کروناویروس یک آزمون مهم امریکا نوآوری صنعت

برای همه مشکلات با ما سلامت سیستم نوآوری قرار است به یک منطقه که در آن کشور برتری دارد. امریکا مبارزه با مواد

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

برای همه مشکلات با ما سلامت سیستم نوآوری قرار است به یک منطقه که در آن کشور برتری دارد. امریکا مبارزه با مواد مخدر صنعت شده است, استاندارد طلا برای بقیه جهان به عنوان آژانس فدرال است که تنظیم آن, FDA. این کشور قوانین مالکیت معنوی و دارو تصویب فرایند ظاهر طراحی شده برای پاداش دادن به دستیابی به موفقیت در درمان اعطای سال انحصار به شرکت هایی که ارائه می رمان, درمان و درمان.

در عین حال coronavirus بحران تبدیل شده است به یک معنی داری آزمون فرض که با پایان دادن به این بیماری همه گیر و بازگشت به حالت عادی وابسته به توسعه سریع واکسن و یا درمان توسط دانشمندان و شرکت biopharmaceutical. مرحله بعدی بحران است که به شدت وابسته به یک سوال: در جایی که نوآوری ؟

خبر خوب این است که امریکا سازندگان دارو باید به سرعت ramped تا کار خود را در Covid-19. آنها repurposing و ترکیب داروهای موجود امید حق مخلوط می تواند به طور موثر درمان عفونت کروناویروس در افرادی که در حال حاضر آن را داشته باشد. در همان زمان, آنها در حال مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن است که می تواند به جلوگیری از بسیاری از افراد همیشه از بیمار شدن از این ویروس وجود دارد و برخی (اندازه گیری) خوش بینی است که یک coronavirus واکسن می تواند تحویل در زمان ثبت به عنوان Vox آلمان لوپز گزارش شده است.

اما این مثبت undergirded توسط دو اجتناب ناپذیر منفی. اولین ضد ویروس تحقیقات تبدیل به یکی از فراموش شده ترین زمینه های دارویی و توسعه است. نه وجود دارد بسیاری از مشوق هایی برای شرکت به دنبال آن است. این کار وقت گیر با نامشخص و بی ثبات بازار است. از دیگر راههای ساده تر ارائه بزرگتر از پاداش های مالی, حتی اگر آنها همان اثر پزشکی به عنوان درمان غیر منتظره شیوع بیماری های ویروسی به, که بسیاری از جمعیت جهان است که هنوز هم آسیب پذیر است.

ثانیا نوآوری صنعت Covid-19 کار نیز مانع آشفته دولت فدرال است. شرکت ها هم نمی دانید که در آن آنها باید توجه خود را و آنها نمی دانند که آنها به صورت هماهنگ و اگر از آنها ایده هایی برای توسعه به دلیل وجود دارد هیچ فراگیر فدرال استراتژی است. فقط در حال حاضر بیش از 1 میلیون تایید ما موارد و 80,000 مرگ و میر به بیماری همه گیر است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتصاب سابق دارویی اجرایی و سرمایه داری به نظارت بر درمان توسعه — کسی با دولت قبل هیچ تجربه.

سازندگان دارو باید نقل مکان کرد و سریع برای درمان و در نهایت جلوگیری از Covid-19. که عهد به نوآوری آمریکا. اما از آنجا که بازار ما ساخته شده است برای توسعه مواد مخدر و با دولت فدرال خواب رفتن در چرخ ما هنوز در آغاز یک گام پشت در مسابقه برای درمان.

"Covid-19 آخرین اپیدمی یا بیماری همه گیر. ویروس ها هستند که نه تنها تهدید" رابین فلدمن مدیر UC-Hastings, مرکز نوآوری به من گفت. "مگر ما در مورد فکر می کنم ما در دراز مدت مشوق ساختار ما همیشه توان راکتیو. ما هرگز جلوتر از این بازی است."

به صورت فوری coronavirus بحران وجود دارد یک مورد قوی ساخته شود که شرکت های دارویی در حال اقدام هر دو به سرعت به نفع سلامت عمومی و عقلانی به سوی خود بازار محور به پایان می رسد.

"من می خواهم بگویم که biopharma صنعت است که در واقع انجام می دهند به خوبی در این بیماری همه گیر" Derek لاو می نویسد که در مورد کشف مواد مخدر برای علم به من گفت از طریق ایمیل "اما وجود دارد انتظارات مشکل است."

سریع ترین راه برای پیدا کردن یک درمان جدید برای Covid-19 استقرار دو منابع در حال حاضر در دسترس ما: داروهای موجود و آنتی بادی از افرادی که آلوده شده اند coronavirus و جان سالم به در برد.

بسیاری از رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است در دسته اول — هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را, اما اثبات نشده در دادگاه و پس از آن remdesivir که نشان داده وعده اما هنوز یک کار در حال پیشرفت است — و این ممکن است توضیح انتظارات مشکل است که لاو توصیف.

"مواد مخدر repurposing می شود بسیاری از پوشش اما موفقیت های بسیار کمی هستند. آن بیشتر کار نمی کند" لاو گفت. "و آن را بیشتر به کار نمی رود و در برابر coronavirus یا من خواهید بود بسیار خوشحال اگر برخی از داروهای موجود می تواند کمک کند کمی نگه داشتن برخی از افراد در خارج از ICU یا خاموش کردن دستگاه تهویه مصنوعی, اما من فکر می کنم که همه ما می توانیم انتظار می رود."

امیدوار تر avenue برای درمان سریع او گفت: "آنتی بادیهای مونوکلونال." در مختصر به آمار توضیح داد: این بدان معناست که مصرف پلاسمای خون از افرادی که آلوده شده اند coronavirus و توسعه ایمنی (به عنوان مثال آنتی بادی است که مبارزه با بیماری ها) و سپس جداسازی و تزریق آن آنتی بادی به آلوده بیمارانی که نیاز به درمان. این ادم نیست — اخیر اولیه دادگاه با تمرکز بر بیماران بدحال هنوز هم تا به حال 15 درصد مرگ و میر — اما به نظر می رسد امیدوار کننده ترین درمان در کوتاه مدت.

کسانی که تلاش کرده اند تا حد زیادی منجر شده است توسط ما biopharmaceutical شرکت (Regeneron, ویر بیوتکنولوژی) و یا عمده شرکت های بین المللی مانند گلاکسو و AstraZeneca که بزرگ آمریکایی حضور و همکاری با دیگر شرکت ها و یا سازمان.

دانستن است که سازندگان دارو نیز در حال کار بر روی یک Covid-19 واکسن که به طور موثر از بین بردن نیاز به درمان های دیگر آن را می سازد هر دو پزشکی و حس کسب و کار برای صنایع biopharmaceutical به تمرکز در حال حاضر در این فرصت شکار برای یک درمان موثر تا زمانی که این واکسن به بازار آمده است.

"این سریع ترین راه های, راه برای به دست آوردن چیزی به بازار به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است" راشل ساکس, یک استاد حقوق که مطالعات سیاست نوآوری در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس به من گفت.

رکورد جاری برای توسعه واکسن از آغاز تا پایان چهار سال است. ما می تواند بطور قطع آن زمان در نیمه اگر ما خوش شانس برای Covid-19. اما تولید یک "de novo" به عنوان درمان لاو به نام آن — واقعا رمان و درمان و حمايتهاي ناشناخته برای علم — طول می کشد و حتی طولانی تر است.

بنابراین این دو آهنگ رویکرد منطقی است که در حال حاضر با کروناویروس در حال حاضر در حال پخش از طریق ما و با در نظر گرفتن آن تلفات سنگین. اما یک گام به عقب را نشان می دهد آمریکا نه تنظیم بازار که با جوایز شرکت برای پیش بینی این شیوع — یا یک بعدی.

شرکت های دارویی در واقع نوع کاری که آنها انجام می دهند در حال حاضر برای Covid-19 تمام وقت: repurposing یا افزایش سرعت داروهای جدید نشانه است. با توجه به فلدمن تحقیقات نزدیک به 80 درصد از داروهای مربوط به اختراعات جدید هستند و در واقع تنوع در چیزی که از قبل وجود داشته یا کمی بهینه سازی و یا استفاده می شود در ترکیب با یکی دیگر از درمان است.

که سودمندی آن است. دارو سازان دهه داده و به درمان آن شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. آنها می دانند که بیشتر در مورد خطرات و عوارض ناشی از آنها را برای چیزی جدید. آنها کمک می کند که تولید مواد مخدر است که می تواند با خیال راحت تر.

اما توجه و منابع اختصاص داده شده به repurposing پیر مواد مخدر کاهد از پیگیری درمان های جدید است که می تواند درست پیشرفت نمایی پیشرفت در علم است. فلدمن توصیف چنین نوآوری به عنوان "ارزش فراتر از مروارید است."

"نادر آن, آن را, آن را شگفت انگیز, این چیزی از زیبایی," او گفت:.

اما این نوع از نوآوری طول می کشد زمان و پول با برخی از نتیجه نهایی. آن را ساده تر و ارزان تر برای تغییر محصولات موجود را تا حدودی بهبود اثر بخشی خود را و یا به نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به درمان های مختلف بیماری است.

"من نگران که سیستم ما به خوبی نمی باشد ابتدا آن را," او گفت:. "این همه در مورد انگیزه. ما مشوق نیست به کارگردانی درستی است."

او با اشاره به تغییر به دور از ضد مقاومت پژوهش و توسعه مواد مخدر حتی اگر محققان پیش بینی میلیون ها نفر از جهانی مرگ و میر سالانه در چند دهه آینده به دلیل باکتری ها تبدیل شده اند مقاوم به مواد مخدر است که ما در حال حاضر باید به مبارزه با آنها.

سازندگان دارو در حال حاضر اختصاص مقدار زیادی از توجه خود را به مرحله نهایی سرطان, چرا که آنها می تواند به نفع از "یتیم مواد مخدر" تعیین و دیگر رقابتی به نفع سیاست های, در حالی که فلدمن معتقد است که شرایط مزمن محروم شده اند. به دنبال آن از یک چشم انداز اجتماعی دومی بدیهی است که ارزش بیشتری نسبت به سابق — و در عین حال که لزوما آنچه ما نوآوری سیستم طراحی شده است برای پاداش.

یا نگاه ضد ویروسی فضایی است که بیشتر مربوط به coronavirus پاسخ.

ضد ویروسی تحقیقات سرمایه گذاری در طول تاریخ شده است یک اولویت برای عمده داروسازان. وال استریت ژورنال گزارش داد Pfizer تا به حال به دوباره خود را ضد گروه پژوهشی برای آن Covid-19 کار به دلیل واحد منحل شد در سال 2009. نوارتیس به پایان رسید خود را ضد ویروس و ضد باکتری تحقیقات در سال 2018 است. یکی سیستمیک بررسی 30 سال گذشته از ضد ویروسی تحقیق یافت "تنها چند داروهای مورد تایید برای درمان حاد ویروسی" که در آن زمان.

"آنتی بیوتیک ها و ضد ویروس ها در هر دو زمینه است که دیده نمی شود مقدار زیادی از توسعه مواد مخدر جدید به این دلیل که مشوق های اقتصادی نیست و توجیه قابل توجهی R&D در این منطقه" کارولین پیرسون ارشد همکار با NORC-دانشگاه شیکاگو گفت: من به تازگی.

تا زمانی که این انگیزه سازه باقی می ماند در محل فلدمن هشدار داد ما هرگز جلوتر از منحنی در مبارزه با آینده همه گیر. او گفت که ما باید پرسید: "چه چیزی ارزش است و چه باید تشویق مردم به انجام?"

وجود دارد بسیاری از ایده هایی برای چگونه بهتر تشویق توسعه مواد مخدر و بهتر است پاداش شرکت ها برای پیگیری این نوع از درمان ما آنها را می خواهید به. بسیاری از آنها را به سقوط تحت وسیع موضوع "مبتنی بر ارزش گذاری": پرداخت شرکت برای مزایای اجتماعی که درمان آنها ارائه شده است.

"اگر شما یک واکسن است که به طور کامل متوقف می شود یک بیماری گسترده," فلدمن گفت: "باید آن را فوق العاده ارزشمند است."

وجود یک مفهوم مشابه شناخته شده به عنوان پیشرفته بازار تعهدات توسعه یافته توسط دانشگاه هاروارد و اقتصاددان مایکل کرمر دهه گذشته است.

جان کلام ساده است: یک دولت و یا برخی از نهاد های دیگر (برای اولین بار AMC بود یک سرمایه گذاری مشترک بین پنج کشور و بنیاد گیتس) موافقت خود را با پرداخت یک تنظیم مقدار دلار برای یک محصول مانند یک واکسن قبل از آن تا کنون می آید در بازار است. قیمت خواهد احتمالا به اندازه کافی بالا است که یک شرکت می خواهد می دانم که آن را می تواند جبران سرمایه گذاری بدون توجه به تعداد واقعی فروش است که در نهایت ساخته شده است.

"ایده این بود که اگر ما در طراحی یک برنامه از پیش متعهد به پرداخت یک مقدار خاص که تشویق شرکت ها برای توسعه این محصولات" Sachs گفت.

در انتزاعی وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در دسترس ما است. اما آنها نیاز به یک دولت فدرال با اراده و توانایی اجرای آنها. این چیزی است که بشدت فاقد Covid-19 پاسخ.

"من فکر می کنم که یکی از مشکلات با نوآوری بوده است بسیار آشفته پاسخ دولت فدرال است. تا آنجا که به من مربوط, CDC, NIH HHS و FDA تمام شده است سطوح مختلف از بد در طول این بحران" لاو گفت. "این bungled تست رژیم در آغاز هرج و مرج آزمون مصوبات از آن مشکل است که آشکار در [سابق آمریکا واکسن رئیس ریک] روشن است whistleblower شکایت: این ظروف سرباز یا مسافر."

دولت فدرال می تواند نه تنها به صرف پول و با سرعت مواد مخدر مصوبات. آن را می تواند تشکیل دانشمندان, دارو سازان و مقامات نظارتی. آن می تواند گریس چرخ از ما نوآوری امیدوارم سرعت بخشیدن به پیشرفت هر کس می خواهد برای دیدن.

اما آن واقعا اتفاق افتاده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد: "عملیات با سرعت پیچ و تاب" در اواخر ماه آوریل با هدف به سرعت در حال توسعه یک واکسن. که در حال حاضر سال به این بیماری همه گیر و کاخ سفید نمی انتخاب کسی برای نظارت بر آن را تا اواسط ماه مه. رئیس جدید که عملیات Moncef Slaoui سابق دارویی اجرایی است که هیچ تجربه قبلی در دولت بر خلاف برخی از دیگر رقیب برای این نقش به عنوان سیاسی گزارش شده است.

کارشناسان با من صحبت کرد تا حد زیادی در نظر گرفته فدرال پاسخ و به طور خاص کار خود را برای سرعت بخشیدن به نوآوری به عنوان یک فرصت هدر رفته.

"تمرکز کشور به تمرکز NIH به تمرکز سرمایه گذاری بخش خصوصی در یک چالش خاص است که آمریکا ابتکار و خلاقیت می تواند شکست وجود دارد یک فرصت برای انجام این کار در اینجا است که گرفته شده و گسترده" Sachs گفت.

بنابراین در حال حاضر ما باید صبر کنید برای درمان و یا درمان است که اجازه خواهد داد که coronavirus بحران واقعا به پایان رسیده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن