روز یادبود ترافیک است که معمولا سنگین اما COVID-19 است و باعث ناشناخته شرایط این سال

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:29 PM EDT 21 مه سال 2020آخر هفته روز یادبود است ساعت دور و تراف

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

آخر هفته روز یادبود است ساعت دور و ترافیک توسط کارشناسان در حال حاضر معمولا دقیق چشم انداز در شرایط جاده در سراسر جنوب کالیفرنیا.

اما به طور کلی شرایط ترافیک عمدتا ناشناخته در این سال به دلیل coronavirus همه گیر است که هنوز هم مردم را وادار به ماندن در داخل و نگه داشتن مقصد محبوب مانند لاس وگاس و دیزنی لند تعطیل.

بزرگراه میان ایالتی 10 به طور معمول پر ترافیک در روز جمعه قبل از سنگین تراکم توسعه در westbound خطوط از طریق سن Gorgonio تصویب در روز دوشنبه. آیا اتفاق می افتد که در این سال سوال برانگیز است و کارشناسان در حال انتظار در پیش بینی برای هر توسعه ای در بزرگراه ها و byways.

"ما در حال جدی در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد چرا که ما تا به حال هرگز یک بیماری همه گیر مانند این تاثیر سفر. آن را برای اولین بار" Caltrans سخنگوی تری Kasinga گفت. "هدف ما همچنان به نظارت بر ترافیک به عنوان اگر آن را یک نرمال تعطیلات آخر هفته است."

خودرو باشگاه کالیفرنیای جنوبی انجام سفر نظرسنجی ها جلوتر از روز یادبود برای دو دهه اما یک "کمبود اطلاعات" جلوگیری از اتفاق می افتد که در این سال سخنگوی جف بهار گفت.

گزارش های موردی نشان می دهد در سراسر کشور سفر باید به طور قابل توجهی پایین از روز یادبود 2019 زمانی که 43 میلیون آمریکایی در سفر آژانس گزارش شده است. شرایط حتی ممکن است بدتر از روز یادبود 2009 زمانی که یک رکورد کم 31 میلیون نفر سفر در پاشنه از رکود بزرگ.

آخر هفته: Agua Caliente, قمار باز پس همه گیر shutdown

آخر هفته: روز یادبود روگذر تنظیم بخشی از هفتگی مجموعه برای اولین پاسخ دهندگان

"من فکر نمی کنم این است که به مانند هر نوع دیگر از تابستان" گفت: Joseph Allen, استادیار ارزیابی مواجهه با علم در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی. "همه چیز در حال رفتن به بسیار متفاوت است."

اما Kasinga گفت: "خوشه در ترافیک" می تواند شایع در حال حاضر که دولت آغاز کرده اند تسهیلات برای مردم به ماندن در خانه.

"من می تواند تضمین کند قصد دارد به مردم و بهره گیری از سه روز آخر هفته," او گفت:.

داده های تلفن همراه نشان می دهد جرم تعداد آمریکایی ماندن در داخل به اوج خود رسید در اطراف اواسط ماه مارس و تعداد دستگاه ترک خانه دو هفته پیش بود که در تاریخ همتراز با اعداد از پایان ماه مارس زمانی که پناه سفارشات شروع به پا زدن در.

کالیفرنیا است که در میان کشورهای کمتر تلفن همراه جنبش اما مقامات محلی متوجه افزایش ترافیک وسیله نقلیه.

بین آوریل 20 و 18 مه Riverside County افزایش ترافیک به میزان 23 درصد در بین 10 و بین ایالتی 15 و بزرگراه 60 و 91 و 215 با توجه به Caltrans.

در I-10 که ترجمه به 92,972 وسایل نقلیه در هر روز از این هفته و Kasinga مظنون ترافیک ممکن است نسبتا سنگین در این آخر هفته در نزدیکی Cabazon پس Morongo کازینو توچال & آبگرم بازگشایی.

هر کسی که بازدید از این جاده می تواند به دست آوردن سوخت در قیمت ها هنوز پایین تر از آنها بودند قبل از همه گیر شروع, اما بالاتر از آنها در اواخر ماه آوریل است.

Pandemic: در اینجا هر شهرستان ماسک, فیزیکی, فاصله, قوانین,

همه گیر: Riverside County آخرین اعداد و نقشه

آنها در حال بازگشت پس از تقاضای کم باعث یک مارپیچ رو به پایین است که چند هفته به طول انجامید. Coachella Valley رانندگان پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $2.35 برای یک گالن به طور منظم سوخت بدون سرب به عنوان پنج شنبه.

با توجه به Auto Club, کنار رودخانه, متوسط قیمت $2.78 در هر گالن و سان برناردینو متوسط بود $2.80 در هر گالن است. سن دیگو به طور متوسط $بود 2.86 و لس آنجلس' $بود 2.90.

مراکز کنترل بیماری توصیه می کند هر کس به سفر اگر آنها احساس بیمار و یا انتظار می رود به هر کسی که تا به حال COVID-19 ظرف 14 روز.

CDC همچنین نشان می دهد پتانسیل مسافران در نظر گرفتن اینکه آیا آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله خود به سفر زندگی می کنند با هر کسی مستعد ابتلا به COVID-19 و اگر از خانه خود یا مقصد را دولت نیاز به آنها را به ماندن در خانه برای 14 روز پس از سفر.

گشت بزرگراه کالیفرنیا نشان می دهد مسافران تماس با مقصد خود را برای هر گونه محدودیت های محلی آنها باید بدانند در پیشبرد. افسران خواهد بود در نیروی کامل تمام آخر هفته.

"قوانین هنوز هم اعمال می شود, مهم نیست چقدر کوچک ترافیک وجود دارد ممکن است" کمیسر استنلی گفت. "اطاعت از حد مجاز سرعت خود را ببندید کمربند ایمنی رانندگی هوشیار و قرار دادن گوشی خود را."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن