کالیفرنیا قفل کردن زود هنگام و در زمان coronavirus جدی است. چرا آن موارد هنوز هم در حال افزایش?

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که بسیاری از ایالات متحده نیست و در عین حال مصرف این بیماری همه گیر کورو

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که بسیاری از ایالات متحده نیست و در عین حال مصرف این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور جدی در ایالت کالیفرنیا — در وهله اول در کشور به نقطه جامعه انتقال — تا حد زیادی شد.

عمده شرکت های فن آوری در دولت گفت: کارکنان خود را برای کار از خانه تا پایان ماه فوریه یا هفته اول ماه مارس. لا زیادی برای استفاده از تلویزیون و سینما تا حد زیادی تعطیل به طور داوطلبانه در اوایل ماه مارس از ترس از گسترش این ویروس در میان صدها نفر از خدمه و بازیگرانی که گردش در مجموعه در هر روز است.

رهبران محلی و فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل ماه مارس در حالی در نیویورک, شهردار, بیل د Blasio هنوز infamously تشویق مردم به خارج و لذت بردن از خود. در حالی که دولت تبلیغ به عنوان یک داستان موفقیت — و در برخی از حس آن یکی است. سان فرانسیسکو با تنها 36 coronavirus مرگ و میر قطعا سزاوار پیروزی دامان. در سطح ایالت تلفات به بیش از 3,000 در یک دولت با 39 میلیون نفر است. اگر این کشور موفق شده بود این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان ایالت کالیفرنیا بود و امریکا احتمالا به حال به مراتب مرگ و میر کمتر از حدود 90000 شمارش تا کنون.

اما در حال حاضر کالیفرنیا است که در برزخ است و ساخت بسیار کمی پیشرفت به سوی یک استراتژی خروج. مورد اعداد نیست در حال سقوط با وجود مستند. تست در حال افزایش است اما بیش از حد به آرامی. دولت نمی تواند در دیدار با اهداف خود را برای تماس با ردیابی و جداسازی در معرض مردم است. دولت دستورالعمل برای زمانی که برای بازگشایی نگاه معقول و منطقی است اما روشن نیست که (یا اگر) آنها در واقع ملاقات کرد.

این خبر بد است. آن را نیز نامطلوب به دلیل کالیفرنیا بیشتر منابع عمومی و همکاری و در بسیاری از جهات بهتر رهبری از اکثر متحده است. اگر تمام مزایای آن باید با اینحال چپ دولت با هیچ مسیر واقعی به بازگشایی آن به نظر می رسد که هر چند اکثر متحده باید انتظار بدتر. کالیفرنیا تجربه نشان می دهد چقدر آزار دهنده coronavirus شده است برای مقابله با — و چقدر تند چالش این است که برای کشور به عنوان یک کل آن را به عنوان اینچ راه خود را به بازگشایی آن نشده است به دست آورده است.

در 20 مارس زمانی که یک ایالت اقامت در خانه سفارش شده بود به محل قرار در سراسر کالیفرنیا (یکی رفته بود به اثر چهار روز پیش از آن در منطقه خلیج) حدود 1,000 موارد بوده است شناسایی شده در کشور و حدود 20 نفر کشته شده بود. امید در این زمان بود که اقامت در خانه سفارش را نه تنها "صاف منحنی" — ایجاد مورد جدید اعداد به رشد آهسته تر — اما آن را له شدن مورد اعداد بسیار پایین تر است به طوری که دولت می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است.

برای هفته بهداشت عمومی مقامات تماشا کنید اگر از اقامت در خانه سفارش کار کرده بود. مورد شماره در کالیفرنیا رشد آهسته تر از جاهای دیگر در کشور — اما آنها در حال رشد نگه دارید. نظم در اصل مجموعه ای به پایان می رسد 7 آوریل تمدید شد از طریق آوریل و پس از آن تمدید طریق ممکن است. (دولت inched — آهسته تر از بسیاری از کشورهای دیگر — به سمت باز کردن کم خطر کسب و کار اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود.)

در حال حاضر بیش از وجود دارد 75,000 موارد گزارش شده در کالیفرنیا است. هفته اول ممکن است در حال افزایش موارد تایید شده. هفته دوم تا به حال حتی بیشتر موارد در بالاترین اعداد است. که ممکن است بخشی از یک مصنوع از بهبود تست به عنوان تست های بیشتر در دسترس است افراد بیشتری تست مثبت است. اما دیگر شاخص های وابسته به تست نیست که بزرگ یا. جدید مرگ و میر در کشور شده است به طور موثر تخت در حدود 70 روز است. تعداد بستری coronavirus بیماران نیز موثر, تخت, شاید کاهش بسیار کمی. (دولت همگن نیست; همه چیز نگاه بهتر در منطقه خلیج و بدتر در لس آنجلس است.)

که یک مشکل است. یکی از امید برای ماندن در خانه و سفارشات این بود که آنها می تواند قابل توجهی کاهش می یابد در مورد شماره نه فقط به فلات. هنگامی که موارد جدید تبدیل نسبتا نادر متحده می تواند راه اندازی تماس با ردیابی انزوا از تایید و ممکن است موارد و دیگر کمتر محدود استراتژی برای مبارزه با ویروس.

که باقی مانده است بهترین راه از مستند اما استراتژی آن سخت تر برای پیاده سازی که مورد اعداد را نگه دارید در حال افزایش است. این واقعیت است که در کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارش نمی کاهش و یا فقط کمی کاهش تعداد موارد جدید به این معنی است که راه پیش رو خواهد بود بسیار سخت یکی.

"ما قادر به رسیدن به سرکوب با ما مستند" virologist ترور بدفورد نوشت: هفته گذشته "و بنابراین ما با چپ دردناک تصمیم گیری در مورد چگونه به نگه داشتن جامعه عملکرد در حالی که برگزاری این ویروس در چک."

چه مشکلی پیش آمد ؟ بهترین توضیح این است که در کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی, منظور, مانند بسیاری از سفارشات در سراسر کشور دریافت نمی شود و به اصطلاح R0 برای coronavirus به طور قابل توجهی زیر 1 (برخی از preprints برآورد آن در حدود 0.9).

بیایید طلسم که از. یک R0 از 1 به این معنی که فرد به طور متوسط با کروناویروس انتقال آن به حدود یک فرد اضافی. چیزهایی که نمی توانید نمایی بدتر اما نه آنها شروع به بهبود می بخشد. بیش از زمان مورد اعداد خواهد ماند نسبتا مسطح و "خرد کردن منحنی" را دور از دسترس است. چه این همه اضافه می کند تا به این است که با وجود ماه از مستند, مورد اعداد در حال رفتن به پایین.

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش هم شامل بیشتر چهره به چهره و تماس با افراد دیگر از مستندات در مکان هایی که با موفقیت کنترل ویروس. کالیفرنیا نشده به تصویب رسید متمرکز انزوا مثلا که اجازه دهید افراد بیمار جلوگیری از آلوده کردن اعضای خانواده و زیادی جمعیت بی خانمان معاف از اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

یک CDC تخمین نشان می دهد حدود 50 درصد از کالیفرنیا هنوز ترک خانه های خود را به طور منظم پس از اقامت-صفحه اصلی سفارش. در ایتالیا در مقابل تحرک کاهش 85 درصدی خود را تحت مستند. "که هنوز هم 50 درصد" در خطر قرار گرفتن در معرض و انتقال ویروس, UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص جورج رادرفورد گفت: لس آنجلس تایمز.

اگر ما به چین آمار از ووهان در ارزش اسمی و روشن باشد در حالی که چین یک دولت استبدادی با سابقه ای طولانی در دروغ گفتن به جامعه بین المللی در مورد بیماری های عفونی وجود دارد برخی از ویروس شناسی داده ها نشان می دهد تعداد آنها در حدود حق ballpark — ووهان جامع مستند کاهش انتقال coronavirus به یک R0 حدود 0.3. که به معنی بیماران آلوده را بین آنها آلوده فقط یک فرد جدید پس مورد اعداد به سرعت افت خواهد کرد.

"بزرگ مداخلات در ووهان چین در زمان حدود سه هفته به شروع به معکوس چیز است. و سپس در هر روز پس از وضعیت رو بهتر" جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی مدیر تام Inglesby توضیح داده شده در مارس 23. در نهایت این ویروس له با چین گزارش جدید داخلی منتقل موارد است. در حال حاضر که آنها شروع به بازگشایی آنها در بر داشت یک چند کوچک خوشه بیشتر موارد اما بسیاری از — اجازه دادن به منطقه تمرکز آن در بهداشت عمومی منابع در هر خوشه به عنوان آن به نظر می رسد.

نیوزیلند انجام داده است چیزی مشابه. این کشور نگهداری می شود یکی از دقیقترین مستندات در حالی که تعداد مورد کاهش یافته است و ساکنان در حال حاضر خروج مستند با بسیاری از ظرفیت برای تست و تقریبا هیچ مورد جدید. این کشور تخمین می زند که R0 شد 0.4 تحت مستند.

که مسیر بسیاری از ایالات آمریکا به احتمال زیاد امیدوار بودند که آنها می خواهم برای پیدا کردن خود را در زمانی که آنها صادر اقامت-صفحه اصلی سفارشات در ماه مارس است. به جای, جدید تایید مورد اعداد نشان می دهد که بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا — وارد یک مستند بود که به اندازه کافی دقیق به واقع کاهش مورد اعداد و که به جای تولید یک فلات. (شما می توانید این الگو را در نوادا, تنسی, اوکلاهما, و, کارولینای جنوبی, به عنوان مثال.) موفق سرکوب ویروس باقی می ماند در آنجا در فاصله.

و حتی بدتر از کالیفرنیا تا حد زیادی قادر به استفاده از زمان این مستند اقدام به خرید آنها را برای افزایش تست ظرفیت ارائه کارگران بیمارستان کافی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و یا ایجاد مقیاس بزرگ تماس ردیابی برنامه های. دولت را بسیار ستایش رهبری تا به حال یک کار سخت جلوتر از آنها باشد — اما آنها بدست آن انجام می شود.

به عبارت دیگر دولت است که در برزخ است. مستند نیست, بسیار, بهبود, چیز, اما دولت به طور فزاینده ای خارش به خارج شدن از آن. مورد شماره نه بهتر هفته به هفته با وجود این فداکاری بزرگ از یک مستند. وضعیت را بهبود نمی بخشد تا تست و ردیابی گام تا که آنها به طور معنی داری را در مارس و آوریل انجام می شود تنها بسیار به آرامی در ماه مه.

"نقطه تمام از این اجتماعی فاصله است به ما خرید زمان برای ایجاد ظرفیت برای انجام انواع مداخلات بهداشت عمومی ما می دانیم که کار" ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا گفت: من همکار آلمانی لوپز. "اگر ما با استفاده از این زمان به مقیاس تست به سطح است که ما به آن نیاز بود و ... ما نمی باید یک استراتژی خروج. و سپس هنگامی که ما بلند کردن چیزهایی که ما هیچ مجهز بهتر از ما بودند."

این واقعیت است که کالیفرنیا است که در این قایق حاکی از ضعیف برای کشورهای دیگر. کالیفرنیا ستایش بود در اوایل این بیماری همه گیر برای داشتن خوب بهداشت عمومی رهبری است. آن است که نسبتا ثروتمند دولتی با غیر منتظره ای بالا درآمد دولت قوی سیستم پزشکی و تعداد زیادی از شرکت های زیست فناوری. اگر کالیفرنیا نمی تواند آن را از برزخ به چه معنا برای کشورهای دیگر?

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) گفت: در ماه آوریل این امر نیاز به تماس با ردیابی ظرفیت کاهش تعداد مورد PPE در بیمارستان ها و خانه های سالمندان و 60,000-80,000 آزمون در هر روز به در نظر گرفتن بازگشایی دولت است. که 150-200 آزمون در هر 100 ، 000 نفر.

اما حتی این هدف متواضع شده است فوق العاده دشوار برای رسیدن به. در طول ماه مارس تست در کالیفرنیا بیشتر نیست افزایش گیر در بیش از 25,000 آزمون در هر روز. در ماه مه که در نهایت شروع به تغییر کرد اما در یخبندان سرعت. هفته گذشته دولت به طور متوسط 34,000 آزمون در روز است. به طور کلی دولت این است که در نیمه پایین متحده در آزمون سرانه بدتر از می سی سی پی به عنوان از آوریل 11.

پیشرفت شده است ناهموار. سان فرانسیسکو در حال حاضر انجام در حدود 168 آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان یک روز در حالی که همسایه آالمدا کانتی که در آن من زندگی می کنند در حال تست فقط 28 در هر 100 ، 000. تلاش برای گسترش تست اجرا به مشکل بر تمام جبهه "پیچیده تنظیم مقررات محدودیت, محدودیت عرضه و کمبود پرسنل آموزش دیده," MIT Technology Review استدلال در اوایل ممکن است.

دیگر کارشناسان با اشاره به overreliance تجاری labs در ماه های مارس و آوریل به عنوان توضیحی برای دولت شروع کند. هر چه علت دقیق آن را روشن است که رهبری سیاسی نبود قادر به ارائه یکی از مهم ترین عناصر یک طرح برنامه ریزی.

وقتی که می آید به تماس با ردیابی پیشرفت بوده و حتی کندتر است. توده های استخدام مورد نیاز است به میدان این تیم از هزاران نفر از تماس با ردیاب های مورد نیاز برای رسیدن به مردم در معرض ویروس. اما همه آوریل رفت قبل از کالیفرنیا آغاز کردم و در قابل ملاحظه ای گسترش توانایی ردیابی. آن است که تنها در هفته گذشته که UCSF و UCLA اعلام کرد قصد دارد به آموزش 3,000 ردیاب یک هفته.

و PPE باقی مانده است در تامین کوتاه مدت در بیمارستان های سراسر کشور — انعکاس در سراسر جهان کمبود می شود اما هنوز هم یکی از مشکلات این مستند قرار بود برای کمک به با و است.

کالیفرنیا نیست در این تنهایی. "[W]e تمام رفت و به مستند باور نکردنی هزینه به خودمان در حال حاضر و به بچه های ما در آینده ... و هنوز شش هفته به و من نمی بینم بهبود بزرگ در تست ظرفیت در سرولوژی در PPE در بیمارستان ظرفیت. این چیزها فقط در میانهی شب اتفاق افتاد" - مرکز سلامت و امنیت تارا کرک فروش گفت: در هفته گذشته.

خیلی از سرزنش وجود دارد نهفته است با دولت فدرال است. با امتناع از ورزش ملی هر رهبری در تست مقامات ترک کرده اند متحده در تلاش برای ابداع حق سیاست های خود را. با تصرف دولت محموله از PPE آنها ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای کشورهای برای دریافت تجهیزات آنها نیاز دارید.

اما در نهایت مجلس استعفا تمام مسئولیت برای بهبود coronavirus وضعیت متحده تنها می تواند توسط چگونه به خوبی آنها را انجام دهد در این صورت است که کناره گیری. کالیفرنیا ممکن است یکی از کشورهای انتظار می رود به خوبی انجام دهد. پس از همه Newsom تاسیس منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به خوبی آگاه شده است او نمی تواند انتظار می رود هر گونه کمک از واشنگتن است. در عوض او با تشکیل بازگشایی پیمان با بسیاری از کشورهای همسایه باعث به هم بزنید با اشاره به کالیفرنیا به عنوان یک "دولت-ملت" در حق خود و اقدام با تنظیمات به حالت مستند نظم در حالی که نادیده گرفتن رئیس جمهور.

و در عین حال دولت همچنان متوقف و هر دو وقتی که می آید به صورت اعداد و وقتی که می آید به معیارهای دیگر برای بازگشایی.

در حالی که کالیفرنیا است که در برزخ گیر کرده و برخی از نقاط کشور بیشتر امیدوار کننده آمار است. را کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک, سخت ترین ضربه بخش از کشور: در این مناطق مورد جدید, شماره جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به طور چشمگیری کاهش یافته است (هر چند کانکتیکات جدید مورد شمارش باید وارد در روزهای اخیر). در آمریکا به طور کلی به استثنای کسانی متحده, new مورد تایید شده شماره نبوده و در حال سقوط است.

A chart of America’s diverging coronavirus epidemics. آلمانی لوپز/Vox

آنچه که در سایر نقاط کشور بسیار روشن است: وجود ترکیبی از "برزخ" ایالات مانند کالیفرنیا با راکد و یا به آرامی در حال کاهش مورد اعداد و "مشکل" است که در آن در مورد شماره ها در واقع در حال افزایش است.

اما آنچه که در نیویورک و نیوجرسی?

پیشرفت خود را می تواند متوقف. اما یک احتمال این است که به شدت از شیوع بیماری در این مناطق تولید بالاتر با رعایت اقامت-صفحه اصلی, سفارشات, که بدان معنی است که R0 در واقع کاهش یافت و به زیر 1. یکی دیگر این است که این کشورها موجب تست بیشتر سوار R0 و کالیفرنیا ممکن است شروع به دیدن نتایج مشابه اگر مقامات سطح شیب دار تا تست به نیویورک سطوح.

یک دلسرد تر توضیح است که از چیزی شبیه به 15 درصد از مردم در این کشورها در حال حاضر شده است در معرض coronavirus آن را آسان تر برای کاهش انتقال است. به طور مشابه سخت اقامت-صفحه اصلی سفارش به کالیفرنیا انجام خواهد شد بیشتر به کاهش انتقال در یک وضعیت که در آن بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است. که تفسیر نشان می دهد که دولت می تواند تنها از برزخ در یک وحشتناک انسانی قیمت: نیویورک دهکدهای از دست داد بیش از 25000 نفر به این ویروس و ده ها هزار نفر از دیگران رنج می برند ممکن است اثرات طولانی مدت.

به طور کلی این رنگ های ترسناک عکس; مستندات به تنهایی مهم نیست که چقدر بلند آخرین آنها نمی خواهد ما را نجات دهد. همه آنها می توانید انجام دهید این است که ما خرید زمان است که مهم نیست که اگر ما از این ظرفیت به خوبی از آن استفاده. حتی اوایل داستان های موفقیت در حال حاضر در حال دست و پا زدن هنگامی که به آن می آید. مستندات آن به ارزش خرید در صورتی که ما موفق سرکوب. اما آنها احتمالا نمی تواند جایگزین ماندگار سرکوب مهم نیست که چقدر مشکلات اقتصادی شما مایل به اجازه. در برزخ, ما از دست دادن اقتصاد و از دست دادن زندگی به ویروس. وجود دارد به یک راه بهتر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن