توییتر در حال حاضر به شما اجازه غیر فعال کردن پاسخ. این می تواند بهترین خود را تغییر نشده است.

در فوریه 2019 توییتر اعلام کرد که در حال توسعه یک ویژگی به کاربران اجازه می دهد به نسیم پاسخ های خود را. کاربر

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

در فوریه 2019 توییتر اعلام کرد که در حال توسعه یک ویژگی به کاربران اجازه می دهد به نسیم پاسخ های خود را. کاربران قادر خواهد بود به را انتخاب کنید که می تواند به طور مستقیم پاسخ به توییت های خود را از یک سلسله مراتب از گروه های کاربری: هر کسی که با استفاده از پلت فرم تنها مردم آنها را دنبال کنید و یا فقط مردم به طور مستقیم ذکر شده در صدای جیر جیر خود را.

در آن زمان این تغییر برنامه ریزی شده رفت و تا حد زیادی تحت رادار — آن را به یک گام بیشتر در توییتر مداوم طاقت فرسا تلاش برای کاهش پلت فرم سمیت و به کاربران کنترل بیشتری روی خود را تجربه و آن را دقیقا روشن کند که آیا این ویژگی خاص هرگز نور روز را مشاهده کنید. آن را به عنوان کار بر روی ویژگی های توییتر نورد از دیگر تغییرات مرتبط مانند توانایی برای پنهان کردن پاسخ.

اما در حال حاضر 15 ماه بعد پلت فرم است در نهایت شروع به استقرار این ویژگی در نسخه بتا برای برخی از کاربران به عنوان یک آزمون و واکنش های سراسر توییتر قابل توجه شده است:

Lil Nas X / توییتر

در حالی که بحث های اخیر آشکار خودکشی کشتی گیر ژاپنی و واقعیت تلویزیون ستاره حنا کیمورا که مورد آزار واقع شدند و مورد آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی قبل از مرگ او در آخر هفته گذشته دانمارکی کمدین سوفی هاگن به صراحت اشاره شده که ویژگی های جدید به عنوان ابزاری برای تامین حفاظت و ایمنی:

از ویژگی های جدید می آید به عنوان بخشی از یک پلت فرم به روز رسانی, که همچنین معرفی دیگر تغییرات در جدول زمانی خود را. که مهمترین آنها به نقل از توییت در حال حاضر نشان می دهد تا در اعلانهای خود را تغذیه. که بدان معنی است که هنگامی که یک کاربر توییتر می افزاید: خود تفسیر بر روی یک retweet از مطالب خود را, شما در واقع می توانید مطلع شوید که خود تفسیر وجود دارد. اما نظر-اعتدال ابزار به نظر می رسد این به روز رسانی را محور.

این خود اعتدال ایده جدید نیست در سراسر رسانه های اجتماعی; یوتیوب, برای مثال تا به حال توانایی غیر فعال کردن نظرات به پست برای سال. اما در توییتر که در آن گفتگو عملا این است که پلت فرم این است که یک تغییر بزرگ است که بسیاری از کاربران به نظر می رسد برای مشاهده به عنوان یک بسیار مورد نیاز گام در مسیر درست است.

توییتر سخنگو گفت: بورسی که آنها هنوز هم در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا این تغییر را تبدیل به یک ثابت از سایت و اشاره کرد: "این یک تست می کنیم و با گوش دادن به بازخورد قبل از تعیین اگر آن را باید رول کردن به همه. قادر به شرکت و درک آنچه اتفاق می افتد این است که کلید مفید برای گفتگو عمومی. بنابراین ما در حال کاوش در چگونه ما می توانیم بهبود این تنظیمات به مردم فرصت های بیشتر به وزن در در حالی که هنوز به مردم کنترل مکالمات آنها شروع می شود."

توانایی کنترل که در پاسخ به شما پرسشگری دارد truncates یکی از بدترین جنبه های توییتر آزار و اذیت — هولناک که با پاسخ از غریبه ها پس از یک صدای جیر جیر شما را ویروسی می رود یا می شود را بازتوییت کرد به یک جامعه فراتر از خود. حتی اگر این گفتگو نیست ذاتا سمی آنها هنوز هم می تواند قریب به اتفاق غیر منتظره و دشوار است.

قبل از اعتدال گزینه های راه اندازی توییتر ارائه شده تنها دو گزینه برای برخورد با ناخواسته مکالمات: حذف مورد توجه قرار گرفتن موضوع و یا قفل کردن کل حساب توییتر در حالی که برای.

نه جایگزین ایده آل است. حذف مطالب خود را هرگز خوب نگاه کنید در اینترنت و آن را حتی می توانید در معرض شما بیشتر به انتقاد. و بسته به اینکه چگونه شما با استفاده از توییتر قرار دادن حساب کاربری خود را در خصوصی ایجاد مشکلات لجستیکی — اساسا دیوارها خودتان را از بقیه توییتر, شما جلوگیری از تعامل با هر حساب که شما را دنبال نمی کند.

توانایی برای پنهان کردن فرد پاسخ در یک موضوع بود که اضافه شده در پاییز سال 2019 می تواند کمک به شما در حد متوسط مکالمات به طور کامل و بدون برش آنها را خاموش اما دستی پنهان فرد پاسخ زمان طول می کشد و می تواند خسته کننده اگر شما در مواجهه با سیل نظرات.

حقیقت این است که گاهی اوقات ذکر شده فقط در مجموع سطل زباله آتش. در حال حاضر توییتر ما داده آسان (یا ساده تر حداقل) راه به douse شعله های آتش.

بهتر است شما می توانید کنترل که می شود برای پاسخ به یک صدای جیر جیر قبل از یک مکالمه واقعا حتی آغاز می شود در همه. این عامل جدید هم می کند و نمی قابل ملاحظه ای تغییر راه توییتر تعاملات اجتماعی به کار گیرند.

برای شروع این تغییر جدید اگزیستانسیالیسم را تهدید می کند مخوف "نسبت" — نسبت پاسخ به "دوست" در یک ویروسی موضوع که نشان می دهد در یک نگاه چگونه بحث برانگیز یک صدای جیر جیر می شود. توییتر نسبت تبدیل به یک الگوی رفتاری در طول زمان با افرادی که دوست نداشتن یک صدای جیر جیر نقطه با استفاده از اعداد به اعلام است که هر کسی پس نسبت می شده است متعلق به جمعیت پاسخ. اما اگر پاسخ را می توان محدود به یک نسبت ممکن است نه به عنوان یک مختصر تن از توییتر بحث و یا به عنوان یک حکم بر اینکه آیا آن را خوب یا بد است. به عنوان توییتر سخنگوی اشاره کرد: "با این تست می توانید به وضوح بگویید که نویسنده بخواهد به محدودیتی که می تواند پاسخ."

در عوض اگر پاسخ ها به طور کامل خاموش کاربران ممکن است نیاز به بحث های خود در جاهای دیگر; یا اگر پاسخ مجاز از مردم کاربر زیر از بازدید از اطرافیان ممکن است قادر به خواندن آنها بحث و خصوصی آمدن به نتیجه گیری خود را در مورد ایده های در حال بحث است.

ظهور تعدیل پاسخ توییتر نیز همچنان به آنچه به نظر می رسد ادامه روند مدرن روز رسانه های اجتماعی به آرامی تبدیل شدن به LiveJournal حدود سال 2002 کامل با بسیاری از ویژگی های است که veteran سایت وبلاگ نویسی, یک بار-معشوق اما در حال حاضر بیشتر از مد در میان ما کاربران (آن را هنوز هم در روسیه). LiveJournal منبع باز امکانات تا حد زیادی پیش بینی شده بیشتر از آنچه که کاربران رسانه های اجتماعی در مورد شکایت فاقد امروز آسان به دنبال رشته بحث و پیشرفته تنظیمات حریم خصوصی. آن را تبدیل به چیزی است که از یک شوخی به یاد داشته باشید که بین علاوه بر گسترش تعداد کاراکتر بوک مارک ها و در حال حاضر از نظر اعتدال توییتر در حال تبدیل شدن به بیشتر شبیه LJ روزانه:

فراتر از جوک ها در مورد LiveJournal این تغییر بیشتر نشان دهنده بی شفقت خصوصی از حوزه عمومی در توییتر. نیمه دوم دهه گذشته یا بیشتر دیده می شود یک انفجار در قفل شده است و فقط دعوت تعدیل شده و نیمه عمومی جوامع در سراسر اینترنت. تسلط مستقیم پیام و چت گروهی, قفل, Facebook گروه فقط دعوت شل و اختلاف سرور و به تازگی حتی بسته زوم جلسات — همه از این خدمات اجازه می دهد بیشتر حریم خصوصی و حفاظت از آزار و اذیت و خارج مشاهده است. به عبارت دیگر آنها پاسخ مستقیم به بسیاری از جنبه های ناراحت کننده از رسانه های اجتماعی. با اجازه دادن به کاربران توییتر به خود نسیم پلت فرم است که به کاربران یک راه برای کنترل فضاهای عمومی بدون نیاز به عقب نشینی به طور کامل.

هر کس دوست دارد این تغییر جدید ، و ما باید اشاره کنم که توییتر رسمی ارتباطات تیم نزدیک به ما تبدیل کردن این ایده در مجموع با ساخت ترین در جهان از خود راضی منفعل-تهاجمی tweet به "تبلیغ" ویژگی های:

خوب ما آن را دریافت کنید — توانایی خاموش کردن پاسخ می تواند یک راز شکل weaponizing سلسله مراتب خود را در توییتر دنبال کنید, فهرست خود را تایید وضعیت و/یا مردم شما یار بوده ، وجود دارد که. شاید بیش از حد به فرض که مردم نمی خواهد با استفاده از ویژگی پاسخ به عمد گیری افرادی که نمی توانند به آنها پاسخ.

اما فرض کنید مردم نمی با استفاده از پاسخ اعتدال ابزار به تشکرها بیشتر از آن ادعا معایب نوع صدا مانند مزایای در لباس مبدل. برای مثال برخی از طرفداران K-pop نگران است که این امر جلوگیری از آنها را از انجام کاری طرفداران K-pop عشق به کار: شرکت در بحث های مورد علاقه خود را هنگامی که گروههای dissed:

نگران نباشید, طرفداران: شما هنوز هم می تواند میزبان این گوش خراش دفاع از خود را faves. اما اگر یک صدای جیر جیر پاسخ ها خاموش هستند و شما فقط باید آن را در فضای خود را.

پاسخ اعتدال نشان دهنده پتانسیل عظیمی تغییر از راه fandoms و فن, کمپین عمل برای سال در توییتر. توییتر تبدیل به یک محبوب فضا برای fandom و دیگر جوامع در گیک فرهنگ در درجه اول به دلیل آن اجازه طرفداران برای ارتباط برقرار کردن با ستایش و به طور کلی شنیده می شود توسط افراد مشهور و تیم خلاق پشت های مورد علاقه خود را رسانه ها. در همان زمان و سهولت تعامل و, تعامل کشف نظرات برگزار شده توسط غریبه ها و از بین بردن کسانی که نظرات خود را از ابتدا در نظر گرفته زمینه و پخش آنها را به یک کاملا متفاوت مخاطبان نیز ساخته شده پلت فرم سمی محل برای بسیاری از ساکت تر اعضای قاطعانه fandoms.

غیر فعال کردن پاسخ نمی محدود کردن همه از این. یک صدای جیر جیر با یک تعدیل پاسخ تنظیم معنا نیست که مردم نمی توانند هنوز هم فریاد زدن در شما. همه ما می دانیم چقدر کاربران توییتر عشق فریاد. هر کسی که هنوز هم می تواند ذکر شما آمده و به شما توییتر و گفتگو در جهت خود را; آنها فقط نمی تواند آن را انجام دهد در پاسخ به یک موضوع خاص که ذکر شده اند محدود شده است.

به علاوه مردم هنوز هم می توانید نقل قول-صدای جیر جیر خود را پاسخ. با به روز رسانی جدید برای, اطلاعیه ها, شما حتی می خواهید آنها را ببینید آن را انجام می دهند. پیش بینی از این اضافه شده تاکید به نظر می رسد چرا توییتر بهینه سازی نقل قول-پاسخ رابط:

اما یک تعدیل پاسخ های زنجیره ای پتانسیل قابل ملاحظه ای تغییر انحناء از توییتر تعاملات حتی اگر آن فعل و انفعالات هنوز هم می تواند رخ دهد. دیدن که پاسخ اند خاموش ممکن است یک بیدارباش برای برخی از کاربران که آنها را دعوت به این فرد فضای شخصی — که این فرد مانند آنها است فقط یک انسان واقعی رفتن در مورد روز خود را زندگی می کنند زندگی خود را به دنبال ندارد و در خارج از ورودی از غریبه ها.

که تغییر پتانسیل عمیقا تغییر fandom نامزدی در توییتر به خصوص در مورد روابط خود را با افراد مشهور. تصور کنید برای مثال چگونه J. K. رولینگ transphobic جیر ممکن است علنا دریافت اگر او می خواهم انتخاب شده برای غیر فعال کردن پاسخ از قلبی طرفداران گفتن او چگونه صدمه دیده بودند. و فکر می کنم چقدر متفاوت کل فرهنگ توییتر ممکن است اگر K-pop ستان دیگر می تواند نشان می دهد تا در پاسخ به ویروسی توییتهایی برای به اشتراک گذاشتن تصادفی کنسرت fancams.

توانایی خاموش کردن پاسخ نیز به طور بالقوه اثرات کل راه فرعی جوامع و خرده فرهنگ ها در تعامل با یک دیگر در سراسر ایدئولوژیک فرهنگی و سیاسی تقسیم. زمانی که مردم نمی توانند به راحتی به کاربر دیگر فضا و واکنش نشان می دهند به خود را صدای جیر جیر زانو حرکت تند و سریع احساسات و عواطف است که همواره بسیاری از واکنش توییتر تیپ ممکن است پراکنده.

آن را حتی وسوسه انگیز به این امید که ناتوانی در به طور مستقیم در تعامل با غریبه ها در مورد نظرات خود را ممکن است اساسا تغییر چگونه ما در مورد آن فکر می کنم, نظرات, و آن را ممکن است کاهش ارزش کسانی که نظرات و تاثیر آنها در زندگی خود را. زمانی که طول می کشد چند ثانیه و چند کلیک برای خود قرار داده عاطفی پاسخ به یک صدای جیر جیر به جهان بیرون شاید کسانی ثانیه اضافی و اضافی آن کلیک قرار داده خواهد شد که احساسات به چشم انداز. یک تعامل عمیق تر با این ایده و با واکنش خود را به این نظر واقعا ارزش اضافی کار ؟

در مورد برخی از کاربران مانند کسانی که مشتاق طرفداران K-pop, پاسخ ممکن است بله. و خوب است! بحث کسی زباله صحبت کردن نقطه است که هر کاربر توییتر ، اما مجبور به نقل مکان واکنش خود را به فضای خود را از طریق عمل نقل قول-تویت کسی به جای پاسخ دادن به آنها به طور مستقیم قرار می دهد یک منطقه حائل بین شما و هر هدف بالقوه از احساسات خود را. حتی بسیاری از افرادی که خشم این تغییر به نظر می رسد به توافق برسند که جایگزین شدید غیر قابل تحمل خواهد بود:

به عبارت دیگر این تغییر به طور بالقوه تغییر مسیر تمرکز توییتر حوزه عمومی به سمت بحث های عمومی به جای فردی حملات و یا طاقت فرسا ناخواسته مکالمات. آن را ترویج این ایده که یک تبادل نظرات لزوما باید شامل تعامل مستقیم با صاحب آن نظر است.

شاید من فرض کنید بیش از حد. Trollish انواع را دعوت و تشویق به پاسخ ها و تغذیه کردن احساسات منفی آنها را هم بزنید تا دیگر کاربران. که به احتمال زیاد تغییر دهید. و برای برخی از مردم این استدلالی پشت و جلو همواره بهترین بخشی از توییتر:

اما اگر انتخاب به امتناع از اجازه می دهد تا تعامل می شود پذیرفته شده جامعه عمل پس شاید انتخاب نمی کنند نیز می تواند تبدیل به یک جدید استرس-کاهش استاندارد رفتار — برای توییتر و فراتر از آن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب