10 بدترین آمریکایی سال 2021

[ad_1] روپرت مرداک (بالا سمت چپ)، کرستن سینما (پایین سمت چپ)، استفن بریر (سمت راست)، دونالد ترامپ (دومین نفر

توسط NEWSOULS در 3 دی 1400
[ad_1]
10-مردم بد-illo

روپرت مرداک (بالا سمت چپ)، کرستن سینما (پایین سمت چپ)، استفن بریر (سمت راست)، دونالد ترامپ (دومین نفر پایین سمت راست)، جو مانچین (دوم سمت راست بالا)، ایلان ماسک (پایین سمت راست)، جو بایدن (بالا سمت راست) .

تصویر: شان لوکاس / The Intercept، Getty Images

در این زمان سالی است که ما به طور سنتی به نعمت های خود فکر می کنیم و کسانی را که بر ما ستم کرده اند می بخشیم. اما ما هزاران سال است که این کار را امتحان کرده‌ایم و نتایج رضایت‌بخش نیست. پس بیایید خرد انباشته شده را از سنت های معنوی همه بشریت دور بریزیم و در عوض انرژی ذهنی خود را بر این متمرکز کنیم که چقدر افراد وحشتناک مختلف را در اطراف خود دوست نداریم. کریسمس مبارک.

1. منچینما

حس جو مانچین و کیرستن سینما از ویرجینیای غربی و آریزونا را می توان در یک آلبوم به نام Manchinema ترکیب کرد، هم برای صرفه جویی در زمان و هم به دلیل اینکه شبیه یک بیماری مبهم به نظر می رسد. دکتر که جدی به نظر می رسد می گوید: «می ترسم مانچینما داشته باشی و او دیواره روده کوچکت را می خورد».

ظاهراً Manchinema در آزمایشگاهی پرورش داده شده بود تا تا حد ممکن رنج روحی را به مترقیان آمریکایی تحمیل کند. هر دوی آنها عاشق فیلی باستر هستند، که سنای ضد دمکراتیک را حتی کمتر دموکراتیک می کند. چرا آنها چنین احساسی دارند؟ چون می گویند عاشق دموکراسی هستند. مثل این است که از محمد بن سلمان حمایت می کنید زیرا جمال کاشوقی را دوست دارید.

2. جو بایدن

بایدن بدون توجه به هر اتفاقی در این لیست خواهد بود، زیرا او رئیس جمهور ایالات متحده است. همه رؤسای جمهور اینگونه هستند خارج از دفتر اعضای هر گروه از آمریکایی های وحشتناک.

اما بایدن برای به دست آوردن جایگاه خود در اینجا نیز سخت کار کرده است. بایدن در سال 2019 پیش‌بینی کرد: «با خروج دونالد ترامپ از کاخ سفید، شما بین بسیاری از دوستان جمهوری‌خواه من بینش خواهید دید». به نظر می رسد بایدن همچنان به این اعتقاد دارد، حتی زمانی که دوستان جمهوریخواهش آشکارا قصد کشتن و خوردن او را دارند.

احتمالاً بدترین اقدام بایدن کمک به ایجاد نوعی واکسن آپارتاید جهانی است که در آن (طبق تخمین اخیر) کشورهای ثروتمند 65 درصد از جمعیت خود را در برابر کووید-19 واکسینه کرده اند، در حالی که کشورهای فقیر موفق به واکسینه کردن تنها 3 درصد شده اند.

این مزیت مضاعف این است که هم به طرز حیرت انگیزی بی رحمانه و هم فوق العاده احمقانه است. نوع Omicron نتیجه رها کردن بخش های وسیعی از بشریت واکسینه نشده و در دسترس برای جهش است. Omicron ممکن است یک ضربه به چوب باشد که نسبت به نسخه های قبلی کشنده تر است. اما در حالی که تقریباً همه افراد روی کره زمین از مصونیت پایدار در برابر کووید-19 برخوردار هستند، ما بارها و بارها به تاس انداختن ادامه خواهیم داد.

از سوی دیگر، این سیاست مزایای بسیار زیادی دارد، از جمله [INAUDIBLE].

3. ایلان ماسک

انتقاد از ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد آمریکا، آسان است، پس بیایید این کار را انجام دهیم. او در از هم پاشیدن اتحادیه‌ها، جمع‌آوری ثروت هنگفت از یارانه‌های دولتی، جمع‌آوری ثروت هنگفت از تحقیقات دولتی، و پیش بینی های پوچ بر توانایی خودران خودروهای تسلا و به طور بالقوه ایمنی مالکان تسلا و افراد اطراف آنها را تضعیف می کند.

اما اجازه دهید در اینجا بر ادعاهای پیکایان بیشتر او تمرکز کنیم. ماسک گفت که "تقریبا تمام دارایی های فیزیکی را می فروشد" و در خانه ای 50000 دلاری در تگزاس زندگی می کند که توسط شرکت او، اسپیس ایکس اجاره شده است. اما طبق گزارش وال استریت ژورنال، ماسک در واقع در خانه 8000 فوتی یک دوست میلیاردر زندگی می کند. این روزنامه همچنین دریافت که ماسک در حال خرید برای عمارت خود در منطقه آستین است. ابرقدرت ها اغلب در نوعی خود اسطوره سازی شرکت می کنند. کیم جونگ ایل راضی نبود که فقط دیکتاتور کره شمالی باشد، بلکه باید به دنیا هم می گفت که در گلف 38 طبقه شلیک کرد و زیر یک کمان دوگانه متولد شد.

در نهایت، بیایید جنایت فجیع ماسک را فراموش نکنیم: زیر پا گذاشتن یک فرمان اساسی کلیسای نابغه، یعنی «اگر نیستی سعی نکن خنده دار باشی».

4. جاناتان اف میچل

جاناتان میچل، دادستان کل سابق تگزاس، مفهوم حقوقی تگزاس SB 8 را ایجاد کرده است که سقط جنین را شش هفته پس از لقاح ممنوع می کند. دادگاه عالی حکم داده است که دولت ها نمی توانند قبل از زنده ماندن جنین در حق یک زن برای سقط جنین دخالت کنند، بنابراین در شرایط عادی مقامات تگزاس تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند و قانون رد می شود. اما میچل به این فکر افتاد که SB 8 را فقط برای شهروندان خصوصی قابل اجرا کند و به آنها این حق را داد که از هر کسی که "به سقط جنین یا القاء کمک یا تشویق می کند" شکایت کنند.

نیازی به گفتن نیست، این چنین است کاملا دیوانه. اگر ادامه پیدا کند، به معنای واقعی کلمه پایان حقوق اساسی در ایالات متحده خواهد بود: ایالت ها می توانند به سادگی به شهروندان این فرصت را بدهند تا هرکسی را که در فعالیت های مورد حمایت قانون اساسی شرکت می کند مجازات کنند، و تمام.

اگر حقوقدانان دائماً در تلاش برای یافتن روزنه های پوچ در همه چیز باشند، جوامع نمی توانند زنده بمانند. بله، من قراردادی را امضا کردم که 300000 دلار برای خانه شما به شما پرداخت کنم، اما وکیل من متوجه شد که او هرگز اعلام نکرده است که باید چنین شود. آمریکایی دلار بنابراین، در اینجا 300000 دلار جامائیکا به ارزش حدود 2000 دلار به ارز ایالات متحده است. حالا برو بیرون

سوء نیت میچل چیزی است که مردم را وادار می کند تا جمله معروف هنری هنری "بیا همه وکلا را بکشیم" را تشویق کنند. لازم نیست آنقدر دور برویم، اما قطعاً باید سفسطه مخرب میچل را بکشیم.

5. روپرت مرداک

مرداک آنقدر در اطراف بوده است - او در آستانه 91 سالگی است - که به راحتی می توان فراموش کرد که او چه آدم فوق العاده بدی است. او فرقه‌ای ایجاد کرد که اکنون حدود 25 درصد از آمریکایی‌هایی را در بر می‌گیرد که در دنیایی فانتزی گم شده‌اند، جایی که چیزی به نام گرمایش جهانی، تکامل، یا هیچ شخصیت غیر فرقه‌ای قابل اعتماد وجود ندارد. تکان دهنده تر از همه، او خدمتکاران خود را به عنوان شان هانیتی و تاکر کارلسون فرستاد تا فرقه را از واکسینه شدن علیه کووید-19 منصرف کند. مانند معبد مردم در گویان است، با این تفاوت که جیم جونز خودکشی نمی کند، اما - بعد از اینکه همه عطر را نوشیدند - روی هلیکوپتر می پرد و فریاد می زند "تمام شد، بدجنس!" و پرواز می کند.

6. دونالد ترامپ

من نیازی به لیست معایب دونالد ترامپ ندارم، همه به تنهایی قادر به انجام آن هستند.

7. شما

شما در سال 2006 مرد سال بودید، اما اجازه ندهید این موضوع به ذهن شما خطور کند. هیتلر و استالین نیز این افتخار را دریافت کردند. به ویژه، برای سال 2021، همه شما را به داشتن بدنی محکوم می کنیم که هر لحظه ممکن است به کارخانه ویروس تبدیل شود. حتی در زمان های عادی، حدود 380 تریلیون ویروس وجود دارد که روی شما و در شما زندگی می کنند. واضح است که این خیلی زیاد است. لطفا با هم بیایید

8. سود کووید-19

این همه گیری 9 مدیر و سرمایه گذار داروسازی را به میلیاردر تبدیل کرده است. آنها اکنون مجموعاً نزدیک به 20 میلیارد دلار ثروت دارند. اما تعداد بیشتری نیز وجود دارد: هشت سرمایه گذار دارویی دیگر که بودند قبلا، پیش از این میلیاردرها قبل از کووید، ثروت خود را 32 میلیارد دلار دیگر افزایش دادند.

این تنها به لطف مداخله گسترده دولت در بازار از طریق حفاظت از حق ثبت اختراع امکان پذیر است - برای واکسن هایی که عمدتاً با بودجه دولتی ساخته می شوند. به عبارت دیگر مردم عادی از هر دو طرف هزینه آن را پرداخته اند. ما بررسی نکرده‌ایم، اما قطعاً قهرمانان بازار آزاد آمریکا در کار هستند و این را محکوم می‌کنند.

9. استیون بریر

زمانی را به خاطر دارید که روث بادر گینزبرگ به سرطان روده و پانکراس مبتلا شد اما در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما از بازنشستگی خودداری کرد؟ چه رئیس دختری! او سپس در زمانی که ترامپ رئیس جمهور بود درگذشت و کنترل دادگاه عالی جناح راست افراطی را برای 30 سال آینده تثبیت کرد.

استفن بریر این مثال را دقیقاً در مقابل خود دید و ظاهراً تصمیم گرفت از آن الگوبرداری کند. بریر که اکنون 83 سال دارد، یکی از سه قاضی باقی مانده است که توسط رئیس جمهور دموکرات منصوب شده است. یک سناتور دموکرات ممکن است هر لحظه بمیرد، احتمالاً با واگذاری کنترل مجلس نمایندگان جمهوری خواه و از بین بردن هرگونه احتمالی برای جایگزینی بایدن برای بریر. اما بریر برنامه ریزی برای بازنشستگی از هم اکنون تا سال 2056 مدتی طول می کشد. همه اینها بسیار هیجان انگیز است، تا زمانی که نگرانی اصلی شما نفس استفان بریر باشد، نه اینکه آیا دموکراسی آمریکایی پاک شده است.

10. دشمن مخفی من

من دوست دارم دشمن مخفی خود را شناسایی کنم، اما آنها راز نخواهند بود. علاوه بر این، هرکسی که دشمن پنهانی من نبود، احساس طرد شده و وسوسه رفتار بد می کرد. لطفاً سعی کنید مستقیم و باریک بمانید تا در لیست آینده بدترین افراد سال 2022 نشان داده و شناسایی نشوید. (توجه داشته باشید که احتمال دارد که دشمن مخفی من من باشم.)


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن