نظرسنجی: بسیاری از آمریکایی ها نمی مبادرت به رغم کسب و کار بازگشایی

یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس/NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که تنها حدود نیمی از آمریکایی ها در حا

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس/NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که تنها حدود نیمی از آمریکایی ها در حال آماده از سرگیری بسیاری از فعالیت های آنها به طور منظم را قبل از coronavirus همه گیر مانند تماشای یک فیلم و یا حضور در یک رویداد ورزشی اگر با توجه به این گزینه است.

نتایج این تحقیق تاکید این واقعیت است که احیای اقتصاد آمریکا است نه تنها یک ماده از باز کردن کسب و کار و مکانهای اما از درک عمومی در مورد ایمنی از جسارت کردن به فضاهای شلوغ و تعامل با لمس سطوح.

بررسی گرفته شده از مارس 14 تا 18 (با 4.2 درصد خطا) پرسید: 1,065 ما بزرگسالان در مورد انواع فعالیت های آنها را به طور منظم قبل از همه گیر و اینکه آیا آنها را در نظر گرفتن آنها را دوباره در چند هفته آینده اگر مجاز به انجام این کار. آن را در مقایسه با این پاسخ به کسانی که از آمریکایی ها به طور کلی با ترکیب پاسخ از پاسخ دهندگان که یک بار به طور منظم مشغول بررسی فعالیت با پاسخ کسانی که نمی.

به طور کلی آن را در بر داشت که آمریکایی ها که همه چیز مانند رفتن به ورزشگاه و یا شرکت در مراسم مذهبی حداقل ماهانه قبل از همه گیر شد و به احتمال زیاد به می گویند که آنها می خواهم به بازگشت به انجام این کار اگر با توجه به فرصت است. با این وجود برای بسیاری از فعالیت ها — به خصوص کسانی که با خطرات بالاتر از عفونت مانند کنسرت و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی — کمتر از نیمی از کسانی که یک بار به طور منظم درگیر با آنها گفت: آنها این کار را انجام دهید اگر محدودیت برداشته شد.

به عنوان مثال 42 درصد از آمریکایی ها که رفت به یک رویداد ورزشی به طور منظم است (حداقل ماهانه) گفتند که "احتمالا یا قطعا" به یک در چند هفته آینده اگر آنها می تواند. در مقابل 19 درصد از آمریکایی ها به طور کلی گفت که آنها احساس به همان شیوه.

به طور مشابه 48 درصد از آمریکایی ها که تا به حال به طور منظم با استفاده از حمل و نقل عمومی گفت: آنها دوباره می خواهد بنابراین اگر اجازه داده در چند هفته آینده فقط 14 درصد از آمریکایی ها به طور کلی خواهد بود. ورزشگاه هنوز در حال راه رفتن و همچنین: 50 درصد از منظم ورزشگاه را برانگیخت باز خواهد گشت اگر محلی اقدامات اجازه دهید آنها را در حالی که تنها 24 درصد از آمریکایی ها در کل گفت: همان.

پاسخ دهندگان ابراز علاقه بیشتر از رفتن به رستوران ها و کافه ها اما تعداد آنها هنوز هم کم کلی: 43 درصد از مردم به طور کلی گفت که آنها می خواهم به یک و 52 درصد از افرادی که در انجام به طور معمول گفت: همان.

فعالیت هایی که نظرسنجی در بر داشت آمریکایی ها به احتمال زیاد مشتاق در مورد از سرگیری شامل بازدید از دوستان و خانواده (81 درصد از کسانی که قبلا آن را تا به طور منظم گفتند که سر انجام پس از یک بار مجاز; 73 عمومی به طور کلی گفت که آنها خواهد); گرفتن کوتاه کردن مو (72 درصد از کسانی که کاهش حداقل یک بار در ماه می توانید آنها را دوباره در مقایسه با 54 درصد از آمریکایی ها به طور کلی); و خرید در فرد برای موارد غیر ضروری (69 درصد از منظم خریداران را انتخاب کنید تا عادات قدیمی; 64 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها می خواهم به خرید و همچنین).

چیزی وجود دارد تقسیم در میان آمریکایی ها به طور کلی و به طور منظم شرکت کنندگان از خدمات مذهبی — اما 67 درصد از کسانی که به طور منظم شرکت کنندگان گفت: آنها قصد بازگشت به خدمات خود را هنگامی که آنها می تواند نسبت به 38 درصد از آمریکایی ها به طور کلی کسانی که برنامه ریزی برای بازگشت به رویدادهای مذهبی.

تصویری که حاصل از این بررسی این است که در حالی که تعداد قابل توجهی از مردم تمایل رزومه خود را همیشگی و فعالیت بسیاری از آنها — و گاهی بیشتر از آنها از نه — نمی رتبهدهی نشده است آماده به انجام این کار. و این که آمریکایی ها در کل آماده هستند برای از سرگیری زندگی به عنوان معمول است.

این نشان می دهد که بازگشایی غیر ضروری کسب و کار ممکن است یک اثر محدود در یک مبارزه اقتصادی. به عنوان Vox مت Yglesias توضیح داد ، بحران اقتصادی است و نه ناشی از به سادگی توسط دولت آتن از غیر ضروری کسب و کار طراحی شده شامل Covid-19 اما واقعی, نگرانی گسترده در مورد ابتلا به کروناویروس:

مشکل این است که یک سوال از ترس. آمریکایی ها از ترس گسترش و یا پیمانکاری عفونت به طوری که آنها به شدت در شرکت اجتماعی فاصله گرفته است. آنها به نظرسنجی رساندهاند که آنها از ترس بلند کردن کسانی که محدودیت بیش از حد به زودی خیلی بیشتر از خیلی دیر است. آنها مایل به ماندن قرار داده و حتی اگر این به ضرر اقتصاد است.

به عنوان Yglesias یادداشت رستوران رزرو nosedived قبل از کافه ها و رستوران ها بودند توقیف توسط دولت. با توجه به این واقعیت ها و داده ها می خواهم که از AP/NORC بررسی آن را عادلانه به گمان است که ترس از بیماری است که بازی در یک نقش بسیار مهم مخرب در اقتصاد است.

این گفتن که محبوب ترین فعالیت در نظرسنجی جدید بود دیدن دوستان و خانواده. ماه اجتماعی فاصله قطعا سمت چپ بسیاری از اشتیاق برای دیدن کسانی که در مورد مراقبت. اما مهمترین آنها از دیدن دوستان و خانواده فعالیت است که به طور کلی می تواند انجام شود بدون اینکه در معرض غریبه ها و یا جمعیت. به عبارت دیگر این احتمال وجود دارد محبوب به دلیل آن را به یک فعالیت که در آن مردم می توانند اعتماد است که آنها نسبتا امن است.

آن را نیز یک فعالیت است که — محرومیت نیاز به سفر در مسافت های طولانی — آیا نیاز به صرف هیچ گونه مبلغ قابل توجهی از پول است. و که در مردم پیدا شد باید محتاط در مورد فعالیت بیشتر احتمال دارد به تحریک اقتصاد نشان می دهد بازگشت به اقتصادی عادی ممکن است برخی از راه های خاموش بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از غیر ضروری کسب و کار بازگشایی شده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب