یا نه وجود دارد پول برای غذای بچه ها هنوز هم گرسنه

دیوید رودریگز سالیناس کالیفرنیامنتشر شده 7:21 PM EDT Jun 6, 2020سالیناس کالیفرنیا. – سه پسر نشسته در یک میز چو

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

سالیناس کالیفرنیا. – سه پسر نشسته در یک میز چوبی در روشن اتاق ناهار خوری خود را دو خوابه آپارتمان در شمال سالیناس. دو $5 جعبه از پپرونی پیتزا انباشته شدند روی میز آشپزخانه به عنوان برادران بلعیدم خلال و پس از برش.

به عنوان 3 ساله عیسی جوانترین پسر خود را به پایان پیتزا یک پپرونی افتاد روی میز. او برداشت پپرونی برگزار شد آن را بالای سر خود و کاهش آن به دهان باز.

Meliton سالوادور, پسران, پدر, تماشا به عنوان فرزندان خود لذت می برد وعده غذایی. تعمیر و نگهداری کارگر در واتسون ویل قارچ شرکت Meliton تنها منبع درآمد برای خانواده است. این شامل خود 19-ز, 11-year-old آلدو 7 ساله Hugo 3-year-old عیسی و همسر باردار خود را, کنستنزا. فست فود به همراه کوپن و معاملات کمک به حفظ خانواده تغذیه می کند.

"در حال حاضر بزرگترین انگیزه بچه های من" Meliton گفت در اسپانیایی. "من به آنهایی که جوان نمی دانید که در آن مواد غذایی است که از. آنها درست مانند کودک پرندگان با منقار خود را باز کنید تا مواد غذایی می تواند به سقوط در دهان خود. آنها نمی دانند که اگر پول هست یا نه – آنها هنوز هم گرسنه بنابراین هر بار که از خواب بیدار شدم من نگه داشتن آن در ذهن."

یک زمان از عدم قطعیت

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها نگران این جریان و در دسترس بودن مواد غذایی با توجه به گسترده تعطیلی کسب و کار و شیوع کروناویروس در اوج این بیماری همه گیر خانواده ها مانند Salvadors نگرانی در مورد تأمین مواد غذایی در همه.

Meliton شرکت گذاشته 15 از آن 60, کارکنان, او گفت:. اخراج در فیتز تازه آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش اثر صورت گرفت. Meliton ترس کار خود را می تواند بود.

حدود 61 درصد از اسپانیایی بزرگسالان می گویند و یا کسی در خانواده خود را از دست داده اند یک کار و یا یک برش در پرداخت به دلیل شیوع کروناویروس با توجه به تحقیقات پیو بررسی مارس 7-12. در مقابل 50 درصد یا کمتر از سیاه و سفید بزرگسالان گزارش از دست دادن شغل یا کاهش پرداخت میان همه گیر.

بزرگسالان بدون مدرک لیسانس خود را باقی می ماند به احتمال زیاد گزارش کار یا دستمزد ضرر و زیان خود را در خانواده در مقایسه با فارغ التحصیلان با توجه به نظرسنجی پیو.

"مادر من و من نگران او (Meliton) کمتر درآمد عمدتا به این دلیل که او کسی است که کمک به خانواده و هزینه های اجاره" ز گفت. "این تابستان من نمی دانم اگر من می تواند پیدا کردن یک شغل به دلیل همه گیر و من او را نمی خواهید به نگرانی در مورد من نظر مالی. بنابراین من تاکید کرد."

Meliton مهاجرت به Soledad کالیفرنیا در سال 1996. او زبان مادری Mixteco یک زبان بومی است به طور گسترده ای به صحبت در آمریکا مانع محدود Meliton را به فرصت های شغلی خود را سال جوان تر. او اسپانیایی است که هنوز هم در حال توسعه است.

در کنار نامادری و پدر ز و برادر آلدو تنها دو نفر در خانواده خود که صحبت Mixteco. و آنها صحبت نمی کنم آن را به خوبی ز گفت.

هنوز Resi به طور منظم و ترجمه برای پدر و مادرش.

"این نوع از مبارزه داشتن منابع رسیدن به ما از آنجا که زبان غالب در اینجا زبان انگلیسی و اسپانیایی," او گفت:. "با کمی اسپانیایی است که پدر و مادر من درک می کنم که آنها به نوعی از درک آنچه COVID-19 شد اما هیچوقت به طور کامل آن را درک. آنها نمی دانید که بسیار در مورد COVID-19 تا زمانی که اقامت در خانه سفارش دهید. زمانی که آنها شروع ناجور چرا که آنها نمی دانند چه باید بکنید."

Meliton پرداخت 14 دلار در ساعت در قارچ کارخانه و با این نسخهها کار به عنوان بسیاری از 10 ساعت در روز. او باعث می شود $2 بیش از کالیفرنیا حداقل دستمزد.

خانواده دو اتاق خواب و دو حمام آپارتمان $1,300 یک ماه – یک معامله خوب در سالیناس یکی از کشور گران ترین مکان ها برای زندگی است. آپارتمان دو خوابه در این منطقه به طور متوسط بیش از 1600 دلار در ماه است.

بیش از 90,000 farmworkers زندگی در این منطقه درآمد به طور متوسط $17,500 یک سال با توجه به وزارت کار ایالات متحده. پس از اجاره پرداخت می شود و بسیاری از خانواده ها که کمی از چپ به صرف غذا.

اثر موج دار شدن

بسیاری از ساکنان در حال حاضر در تلاش بودند با ناامنی غذایی. با علاوه بر این از coronavirus همه گیر و بحران اقتصادی تهدید رشد کرده است.

با توجه به کالیفرنیا وزارت بهداشت حدود 10 درصد و یا 40,770 مردم در مونتری کانتی که در آن سالوادور خانواده زندگی دچار ناامنی غذایی قبل از همه گیر. بخش تعریف ناامنی غذایی به عنوان خانواده-سطح اقتصادی و اجتماعی وضعیت محدود و یا نامشخص دسترسی به غذای کافی.

بیست درصد از کودکان زیر 18 سال در شهرستان مونتری کانتی در مواد غذایی-نا امنی در مقایسه با کالیفرنیا 19% یا 1,731,270.

زمانی که فروشگاه مواد غذایی در قفسه های خالی پس از خبر اولیه از coronavirus' گسترش سالوادور خانواده تبدیل به مواد غذایی آنها ذخیره کرده بود تا از معاملات قبلی در فروشگاه های محلی. به عنوان بحران ادامه داد: خانواده متکی فست فود و nonperishables از گذشته بانک مواد غذایی توزیع شد.

"قبل از همه گیر ما همیشه استفاده می شود برای رفتن (به بانک های مواد غذایی) در شنبه, یکشنبه یا جمعه" ز گفت. گاهی اوقات آنها سفر می 20 مایل را برای رسیدن به یک بانک مواد غذایی. "هر منطقه به چیزهای مختلف. ما کیسه لوبیا کیسه برنج."

در مونتری کانتی تنها بانک مواد غذایی ملیسا Kendrick, مدیر بانک مواد غذایی برای Monterey County, نگرانی در مورد حفظ و در حال حاضر تلاش ساکنان تغذیه از طریق طولانی شیوع ویروس و دیگر بازیابی.

"ما یکی از hungriest استان ها در کشور به این بیماری همه گیر" او گفت:.

بانک غذایی او اجرا می شود در حال حاضر در خدمت 240,000 مردم یا 60,000 خانواده در ماه است.

"در این شهرستان مهمان نوازی بوده است نابود" کندریک گفت. "ما در حال رفتن به متاسفانه در طولانی مدت به شکل L بازیابی در این شهرستان که بدان معنی است که ما به دنبال در 12 تا 18 ماه است که ما قصد داریم برای حفظ این."

رسیدن به این ویروس به معنای نه تنها بیشتر مردم نیاز به کمک های غذایی, اما مواد غذایی خود را نیز تبدیل به گران تر.

"این مواد غذایی کالاهای اساسی مانند لوبیا چیتی هستند تا 64% کره بادام زمینی است تا 67% پاستا, سس است تا 82 درصد," کندریک گفت. "قیمت از مواردی است که ما به خرید رفته اند از طریق سقف. همه ما از دیدن این کار در سوپر مارکت. ...ما افزایش یافته است نیاز به افزایش هزینه. این یکی از آن مناسب نبود."

'وجود دارد بسیاری از مردم صدمه زدن'

به عنوان رابط برای پدر و مادر او ز درگیر با لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان یا LULAC. این لیگ با هدف بهبود زندگی آمریکای لاتین زندگی آمریکایی در ایالات متحده از طریق جامعه-برنامه های مبتنی بر.

"اگر ما نیاز به مواد غذایی آنها کمک خواهد کرد" ز گفت. "ما عمدتا تکیه بر مواد غذایی بانک ها برای لوبیا و برنج و ماکارونی و سس گوجه فرنگی, میوه, سیب زمینی اساسی ، در حال حاضر همه گیر ما شده اند به بانک های مواد غذایی."

او در تماس است کریستوفر Barrera, رئيس جمهور از سالیناس LULAC شورای 2055 و خواسته کیسه های اضافی از مواد غذایی است.

"بسیاری از مردم صدمه زدن به" Barrera گفت.

با افزایش نیاز به مواد غذایی بانک برای مونتری کانتی در حال تجربه یک کمبود مواد غذایی که باعث LULAC به استفاده از منابع خود را برای تکمیل و توزیع مواد غذایی در اطراف شهرستان Barrera گفت.

با کمک بانک غذایی برای Monterey County, Barrera شروع به سازماندهی LULAC توزیع مواد غذایی حوادث به مکمل های موجود در سایت. از اواسط ماه مارس LULAC میزبانی 18 توزیع, توزیع بین 500 و 1500 کیسه که حاوی کره بادام زمینی, برنج, لوبیا, ماکارونی, اسپاگتی خمیر تولید و آب در هر توزیع.

"هنگامی که ما در حال توزیع مواد غذایی در شرق سالیناس و شما ببینید همه این افراد در آینده از طریق ما سوال نمی آنها را اگر آنها نیاز به بیش از یک کیسه و اگر آنها نیاز به سه, چهار, پنج, کیسه" Barrera گفت. "آنها آن را کردم. ما نه دیکته چه مقدار از آنها می تواند داشته باشد. من فکر می کنم در جوامع ما لیاقت خیلی بیشتر است."

برای سالوادور, خانواده, مواد غذایی خدمات در جامعه ضروری است.

"من به سختی به اندازه کافی پول برای ادامه حرکت رو به جلو با خانواده من. من غمگین گاهی" Meliton گفت. "اما زندگی است. وجود دارد مردم وجود دارد که بدتر از من و خانواده من, بنابراین من سعی می کنم خدا را شکر برای آنچه که من انجام. ... تا زمانی که بچه های من همچنان به مراقبت گرفته شود من کار نگه دارید."

این کار تولید شد از طریق همکاری با منطقه خلیج داستان سرایی بصری غیر انتفاعی Catchlight و برای اولین بار از یک سری در حال انجام از داستان زیر تاثیر COVID-19 در مزرعه خانواده های شاغل در سالیناس. دیوید رودریگز چند رسانه ای روزنامه نگار برای کالیفرنیا. با او تماس بگیرید در (831) 269-9363 یا drodriguez@thecalifornian.com. عضویت در حمایت از روزنامه نگاری محلی.

برای وضوح این قطعه اشاره به سالوادور اعضای خانواده را با نام تنها پس از خود معرفی زیرا آنها به اشتراک گذاشتن یک نام.

امریکا زنجیره مواد غذایی: که خوراک این ملت در طول COVID-19 همه گیر?

به عنوان بسیاری از ما در سراسر آمریکا ماندم, به در خانه ما تحت امن تر-در-خانه سفارشات شخص دیگری تا به حال به سرمایه گذاری روز به روز به نگه داشتن این کشور تغذیه می کند.

برای به دست آوردن غذا از مزرعه به جدول ما آنها همچنان به کار – گاهی اوقات بدون حمایت ما گفت: در حال حیاتی برای محافظت در برابر coronavirus – بنابراین آمریکا می تواند غذا خوردن.

از طریق یک گاه به گاه سری از پرتره صمیمی ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه روزنامه نگاران تابیده نور را در زندگی خود و کار.

امریکا در زنجیره غذایی پروژه سفر با یک راننده کامیون بیش از یک راه باریک از غرب; بازدید با رستوران در شیکاگو و Des Moines; شنیده unpicked پرتقال انداختن از نخلستان در فلوریدا; راه می رفت ساحل با صدف کشاورز در شمال غربی اقیانوس آرام; پیوست یک Instacart راننده و تحویل مواد غذایی داوطلبان و برجسته به داستان از بسیاری از دیگران است.

این مقاله نهایی در monthslong سری. آن را می گوید داستان از یک خانواده که نشان دهنده بسیاری از شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک در سراسر کشور: یک خانواده که به سختی می توانید استطاعت مواد غذایی در زمان عادی و مبارزه و حتی بیشتر به عنوان ویروس خشم به طول می انجامد. داستان خود را مانند بسیاری از کسانی که در این مجموعه نشان می دهد که اتصال های مهم لینک در امریکا زنجیره غذایی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن