پالم اسپرینگز مرکز جامعه تخریب با نفرت پیام ساعت پس از مشکوک گزارش تیراندازی

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:55 PM EDT Jul 7, 2020یک مظنون دستگیر شده بود صبح سه شنبه به ظن

توسط NEWSOULS در 18 تیر 1399

یک مظنون دستگیر شده بود صبح سه شنبه به ظن ایجاد نژادپرستانه و ضد تجاوز گرافیتی که تحت پوشش پالم اسپرینگز در کشور عمدتا سیاه و سفید محله.

این خرابکاری مرتبط است به یک سری از فعل و انفعالات بین پلیس و پالم اسپرینگز ساکن Charinda Godakanda, 45, که, گزارش, کسی باز آتش بر او ساعت قبل از او دستگیر شد در حالی که در اختیار داشتن دو اسلحه در خارج از James O. جسی کوهستانی کویر وحدت مرکز با توجه به پلیس.

Godakanda دستگیر شد به ظن ارتکاب خرابکاری ارتکاب جرم و جنایت نفرت داشتن یک تخلیه اسلحه گرم و داشتن یک خنجر پنهان.

جامعه مدیر مرکز جارویس کرافورد کردم به کار در سراسر ساعت 8 صبح روز سه شنبه هنگامی که او متوجه گرافیتی و دیگر خرابکاری که شامل شیشه های شکسته درب حذف علائم و آسیب دیده ماشین الکتریکی ایستگاه شارژ.

"چرا مرکز جامعه? این یک پناه. آن را به یک مکان امن" کرافورد گفت. "این مرا می ترساند این می توانست اتفاق افتاده است در حالی که من در محل کار بود در حالی که ما تا به حال بچه ها در اینجا."

مرکز جامعه بسته شده است به طور نامحدود با توجه به محدودیت در محل به منظور کاهش گسترش coronavirus. به طور معمول تا 100 نفر در این مرکز به صورت روزانه کرافورد گفت.

این خرابکاری برداشته شد بعد از ظهر سه شنبه اما کرافورد را تایید کرد عکس هایی که منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد نقاشی های دیواری که سمت چپ او را "پریشان."

پیام های نقاشی شده در این مرکز شامل "تمام زندگی ماده" "نه فقط سیاه و سفید یا زرد یا صورتی U احمقها" و "نه یک فضای امن." پالم اسپرینگز پلیس گفت: گرافیتی نیز هدفمند جامعه تجاوز.

این خرابکاری اتفاق افتاده است که معترضان در سراسر کشور تماس بگیرید برای برابری نژادی و پلیس اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه در طول بازداشت در مینیاپولیس.

جنایات هدف قرار دادن اعضای جامعه سیاه شده اند شایع در سراسر کشور در هفته های اخیر و در روز سه شنبه خرابکاری اول بود قابل توجه حادثه رخ می دهد در پالم اسپرینگز در طول این دوره است.

Councilwoman فضل گارنر که نشان دهنده منطقه 1 شرح داده شده در این مرکز به عنوان یک مکان مهم برای جامعه است. "این واقعا ناراحت کننده است که برای دیدن خشونت بود واقعا صورت گرفته است," او گفت:.

"این یک عمل خشونت آمیز به شکستن پنجره ها و محو کردن اموال" او گفت:.

پلیس می گویند Godakanda نام آنها را در اطراف 12:20 صبح سه شنبه به گزارش کسی باز آتش بر او در منطقه رزا پارکس و گرانادا خیابان. او مجروح شد و سمت چپ صحنه پس از امتناع از ارائه اطلاعات بیشتر, پلیس گفت:.

شواهد از تیراندازی کشف شد دو بلوک به جنوب گرانادا و Bon Air Drive اما به نظر می رسد مربوط به خرابکاری, پلیس گفت:.

فقط بعد از 5 صبح روز شنبه پلیس اطلاع داده شد در مورد آتش به شمال کویر, Highland Park که در آن مرکز جامعه استوار است.

هیچ چیز بر روی آتش بود اما ماموران در بر داشت Godakanda و خرابکاری همراه با تخلیه تفنگ و تپانچه بورس بعد به مرکز جامعه را در هم شکسته درب شیشه ای.

فقط در خارج از مرکز ارتباطات ورودی شد کارت های کسب و کار برای استودیو که شامل Godakanda نام و آگهی تصویربرداری دیجیتال هنرهای زیبا خدمات و لارج فرمت چاپ.

او رزرو شده به Larry D. Smith Correctional Facility. زندان سوابق نشان می دهد او به قید وثیقه تنظیم شده است در $10,000 و او برنامه ریزی شده بود arraigned به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه.

کرافورد گفت که او دریافت تماس از اعضای جامعه پژوهنده در مورد خرابکاری. پالم اسپرینگز ساکن LaVonne Stagg-امید گفت: او نیاز به آن را ببینید برای خودش. این رفته بود این بار او وارد شدند با 6-year-old daughter اما او نیز دیده می شود عکس از خرابکاری و چپ نگران او گفت:.

"من شده است با برگزاری اشک تمام روز" Stagg-امید گفت. "این هرگز اتفاق افتاده در جامعه ما است."

دختر او را درک چیزی بد اتفاق افتاده و Stagg-امید گفت: او سعی خواهد کرد برای آموزش فرزند خود را که مردم نباید پتو اظهارات در مورد چیزی که آنها را درک نمی کنند.

Councilwoman فضل گارنر که نشان دهنده منطقه 1 شرح داده شده در این مرکز به عنوان یک مکان مهم برای جامعه است. او گفت: "این واقعا ناراحت کننده است که برای دیدن خشونت بود واقعا صورت گرفته است."

"این یک عمل خشونت آمیز به شکستن پنجره ها و محو کردن اموال" او گفت:.

پالم اسپرینگز عمومی هنر کمیسیون بود و انتظار می رود به بحث در مورد جامعه مرکز در روز سه شنبه جلسه به طور منظم. این مرکز در حال حاضر در نظر گرفته میان پتانسیل دیواری سایت ها و خرابکاری حادثه می تواند فشار آن را به خط مقدم از بحث.

"ممکن است مرتب کردن بر اساس از دریافت ضربه کمی در اولویت" کمیسر راسل پریچارد گفت.

به عنوان کرافورد مشاهده این صحنه بعد از ظهر سه شنبه دو مرد سوار در یک وانت و فریاد زد: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

این خرابکاری ممکن است حذف شده اند اما او گفت: آن را پاک نمی کند چه اتفاقی افتاده است صبح روز سه شنبه.

"آن متوقف نمی شود این واقعیت نفرت است که هنوز هم وجود دارد" کرافورد گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شین Newell کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب