چرا این اعتراضات متفاوت هستند

آمریکایی ها آمده اند شبانه تقریبا در هر شهر نشان می دهد هفته گذشته. آنها حمله شده است توسط پلیس, جدا-گاز کشته

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

آمریکایی ها آمده اند شبانه تقریبا در هر شهر نشان می دهد هفته گذشته. آنها حمله شده است توسط پلیس, جدا-گاز کشته و دستگیر و راهپیمایی شانه به شانه میان مرگبار بیماری همه گیر. تقاضای خود را: پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس و نگرش ها و سیاست های است که اجازه می دهد هر دو وجود داشته باشد.

ما شاهد شورش بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس قبل از معروف ترین بودن جنبش حقوق مدنی دهه 1960. وجود دارد گاهی اوقات یک حس است که کسانی که شورش آورده بود در یک معامله بزرگ از پیشرفت در یک دوره کوتاه و ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند خواهد بود یک پروژه طولانی مدت از آن پس با تغییرات افزایشی تضمین قوس اخلاقی جهان خم به سمت عدالت است. اعتراض های اخیر جنبش — هر چند نوپای — به نظر می رسد به رد این ایده. معترضان می خواهید تغییر دهید در حال حاضر.

و از آن آسان است برای دیدن چرا: نژادپرستی نظاممند طول می کشد فیزیکی وجودی تلفات در جوامع از رنگ.

معترضان جلوگیری از ترافیک در شیکاگو در مه 30.
جیم Vondruska/NurPhoto via Getty Images
سیاه زندگی مهم پیام را می توان در شهرستانها در سراسر ایالات متحده.
اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ
یک معترض نگه می دارد تا نشانه پرداختن سیستمیک نژادپرستی و خشونت نسبت به جامعه سیاه پوستان در ایالات متحده است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

وجود خشونت های پلیس خود را — اخیرا در برابر جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته او را با گردن با زانو خود را برای نزدیک به نه ساعت. در میان فلوید نهایی عبارت بودند "من نمی توانم نفس بکشم" انعکاس آخرین لحظات اریک گارنر دیگری غیر مسلح سیاه, مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده گردن خود را برای 15 ثانیه در سال 2014.

فلوید را کشته و به دنبال کشتار Breonna تیلور توسط پلیس در خانه خود عکسبرداری از شان نی در ایندیانا عکسبرداری از تونی McDade در فلوریدا و قتل فراقضایی از Ahmaud Arbery توسط یک پدر و پسر سابق بازنشسته کارآگاه پلیس در حال حاضر به اتهام قتل و تشدید حمله.

فراتر از سیل اخیر از افغانستان وجود دارد البته Covid-19 یک بیماری است که به طور نامتناسبی گرفته و Latinx زندگی می کند و تا به حال اثرات منفی اقتصادی و Latinx کارگران است. عوامل محیطی تشدید تبعیض نژادی (مانند به شدت آلوده هوا یا آب پر از سرب) شرایط بهداشتی ایجاد شده توسط آن عوامل محیطی (مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا و آسم) و ثابت و عوامل استرس زا مانند تهدید مطرح شده توسط پلیس در حال کمک به فقیر سلامت — نتایج که ترک سیاه آمریکایی ها بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19.

اضافه کردن به که زیان های اقتصادی: اتلاف سرمایه در سیاه و Latinx جوامع و همچنین بی عدالتی در آموزش و پرورش, حمل و نقل, و فرصت led سیاه و Latinx آمریکایی به خرس نابرابر سهم کاهش دستمزد و زیان کار است.

نیز وجود دارد یک رگرسیون در سیاست است که ریشه از رهبری این کشور. سیاست های نهاد برای حفاظت از سیاه زندگی شده اند به طور سیستماتیک نورد در سال های اخیر از بازگشت اجباری حداقل جملات به وزارت دادگستری امتناع از انجام نظارت از ادارات پلیس متهم به نقض حقوق مدنی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی بار دیگر به پلیس اجازه می دهد دسترسی آسان به تجهیزات نظامی.

واقعیت بیماری و بیکاری هوای آلوده و آب دسترسی نابرابر به آموزش و پرورش و جمعی حبس — مرکب با ترس از کشته شدن توسط یکی از هموطنان آمریکایی خود را و یا مرموز و هنوز هم بدون کنترل بیماری — زندگی احساس به خصوص شکننده و جهان به خصوص وخیم. بسیاری از آنها تغذیه. آنها نیاز به مستقیم خشم خود را. آنها نمی توانند زندگی می کنند و رنج می برند دیگر به عنوان آنها هنگامی که احساس آنها تا به حال.

در هسته این خشم مشروع ترس برای آمریکایی های سیاه و سفید: به این معنا که می توان آنها را کشته در هر نقطه در هر زمان با هر کسی, اما به خصوص با اجرای قانون است. آن است که یک احساس سیاه آمریکایی ها انجام داده اند برای همه امریکا ، و این واقعیت است که احساس پافشاری کرده است تا زمانی که آن را تصویب کرده است از طریق بسیاری از تکرارها — گاه به گاه و رایج خشونت برده داری به مجازات تروریسم که به دنبال ترور دوران حقوق مدنی پلیس قتل امروز — اتحاد ایجاد احساس بیهودگی است. که از هیچ تلاشی مهم نیست چه بسیار نیرومند — نه راهپیمایی یک میلیون نفر از طریق پایتخت کشور نیست و با قرار دادن یک مرد سیاه و سفید در سر دولت — کافی خواهد بود.

این نوع سرخوردگی تنها می تواند ساخت تا مدتها قبل از آن را تبدیل به خشم. و آن است.

آمریکایی ها باید خانه های خود را ترک که در آن به آنها گفته شد به پناهگاه در محل ایمنی برای بیان خشم به خشم در راه است که احساس حق به آنها, شعار, راهپیمایی تند موانع تصرف کالاهای نوشتن بر روی دیوار, ایجاد, هنر, کوه نوردی, وسایل نقلیه, شکستن شیشه تنظیم آتش سوزی.

آنها انجام داده اند در توده ها که منعکس تنوع از کشور آنها امید به تغییر مثبت توسعه داده نژادپرستی و خشونت پلیس نیست مشکل مردم سیاه و سفید را که آنها نیاز به حمایت برای حل آنها شر مردم سیاه و سفید رنج می برند با کنترل کمی بیش از مشکلات است که می توان تنها با کمک همه کسانی که جامعه را تشکیل می دهند و کسانی که آگاهانه یا ناخودآگاه از سود و تداوم آنها.

در انجام این کار در تصدیق این معترضان را آغاز کرده اند برای ایجاد یک حرکت جدید است که با هدف rework جامعه است.

تظاهرات راه می رفت از فولی مربع به پارک میدان واشنگتن در شهر نیویورک به صورت مسالمت آمیز لحظه ای تأمل برای کسانی که کشته شده اند در دست پلیس است.
ایرا L. سیاه/Corbis via Getty Images

وسعت و وزن از آنچه که معترضان در حال مبارزه برای این است که چرا آنها در حال کاهش است. در فرگوسن 2014 در منازعات ناآرامی آرام زمانی که مایکل براون خانواده درخواست مردم برای اعتراض در روز تشییع جنازه او. در بالتیمور تظاهرات از بین می رود در سال 2015 زمانی که اتهام علیه افسران آورده بودند در بالتیمور مرگ است. زمانی که اتهامات عنوان شده علیه افسر سابق پلیس درک چوین — که متهم شده است با فلوید قتل — روز جمعه تظاهرات تنها یافت. در واقع, وجود دارد, تظاهرات در شهرستانها از آتلانتا به شیکاگو به سن دیگو تنها چند ساعت بعد. بیش از آخر هفته با وجود نزدیک به 20 درصد از شهروندان ایالات متحده که تحت مقررات منع رفت و آمد مردم هنوز هم به خیابان ها ریختند.

و کسانی که در تظاهرات اتفاق افتاد نه تنها در شهرهای بزرگ بلکه در شهرهای کوچک و روستاها در سراسر کشور از جمله آنهایی که لزوما باید بین جمعیت: آنها اتفاق افتاده است در حالت عادی ایلینوی, و, Laramie, وایومینگ; ناپل فلوریدا و خم اورگان; و بسیاری جاهای دیگر. این اعتراضات یک یادآوری است که پلیس نژادپرستی نظاممند و میراث برده داری نه تنها بر شهرها و نه فقط بر مردم سیاه و سفید — که چیزی است که وجود دارد بسیار اشتباه با جامعه آمریکا, همه از آن جا که مردم در سراسر کشور می خواهید چیزی جدید است.

از آنجا که این معترضان خواستار زندگی خود را تغییر — که پلیس بود عادلانه تر و مهربانتر است که تعصبات بازرسی می شود و اصلاح شود که سیاست های ماندگار اجرا می شود که پاک کردن نابرابری و این که همه مردم قادر به حرکت از طریق این کشور بدون تجربه وجودی ترس.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های نقل مکان کرده اند که ما بیشتر از این اهداف است. او شعارهای شده است سودمند نیز هست و تفرقه کلمه در مورد تظاهرات شده اند نشان دهنده شکاف میان معترضان و چه آنها معترض هستند.

او را تشویق اجرای قانون — جشن ترین تاکتیک های تهاجمی و به tweeting که معترضان که دریافت بیش از حد نزدیک به کاخ سفید خواهد بود ملاقات کرد "سگ باطل" و "شوم سلاح." او به نقل از segregationists در ساخت بیشتر تهدید آنهایی که او بعد از محاکمه به ادعای بودند نه به معنای تهدید در همه.

به جای هر گونه تلاش برای تعامل با معترضان و یا درک خواسته های خود تهمت متهم کرده و آنها را از به نمایندگی از "تباهی رادیکال چپ" بودن و "غارتگران و اراذل و اوباش" در حالی که با استفاده از حساب توییتر خود را به برجسته کردن فعالیت های مبلغین ترویج افزایش گارد ملی استقرار و تماس برای "LAW & ORDER!"

رئیس جمهور تهمت پیاده روی با دادستان کل ویلیام Barr, وزیر دفاع Mark T. Esper رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley و دیگران از کاخ سفید برای بازدید از کلیسای سنت جان در تاریخ 1 ژوئن.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ
سرویس مخفی ضد شورش ایستاده گارد در حالی که رئیس جمهور تهمت بازديد سنت جان اسقفی کلیسا پس از صلح آمیز معترضان با گاز کشته اشک در ژوئن 1.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

اما شاید این مثال از چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن typifies این تقسیم این است که شیوه ای که در آن جورج فلوید برادر Philonise فلوید توصیف یک تماس او با رئیس جمهور.

"او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند" فلوید گفت: در MSNBC. "این سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند " من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد.'"

این چیزی است که اعتراضات در حال هل دادن در برابر: یک حس است که بسیاری در قدرت نمی بینیم مشکل و نمی خواهید به شنیدن آن شرح داده شده است — که با وجود بسیاری از فریاد برای تغییر هیچ کس که می تواند در ایجاد این تغییرات است, گوش دادن آنها سیاستگذاران و یا افراد با تعصبات آنها نمی خواهد اذعان اجازه دهید به تنهایی و آدرس.

و اینکه آیا اعتراض آنها را به گوش دادن هنوز روشن نشده است.

با احساس فریاد به یک درجه اعتبار ساقط می آید یک ناامیدی است که منجر به بحث بر ارزش اثر و زنده ماندن از تظاهرات.

شده اند وجود دارد بسیاری از تظاهرات در برابر پلیس به قتل غیر مسلح در سال های اخیر که برخی از آنها رفته اند و برای هفته ها مانند 2017 سنت لوئیس تظاهرات قتل آنتونی لامار اسمیت توسط افسر سابق پلیس Jason Stockley و البته فرگوسن. از کسانی که در تظاهرات آمده اند سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, حرکت, دیگر, حمایت, ابتکارات و حتی برخی از تغییرات به اداره پلیس سیاست.

اما داده ها نشان می دهد که ادامه زندگی به توان گرفته شده از جمله توسط پلیس که اغلب به صورت چند به هیچ عواقب برای انجام این کار است.

یک تجزیه و تحلیل کنندگان با حمایت گروه نقشه برداری خشونت پلیس متوجه شد که 99 درصد از افغانستان از سال 2013 تا 2019 نیست در نتیجه حتی افسران متهم به جرم و جنایت. یک مطالعه اخیر توسط محققان در دانشگاه راتگرز دانشگاه میشیگان و دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس — توضیح همکار من دیلن اسکات — یافت می شود سیاه و سفید مردان 1 در 1000 در احتمال کشته شدن توسط پلیس.

آمار مانند این رهبری به سوال در مورد اینکه آیا این آخرین اعتراضات می تواند به پرورش تغییر زودتر تظاهرات نیست و — به عنوان قانونگذاران از همه اقوام محکوم تهاجمی تر روش های برخی از پذیرفته اند مانند تنظیم و تصرف اموال — آیا برخی تنش ها در تاکتیک عاقلانه خواهد بود.

بسیاری از به عنوان قدیمی, هانا جونز نیویورک تایمز را در یک موضوع در توییتر استدلال کرده اند که گذشته تظاهرات که به ارمغان آورد در مورد تغییر باید درگیر خشونت و حتی غیر خشونت آمیز اعتراضات دهه 1960 متکی سیاه آمریکایی دعوت از خشونت به نقطه نظر خود را:

کسانی که تظاهرات هانا جونز نوشت نشان داد که "آمریکایی های سیاه و سفید باید *جذب* سفید خشونت به منظور بهره مندی از سفید همدردی. در برخی از نقطه جوامع گفتن ندارد و در صورت عواقب."

دیگران مانند آتلانتا شهردار Keisha لنس کف کرده به نام برای اندازه گیری اعتراضات بعد از اموال آسیب دیده بود در سراسر شهر پایین گفت: "این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور این است که هرج و مرج است."

این تنش وجود دارد و در میان کسانی که در خیابان ها به عنوان به خوبی به عنوان اسیر در یک ویدیو که رفته ویروسی شامل دو بحث در این تظاهرات:

این یک بحث است که هنوز برای حل و فصل شود و یکی که روابط به دیگری مداوم سوال در مورد تظاهرات: اگر بدون تغییر همراه خواهند بود پایدار و یا آنها را پراکنده در چند هفته آینده و یا حتی روز ؟

از یک سو یکی از چیزهایی که تظاهرات علیه — پلیس آمریکا — بوده است یکی از ویژگی های برجسته این تظاهرات تا کنون. پلیس و گارد ملی با کمک تجهیزات نظامی را ترک کرده اند معترضان و ناظران خون آلود. آنها ثبت شده است کشیدن مردم از خودروها و پرتاب تماشاگران از جمله سالمندان و آنهایی که به زمین. مواجه شده تا به طور مستقیم با آنچه که آنها در حال اعتراض به نظر می رسد به تظاهرکنندگان دلایل بیشتر به ادامه شورش.

و با توجه به دامنه گسترده ای, یک اعتقاد و یا بازداشت نمی خواهد آرام هر کسی خشم. بسیاری نیز از این جمعیت از جمعیت های مسالمت آمیز سفید معترضان و سفید آشوبگران — یک ائتلاف بزرگتر به نظر می رسد بیشتر خود کفا از یک کوچکتر است.

از سوی دیگر, آن است که روشن نیست چگونه معترضان خواهد بود مایل به ادامه تظاهرات و اگر چیزی حرکت رو به جلو — در صورتی که ماموران درگیر با فلوید را به مرگ محکوم نشده و اگر Breonna تیلور قاتل می رود اگر دولت همچنان خود را escalations از زور و اگر مرگ و میر مانند فلوید و تیلور و نی را ادامه خواهد داد.

این است که به وضوح یک نکته مهم در زمان و یکی وارد می شدند پس از چند دهه از تروما. اما ما باید صبر کنید و ببینید اگر این نقطه که در آن تغییر در واقع اتفاق می افتد.

معترضان در مرکز شهر اوکلند نشان دادن همبستگی خود با معترضان در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید در مارس 29.
نیل آب/Anadolu Agency via Getty Images

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن