یک نماینده مجلس ایالات متحده می گوید با استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان را برساند نظامی مشروعیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سیگنال او را با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی به سرک

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سیگنال او را با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی به سرکوب شورش است که در بهار در کنار تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس. اگر او می کند که این امکان وجود دارد او می تواند خراب کردن نظامی آمریکا شهرت برای یک نسل است.

تظاهرات را ادامه داد و رشد در هر دولت آمریکا و بسیاری از شهرستانها بیشتر به طور چشمگیری در خارج از کاخ سفید است. جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات امنیتی با عجله او را به عمارت پناهگاه برای ایمنی وجود هیچ تهدید فوری باعث تهمت به قلم است که او ضعیف در یک بحران.

در پاسخ به تهمت رسیده برای ارتش به تقویت تصویر خود را و نفس brandishing نیروی سرکوب خشونت و غارت. برای انجام این کار او را تحت فشار قرار دادند برای خارج از کشور از اعضای گارد ملی را به گشت زنی در خیابان های واشنگتن علیه شهردار خواهد شد; مستقر 1,600 فعال-سربازان وظیفه در کنگره آستان; و تهدید به ارسال بیشتر نیروهای خود در سراسر کشور برای دستگیری خرابکاری.

باید مغلوب ساختن پیشی جستن را یک گام بیشتر و استناد صد ساله قانون است که اجازه می دهد تا او را برای استقرار فعال وظیفه نیروهای مقابل را از دولت استانداران را به احتمال زیاد آمریکایی ها آغاز خواهد شد به از دست دادن ایمان در vaunted نهاد نظامی است.

که این استدلال Rep. الیسا Slotkin (D-MI) در کمیته نیروهای مسلح مجلس و عضو ارشد سابق پنتاگون رسمی ساخته شده در یک ویروسی توییتر موضوع در تاریخ 1 ژوئن. او اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن در پرتگاه باعث خرابی نظامی آمریکا شهرت و رهبران آن — یعنی وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال ارتش ، علامت Milley مشترک روسای صندلی — انجام نمی دهد به اندازه کافی به عقب براند.

که نه تنها یک بحران برای روابط نظامی آمریکا و شهروندان این نماینده مجلس نوشت بلکه برای آینده دموکراسی آمریکایی.

من به نام Slotkin به صحبت بیشتر در مورد به همین دلیل او احساس می کند که عاشقانه در مورد این موضوع. به ذهن او چیزی کمتر از آینده آمریکا در خطر است.

"اگر شما یک 22 ساله مسالمت آمیز معترضان و ارتش ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور و با استفاده از نیروی غیر ضروری مانند فلش چتری و تاکتیک های دیگر در شهر شما اشتباهات در حال رفتن به ساخته شده است که 22 ساله را که با او برای بقیه عمر خود را" Slotkin به من گفت. "او قطعا هرگز داوطلب خدمت در ارتش و او قطعا نه حمایت از نیازهای نظامی است."

مصاحبه ما ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.

Alex Ward

شما نوشت: ویروسی توییتر موضوع در مورد اینکه چرا این راه رئیس جمهور تهمت می خواهد به استفاده از ارتش در اعتراض پاسخ مشکلات شما. این است که چرا ؟

تشکر. الیسا Slotkin

چون من فکر می کنم آن صحبت می کند به ما و وضعیت سلامت ما به عنوان یک دموکراسی و من نگران آن انجام آسیب جدی به اعتبار نظامی است که یکی از باقی مانده به طور گسترده ای مورد احترام موسسات برخوردار است که حزبی پشتیبانی می کند.

من می خواهم به عقب نگاه در این هفته و می گویند این یک انحراف: ما به دنبال به ورطه به عنوان رئیس جمهور تهدید به ارسال در فعال-سربازان وظیفه در برابر اراده فرمانداران پشتوانه است که توسط وقایع جایی که او تحت فشار قرار دادند معترضان غیر مسلح را برای یک شیرین کاری با حمایت از نظامی و غیر نظامی رهبران پنتاگون.

من می خواهم به عقب نگاه در این عنوان واقعا تاریک هفته نه به عنوان شروع به تهمت شکستن هنجار های فرهنگی و تسریع بیشتر خشونت است.

من فکر می کنم ما کاملا به معنای واقعی کلمه در یک چهارراه چون من نمی دانم اگر این است برای رفتن به یک هفته را به عنوان یک تاریخی تصویری بر روی صفحه رادار و یا اگر این شروع چیزی بیشتر قابل توجه است.

Alex Ward

آنچه به طور خاص منظور شما از یک "هنجار فرهنگی"? و آنچه شما یادآوری زمانی که شما می گویند "چیزی مهم تر"?

تشکر. الیسا Slotkin

شوهر من در ارتش برای 30 سال است. دختر خوانده من است در ارتش من مادر در قانون است در ارتش. هنگامی که شما رشد می کنند تا در اطراف نظامی و قطعا زمانی که در خدمت شما در یک منطقه جنگی با ارتش به عنوان من -- شما متوجه نیروهای مسلح ایالات متحده به شدت غیر سیاسی هم در قانون و در روح.

در حالی که رئیس جمهور از لحاظ فنی دارای گزینه قانونی از طریق قیام عمل 1807 به استقرار فعال-سربازان وظیفه در این کشور آن را مدت طولانی است که به عنوان یک هنجار فرهنگی است که شما استناد به آن تنها به عنوان آخرین چاره و تنها زمانی که وضعیت واقعا حکم آن است.

خشونت بر روی زمین یا آنقدر بد است که مقامات محلی نشان می دهد تقریبا هیچ ظرفیت برای مدیریت آن — مانند سال 1992 در لس آنجلس شورش — یا رهبران محلی حاضر به اجرای قانون بود که برخی از فرمانداران نمی خواهد دنبال فدرال قوانین حقوق مدنی.

ما لازم نیست که هر کدام از این حالات در حال حاضر. در عین حال رئیس جمهور بسیار cavalierly استفاده می شود استقرار فعال-وظیفه نظامی به عنوان یک تهدید به فرمانداران. و سپس خود را دولت پاک مربع در کنار کاخ سفید از معترضان غیر مسلح نمی کند چرا که آنها به خشونت ، نه به این دلیل که اجرای قانون محلی غرق شد اما به دلیل آن را آسان تر برای او عکس, op.

آن را می شکند و با سنت فرهنگی با استفاده از فعال وظیفه نظامی تنها در یک لحظه از آخرین رفت و آمد مکرر.

Alex Ward

برخی استدلال می کنند هر چند که فعال وظیفه نظامی تنها راه برای سرکوب هر عنصر از ناآرامی های مدنی در حال حاضر.

تشکر. الیسا Slotkin

بله این یک سابقه بد به محیط آنجا که من نمی بینم این اعتراضات فروکش. در حالی که بسیاری از آنها در حال صلح آمیز وجود دارد غارتگران و مردم وجود دارد که اپورتونيست استفاده از وضعیت و ارتکاب جرایم است.

شماره یک من نمی خواهم فکر کردن در مورد چشم انداز محض اینکه به در برای قرار دادن پایین مردمی در خیابان که در حال ارتکاب جنایات زیرا او آموزش دیده برای انجام این کار است. وجود دارد یک مهارت به اجرای قانون است که به آموزش داده می شود. اگر ما آموخته اند که از طریق زمان ما در عراق و در افغانستان, من نمی دانم هنگامی که ما آن را یاد بگیرند. وجود دارد یک مهارت به اجرای قانون است که ما نظامی ندارد و به طور طبیعی آن را به آموزش داده شود.

شماره دو من قطعا نمی خواهم خود را درگیر در قرار دادن غیر مسلح تظاهرات مسالمت آمیز یا فشار غیر مسلح معترضان مسالمت آمیز از یک علامت با استفاده از شدت زرهی-فعال-وظیفه نیروهای. که چشم انداز واقعا زخم من و مرا می ترساند.

Alex Ward

چه گزینه های خود را خوانده اند اگر به منظور غیر قانونی در طول یک پتانسیل پلیس ماموریت ؟

تشکر. الیسا Slotkin

گزینه باید ارائه شده به رهبری او. به همین دلیل در توییتر موضوع من صحبت کردن به او و یا او را از همسالان من در صحبت کردن به ارشد غیر نظامی [Esper] و ارشد نظامی ارتش رسمی [Milley] از ملت است. آن است که مسئولیت خود را به این تصمیم از طرف موسسات آنها را دوست دارم. آن است که ستوان کار به کشف کردن آنچه که در جهت مناسب است یا نه این است که نقش رهبری است.

من خوشحالم که وزیر دفاع علامت Esper گرفتن بر روی سکو و صحبت در مورد او چگونه فکر نمی کنم این قیام عمل باید استفاده شود در مقایسه با آنچه که رئیس جمهور می خواست. که خوب من این را تحسین مى كند.

سوال این است که آیا او فکر می کند آن را باید مورد استفاده قرار گیرد یا نه, اگر چه. سوال این است که چه خواهد شد او را هنگامی که او را با توجه به سفارش ؟

Alex Ward

آیا شما می خواهید او را به استعفا ؟

تشکر. الیسا Slotkin

من می خواهم او را به انجام کار درست برای این نهاد که او را دوست دارد و من می دانم که او دوست دارد ما نظامی است.

اگر وجود دارد این است که واقعا فقط یک علت و معنای اجرای قانون محلی است که به طور کامل تاخت و تاز کردن وجود ندارد اجرای قانون در هر نقطه در یک شهر اجرای قانون محلی و فرماندار موافق آنها نیاز به کمک و گارد ملی نمی تواند آن را اداره کند به نحوی که ممکن است یک داستان متفاوت است.

اما شرایط من می بینم امروز, بازتاب وزیر Esper گفت: در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز چهارشنبه حکم نیست و با استفاده از قیام کنند. من انتظار می رود به دنبال کلمات خود را با اعمال و می گویند: "نه آقای رئیس جمهور, من نمی تواند حمایت کند." اگر آن را از خطرات کار خود را چه می دانید ؟ بهتر است شغل خود را از شهرت نظامی است.

Alex Ward

شما نگران ارسال در فعال-سربازان وظیفه را برساند نظامی شهرت در میان شهروندان?

تشکر. الیسا Slotkin

در حال حاضر اکثر آمریکایی ها حمایت نظامی است. آنها معتقدند در همه نیروی داوطلب و آنها بر این باورند که ما نظامی ما را محافظت می کند و نشانی از یک کار خوب انجام می دهند. من می دانم که از پدر من در قانون که به خدمت در ویتنام آنچه آن را مانند زمانی که اکثریت آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند و ما نظامی است. آن را در زمان یک نسل به بازیابی از ویتنام است.

من فکر می کنم که اگر فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان های شهرهای ما ما را از دست بدهند که در نزدیکی-پشتیبانی جهانی برای یک موسسه که من واقعا در مورد مراقبت. آن را نظامی کمتر موثر است و آن را به ما به عنوان یک ملت سوال ما نظامی و قصد خود را.

اگر این رئیس جمهور با استفاده از ارتش به عنوان یک سیاسی باشگاه مقابل خود را درک دشمنان چه برای جلوگیری از رئیس جمهور آینده — حتی دموکراتیک رئیس جمهور از ارسال فعال-سربازان وظیفه برای روشن کردن یک محافظه کار-متمایل به جنبش اعتراضی مثل من در خود من در منطقه و لانسینگ, میشیگان ؟

ما تا به حال مسلح ضد coronavirus مستند معترضان در این مرحله از کنگره فشار راه خود را بر روی کف میشیگان در سنای حمل نیمه اتوماتیک سلاح. و در حالی که من اصلا با آن موافق دلایل تظاهرات کنند و من قطعا نمی موافقت خود را با هل دادن از طریق و ورود به مجلس سنا اتاق آنها حق اعتراض.

چه اگر یک رئیس جمهور فرستاده می شود و در فعال-سربازان وظیفه به مراقبت از یک نوع متفاوت از جنبش اعتراضی? من نمی خواهد حمایت کند یا نه.

Alex Ward

آن را تقریبا برای تلفن های موبایل مانند شما می گویید تهمت است شخصا با قرار دادن نظامی شهرت در خطر است.

تشکر. الیسا Slotkin

کاملا کاملا. اگر شما یک 22 ساله مسالمت آمیز معترضان و ارتش ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور و با استفاده از نیروی غیر ضروری مانند فلش چتری و تاکتیک های دیگر در شهر شما اشتباهات در حال رفتن به ساخته شده است که 22 ساله را که با او برای بقیه عمر خود را. او قطعا هرگز داوطلب خدمت در ارتش و او قطعا نه حمایت از نیازهای نظامی است.

ما تکیه می کنند که رضایت از شهروندان آمریکایی به ارسال نیروهای ما برای محافظت از ما و به خوبی از منابع آنها است. پنتاگون بودجه بزرگ است. اگر آمریکا پشتیبانی نمی کند آمریکا, نظامی, منابع کمتری دنبال کنید.

Alex Ward

در موضوع شما اشاره کرد که شما مشغول به کار با ژنرال Milley و که شما امیدواریم که او را به تفکر جدی در مورد اخلاق و مسائل اخلاقی در اطراف خود نقش است. او قرار دادن یک یادداشت گفتن سربازان به دنبال قانون اما او همچنین راه رفتن در اطراف پایتخت کشور در نبرد ، آیا او زندگی می کنند تا وظایف خود را?

تشکر. الیسا Slotkin

شوهر من با این نسخهها کار در پنتاگون. او در مدت 30 سال و او هرگز پیاده روی را از طریق خیابان های DC پوشیدن خستگی. او حتی نمی خواهد خود را می پوشند و [لباس رسمی] از آنجا که این چیزی است که ما در حال تدریس را انجام دهد.

در ارتش شما آموزش داده می شود که ما نمی خواهیم یک چشم انداز از یک نظامی جامعه است. ما یک محل که در آن ما نظامی است که در حال اجرا در اطراف در همه جا. Milley روز دوشنبه می تواند به ام گفت: "آقای رئیس جمهور من فکر می کنم آن را می فرستد سیگنال اشتباه به در من [مبارزه با خستگی] با شما در یک رویداد مطبوعاتی من نیاز به نشستن این یکی." من نمی دانم اگر او که, اما من فکر نمی کنم.

همه ما انتخاب کرده اند و من شخصا از علامت Milley را عشق بزرگ نظامی است. اما این زمانی است که ما نیاز به رهبران به گام تا و فکر می کنم فراتر از بعد از 12 یا 24 ساعت. در حال حاضر چه ایستاده بین رئیس جمهور و بحرانی از شهرت نظامی آمریکا است وزیر Esper و رئیس Milley.

Alex Ward

شما دلالت آنها زندگی می کردند تا به این لحظه ،

تشکر. الیسا Slotkin

خوب, ما در حال حاضر است. این لحظه ای است. وزیر Esper کنفرانس مطبوعاتی من فکر کردم یک گام در مسیر درست است. اما لحظه ای است که در ذهن من مبهم حدود یک هفته است. وجود دارد مقدار زیادی در رفتن و من انتظار رهبری نظامی به انجام همه چیز را که آنها می تواند به آرام کردن آب به جای تشدید این وضعیت است.

Alex Ward

و این وضعیت تهمت با استفاده از ارتش به عنوان شخصی خود را بازیچه در حالی که فکر کردن در مورد بزرگتر عواقب ؟

تشکر. الیسا Slotkin

من فکر می کنم "بازیچه" است که احتمالا بیش از حد قوی به دلیل "بازیچه" است مانند fluffying و به نوعی دلالت او فکر می کند. من فکر می کنم او فکر بسیار به عمد. من فکر می کنم که در ذهن خود او به نظر نمی رسد به یک مشکل با شکستن هنجارهای آمریکایی و بسیار cavalierly صحبت کردن در مورد با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی در شهرهای آمریکا. این واقعیت است که او نمی بینم هر چیزی اشتباه است با آن می ترساند مرا بیش از هر چیز.

کونور موری کمک به تکمیل این پست.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب