بیایید خوشحال می شود الهام LPGA ANA است که در حال پخش در همه، طرفداران و یا بدون طرفداران

لری بوهنان نخلچشمه های صحرا ی خورشید منتشر شده 12:35 EDT Aug 17, 2020برای بسیاری از طرفداران گلف Coachella دره

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399

برای بسیاری از طرفداران گلف Coachella دره و طرفداران LPGA در سراسر کشور، اخبار اوایل ماه گذشته که الهام بخش ارتش در واقع خواهد شد سپتامبر 10-13 در ماموریت هیلز باشگاه کشور پس از به تعویق افتاد در ماه آوریل بیشتر در مورد محدودیت که مسابقات اجازه نمی دهد تماشاگران در زمین در Rancho سراب بازی.

در حالی که این خبر تعجب قابل توجهی با توجه به اینکه این روزها چند ورزش بدون طرفداران پخش می شود، تعجب قابل توجهی نبود، اما این خبر مهم ترین خبر نبود. تنها این واقعیت است که این مسابقات در حال رفتن به بازی در همه است واقعا خبر بزرگ است.

بله، بسیاری از ورزش ها از زمان معلق شدن توسط COVID-19 همه گیر، از جمله PGA تور و LPGA بازگشته است. بنابراین فرض طرفداران ممکن است این باشد که ورزش ها و رویدادهای مختلف در هفته ها و ماه های آینده به بازگشت ادامه خواهند داد، حتی اگر برخی از سازمان ها مانند Pac-12 و بیگ ده ورزش پاییزی خود را از جمله فوتبال را تا پایان سال لغو کرده اند.

بیشتر: در این دوره تماشاچی وجود نداره، اما الهام بخش ارتش در ماه سپتامبر پخش خواهد شد

بیشتر: طرح الهام بخش ANA برای موفقیت را می توان در مسابقات قهرمانی PGA این آخر هفته دیده می شود

اما این یک اشتباه خواهد بود به پایین به پایین تلاش های برگزار کنندگان مسابقات برای دریافت الهام ارتش ایالات جنوبی توسط رودخانه شهرستان برای ماه آینده تایید شده است. همه شما باید انجام دهد این است که نگاه در اطراف برنامه LPGA برای دیدن چقدر دشوار است که هنوز هم در یک تورنمنت گلف در راه امن است که توسط مقامات محلی تایید قرار داده است.

دو بیت از اخبار LPGA در چند روز گذشته در نظر بگیرید. اولین خبری که در مورد رویداد بیوک LPGA Shanghai که قرار است 15 تا 18 اکتبر برگزار شود، به دلیل نگرانی از ویروس کوروناویروس پخش نمی شود. پس از آن فقط چند روز بعد LPGA تا به حال اعلام کرد که تایوان مسابقات Swinging دامن تعیین شده برای اکتبر 29 - 1 نوامبر نیز برای سال 2020 به دلیل ویروس لغو خواهد شد.

این بدان معناست که نیمی از سقوط LPGA 's آسیا نوسان شده است در جهان همه گیر محو شده است، هر چند مسابقات در کره و ژاپن در برنامه باقی می ماند. ترکیب که با پنج ماه لغو مسابقات و تعویق زمانی که ویروس برای اولین بار در زمان مرحله جهانی در ماه فوریه، و چند رویداد دیگر که برای سال در حال حاضر لغو شده است، و شما حداقل نیم سال از حوادث LPGA آسیب دیده به طریقی توسط COVID-19.

با همه گیر شدن باعث این نوع از ويراد ها، اين ايده که هر تورنمنت در حال پخش شدن است و با موفقيت بازی می شود، به معجزه نزديک است. LPGA از زمان شروع مجدد فقط سه تورنمنت بازی کرده است، اما برگزارکنندگان آن رویدادها موفق شده اند با برخی تغییرات، از جمله بدون تماشاچی و در مورد خانم ها اسکاتلندباز در طول هفته، بدون رسانه های در محل آنها را بیرون بکشند.

ال پ گا ۱۳ رویداد در برنامه خود برای سال ۲۰۲۰ باقی مانده است، از جمله الهام بخش ارتش. که به تنهایی باعث می شود الهام بخش ارتش در همه اخبار بزرگ پخش می شود. LPGA قطعا می خواهد بزرگترین رویدادهای خود را برای اعضای خود بازی می کند، و الهام بخش ANA، یکی از پنج قهرمانی بزرگ تور، برای تاریخ و میراث این رویداد و همچنین کیف 3.1 میلیون دلاری مهم است.

فقط می توان تصور کرد که حلقه های نظارتی الهام بخش ارتش برای گرفتن تایید یه از ریورساید کانتی برای برگزاری مسابقات، حتی بدون تماشاچی ان. به یاد داشته باشید، تا آنجا که مقامات دولتی و منطقه ای ممکن است می خواهند اتفاقاتی رخ دهد، آنها همچنین پزشکان و دیگر مقامات مشاوره آنها را در مورد آنچه که است و امن نیست. بسیاری از مردم می خواهم برای دیدن فوتبال بازی در Pac-12 در سال جاری، اما این اتفاق نمی افتد به دلیل مسائل ایمنی. پس گرفتن یک تورنمنت گلف که تایید شده، یک معامله بزرگ است.

طرفدارانکه در غیر این صورت ممکن است در زمین گلف تماشای LPGA ستاره بالا مانند لکسی تامپسون و دفاع از قهرمان جین یانگ کو در الهام بخش ANA باید در خانه بمانند و تماشای رویداد در کانال گلف و امیدواریم که تا آوریل سال 2021، چیزی نزدیک به عادی به جهان بازگشته است و طرفداران دوباره می توانند راه رفتن fairways از دوره مسابقات ساحل Dinah در تپه ماموریت. اما در حال حاضر، فقط خوشحال باشید که این مسابقات در تلویزیون خواهد بود، چرا که مسابقات دیگر در همه بازی نمی شود.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de