و نقل عمومی. این سند در حالی که نه اجباری مفید است زیرا آن را فراهم می کند گام به گام طرح; اما متاسفانه — با وجود اطمینان از CDC مدیر رابرت Redfield — چند متحده در واقع دیدار با پیشنهاد معیارهای فاز 1 از بازگشایی یک واقعیت است که نگهداری نشده است حدود 30 متحده از آغاز به انجام این کار.

ایالت ها و حوزه های قضایی باید حداقل یکی از موارد زیر بیش از یک دوره دو هفته قبل از آغاز بازگشایی فرآیند: یک کاهش در تعداد موارد تایید شده یک کاهش در تعداد موارد نیاز به مراقبت های ویژه یک کاهش در تعداد افراد ارائه در اتاق اورژانس با علائم شبه آنفولانزا یک سیر نزولی در آزمون مثبت به عنوان یک درصد از کل آزمون تولید سریع تر نتایج آزمون و نشان دادن توانایی برای مراقبت از تمام موارد بدون مراقبت از بحران.

این راهگاهی معیارهای شبیه به کسانی که در کاخ سفید ارشاد برای بازگشایی امریکا در اوایل ممکن است. این سند اشاره می کند که برخی از مناطق را نمی خواهد بود قادر به حرکت را از طریق مراحل به عنوان ویروسی انتقال ظهور و سقوط. "با توجه به این پتانسیل برای یک جهش در تعداد موارد و یا در سطح جامعه انتقال یک آستانه پایین برای برقراری دقیق تر کاهش استانداردهای ضروری خواهد بود" می خواند هدایت.

در این سند نیز ارائه می دهد راهنماهای دقیق برای تک تک حوزه های قضایی و فضاهای عمومی مانند فروشگاه های خرده فروشی و کافه و مدارس در هنگام بازگشایی روند.

"این هدایت مجموعه چهارم منو از اقدامات ایمنی که از موسسات ممکن است آن را انتخاب کنید که حس را برای آنها در زمینه فعالیت های خود و جامعه محلی" آن را می خواند.

در این سند می آید به عنوان بسیاری از مدارس در حال ساخت برنامه ای برای چگونگی و یا اینکه به بازگشایی فرد در یادگیری است. هدایت توصیه می کند که مدارس بسته باقی می ماند در فاز 1 از دوباره باز کردن.

مدارس می توانند با خیال راحت شروع به بازگشایی در فاز 2 اما CDC توصیه می کند که چند مهم سلامت اقدامات بود در محل قرار داده برای اولین بار مانند درجه حرارت روزانه چک برای کارکنان و دانشجویان و دانش آموزان به خوردن ناهار خود را در کلاس های درس. آن را نیز به شدت تشویق پارچه صورت پوشش برای کارکنان و دانش آموزان به ویژه هنگامی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

بهداشت منابع مانند صابون و ضد عفونی کننده دست نیز باید به آسانی در دسترس برای دانش آموزان در کلاس درس و اتوبوس سطوح باید ضد عفونی روزانه. پنجره ها و درها باز باید تا آنجا که ممکن است به افزایش جریان هوا, اما, این, به احتمال زیاد نخواهد بود ممکن است برای مناطق در اپن, کولر, شمالی, مناطق.

هدایت نیز ارائه می دهد ایده های در مورد چگونه به نگه داشتن دانش آموزان از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. در حالی که برخی از مدارس به دنبال محدود کردن تعداد روز دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه CDC توصیه می کند نگه داشتن همان گروه از دانش آموزان و کارکنان با هم به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. این امر می تواند آسان تر برای به انجام رساندن با دانش آموزان ابتدایی, اما متوسط و بالا دانش آموزان که به طور معمول به اشتراک گذاری یک کلاس درس با یک مجموعه جدید از دانش آموزان و کارکنان برای هر کلاس دوره می تواند تغییرات بزرگ به راه خود را به کلاس های برنامه ریزی شده به عنوان یک نتیجه.

چند تا از این معیارهای مهم حال پیچیده تفاوت های منطقه ای در تست ظرفیت و گزارش. اضافه کردن به سردرگمی CDC مدیر رابرت Redfield روز سه شنبه گفت که آن را امن برای متحده شروع به بازگشایی در حال حاضر در نقض خود آژانس دستورالعمل.

"من می خواهم برای روشن است که جامعه مبتنی بر انتقال جامعه به جامعه انتقال که ضعف بهداشت عمومی ادارات در اواخر فوریه, مارس, آوریل, که واقعا, پایین آمدن," Redfield در مصاحبه با گفت: تپه.

اکثر ایالت ها در حال حاضر مصرف قطعی مرحله نسبت به بازگشایی — هر چند به نظر می رسد که تنها 13 متحده تا به حال در واقع ملاقات CDC دستورالعمل برای انجام این کار به عنوان از آوریل 17.

کاخ سفید دستورالعمل در محل در اواخر ماه آوریل زمانی که گرجستان تنسی و کارولینای جنوبی شروع روند بازگشایی. گرجستان به طور خاص ساخته شده حرکت تهاجمی نسبت به بازگشایی این امکان بولینگ کوچه ورزشگاه سرو خال کوبی, و آرایشگر مغازه های مراقبت از ناخن تکنسین آرایشگران و درمانگران ماساژ برای باز کردن درهای خود را در ماه آوریل 24 و رستوران و سینما که اجرای دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل, به, باز, مارس 27.

به دلیل تاخیر زمان بین عفونت و تست مثبت آن را هنوز هم خیلی زود به اظهارات قطعی در مورد Covid-19 در جایی مثل گرجستان است. اما پس از اولیه کاهش در مثبت آزمایش فقط بعد از بازگشایی از عفونت رخ داده است که دو هفته قبل) گرجستان است دوباره شاهد آن عفونت نرخ شروع به افزایش است.

با توجه به 60-صفحه سند گرجستان ممکن است نیاز به شروع با توجه به reinstituting یک پناهگاه در محل سفارش و یا دیگر سخت اجتماعی فاصله گرفته است. اما متحده لازم نیست به دنبال دستورالعمل و علاوه بر این این اتاق به اندازه کافی برای تفسیر در راهنمایی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ می تواند تکان دادن از انجام این کار است.

سردرگمی نهفته در برخی از نرم زبان مورد استفاده در سراسر سند است. با وجود استفاده از شرکت راهگاهی معیارهای برخی توصیه ها در سند تجویز می شوند برای مناطق با "سطح پایین" از Covid-19 گسترش و کسانی که "با اعتماد به نفس است که بروز عفونت است واقعا کم است."

اضافه کردن به مشکل در مدیریت قانع کننده بازگشایی فرایند تفاوت های منطقه ای در میزان عفونت در داخل کشورهای خود را دارند. برای مثال در ایالت ویرجینیا در بسیاری از مناطق روستایی از دولت کم عفونت نرخ برای شروع و برخی از دیدار با چند تن از گلوئی معیار برای فاز 2 و یا 3. اما در بخش شمالی وزارت امور خارجه در واشنگتن, DC حومه برای مثال در جامعه گسترش است که هنوز هم اتفاق می افتد در یک سطح نسبتا بالا که هدایت می گوید: معنی انتظار برای شروع بازگشایی و یا حرکت را از طریق مراحل.

این نهاد ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در یک مشکل نقطه در ساخت ایالت تصمیم گیری. در پاسخ نرتهم برداشته شده بسیاری از ایالت محدودیت در حالی که اجازه می دهد برخی از شهرستانهای استان مانند در شمال ویرجینیا به درخواست بازگشایی بعد. این یک الگوی در حال حاضر دیده می شود در سراسر کشور است. پیشرفت ساخته شده است در کنترل شیوع این بیماری در یک بخشی از یک دولت در حالی که وضعیت بدتر در یکی دیگر از شهر و یا شهرستان است. بازگشایی خوبی انجام می شود در ایالات متحده به احتمال زیاد بسیاری از متناسب و شروع می شود تا موثر در درمان یا واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de