استرالیا فقط به حال بدترین حالت آن بعد از coronavirus. در عین حال کارشناسان بهداشت و خوشبین باقی می ماند.

در یک بار در یک قرن حرکت (به معنای واقعی کلمه آخرین بار بود 1919) و استرالیا به طور کامل مهر و موم کردن محبوب

توسط NEWSOULS در 10 مرداد 1399

در یک بار در یک قرن حرکت (به معنای واقعی کلمه آخرین بار بود 1919) و استرالیا به طور کامل مهر و موم کردن محبوب مرز دولتی برای کمک به جلوگیری از موج دوم Covid-19 و برقرار شش هفته مستند در ملبورن منطقه است.

که چند هفته پیش. پس از موارد همچنان به صعود و سیاستمداران برجسته پیشنهاد کرده اند که این مستندات می تواند تمدید شود.

اما با وجود ملی, اضطراب, چند کارشناسان بهداشت عمومی به من گفت که آنها خوشبین است که سیاست های دولت باعث خواهد شد که موارد به سقوط در روزهای آینده. آنها به من گفتند که وضعیت را کاملا به عنوان بد آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد و می توانست خیلی بدتر و بدون دخالت دولت.

استرالیا بدون سوال و خرد خود را برای اولین بار شیوع کروناویروس. از آوریل تا ژوئن تعداد موارد جدید در هر روز به ندرت بیش از 20 پایین از 300 به 400 موارد دیده می شود در هر روز در ماه مارس است. اما در ماه ژوئیه موارد شروع به سنبله دوباره باعث شیوع است که به سرعت رشد ،

برای کمک به کنترل شیوع فعلی دولت تعطیل مرز بین ایالت ویکتوریا سخت ترین ضربه منطقه و ولز جنوبی جدید در جولای 8 و تحمیل شش هفته مستند در ملبورن. اما در روز پنج شنبه سه هفته به مستند Victoria گزارش تمام زمان بالا از 723 موارد جدید و 13 مرگ و میر.

بی بی سی گزارش می دهد که بالا است که 36 درصد افزایش از اوج قبلی — که گزارش شد در روز دوشنبه. قبل از شنبه را بزرگ سنبله مورد اعداد به حال غوطه ور در روز سه شنبه و چهارشنبه.

به روشنی کارشناسان به من گفت از آن می تواند بسیار بدتر و آن را نشانه امیدوار کننده است که موارد نیست به صورت تصاعدی افزایش یافته است که می تواند ممکن است با یک بیماری بسیار عفونی مانند Covid-19.

و برای قرار دادن آن در برخی از چشم انداز جهانی و حتی استرالیا موج دوم است که تقریبا هیچ چیز در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر به ویژه ایالات متحده و بیش از 4.4 میلیون نفر. و یا حتی به ترین فرد آمریکا. متحده با مسطح منحنی — نیوجرسی به عنوان مثال — در حال دیدن مورد اعداد قابل مقایسه با استرالیا طولانی در قلمرو حدود 300 تا 500 مورد جدید در هر روز است. بنابراین "اوج" استرالیا دیدن است در حال حاضر اساسا چه برخی از امریکا بیشتر به خوبی خاموش متحده در حال دیدن در یک روز خوب.

با وجود این امیدوار کننده علائم هر چند هنوز هم وجود دارد صدها نفر از مردم پیمانکاری Covid-19 هر روز در استرالیا و دوم عمده شیوع عفونت است از نظر تعداد به سرعت پیشی گرفته ،

ماسک شده اند اجباری در ملبورن از هفته گذشته و آنها را اجباری در همه جا در ویکتوریا در آگوست 2, بنابراین اثرات این سیاست در مورد اعداد ممکن است شناخته شده برای هفته ها. اجباری پوشش می تواند بسیار مهم برای کنترل ویروس.

به شکست شیوع برخی از کارشناسان بهداشت به من گفت که آنها فکر می کنم این کشور باید به استخدام یک قوی تر نیوزیلند-نوع رویکرد اما برخی به من گفت که آنها خوشبین هستند که موارد آغاز خواهد شد به سقوط به زودی به هر حال.

سه هفته پیش من به برخی از اپيدميولوژيستها در مورد چگونگی استرالیا موفق به کنترل آن اولین شیوع کروناویروس. وجود دارد چند دلیل کلیدی — از همه مهمتر دولت در زمان بیماری همه گیر به طور جدی از همان ابتدا و گوش به توصیه مقامات بهداشتی.

استرالیا برای اولین بار پنجه ویروس با ممنوعیت مسافران از مناطق با خطر بالا در ماه فوریه به عنوان بسیاری از موارد از اولین شیوع بودند مسافران از بازگشت به استرالیا. که و استرالیا کمبود زمین های هم مرز با کشورهای دیگر ساخته شده آن را آسان تر برای شناسایی افرادی که آلوده شده و یا در معرض خطر است.

استرالیا مرزها بسته شد به غیر از شهروندان در مارس 19 و بعد از آن که در ماه های عمومی جمع آوری مکان هایی مانند سینما و کافه و مدارس بسته شدند و اجتماعی فاصله قوانین تحمیل شده بود.

این کشور بزرگترین قدم اشتباه با اولین شیوع دانشگاه جنوب استرالیا آمار پروفسور آدریان Esterman به من گفت که بود متصل کردن یک کشتی کروز در ماه مارس با آلوده مسافران در هیئت مدیره. صدها نفر از موارد می توان به روبی شاهزاده کشتی کروز که در آن مسافران بودند که به وضوح بیمار سمت چپ کشتی بدون اینکه آزمایش پراکنده در سراسر کشور است.

دولت فعال سیاست تا حد زیادی کار کرده و تعداد موارد جدید سقوط به حدود 10 تا 20 مورد در هر روز در ماه آوریل است. بازگشایی آغاز شد و در ماه مه با قصد با خیال راحت بازگشایی اقتصاد به طور کامل توسط ژوئیه.

به تاریخ استرالیا ثبت کرده است 16,303 تایید coronavirus موارد و 190 مرگ و میر.

تفاوت بزرگ بین این زمان شیوع و مارس شیوع این است که زمان گسترش ویروس رانده است و عمدتا توسط جامعه انتقال حسن Vally, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه لا تروب در ملبورن به من گفت.

جامعه انتقال زمانی رخ می دهد که کسانی که شده اند در خارج از کشور به تازگی و یا کسانی که شده اند در تماس نزدیک با تایید موارد مثبت آلوده هستند بنابراین علت عفونت نامشخص است.

آن را مشکوک است که این بیماری آغاز شد و به دلیل مدیریت شکست در قرنطینه هتل ها که در آن مردم که پرواز به استرالیا اقامت به مدت دو هفته تحت قرنطینه اجباری. بی بی سی گزارش می دهد که نادرست آموزش خصوصی نیروهای امنیتی روبرو هستند سرزنش از جمله اتهامات حکومت-شکستن — مانند های سیگار و فندک و داشتن رابطه جنسی با قرنطینه مسافران است.

از هتل ویروس گسترش به جوامع کم درآمد با مهاجرت جمعیت در ملبورن Esterman به من گفت. او گفت: دولت نیز نمی صرف زمان کافی در برقراری ارتباط با این افراد غیر انگلیسی زبان جوامع مورد اهمیت ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله ترک آنها را آسیب پذیر است.

جامعه انتقال است و همچنین با داشتن یک تاثیر مخربی در خانه های سالمندان. گاردین گزارش می دهد که از سه شنبه 80 از ویکتوریا 400 خصوصی خانه های سالمندان روبرو هستند شیوع بیماری با مجموع 764 فعال موارد در میان ساکنان و کارکنان.

"این موج دوم کاملا متفاوت است" Vally گفت. "این امر عمدتا جامعه انتقال و این یک مقدار سخت تر و جدی و به چالش کشیدن وضعیت. آن را به یک کار خیلی بیشتر به آن را تحت کنترل همین دلیل است که ما در مستند."

در نگاه اول واقعیت است که عفونت های جدید فقط ضربه تمام زمان بالا برای استرالیا ممکن است نگران کننده است. و البته صدها نفر از مردم پیمانکاری Covid-19 هر روز یک چیز خوب است. اما کارشناسان به من گفت که مرز بسته و مستندات موثر بوده است در برقراری ثبات در استرالیا در مورد اعداد.

"اگر ما به عقب برویم به اولین گفتگو در مورد Covid بحث همه چیز در مورد مسطح منحنی. و این نوع از چیزی که ما شاهد آن هستیم این است که منحنی رفته, تخت," گیدئون Meyerowitz,-Katz, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ولونگونگ به من گفت. "آن را افزایش و یا کاهش است. آن را فقط به همان تعداد موارد در هر روز است."

"مسطح منحنی" اشاره به کاهش میزان عفونت پس از مراقبت های بهداشتی سیستم ظرفیت تبدیل نمی کند غرق شده است.

Meyerowitz,-کاتز نیز به من گفت که روزانه مورد شمارش هستند گمراه کننده متریک به دلیل تاخیر در ثبت نتایج تست و تغییرات تصادفی که می شود و هنگامی که. بنابراین اگر چه استرالیا در موارد مشخصی پنج شنبه این بدان معنا نیست که آن را به یک تصویر دقیق از میزان شیوع.

در واقع روز بین روز دوشنبه در سنبله بود که در آن زمان یک رکورد ملی و دوشنبه اوج شاهد کاهش قابل توجهی در تعداد موارد جدید به عنوان ویکتوریا گزارش 295 جدید کروناویروس تشخیص در روز چهارشنبه. داوود به من گفت او خوشبین است که موارد ادامه خواهد داد به پایین آمدن بیش از چند روز آینده و هفته به عنوان مستندات در ادامه و اثرات ماسک حکم تبدیل شدن به شناخته شده است.

Esterman به من گفت که اگر دولت می خواهد به صورت اعداد در ویکتوریا به شماره دیده می شود در دیگر کشورهای استرالیا که تا حد زیادی تحت تاثیر زمان شیوع بیشتر محدودیت در کسب و کار باید اجرا شود.

"من خوشبین هستم که این وضعیت در ملبورن را بهبود بخشد اما من نمی توانید ببینید رفتن به پایین که در آن تمام کشورهای دیگر و سرزمین هستند مگر اینکه آنها به آنچه ما تماس بگیرید مرحله چهار محدودیت است که اساسا آنچه در نیوزیلند انجام داد و آن این است که همه مکان های اشتغال در حال بسته جدا از خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها و خدمات بهداشتی و درمانی و...." Esterman به من گفت.

مرحله چهار محدودیت به احتمال زیاد شامل اجباری ماسک-پوشیدن (که در حال حاضر در محل در ملبورن منطقه و به زودی اجرا در سراسر ویکتوریا) و سختگیرانه تر تعریف آن کسب و کار مجاز به باز کردن.

"اگر آنها این کار را فقط برای یک هفته آن را واقعا کنترل آن" Esterman گفت.

او همچنین گفت که ماسک-پوشیدن باید تشویق شوند در سیدنی منطقه برای جلوگیری از عمده شیوع بیماری وجود دارد از موارد در ولز جنوبی جدید — دولت سیدنی در حال طولانی در و می گفت: به راحتی منفجر شود.

تجدید حیات در ملبورن نشان می دهد که coronavirus بی امان است و به عنوان Vally به من گفت از آن می تواند بهره برداری از هر فرصت آن را می توانید ahold به شروع به پخش دوباره. و تا زمانی که یک واکسن کنترل آن را ادامه خواهد داد تا در سراسر جهان به چالش بکشد.

"چه اتفاق می افتد در ملبورن می تواند به همان اندازه اتفاق می افتد در هر جای دیگر در استرالیا و بدیهی است که این اتفاق می افتد و این اتفاق در جاهای دیگر در سراسر جهان که در آن آنها بسیار احساس آنها کردم همه چیز تحت کنترل" Vally گفت. "این است که رفتن به جهان ما زندگی می کنند برای بعد از چند ماه تا زمانی که امیدوارم ما پیدا کردن یک واکسن."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de