خواهد high school sports رزومه در پاییز ؟ مدیران ورزشی ماندن خوش بینانه میان عدم قطعیت

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:32 PM EDT مارس 20, 2020رودخانه شهرستان جهت است که مدارس بسته

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

رودخانه شهرستان جهت است که مدارس بسته در ماه مارس به دلیل coronavirus نگرانی تنظیم شده است به اعتبار 20 ژوئن. اما هنوز معلوم نیست که آیا سقوط high school sports برنامه خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و یا اینکه حتی وجود داشته باشد در فصل پاییز.

مدیران ورزشی دبیرستان در Coachella Valley می گویند یک چیزی که به نظر می رسد خاصی است که در ماه های آینده ارائه خواهد شد برخی از مهمترین چالش های منحصر به فرد مدیران مدرسه در این شهرستان تا کنون مواجه اند.

"هر کس درخواست برنامه چیست؟'" گفت کای Lyles این مدیر ورزشی در دزرت هات اسپرینگز ، "اما من واقعا نمی دانم این طرح در حال حاضر. هیچ کس نمی داند. این است همه چیز جدید است."

مدارس و نه در جنوب بخش از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون (CIF-SS) در نهایت تصمیم به چگونگی ادامه با مدرسه دو و میدانی در طول 2020-21 سال تحصیلی.

Lyles و هر منطقه دیگر مدیر ورزشی است و انتظار وضوح بیشتر قبل از ساخت آن تصمیم گیری های دشوار. آنها در انتظار یک تصمیم از مدارس چگونه فردی خود را در مدارس برنامه ریزی برای رفتن در مورد این مدرسه در سال است. آن را بیشتر آموزش از راه دور و یا شاید کوچکتر کلاس های درس با دانش آموزان در کلاس های دانشگاه برای چند روز در هفته ؟

مدیران ورزشی نیز انتظار برای Riverside County health افسر دکتر کامرون قیصر به پیشنهاد بیشتر جهت در مورد زمانی که آن را بی خطر است برای از سرگیری بالا مدرسه دو و میدانی, و هر گونه تغییرات است که با از سرگیری شیوه ها و بازی ها.

تاریخ از آن دو تصمیم بعید به یکسان پالم اسپرینگز بالا مدیر ورزشی مایکل Ventura, یادداشت ها و مدارس و فرد لیگ با CIF-SS دفتر به قرار دادن با هم یک برنامه ورزشی است که با این نسخهها کار برای همه.

بیشتر: کالیفرنیا فوتبال دبیرستان حذفی فرمت می تواند تغییر کند اگر CIF-SS تصویب پیشنهاد جدید در هفته آینده

بیشتر: جدید سایه تپه مربی فوتبال هنوز برای برگزاری اولین تمرین اما او برنامه ریزی برای فصل میان coronavirus محدودیت

"زمانی که منطقه ما می گوید آن را OK به رزومه ورزشی, پس از آن ما سعی خواهیم کرد تا آماده شود" ونتورا گفت. "این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد."

Coachella Valley بالا دو و میدانی مدیر جیک ون Hofwegen اضافه شده است که او نمی تصور تیم سرگیری شیوه در ژوئن 20 یا حتی چند روز یا یک هفته بعد از.

"این رفتن به یک فرایند" او گفت:.

Lyles افزود: "ما قصد داریم برای انجام این کار در مراحل است."

یک سوال مشترک برای مدیران ورزشی است که آیا آنها می توانید استطاعت به انجام ورزش های دیگر وجود ندارد اگر فوتبال است. و اگر فوتبال بدون هواداران هیچ معنی دروازه پول چگونه خواهد بود داوران برای ورزش های دیگر پرداخت می شود?

گلف و تنیس برای مثال می تواند احتمالا بود قبل از بازی فوتبال به این دلیل که ورزش نمی نیاز به داوران. اما فراتر از آن مدارس به احتمال زیاد نیاز به کمک از این منطقه به حرکت به جلو با ورزش های دیگر. اکثر مدیران ورزشی هستند که خوش بینانه در مورد داشتن یک فصل فوتبال با حداقل برخی از طرفداران یا این سقوط و یا در طول زمستان.

"من فکر می کنم آن را یک بدون brainer" ون Hofwegen گفت. "من فکر می کنم شما هنوز هم بازی بازی ها و شما امیدواریم که که این منطقه می تواند به شما کمک کند با کمک های مالی برای داوران."

اکثر مدیران ورزشی می گویند که سخت ترین بخش از این مرحله آنها در حال حاضر نمی دانستند چه اتفاقی می افتد بعدی.

کریس Calderwood ورزشی مدیر در رانچو مایراج بالا اشاره می کند که بیشتر مربیان می دانند که برنامه های خود را برای کل سال به بعد. در حال حاضر آنها در برزخ است و با اضافه کردن غیر معمول و ناآرامی و عدم قطعیت است.

"برای کسانی که استفاده می شود برای بودن در کنترل اوضاع این دشوار است," او گفت:. "ما فقط همین نیست که کنترل چگونه این همه در حال رفتن به. وجود دارد یک میلیون راه های مختلف مردم فکر برای مقابله با وضعیت کنونی اما هنوز چشم انداز روشنی چگونه به جلو حرکت کند."

بدانند تدارکات

بخشی از این فرایند را شامل پیدا کردن یک راه برای گرفتن دانشجو-ورزشکاران معاینات فیزیکی که مورد نیاز قبل از بازی. در گذشته مدیران باید به حال پزشکان به مدرسه می آیند و خصوصی مراقبت از ده ها تن از امتحانات در همان روز. که به احتمال زیاد به عنوان یک گزینه در برخی از مدیران ورزشی می گویند به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: San Bernardino County گزارش 88 جدید کروناویروس موارد 1 جدید مرگ; مجموع موارد در 3,795

آن را نیز مشکل تر به ورزشکاران مراجعه به مطب خود به خود با توجه به چگونه بسیاری از پزشکان در حال کار کاهش می یابد برنامه در طول بیماری همه گیر.

سوال دیگر خواهد بود تصمیم گیری که آیا برای بازی با طرفداران در غرفه و نحوه اجرای برخی از نوع اجتماعی فاصله اگر جمعیت مجاز است.

"وجود دارد ushers در سراسر ورزشگاه طفره زن است که می تواند اجرا اجتماعی فاصله در آن بازی ها" Calderwood گفت. "اما من لازم نیست که نوع بودجه."

از آن خواهد شد یک لجستیکی کابوس برخی از مدیران ورزشی پذیرفت. Calderwood گفت که او و دیگران به دنبال دستورالعمل از فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمنهایی که در این هفته ارائه شده تعدادی از رویه توصیه. آن همچنین پیشنهاد کرد که دانشجویان ورزشکار باید مجاز به پوشیدن ماسک پوشش دهان و بینی در حالی که رقابت در این سال است.

وجود دارد هیچ توصیه و یا راهنمای کتاب برای سایر تدارکات. مثلا پالم اسپرینگز دبیرستان شده مسکن برخی از مردم تجربه بی خانمانی در آن ورزشگاه ونتورا گفت و هنوز مشخص نیست که چگونه این ساختمان خواهد بود انتقال به یک دو و میدانی تسهیلات.

سرخپوستان' تیم شنا با استفاده از استخر در پالم اسپرینگز شنا, مرکز یک مرکز است که می تواند باقی مانده در ماه های آینده.

"ما در حال اقامت, خوش بینانه, هر چند, و به محض این که همه چیز امن هستند, ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به آن" ونتورا گفت. "من مشتاقانه منتظر آن روز است."

هنگامی که مدارس و فرد لیگ تصمیم آنها آماده هستند تا با خیال راحت سر دو و میدانی این طرح را برای آنها به کار با CIF-SS دفتر به قرار دادن با هم یک برنامه ون Hofwegen گفت.

اگر آن مصمم است که زمان به اندازه کافی در این فصل برای گفتن هفت بازی فوتبال و پلی آف برنامه اصلاح خواهد شد به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر شامل postseason بازی با دیگر مدارس و مناطق در CIF-SS. فردی مدارس و لیگ را تعیین می کند برنامه ها و چگونه آنها را اصلاح منطقه مدیران ورزشی را تایید کرد.

نیز وجود دارد برنامه های احتمالی در آثار برخی گفته اند. اگر وجود دارد افزایش در تعداد محلی coronavirus موارد و یا اگر یک دانش آموز-ورزشکار مثبت آزمون در طول فصل مدارس باید یک طرح در محل قبل از شروع فصل.

زمانی که ممکن است فصل آغاز شد ؟

مدیران ورزشی در کویر دره لیگ مونتاژ چهارشنبه در یک زوم کنفرانس تماس با CIF-SS کمیسر راب Wigod و ون Hofwegen کردم حس قوی که هیچ کس پیش بینی از دست دادن کل سال ورزش است.

چه برخی از مدیران ورزشی باید گفت این است که آنها می خواهم برای شروع فصل هر زمان که مقامات شهرستان می گویند آن را بی خطر است و سپس سعی کنید به جا در بازی برای هر ورزشی از زمستان و فصل بهار است.

داخلی وجود دارد بحث برخی را تایید کرده اند مورد انتظار تا ژانویه برای شروع ورزش پس از آنچه برخی از کارشناسان بهداشت بر این باورند خواهد بود و موج دوم از coronavirus. هیچ کدام از آن رفته است فراتر از بحث فاز, اما و تحت آن شرایط مدارس هنوز هم سعی کنید به جا, سقوط, ورزش, به, تقویم, در طول ماه های زمستان.

"این رفتن بود, جالب," اشاره کرد Juan Ramon رویز, La Quinta دبیرستان مدیر ورزشی. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد بحث او با شنهای صحرا Unified School District.

تقریبا هر مدیر ورزشی در دره گرچه به شدت می خواهد برای دیدن high school athletics بازگشت این سال است. آنها می گویند آن را در مورد برنده شدن در لیگ عناوین و یا حتی بازگرداندن حس عادی در مدارس. این حتی در مورد چگونگی داشتن ورزش را تحت تاثیر قرار خواهد شغل خود را.

آن را در مورد دانشجو-ورزشکاران آنها می گویند. بسیاری ویران شد وقتی بهار, ورزش فصل کشیده شد از زیر آنها و آنها نمی خواهید برای دیدن که دوباره اتفاق می افتد زمانی که آن را امن برای ادامه.

"به عنوان یک ورزشکار سابق خودم من نمی مراقبت اگر وجود دارد طرفداران در غرفه" Lyles گفت. "من فقط می خواهم می خواهم به بازی."

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب