تعصب است که قوی ترین پیش بینی کننده coronavirus پاسخ

یادداشت سردبیر: سیاسی جدید علوم تحقیقات نشان می دهد که تعصب نسبتا قوی پیش بینی از احتمال پوشیدن ماسک به عنوان

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: سیاسی جدید علوم تحقیقات نشان می دهد که تعصب نسبتا قوی پیش بینی از احتمال پوشیدن ماسک به عنوان بورسی را زاک Beauchamp گزارش. قطعه زیر در اصل منتشر شد مارس 31, توضیح می دهد که چرا epistemic بحران یک تهدید برای بهداشت عمومی


ما یک زمین تقسیم شده است. آمریکایی ها طبقه بندی شده اند خود را به جناح مخالف با مقادیر مختلف منابع قدرت و مشترک برآیند. در برخی از راه های دیگر وجود دارد هر گونه معنی دار ما "عمومی" بلکه دو عموم مردم که می خواهید و باور همه چیز متفاوت است.

وضعیت فعلی عمیق قطبش در ایالات متحده است این موضوع یک معامله بزرگ از بحث و تحقیق در حال حاضر از جمله در عالی کتاب جدید توسط همکار من Ezra Klein. یکی از جنبه های آن است که من برجسته در تعدادی از پست ها (از اینجا شروع کنید) این است آنچه که من اسمش امریکا epistemic بحران است. معرفت شناسی شاخه ای از فلسفه به دانش و چگونه ما به چیزهایی که می دانم; بحران است که به عنوان یک سیاست ما تبدیل شده اند ناتوان از یادگیری و یا دانستن چیزهای مشابه و در نتیجه ناتوان از عمل با هم در یک منسجم مد.

من تعجب شده است که epistemic بحران ممکن است مارپیچی به تمام عیار سیاسی بحران است. من تعجب اگر آن را ممکن است اتفاق می افتد در اطراف مولر بررسی و یا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال 5,000 نیروهای نظامی به مرز جنوبی برای جلوگیری از یک فانتوم مهاجر تهاجم و یا زمانی که تهمت بود استیضاح.

در حال حاضر Covid-19 بحران است و من تعجب دوباره. کمی تحقیق منتشر شده در ماه مارس از سه پیشرو سیاسی دانشمندان نشان می دهد بسیار متقاعد کننده است که در صورت همه گیر جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال بار دیگر شنیدن چیزهای مختلف تشکیل برداشتهای مختلف و واکنش در راه های مختلف.

اما این بار epistemic شکاف می تواند ویرانگر بهداشت عمومی عواقب.

Vox را زاک Beauchamp, نقاشی بر روی کار از دانشگاه تافتز دانشمند علوم سیاسی برایان Schaffner نوشته است در مورد چگونه تعصب به شکل پاسخ به Covid-19 از همان ابتدا با جمهوری خواهان ابراز شک و تردید بیشتر و مصرف کمتر احتیاطی تا حد زیادی زیر این نشانه ها را سیاسی و رسانه ای رهبران (همانطور که اکثر مردم انجام می دهند). امیلی دوره گرد و کوین Quealy در نیویورک تایمز به تازگی تجزیه و تحلیل داده ها از برخی از مشابه نظرسنجی ها و نظرسنجی ها, پیدا کردن یک گسترده اما بسته شدن شکاف حزبی در نمایش.

در حالی که مطرح تحقیقات تا کنون نمی تواند دقیقا منزوی تعصب نفوذ از رقابت توضیحات مانند جغرافیا سن یا قرار گرفتن در معرض ویروس.

شانا کوشنر Gadarian سارا والاس گودمن و توماس Pepinsky — دانشمندان علوم سیاسی در دانشگاه سیراکیوز UC Irvine و کرنل بود — فقط منتشر شد نتایج یک نظرسنجی از 3000 آمریکایی در طیف گسترده ای از "رفتارهای بهداشتی نگرش ها و نظرات در مورد چگونه برای پاسخ به بحران است." (این بررسی انجام شد مارس 20-23 یک هفته پس از اولیه اعلام اورژانس.) بررسی های خود را طراحی شده است به آنها اجازه منزوی اثر متغیرهای مختلف بر نگرش و رفتار است.

در اینجا چگونه آنها خلاصه نتایج:

نتايج در مجموع توصیف گسترده و شکاف سیاسی در واکنش به COVID-19: جمهوری خواهان هستند به احتمال زیاد کمتر از دموکرات ها به گزارش پاسخ با CDC توصیه می شود رفتار و کمتر در مورد این بیماری همه گیر و در عین حال به احتمال زیاد به حمایت از سیاست های است که محدود کردن تجارت و حرکت در سراسر مرز به عنوان پاسخ به آن است. دموکرات ها در مقابل پاسخ داده اند با تغییر شخصی خود رفتارهای بهداشتی و حمایت از سیاست هایی که معاشرت هزینه های آزمایش و درمان. تعصب است و مطابق پیش بینی کننده رفتارهای نگرش ها و تنظیمات از هر چیز دیگری است که ما اندازه گیری. [تاکید از ماست]

تعصب اشکال همه چیز حتی تجربه مستقیم. "آنچه که ما پیدا کردن این است که حتی زمانی که شما حساب برای کد پستی مردم زندگی می کنند به عنوان مثال واقعی خود را در سطح قرار گرفتن در معرض این بیماری" Gadarian به من گفت: "تعصب هنوز هم مهم است." دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان به شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از تماس با دیگران و خود قرنطینه بیشتر احتمال دارد برای حمایت از افزایش هزینه های اجتماعی بیشتر احتمال دارد به نگرانی در مورد گرفتن خود و دیگران را بیمار و بیشتر متقاعد شده است که زندگی عادی باید به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

یک نمودار از یک بررسی انجام شده مارس 20-23 از 3000 آمریکایی. جامد خطوط عمودی نشان دهنده میانگین جمهوری خواه پاسخ; دموکرات و "دیگر" بیان شده به عنوان تفاوت که از خط. در سمت راست خط به معنی بیشتر نگران و یا به احتمال زیاد به تغییر رفتار است.
شانا کوشنر Gadarian سارا والاس گودمن و توماس Pepinsky

فقط در مورد تنها virus پاسخ که خواهان حمایت بیشتر از دموکرات ها هستند و محدودیت در حرکت (بسته شدن مرزها) و تجارت تعرفه ها — سیاست های آنها حمایت بدون در نظر گرفتن شرایط.

اختلاف نظر در مورد عقل از شستن دست و اجتماعی فاصله صرف نیست تفاوت از نظر سیاسی. آنها تفاوت در مورد مسائل اپیدمیولوژی ایران. و در بی توجهی به گزارشات و توصیه های کارشناسان و اعتماد به تهمت و جناح راست رسانه ها به جای جمهوری خواهان قرار دادن نه تنها خود بلکه همه در خطر بیشتر است.

گسترش یک ویروس فقط می تواند متوقف شود هماهنگ اقدام جمعی است. اگر زیادی بلوک های عمومی نمی تواند متقاعد تهدید و یا نیاز به یک پاسخ که بلوک می تواند به جلوگیری از اقدام جمعی همه خود را در آن. این می تواند اطمینان حاصل شود این ویروس گسترش سریع تر و بیشتر به طور گسترده ای بدون توجه به آنچه اکثریت می کند.

و که بیشتر یا کمتر چیزی است که اتفاق می افتد. امریکا epistemic بحران است که با داشتن یک تاثیر مستقیم بر سلامت عمومی است.

این یک نظر سنجی یک تصویر لحظهای پس از آن می توانید اندازه گیری که چگونه به نظر ممکن است در حال تغییر است. "ما را فراموش بررسی بیشتر جلو می رویم که در مسیر همان پاسخ دهندگان می گوید:" Pepinsky "و این به ما اجازه خواهد داد برای تست بسیار قطعی اگر حزبی تفاوت پراکنده در طول زمان است."

در این میان نظرسنجی ها تا اواسط ماه مارس توسط تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز نشان می دهد که نگرانی بیش از این ویروس در حال افزایش است در میان جمهوریخواهان به عنوان انجام نظرسنجی از مرکز تحقیقات پیو.

یک توضیح این تغییر این است که تاثیر تعصب توانایی خود را به پناهگاه محافظه کاران از این حقیقت است که پایانی به عنوان بحران شدید تر می شود. "در حالی که اثرات تعصب فوق العاده تلفظ" Schaffner گفت: بار "من فکر می کنم آنها نیز به محدودیت های خود را."

Gadarian می گوید که "هنگامی که مردم تبدیل به اضطراب در مورد یک موضوع عمل آنها بسیار مشابه در رفتار و نگرش است." در یک سری از آزمایش های بتنی با Albertson (یک دانشمند علوم سیاسی در UT Austin) در سراسر زمان H1N1 ترساندن آنها به طور تصادفی دانش آموزان به گروه هایی که خواسته شد تا هر دو لیست و افکار خود را در مورد H1N1 یا نگرانی های خود را; آنها سپس مصنوعی افزایش اضطراب در هر دو گروه ، "نگران بود و احتمال بیشتری برای اعتماد به کارشناسان بهداشت و درمان به آنها اطلاعات در مورد H1N1" او می گوید: "و اندکی بیشتر احتمال دارد به یک ضد عفونی کننده دست در مقابل یک قلم در راه خود را به بیرون از آزمایشگاه."

پس از آن در حداقل ممکن است که به عنوان Covid-19 بحران رشد می کند بیشتر شدید و مردم بیشتر نگران آن خواهان را شروع به گوش دادن به دکتر Anthony Fauci و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) — و ادامه خواهد داد به انجام این کار رفتن به جلو کاهش آسیب خود را غیر مسئولانه رفتار کرده و به سلامت عمومی است.

در خطر بودن قابل پیش بینی به من اجازه ارائه بدبین پیش بینی.

پس Covid-19 روی صحنه آمد آمریکایی ها گرفتن اخبار خود را از جریان اصلی منابع شنیده می شود که:

در ضمن خواهان — که به عنوان یک نقطه عطفی 2017 دانشگاه هاروارد مطالعه مصرف رسانه ای یافت می شود دریافت اطلاعات خود را از یک خوشه کوچک از لحاظ ایدئولوژیک شدید منابع در حال حاضر از جمله رئیس جمهور شنیده می شود که:

جمهوری خواه نگرانی در مورد ویروس در حال افزایش است اما وجود دارد یک جایگزین توضیح: جناح راست پایه است که هنوز به طور انحصاری گوش دادن به محافظه کار سیاسی و رسانه ای نخبگان; این درست است که کسانی که نخبگان را در حال حاضر تصمیم گرفت که آن را در بهترین منافع خود را برای شروع با اذعان به تهدید.

در اواخر ماه مارس به گفته نیویورک تایمز تهمت بود در نهایت متقاعد شده است که داده ها در آینده مرگ و میر "نمی تواند خم شده و به او خواهد شد" بنابراین او بی میلی تمدید اجتماعی فاصله اقدامات از طریق آوریل 30.

در حالی که نخبگان محافظه کار ممکن است تغییر لحن خود را در مورد وجود و شدت بحران آنها را متوقف جستجو برای قربانی در برابر آن به نوبه خود خود را زود باور پیروان. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او هنوز هم سرزنش رسانه ها سرزنش چین و سرزنش دموکراتیک فرمانداران. تهمت نیز شناور این ایده که نیویورک است که گسترش این ویروس و باید جدا شود.

جزئیات خطرناک اسطوره بودن تغذیه به محافظه کار پایه در حال تغییر هستند اما آنها هنوز در حال تغذیه خطرناک اسطوره ها است. آنها هنوز هم بی توجهی کارشناسان و پس از تغییر روایات ساخته شده در اطراف venerating تهمت و محافظ او را از پاسخگویی. به عنوان آنها می آیند با این باور که این اسطوره ها و عمل آنها ضد اجتماعی ماهیت رفتار خود را نمی خواهد بود بنابراین کاملا بدیهی به عنوان شکست خود را به شستن دست های خود را, اما آن را هنوز هم می شود ضد اجتماعی است.

مترقی اصلاح طلبان تمایل به چسبیدن به اسطوره است که به اندازه کافی دراماتیک شوک یا فاجعه خواهد شد که اثر زدودن اطلاعات غلط و تبلیغات مانند توانا وزش نسیم ملایم وزش باد گرد و غبار را از تمام لنز. من با شنیدن آن به اطراف و آب و هوا تغییر در همه زمان ها این تصور که مردم از خواب بیدار خواهد شد تا زمانی که تهدید وجود دارد به اندازه کافی بد طوفان و یا یک سری از طوفان.

و من آن را شنیده ام در مورد epistemic بحران دوباره و دوباره. مطمئنا جنگ عراق است که به اندازه کافی فاجعه به سوراخ حباب. مطمئنا botched پاسخ به کاترینا. قطعا رکود بزرگ. مطمئنا 10 بی ثمر تحقیقات بنغازی. مطمئنا مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. آن را هرگز اتفاق می افتد.

مردم را فراموش کرده ام اما پاسخ به آنفلوآنزای H1N1 در سال 2009 نیز تقسیم همراه حزبی خطوط آن قابل مشاهده بود در واکسیناسیون نرخ. بنابراین پاسخ به ابولا در سال 2014. محافظه کار سیاسی و رسانه ای نخبگان بودند گسترش اطلاعات غلط و تئوری های توطئه پس از آن بیش از حد. این درست است که آنها در شارژ تا توانایی خود را برای تقویت پیام خود را و فراموش واقعی آسیب رساندن به سلامت عمومی محدود بود.

در حال حاضر آنها در حال اجرا هستند چیزهای گسترش اطلاعات غلط و تئوری های توطئه زندگی می کنند در ساعات پر بیننده تلویزیون هر شب پیشرو ما را به یک فاجعه تاریخی است که در آن بیشتر آمریکایی ها که در حال حاضر مرده از درگذشت 9/11. و مرگ و میر به نظر می رسد بخت به افزایش برای آینده قابل پیش بینی.

این epistemic بحران شده است در جریان است برای بسیاری از سال در حال حاضر. این اجتناب ناپذیر است که این امر بیش از نشت به تمام عیار سیاسی و بحران بهداشتی. اگر آن را روشن قبل از آن را تبدیل به پدیده روشن در حال حاضر: جناح راست اطلاعات غلط مستقیم و فوری تهدید برای آمریکا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن