مجلس راموس' لایحه ای را برای کاهش نرخ از دست رفته و قتل زنان بومی پیشرفت

Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:38 AM EDT مارس 20, 2020لایحه پیشنهادی توسط مجلس جیمز راموس که

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

لایحه پیشنهادی توسط مجلس جیمز راموس که با هدف کاهش نرخ از دست رفته و قتل زنان بومی با بهبود همکاری بین سازمان های اجرای قانون در حال حرکت است به جلو.

این لایحه معرفی شده توسط راموس D-کوهستانی در ماه فوریه به اتفاق آرا تصویب شده در روز سه شنبه توسط مجمع عمومی کمیته ایمنی. آن را گسترش تبادل اطلاعات بین وزارت دادگستری دولت های قبیله ای و محلی اجرای قانون است.

"برای کسانی از ما که آورده بودند تا در کشور هند و هنوز هم زندگی می کنند وجود دارد که عبارت (از دست رفته و قتل زنان بومی) اشاره به خواهران عزیز عموزاده و دیگر اعضای خانواده و دوستان ما می دانیم" این نماینده مجلس گفت. "ما در مورد مراقبت از آنها و سوگواری آنها. این بی وجدانی که این جنایات ادامه یابد و حتی بدتر که قربانیان و خانواده های آنها هرگز عدالت است."

راموس گفت: بومیان آمریکایی در رزرو می تواند تا 10 برابر بیشتر احتمال دارد به سقوط قربانی به یک عمل خشونت از سراسر کشور به طور میانگین یک آمار تا با حمایت 2016 گزارش از شهری بهداشت هند موسسه.

راموس' لایحه ایجاد سه موقعیت های جدید در DOJ به ارائه کمک به قبایل پلیس با گزارش, آمار, آموزش و توسعه مواد و روش های مربوط به مسائل مربوط به جرم و جنایت از جمله قتل و افراد گم شده موارد در جوامع بومی آمریکا. این لایحه همچنین نیاز به DOJ به "هماهنگی آموزش و پرورش و توسعه" بین قبایل محلی و دولت و سازمان های اجرای قانون.

"بسیاری از مظنونین غیر هندی اما سردرگمی که بیش از اجرای قانون سازمان قضایی کمک می کند تا عاملان اجتناب از مواجهه با عدالت" راموس گفت: در انتشار اخبار.

قضایی سردرگمی ناشی از قانون عمومی 280 یک قانون فدرال مصوب سال 1953 راموس گفت.

دولت فدرال همزمان قدرت با قبیله ای دولت به تعقیب جرائم جدی در رزرو مانند آدم ربایی قتل و قتل نفس. است که به غیر از قانون عمومی 280 ایالت از جمله کالیفرنیا و آلاسکا, مینه سوتا, نبراسکا, اورگان و ویسکانسین. وجود دارد متحده باید همزمان اقتدار با قبایل بیش از پرونده های جنایی.

کسانی قضایی تفاوت می تواند منجر به سردرگمی برای مثال در موارد مربوط به یک قانون عمومی 280 دولت و دیگری که در آن دولت فدرال طول می کشد منجر شود.

بیشتر: سن مانوئل جوانان قبیله ای می خواهید به گسترش آگاهی در مورد از دست رفته و قتل زنان بومی

بیشتر: دیدار با نوجوان کارگردانی یک بازی در مورد از دست رفته و قتل زنان بومی

بیشتر: از بهداشت و درمان و ایستاده سنگ به #MMIW: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث بومی آمریکایی مسائل

دوروتی Alther, مدیر اجرایی, برای, کالیفرنیا, هندی, خدمات حقوقی گفت: لایحه "بهتر ارتباط و هماهنگی بین دولت و قبایل اجرای قانون در بخش" در انتشار اخبار از راموس' ،

"داشتن و درک سازگار قانون عمومی 280 و اقتدار پلیس در کشور هند به معنی امن تر جوامع قبیله ای نه تنها برای اعضای قبیله ای بلکه برای کسانی که بازدید قبیله ای سرزمین" Alther گفت.

در علاوه بر این به کالیفرنیا, هندی, خدمات حقوقی, AB 3099 حمایت از رودخانه کلانتر انجمن صلح افسران انجمن تحقیقات کالیفرنیا NEXTGEN کالیفرنیا و قبایل با توجه به انتشار اخبار.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net