مغلوب ساختن پیشی جستن صرف آخر هفته روز یادبود, به tweeting, تئوری های توطئه و خرده حملات

آخر هفته روز یادبود است به معنای یادآوری مناسبت برای بزرگداشت مردان و زنان که از دست داده اند و زندگی خود را د

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

آخر هفته روز یادبود است به معنای یادآوری مناسبت برای بزرگداشت مردان و زنان که از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که خدمت در ارتش ایالات متحده — و آن را به خصوص غم انگیز یکی در نور به سرعت در حال نصب مرگ و میر از این کروناویروس در آمریکا است که به سرعت نزدیک 100,000 زندگی می کند. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف تعطیلات آخر هفته, به tweeting, تئوری های توطئه و deriding مخالفان سیاسی خود را' ظاهر فیزیکی.

و در چند توییت او فرستاده پرداختن به کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مشترک اطلاعات گمراه کننده. او این همه در حالی که بازی گلف برای اولین بار در ماه — چیزی که او تمسخر رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای انجام در طول شیوع بیماری ابولا که ادعا دو زندگی در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی coronavirus همه گیر اقدام به رنگ یک تصویر مثبت از وضعیت در ایالات متحده است. در صبح روز یکشنبه او پرسیدم موارد اعداد و مرگ و میر در حال پایین رفتن در سراسر کشور!"

اما در واقع داده ها را نشان نمی دهد این نوع از گسترده بهبود است.

در حالی که این درست است که موارد جدید و مرگ و میر شروع روند نزولی کلی که مشخص نیست اگر این وضعیت در حال بهبود است. در چندین ایالت های جنوبی بوده است وجود دارد یک گزارش از افزایش موارد است. بینالملل آسا هاچینسون گفت: دولت خود را در حال دیدن یک دوم "اوج" در عفونت و کارولینای شمالی گزارش داد که یکی از بزرگترین روز افزایش موارد تایید شده در این آخر هفته. اوهایو را دیدم بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر شنبه آن را به عنوان جمعه. و البته ملی تلفات همچنان رو به افزایش است — آن است که انتظار می رود برای رسیدن به 100,000 روز دوشنبه یا سه شنبه. بنابراین در حالی که وضعیت ملی است که به دنبال بهتر بسیاری از مناطق کشور به مراتب از خارج از جنگل است. به عبارت دیگر در حال حاضر دقیقا زمان برای جشن ویژه داده شده است که اثرات آرام stay-at-home سفارشات هنوز به طور کامل تعیین می شود.

شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک کاربر توییتر که ادعا کرد که هیدروکسی کلروکین "موثر اولیه" برای درمان Covid-19. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اضافه شده یک نظر به او پاسخ گفت: "بسیاری از پزشکان با شما موافقم. همچنین برخی از مطالعات بسیار خوب!"

اما به عنوان بورسی را Umair عرفان توضیح داده شده است تنها ضعیف انجام مطالعات کشیده اند این نتیجه گیری در مورد مواد مخدر که تهمت ادعا می کند او به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است. با استناد به بیشتر از مطالعات دقیق بهداشت عمومی مقامات بلند گفت: هیدروکسی کلروکین شده است از نظر بالینی ثابت شده است به عنوان یک درمان برای coronavirus که هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را می تواند به جلوگیری از Covid-19 — و است که می تواند باعث عوارض جانبی جدی است که باید مانع از استفاده گاه به گاه بر اساس این امید که این کار ممکن است.

و یک مطالعه اخیر منتشر شده در برتر مجله پزشکی لانست در روز جمعه متوجه شد که coronavirus بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین به حال به طور قابل توجهی در معرض خطر بیشتر مرگ در مقایسه با کسانی که نمی را آن و نیز بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک نوع ریتم غیر طبیعی قلبی است که می تواند باعث ایست قلبی ناگهانی است.

"این یک چیز است نه به سود اما این نشان می دهد متمایز آسیب" اریک Topol, یک متخصص قلب و عروق و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت واشنگتن پست با توجه به مطالعه است. "اگر وجود داشت همیشه امید برای این دارو این است که مرگ آن است."

با توجه به این که این آخر هفته روز یادبود هنجار برای یک رئیس جمهور خواهد بود برای نشان دادن احترام به سنت و ارائه نسبتا غیر سیاسی اظهارات در مورد قربانی های سربازان آمریکایی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به جای صرف بیشتر از آن فعالیت سیاسی خود را در حد معمول خصمانه, پارانوئید سبک retweeting زشت حمله دموکراتیک زنان و ترویج تئوری های توطئه در مورد دشمنان خود را.

او ادامه داد: به فشار عجیب و غریب — و به عنوان بورسی را هارون Rupar توضیح داده شده است شواهد-رایگان — ادعا می کنند که میزبان MSNBC جو Scarborough است به جرم قتل یک کارمند سابق در دوران تصدی خود در مجلس نمایندگان آمریکا.

"یک ضربه به او ، بدن در بر داشت زیر میز ؟ چپ کنگره ناگهانی ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. "بزرگ موضوع بحث در فلوریدا...و او یک مهره کار (با رتبه بندی بد). حفظ حفر و استفاده از پزشکی قانونی نابغه!"

رئیس جمهور به دنبال این صدای جیر جیر با یک روز یکشنبه که در آن او گفت که او معتقد است "خیلی بیشتر به این داستان" از موجود در گزارش پلیس و ثروت از گزارش در مورد این موضوع.

فراتر از نشان می دهد وجود دارد این است که برخی از توطئه در اطراف Scarborough, رئیس جمهور همچنین از تلاش برای پیشبرد خود را مداوم و نادرست است که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب انتخابات. کاملا وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این درست است یا آن پست الکترونیکی-در رای گیری به شمار یک خطر جدی است.

اما این واقعیت را متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از نرده در برابر این ایده از گسترش توانایی آمریکایی ها به استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر انتخابات این ادعا بدون شواهدی وجود دارد که این امر باعث "بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ" شامل "هزاران جعلی" و مردم سرقت برگه های رای از صندوق های پستی.

آن چیزها را نه اتفاق افتاده در انتخابات قبلی به شدت متکی به پست الکترونیکی-در برگه های رای. به عنوان سناتور. میت رامنی به آن اشاره شده بسیاری از یوتا انتخابات نسبتا انجام شده و توسط پست الکترونیکی. و به عنوان Rupar نوشته است "تنها نمونه ای از مقیاس پست الکترونیکی-در انتخابات تقلب احتمالا swaying انتخابات در تاریخ اخیر است که یک جمهوری خواه طرح در کارولینای شمالی در سال 2018 است. کشورهای دیگر با پست الکترونیکی-در سیستم های مانند اورگان پادمان جلوگیری از این نوع تقلب از اتفاق می افتد."

رئيس جمهور در رسانهها موجود در برخی از شبیه تحریف واقعیت — برای نمونه های قدیمی تصویری از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن توصیف نقش خود را در رله یک پیام به اوکراین به عنوان شواهد از فساد -- به عنوان به خوبی به عنوان بی رحمانه حمله به زنان دموکرات. او را بازتوییت کرد یک کاربر توییتر ساخته شده است که سرگرم کننده سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز ظاهر آن موضوع را با مجلس نانسی پلوسی ویژگی های صورت و دندان و شوخی در مورد مداخله دهان او بسته; و کسی که نام سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون یک "عجیب و غریب."

این توییت ها و خرده misogynistic. اما این واقعیت است که آنها نه از مردم عادی برای رئیس جمهور یادآور چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کار کرده است به تغییر استانداردهای آن رئیس جمهور برگزار می شود و توسط آنها مورد قضاوت قرار. و که آنها می آیند در میان همه گیر باعث می شود آنها را به خصوص قابل توجه — به عنوان نشانی از این واقعیت است که تهمت صرف زمان گلف این آخر هفته — اولین بار که او انجام داده است تا در ماه.

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای یک سیاستمدار به زمان از کار قابل توجه است که در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن panned اوباما برای گلف در طول شیوع یک ویروس است که منجر به کشته شدن دو نفر در ایالات متحده.

"در زمان وجود دارد به بازی و زمان است که شما نمی توانید بازی. آن را می فرستد سیگنال اشتباه," مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در زمان.

و ارائه برخی از مشاوره به سلف خود او به روشنی از انتخاب را به خود تهمت افزود: "شما می دانید زمانی که شما رئیس جمهور شما مراسم آشتی ترتیب دادند می گویند, مانند," i'm gonna give it up برای یک زن و شوهر از سال و من واقعا میخوام تمرکز در کار است.'"


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب