پالم اسپرینگز' کویر زیبایی ارائه شده هنرمندان مشهور در آرامش و الهام

تریسی کنراد ویژه به پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:30 صبح به وقت شرق آمریکا مارس 10 سال 2020آن قابل توجه

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

آن قابل توجه بود و پس از آن -- و حتی بیشتر شگفت انگیز در حال حاضر به دنبال بازگشت — که بسیاری از هنرمندان مهم آمد به صحرا در اوایل روز است.

این هنرمندان که نقاشی در حال حاضر جلب unimaginably خوش تیپ مبالغ در حراج کرد "en plein air" را از خود استودیو ضبط ظریف و همیشه در حال تغییر رنگ این چشم انداز منحصر به فرد.

اوایل قرن 20 بود از بی گناهی و اکتشاف در کالیفرنیا بیابان حیات وحش. برخی از نقاشان رانده شدند برای فرار از نابسامانی های سل و دیگران مانند Lockwood ده جنگل ساخته شده است که 10 مستند بازديد در ابتدای قرن 20 شده بودند با نمایش های فوق العاده ساخته شده با شکوه توسط وصف ناپذیر نور زرد.

جهان-نقاشان معروف مینارد دیکسون کنراد چرم گاومیش کلاید Forsythe, Milford, Zornes و دیگر "کالیفرنیا امپرسیونیست" را ندارد و تنها آنهایی که وجود دارد یک کادر دائمی کویر ساکنان به عنوان به خوبی. صحرا ثابت یک پناهگاه برای انواع هنری. یک هنرمند در واقع می تواند زندگی را در اینجا در نقاشی. به عنوان یک نتیجه صحرا پر رونق هنری جامعه rivaled که از Taos, سانتافه یا کرمل.

جان هیلتون, R. Brownell McGrew, فرد, پنی, کارل آلبرت کارل بری و جیمی Swinnerton شد مردم محلی شناخته شده فراتر از دره. زحمت کش نمایندگی از چشم انداز غیر معمول و گیاهان سازگار بودند در تقابل با سست تفسیری سبک. موضوع مناظر بود که منجر به هر دو روش.

پیوند با جدی هنری شجره مانند کارل Sammons, فردریک darcy grimes و سام هاید هریس coexisted محلی ذغال portraitists و کاریکاتوریست. ویلتون McCoy منتشر شده خود را "نقاشی صحرا" اندازه کتاب چگونه تشخیص به نسل از دانش آموزان در حالی که آهنگسازی جدی بوم است.

هنر تجاری نیز جای تعجب ماندگار در اینجا. پل گریم به حال یک استودیو در کف دره درایو. او رئیس جمهور آیزنهاور مشتاق نقاش و پس از آن همراه Grimm. استفان ویلارد به فروش می رسد دست های رنگی عکس چشم انداز به عنوان سوغاتی بود اما همچنین یک نقاش است. O. E. L. قبرهای جالب زندگی هنوز خلق graced را پوشش می دهد از روستایی مجله.

که یک نشریه محلی خواهد خطر برای قرار دادن هنر در پوشش صحبت می کند از نادر اعتماد به نفس است که حتی بزرگ-شهر نشریات ندارد. گور' نقاشی حیطه زد از شدت تلطیف گویا هنر به طور کامل سورئال تصاویر از اشیاء موجود است.

Nicholai Fechin روسیه متولد هنرمند معروف برای مادری خود پرتره آمریکا زندگی می کردند در یک مجموعه کوچک از خانه ها در پایه کوه. سن جکینتو. او نقاشی وجود دارد تحت حمایت John Burnham در گسترده خود را تحت محاصره (که امروز زنده می ماند به عنوان مستعمره 29.) Burnham می خواستم برای پرورش هنر با ارائه یک مستعمره مسکونی برای حمایت خود را.

دیگر هنرمندان خریداری و یا ساخته شده خانه. خواهر و برادر راشل و Marius de Brabrant بود و دیدنی ترکیب در فیلم کلنی که در آن آنها رنگ و میزبانی همکار هنرمند هانسون Puthuff. کارل بری در متوسط مدیره و چاق شدن خانه در امتداد بزرگراه 111 جان سالم به در برای چند دهه به عنوان استودیوی خود و خانه و به عنوان یک عهد به دور از خود را انتخاب نقطه (در آنچه در حال حاضر ایندیانا ولز) تنها به unceremoniously تخریب در حافظه اخیر راه را برای هیچ چیز.

وینستون چرچیل آمد به رنگ در Gordon Coutts' Dar Marroc (در حال حاضر Korakia Pensione.) Coutts بود کاملا معروف در انگلستان و استرالیا و مراکش قبل از اقامت در پالم اسپرینگز. متولد در اسکاتلند مورد مطالعه او در لندن و پاریس. او در استرالیا زندگی می کردند و Tangiers برای مدت طولانی. موزه ها در همه این مکان را بوم خود. سفر به کالیفرنیا برای یک تور او تصمیم به بازگشت به Tangiers اما به جای ساخت یک مور خانه در صحرا در اینجا بود که عجین با همان غیر معمول نور طلایی از شمال آفریقا. او صرف بقیه عمر خود را در پالم اسپرینگز سرگرم کننده بسیاری از بازدید هنرمندان و مقامات از جمله چرچیل.

و در آنجا بود اگنس پلتن. پلتن را نقاشی را صدها هزار نفر از دلار است و او است که اغلب در مقایسه با گرجستان اوکیف به عنوان یک پیشگام هنرمند زن. پلتن کار کرده در روغن و پاستل و اوایل فیگوراتیو کار او پیشی گیرد و بعد از آن با dreamscapes و خلاصه با نرم صحرا نور است. در حال حاضر معروف او یک پیشگام که به لطف اهدا نقاشی از دود درخت به جمع آوری کمک مالی برای شروع صحرا مرکز هنر. تاسیس در سال 1950 با کمک گوردون Coutts' دختر, جین, مرکز میزبانی هنر را نشان می دهد, برجسته, کلاس های هنر و منتشر سوغات کتاب ترویج صحرا و هنرمندان به طور یکسان. حتی وجود دارد یک پاسگاه در کلیسای جامع شهر که در آن پلتن زندگی می کردند. امروز کویر مرکز هنر همچنان به دنبال تاسیس آن ماموریت.

جان هیلتون نقاشی با جیمی کاگنی. ارل Cordrey شد رسمی رهبر پالت باشگاه در پالم اسپرینگز و در تاندربرد باشگاه کشور. ایستاده از سلس با plein air painters بود یک دید مشترک در منظره نقاط در سراسر دره. نقاشی در خارج از منزل بود و جدی فعالیت های تفریحی در کویر برای آماتور و حرفه ای به طور یکسان است.

پالم اسپرینگز و کویر ممکن است بهتر باشد امروز شناخته شده به عنوان هنرمندان مستعمره بود که هویت نشده است محو در اوایل توسط صحرا رشد شهرت به عنوان راز آخر هفته زمین بازی ستاره های هالیوود. حتی پس از این واقعیت است که یک شهر کوچک در دور کویر تبدیل به یک پناهگاه برای هنر و هنرمندان به طور یکسان است لذتبخش تعجب آور بخشی از تاریخ مشترک ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن