بسیاری از فن آوری های مورد نیاز برای حل بحران آب و ابدا آماده

گرمایش جهانی می تواند اغلب احساس قریب به اتفاق آن داده شده سیاسی و اجتماعی و اقتصادی از پیچیدگی است. از صرفا م

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

گرمایش جهانی می تواند اغلب احساس قریب به اتفاق آن داده شده سیاسی و اجتماعی و اقتصادی از پیچیدگی است. از صرفا مهندسی چشم انداز آن بسیار ساده است. وجود یک هدف مشخص و محدود مجموعه ای از ابزارها برای رسیدن به آن — فقط نوع مشکل مهندسین مانند را حل کند.

روشن است هدف net-zero جهانی انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 یک هدف که در اطراف بسیاری از نقاط جهان است coalescing در پی اخیر گزارش IPCC.

رسیدن به جهانی net-صفر لازم است برای ایجاد ثبات در جو در هر درجه حرارت. در غیر این صورت آن را همچنان گرم شدن. "تفاوت بین یک و نیم درجه دو درجه و دو و نیم درجه [از زمین] است که عملکرد فقط مقدار زمان شما باید برای رسیدن به خالص صفر می گوید:" خولیو فریدمن انرژی محقق در مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا. عدم رسیدن به خالص-صفر به معنی عدم ثبات جو است.

اصطلاح "خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای" به این معنی است که برای هر تن کربن منتشر شده از geosphere به اتمسفر (از طریق استخراج معدن حفاری و سوزاندن سوخت های فسیلی) یک تن باید در بازگشت از جو به geosphere یا از طریق طبیعی به معنی مانند جذب در اقیانوس خاک و گیاهان و یا از طریق صنعتی کربن جذب و جداسازی. به خالص صفر به معنای کاهش تولید گازهای گلخانه ای به عنوان مقدار به عنوان مثل انسان ممکن است و دفن کربن کافی به حساب تولید گازهای گلخانه ای است که نمی تواند حذف شود.

A chart showing carbon neutral and carbon negative scenarios.
خالص صفر و سپس منفی است.
OCI

خالص صفر است و هدف مشخص. ابزارهای موجود برای دستیابی به آن در حال تمیز کردن فن آوری های انرژی. با توجه به زمان آن طول می کشد برای فن آوری های جدید به مقیاس به بازار انبوه اهمیت 2050 هدف تقریبا قطعا ملاقات کرد (اگر در همه) با تمیز کردن فن آوری های انرژی که در حال حاضر وجود دارد. برخی از آنها هنوز هم ممکن است در مراحل اولیه توسعه است اما آنها در حال حاضر در خارج وجود دارد در جایی. این یک مجموعه بزرگ از ابزار اما محدود تنظیم شده است.

از مهندسی چشم انداز مرکزی سوال این است که آیا این ابزار در دسترس هستند تا به کار مورد نیاز آنها.

آژانس بین المللی انرژی (IEA) به تازگی مجموعه ای را برای پاسخ به این سوال تحت موضوع از آن انرژی فن آوری دیدگاه (ETP) برنامه که در این ماه صادر شده و آخرین آن انرژی پاک نوآوری گزارش.

از (جامع و جذاب) گزارش بررسی زمینه انرژی پاک تکنولوژی و تعیین که در آن فن آوری های مختلف در حال توسعه و منحنی که در آن آنها باید برای رسیدن به خالص صفر تا سال 2050. این نشان می دهد مشکل است که در یک بار سیاسی دلهره آور و از یک مهندسی چشم انداز برجسته قابل حل — حتی و یا شاید به خصوص در Covid-19 عصر.

آژانس بین المللی انرژی مورد انتقاد قرار گرفته در گذشته برای اینکه بیش از حد محافظه کار در آن مدل سازی برای کم بها دادن سریع سرعت توسعه در cleantech و در نتیجه تخمین بیش از هزینه decarbonizing. (من تحت پوشش اختلاف در جزئیات در این پست.) این ETP برنامه بخشی از تلاش برای پاسخ به آن دسته از انتقادات.

وجود دارد چهار مرحله اساسی که فن آوری های جدید می رود از طریق فرایند پوسته پوسته شدن به بازار انبوه اهمیت است. به نقل از آژانس بین المللی انرژی گزارش:

 1. نمونه: مفهوم توسعه داده شده است به طراحی و سپس به یک نمونه اولیه برای یک دستگاه جدید (به عنوان مثال یک کوره است که تولید فولاد با خالص هیدروژن به جای زغال سنگ).
 2. تظاهرات: اولین نمونه از یک تکنولوژی جدید معرفی شده در اندازه کامل در مقیاس تجاری واحد (به عنوان مثال یک سیستم است که قطاری از CO2 تولید گازهای گلخانه ای از کارخانه های سیمان).
 3. تصویب اولیه: در این مرحله هنوز هم وجود دارد یک هزینه و عملکرد فاصله با تاسیس فن آوری است که سیاست توجه باید آدرس (به عنوان مثال برق و هیدروژن-طراحی اتومبیل).
 4. بزرگسالان: به عنوان استقرار پیشرفت محصول حرکت به جریان اصلی به عنوان یک انتخاب مشترک برای خرید های جدید (به عنوان مثال توربین های برق آبی).

به دلیل توسعه فناوری نامشخص است و دشوار به پیش بینی آژانس بین المللی انرژی است و به طور معمول تنها فن آوری های مورد استفاده از دسته های 3 و 4 در آن مدل است که یکی از دلایل آن حالات دیده شده است به عنوان بیش از حد محافظه کار است.

the stages of tech development آژانس بین المللی انرژی

این انرژی پاک نوآوری گزارش پاسخ به طور مستقیم به این نگرانی است. این نظرسنجی حدود 400 تمیز کردن فن آوری های انرژی در چهار حوزه کلیدی (برق, مدیریت کربن و هیدروژن و انرژی زیستی) تعیین مرحله خود را از توسعه است. و این مدل ها چه اتفاقی می افتد اگر تمام فن آوری ها در مراحل اولیه به سرعت در حال شتاب به بلوغ. آن خواستار این سناریوی جدید خود را سریعتر نوآوری مورد.

این گزارش قابل توجهی می رود به جزئیات در مورد تاثیر Covid-19 در انرژی جهانی نوآوری است. من نمی خواهد به جزئیات; نتیجه این است که کل جهان در یک نقطه عطف.

همانطور که در حال حاضر coronavirus آمار شرکت های انرژی و کاهش نوآوری صرف. حتی به عنوان رکود تولید در کوتاه مدت شیب در تولید گازهای گلخانه ای می تواند به تاخیر طولانی مدت decarbonization که تنها را نهایی کار مشکل تر است.

اما کشورها در سراسر جهان با توجه به تریلیون ها دلار در بازیابی و مخارج محرک برای نجات اقتصاد خود را. که ارائه یک فرصت برای kickstart چرخه ساختمان و نوآوری خواهد شد که لازم است به آمار سال 2050 هدف است. اگر آنها در مورد آن هوشمند کشورها — به خصوص کشورهای ثروتمند مانند آمریکا می تواند به عمد سرعت بخشیدن به توسعه در مراحل اولیه انرژی پاک فن آوری و آنها را در مسیر انجام این کار خواهد شد که از آنها خواسته تا اواسط قرن.

آژانس بین المللی انرژی آغاز می شود با تعیین چگونه آماده زمان تمیز کردن فن آوری های انرژی به دیدار با سازمان ملل متحد توسعه پایدار سناریو (SDS) که رسیدن به جهانی net-صفر تولید گازهای گلخانه ای توسط 2070 و ثبات جهانی افزایش درجه حرارت در 1.8°C (همراه با جلسه چند تن از دیگر اهداف توسعه پایدار).

در بخش انرژی IEA شناسایی چهار روش کلیدی برای decarbonization که عقب مانده فن آوری:

 1. برق از end استفاده می کند به خصوص گرمایش و حمل و نقل;
 2. carbon capture استفاده و ذخیره سازی (CCUS);
 3. کم کربن هیدروژن و هیدروژن سوخت;
 4. انرژی زیستی.

در آن چهار روش IEA ارزیابی بیش از 400 جداگانه فن آوری. آنچه قابل توجه و دلسرد کننده است که چگونه تعداد کمی از آنها در مسیر دیدار با SDS اهداف است.

این گزارش با یک شیرجه عمیق در جزء فن آوری در هر یک از این چهار حوزه است. در اینجا چگونه آن را میسازد برق:

IEA, tech readiness in the power sector آژانس بین المللی انرژی

همانطور که می بینید در سمت چپ بسیاری صفر-کربن قدرت فن آوری های نسل هستند یا قدیمی (آبی) و یا در تصویب اولیه (سبز) و پوسته پوسته شدن. اما برق زیرساخت (مرکز ستون) عقب مانده است و برق از صنایع سنگین (وسط ستون سمت راست) است و عملا هیچ جا در نزدیکی.

با اینحال برق است که احتمالا بهترین از چهار روش. در اینجا CCUS:

IEA tech readiness in CO2 آژانس بین المللی انرژی

که بسیاری از زرد و نارنجی — تقریبا هیچ چیز در تصویب اولیه یا مادر آماده برای بازار است.

برای دیدن مشابه خرابی از مناطق دیگر چک کردن داشبورد تعاملی آژانس بین المللی انرژی ساخته شده است برای نشان دادن تمام 400 فن آوری.

در مجموع "حدود 35 درصد از مجموع تولید گازهای گلخانه ای CO2 کاهش نیاز به تغییر به یک مسیر پایدار آمده از فن آوری در حال حاضر در نمونه و یا تظاهرات فاز" این گزارش می گوید. "بیشتر از 40% از کاهش تکیه بر فن آوری هنوز به صورت تجاری مستقر در یک بازار انبوه در مقیاس."

IEA آژانس بین المللی انرژی

به عنوان IEA یادداشت "این تماس به صورت فوری تلاش برای سرعت بخشیدن به نوآوری است."

تمام کسانی که در مراحل اولیه فن آوری نیاز به تحت فشار قرار دادند به جلو به پایین آوردن هزینه ها و دستیابی به بازار انبوه تصویب شد. "بدون قوی و هدفمند تلاش R&D در critical technologies" آژانس بین المللی انرژی می گوید: "net-صفر تولید گازهای گلخانه ای در حال دست یافتنی نیست."

اگر انرژی پاک تکنولوژی نیست حتی آماده به آمار SDS خالص-صفر-با-2070 هدف چگونه می توانید آن را احتمالا آمار خالص صفر تا سال 2050?

که هدف از آژانس بین المللی انرژی را سریعتر نوآوری مورد (FIC): این مدل چه اتفاقی می افتد اگر همه کسانی که در مراحل اولیه انرژی پاک فن آوری به سرعت در حال شتاب از طریق مراحل نوآوری و دو بار به عنوان سریع به عنوان آنها در SDS.

IEA روشن است که FIC یک پیشنهاد نیست. آن را تا حدودی آرمانی ورزش است که تقریبا به طور قطع می تواند غیر ممکن است در عمل. گسترده و تصویب جدید در فن آوری های انرژی می تواند تا 80 سال یا بیشتر. حتی برخی از سریع ترین چرخه تصویب و در تاریخ اخیر — می گویند لامپ LED — زمان بین 10 و 30 سال است.

innovation cycles آژانس بین المللی انرژی

در FIC, تمام مراحل اولیه تمیز کردن فن آوری های انرژی مطابقت خواهد بود که سرعت. "CO2 پس انداز از فن آوری در حال حاضر در نمونه و یا تظاهرات مرحله خواهد بود بیش از 75% بالاتر در سال 2050 نسبت به توسعه پایدار سناریو" آژانس بین المللی انرژی گزارش "و 45 درصد از تولید گازهای گلخانه ای پس انداز در سال 2050 خواهد آمد از فن آوری است که هنوز به بازار نرسیده است."

یکی از دلایل کسانی که در مراحل اولیه فن آوری می تواند چنین outsized نقش است که آنها می تواند کمک به حل مشکل کربن قفل در. یک مقدار مشخصی از آینده انتشار گازهای گلخانه ای هستند "قفل شده" توسط زمان تعهدات سرمایه گذاری در نیروگاه ها و کارخانجات.

تعداد زیادی بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای در مورد توان قفل شده است و در دور بعدی سرمایه گذاری. سرمایه گذاری چرخه برای برخی از فن آوری های انرژی به خصوص بزرگ صنعتی و تجهیزات در 20 تا 25 سال و محدوده. "اگر حق فن آوری در فولاد و سیمان و شیمیایی بخش می تواند رسیدن به بازار در زمان بعد از 25 سال نوسازی چرخه – با توجه به شروع اطراف 2030 – آنها می توانند جلوگیری از نزدیک به 60 gigatonnes از تولید گازهای گلخانه ای CO2 (GtCO2)," آژانس بین المللی انرژی گزارش.

locked-in emissions آژانس بین المللی انرژی

برای جلوگیری از مقیاس کربن قفل در سریع نوآوری بسیار مهم است.

تمیز کردن فن آوری در حال حاضر در مسیر انجام آنچه جهان را بپرسید از آن در دهه های آینده. برای دریافت وجود دارد در تمام دنیا عمده دولت نیاز به ارتکاب به یک تلاش هماهنگ برای سرعت بخشیدن به توسعه آن است.

در اینجا به نقل از گزارش, پنج توصیه های آژانس بین المللی انرژی باعث می شود تا دولت به سرعت تا چیز:

 1. شنده آهنگ و تنظیم. انتخاب مجموعه ای از فن آوری های به پشتیبانی نیاز به فرآیندهای است که دقیق و انعطاف پذیر و آن عامل در نیازهای محلی و مزایای.
 2. افزایش عمومی R&D و بازار-چراغ خصوصی نوآوری است. فن آوری های مختلف متفاوت نیاز برای حمایت بیشتر از بیشتر R&D بودجه به بازار انگیزه.
 3. آدرس تمام لینک ها در زنجیره ارزش. در هر برنامه یک تکنولوژی است که تنها به عنوان نزدیک به بازار به عنوان ضعیف ترین حلقه در زنجیره ارزش و ناهموار پیشرفت مانع نوآوری است.
 4. ساخت فعال کردن زیرساخت ها است. دولت می تواند بسیج خصوصی سرمایه گذاری به آدرس نوآوری شکاف با به اشتراک گذاشتن خطرات ناشی از شبکه های پیشرفت و تظاهر.
 5. کار در سطح جهانی و منطقه ای برای موفقیت است. این فناوری با چالش های فوری و جهانی به ساخت یک مورد قوی برای همکاری است که می تواند در قرعه کشی های موجود بر روی چند جانبه مرجع تخصصی.

اینها همه بسیار خود توضیحی و من نمی خواهد به این گزارش بسیار عمیق علف های هرز — من فقط یک زن و شوهر از نکات کلی در مورد نوآوری سیاست.

ابتدا صرف پول بیشتر بسیار مهم است اما این کافی نیست. خوب سیاست نوآوری نیاز به یک برنامه ریزی به جلو فکر کردن و تحلیل تکنولوژی و چشم انداز منطقه ای و محلی و برخی به طور منظم ارزیابی و خود اصلاح. وجود دارد هیچ جایگزینی برای حکومت داری خوب.

دوم و نوآوری به این معنا نیست توزیع پول به فن و انتظار برای دیدن آنچه که آنها تولید کند. بخش بزرگی از شتاب نوآوری ساختمان — ساختمان فن آوری های خود را به استفاده از یادگیری با انجام زیر ساخت ها و ساخت فن آوری های جدید نیاز به رشد. به مقیاس تمیز کردن فن آوری های انرژی در ساختمان در حال حاضر به شروع و در ادامه در یک بی پروا سرعت برای چند دهه. فریدمن خلاصه IEA این نتیجه گیری این است: "هر هفته است که زیرساخت های هفته برای 30 سال آینده."

فقط در نظر گرفتن آنچه که در سریعتر نوآوری مورد. "مارکتی کارگیری از نمونه های کنونی نیاز به شروع به سمت راست پس از اتمام تنها یک واحد تجاری در مقیاس تظاهرات" این گزارش می گوید: "که" می افزاید: با مزاح کتمان حقیقت "است نه عمل رایج است."

که به معنای مصرف مقدار زیادی از عکس های بزرگ در مخاطره شرط که برخی از آنها شکست خواهد شد. انجام این کار نیاز به سیستم های سیاسی و رای دهندگان مایل به بیمار و آمرزنده است. (شما را به یاد بیاورید که رئیس جمهور سابق باراک اوباما, انرژی پاک, برنامه وام بود که اگر چیزی بیش از حد محافظه کار بود برای همیشه لطفا برای مسموم در ذهن توسط جمهوری demagoguing از Solyndra یک شرکت است که شکست خورده پس از دریافت وام های دولت است.)

در FIC, "تقاضا برای هیدروژن و هیدروژن مبتنی بر سوخت خواهد رشد تقریبا 25% در سال 2050 بیش از توسعه پایدار سناریو" این گزارش می گوید: "نیاز به برای مثال تقریبا دو هیدروژن مبتنی بر گیاهان فولاد (امروز در مرحله نمونه اولیه) نصب می شود در هر ماه از هم اکنون تا سال 2050 است."

این است که با سرعت از ساختمان و نوآوری و حتی ممکن است در هیدروژن که در مورد بسیاری از مردم بسیار شک و تردید کند ؟ "اگر آن مورد نیاز آن را شدنی می گوید:" فریدمن "و هیدروژن قطعه مورد نیاز است. هیچ مسیر که ما را به جایی که ما نیاز به رفتن بدون gobs از صفر کربن و هیدروژن است."

همانطور که برای CCUS و انرژی زیستی در FIC, "CO2 جذب را افزایش می دهد 50 درصد به حدود 7.5 GtCO2 در سال 2050" آن می گوید: "در حالی که تقریبا 90 جدید انرژی زیستی گیاهان مجهز به گاز CO2 جذب و ذخیره سازی مورد نیاز خواهد بود هر سال در حدود سه بار به عنوان بسیاری به عنوان ظرفیت پیش بینی شده در توسعه پایدار سناریو."

ccus under faster innovation آژانس بین المللی انرژی

(برای آخرین در کوتاه مدت چشم انداز کربن ضبط دیدن کار از جنیفر فروردین و تیم او در موسسه پلی تکنیک ورچستر در CCS به عنوان اعمال شده به گاز ما در بخش صنعتی و مستقیم از هوا گرفتن.)

به طور مشابه, توسعه سریع فن آوری باتری فعال خواهد شد بسیار سریع تر برق از حمل و نقل سنگین (و در نتیجه ساختمان جدید ناوگان):

vehicle electrification under faster innovation آژانس بین المللی انرژی

ساختمان در این سرعت (دو جراحی گیاهان ماه 90 زیستی گیاهان از یک سال و اعداد مشابه برای دیگر فن آوری های پاکیزه) است و تقریبا ناشناخته در خارج از زمان جنگ و این قطعا هرگز انجام شده است در سطح جهانی. "کمی وجود دارد و یا هیچ سابقه مورد نیاز برای سرعت نوآوری در سریعتر نوآوری مورد" آژانس بین المللی انرژی می گوید: "و آن را ترک نمی کند هر اتاق برای هر گونه تاخیر و یا غیر منتظره مشکلات عملیاتی در طی تظاهرات یا در هر مرحله دیگر."

اگر وجود دارد تاخیر — اگر مثلا در آمریکا یک جمهوری خواه سنا حاضر به تصویب هر قانونی که ممکن است از لحاظ سیاسی به نفع دموکرات جدید رئیس جمهور جو بایدن — نهایی کار رشد خواهد کرد سخت تر و گران است.

"تاخیر در پروژه های تظاهرات و کاهش سرعت در استقرار اولیه تصویب فن آوری های زیر Covid-19 بحران نیاز بیشتری تلاش های دولت پایین خط" آژانس بین المللی انرژی می گوید. "برای مثال هزینه های سرمایه ای از فن آوری های کلیدی مانند هیدروژن electrolysers می تواند به افزایش به 10 درصد تا سال 2030 ساخت آن را سخت تر به مقیاس تولید."

برای سرعت بخشیدن به خارج از ویروس رکود هر دولت نیاز به رفتن انرژی پاک نوآوری بلافاصله و با سرعت.

سه سریع همه چیز نهایی می گویند در مورد گزارش.

اول من خوشحال بود برای دیدن IEA تاکید بر یک نقطه من شده است برای سال های سال است که در مقیاس کوچکتر توزیع فن آوری های انرژی از جمله دیجیتال و فن آوری اطلاعات نوآوری سریع تر از بزرگ سرمایه بر techs مانند کربن جذب امکانات و یا جراحی گیاهان.

rooftop solar
کوچک و مدولار.
شاتر

"هنگامی که شما در رسیدن به این واقعا در مقیاس بزرگ پروژه های زیربنایی مانند CCS می گوید:" سونیا Aggarwal, یک تحلیلگر انرژی با شرکت تحقیقات انرژی و نوآوری "هر پله گام نوآوری است یک میلیارد دلار حداقل و شما باید برای ساخت تعدادی از آنها قبل از اینکه شما متوجه چه چیزی خوب و چه چیزی نیست."

در مقابل آژانس بین المللی انرژی اشاره, کوچکتر و بیشتر مدولار فناوری های قرض خود را به تولید انبوه استاندارد و یادگیری مستمر است که باید بهره مند PV خورشیدی و باتری های لیتیوم یون. به دلیل کوچکتر techs اغلب شبکه (به خصوص در برق) آنها تولید بزرگ دانش سرريز اثر به فن آوری های دیگر.

و فن آوری های دیجیتال نه تنها سریع به تکرار آنها می توانید سرعت بخشیدن به سرعت که در آن دیگر غیر از فن آوری های دیجیتال رسیدن به بازار است. اینترنت و فن آوری ارتباطات (ICT) می تواند کمک به جایگزین قدرت محاسباتی است که ارزان تر شدن نیروی کار و مواد که نه جایگزین "هوش برای مسائل" به عنوان من می خواهم به آن قرار داده است.

در اینجا چیزی است ، به نظر من که اگر یک) شما به شدت نیاز به سریع نوآوری در فن آوری های انرژی پاک ب) برخی از فن آوری های انرژی پاک نوآوری سریع تر از دیگران و c) شما در زمان کوتاه آن را حس می کند به تکیه به تکنولوژی که سریعتر حرکت می کند. کوچکتر مدولار, توزیع, تکنولوژی ممکن است به شما تمام راه وجود دارد -- وجود دارد هرگز ممکن است کوچک و مدولار کارخانه فولاد — اما به ویژه در برق (هسته آینده انرژی سیستم) این می تواند یک معامله بزرگ است.

سریع تر نرخ نوآوری است دلیلی برای ترجیح می دهند کوچکتر شبکه فن آوری و به فکر می کنم در مورد چگونه آینده ای انرژی سیستم می شود ساخته شده در اطراف آنها. هر چند آژانس بین المللی انرژی نمی کشی که نتیجه به صراحت من فکر می کنم آن را باید به.

دوم IEA است که هنوز نقشه کشی در مدل های آب و هوا که اطلاع IPCC و دیگر سازمان های بین المللی آب و هوا و وجود دارد برخی از آب و هوا است که تحلیلگران فکر می کنم که این مدل دست کم گرفتن رشد انرژی پاک و در نتیجه دست بالا گرفتن آینده افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

"ما ممکن است رسیدن تا حدودی بدبین نتیجه گیری با توجه به محدودیت های مدل سازی می گوید:" Aggarwal. "ما ممکن است مشکل سخت تر در خودمان از آن را باید."

این اختلاف مهم چون اگر صفر-کربن انرژی می تواند نزدیک به واقعی صفر تولید گازهای گلخانه ای و سپس منفی تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد که کمتر کار را به انجام — و R&D باید از CCUS به برق و هیدروژن درآمده است. (دوباره یا نیست-و یا انتخاب, اما وجود دارد یک سوال از اولویتها است.)

آن را حس می کند به CCUS آماده برای بازار بدون در نظر گرفتن اگر هیچ چیز دیگری به عنوان پرچین در برابر خطر حرکت نزولی اما اگر decarbonization وظیفه است برای رفتن به کمتر دشوار است — هنوز هم فوق العاده دشوار است اما مشکل کمتر — از ما در حال حاضر پروژه می تواند ما را تا حدودی امیدوار تر و کمتر دفاعی مشاهده.

قرار دادن تمام است که در کنار آن ، سوم و مهم ترین نکته این است که به سادگی که بدون توجه به آنچه شما ممکن است فکر می کنم در مورد مسیر ایده آل و یا ترکیب انرژی برای رسیدن به خالص صفر وجود ندارد و معتبر آب و هوا تحلیلگر که مخالف با نیاز برای سریع نوآوری است.

نوآوری در مراحل اولیه فن آوری است آن را به عنوان گاهی اوقات دیده شده است و آب و هوای طرفداران یک جایگزین و یا انحراف از استقرار موجود, در, تمیز, فن آوری های انرژی. واضح است که هر دو نوآوری و استقرار ضروری و مورد نیاز. در واقع به عنوان IEA اشاره مقیاس بزرگ استقرار است به درستی دیده می شود به عنوان بخشی از سیاست نوآوری. استقرار یکی از کلیدی نیروهای محرکه نوآوری در مرحله بعد فن آوری از طریق اقتصاد مقیاس و یادگیری با انجام.

هر اختلاف نظر در مورد کیفیت آب و هوا مدل شایستگی از فن آوری های مختلف و یا نهایی چشم انداز موفقیت سیاست آب و هوا تحلیلگران معتقدند در کوتاه مدت نیاز به شدت افزایش یافته R&D هزینه یک سیستم برای حرکت فن آوری به سرعت بیش از "دره مرگ" در بین آزمایشگاه و بازار و ساخت سریع را قادر می سازد به زیرساخت ها مانند خطوط انتقال با ولتاژ بالا برق خودرو شارژر و CO2 در خطوط لوله.

بسیاری از کشورها انجام نمی دهد هر چیزی شبیه به این. "انرژی کم کربن R&D صرف در آژانس بین المللی انرژی کشورهای عضو شده است به طور گسترده پایدار از سال 2012 پس از دو برابر شدن بین سال های 2000 و 2012 می گوید:" آژانس بین المللی انرژی. "آن باقی مانده است در زیر سطح در سال 1980،" که دیوانه است.

us energy r&d spending
در سال 2016 دلار آمریکا وزارت انرژی بیشتری را صرف در انرژی های تجدید پذیر R&D در سال 1978 در سال 2018 است.
FAS

این کار ممکن است به نظر می رسد به خصوص به چالش کشیدن از دیدگاه ناکارآمد سیاست آمریکا وجود دارد حداقل چند موفقیت به استناد. آنا گلدشتاین انرژی محقق در دانشگاه ماساچوست امهرست امتیاز به ARPA-E پیشرفته تحقیقات انرژی آژانس ایجاد شده تحت اوباما. "وجود دارد یک ایده برای نوآوری سیاست آن را به عمل قرار داده و در حال حاضر ما شاهد نتایج حاصل از آن را," او می گوید: "و مردم در دو طرف راهرو هستند گفت:" این عالی است, بیایید مقیاس آن را حتی دورتر'. که امیدوار کننده است."

برای نمونه خوب در دراز مدت فکر کردن و برنامه ریزی او نقل آمریکا در اواسط قرن استراتژی برای عمیق Decarbonization و Quadrennial انرژی بررسی است. "ما می توانیم وانمود کنیم که همه ما فقط سیاه برای چهار سال," او می گوید: "و پس از آن ساخت در موفقیت دولت اوباما."

ما می دانیم چه باید انجام شود و بیشتر یا کمتر چگونه به آن را انجام دهد. دستور غذا برای پاسخ به تغییرات آب و هوایی ساده است: یادگیری و ساخت یادگیری و ساخت یادگیری و ساخت و نه به عنوان بخشی از هر یک در زمان پر اب و تاب مگا طرح نه نسبت به هر گونه خاص خط پایان در سال 2030 تا سال 2050 یا حتی 3000 اما به عنوان یک راه برای سازماندهی جمعی ما زندگی در این سیاره مرکزی و تمرکز شدید از تمام ثروت ما و ابتکار و خلاقیت.

"وجود دارد هیچ چیز در فیزیک و شیمی و یا سرمایه گذاری که گران می گوید:" فریدمن "سوال این است که آیا ما می توانیم یادگیری به کراوات کفش های ما."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن