گذاشته در طول Coronavirus هانا Kerne می داند که آینده اش در مواد غذایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید اندی PAULISSEN هانا Kerne است نه اجازه دادن به او شور و شوق برای مواد غذایی محو

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Hannah Kerne is not letting her passion for food fade during the COVID-19 crisis. - ANDY PAULISSEN
  • اندی PAULISSEN
  • هانا Kerne است نه اجازه دادن به او شور و شوق برای مواد غذایی محو شدن در طول COVID-19 بحران است.

به عنوان کسی که با یک پس زمینه در ایالات متحده-چین در بحران روابط عمومی مربوط به تجارت بین المللی, هانا Kerne استفاده می شود به خرید و فروش با ثابت تحول. هنوز داشتن زندگی حرفه ای او تبدیل وارونه توسط COVID-19 همه گیر شده است نامطلوب حتی اگر او را برای برخورد با چالش حوادث.

"در آغاز COVID من تا به حال پنج شغل" Kerne می گوید. "من مشغول به کار بود در Vicia مشاوره برای Whittle مدرسه و استودیو های مشاوره ای برای شرکت های دیگر و آموزش های دوچرخه سواری در Trufusion و عمر تناسب اندام. من از دست رفته چهار شغل در یک بار."

Kerne نمی آورد تا تغییرات اساسی در زندگی حرفه ای او به استناد ترحم بلکه به عنوان یک راه برای نشان دادن چقدر متنوع کار او است و او را اجبار به حفظ مشغول است. هر چند او ساخته شده یک نام برای خود در سنت لوئیس به عنوان دستیار آشپز شیرینی در Vicia (4260 پارک جنگلی خیابان 314-553-9239), Kerne به سنت لوئیس از بومی لوئیزیانا به عنوان یک دانش آموز در سنت Louis دانشگاه. او مورد مطالعه اقتصاد سیاسی علم و ماندارین که همه او را به استفاده از پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار برای تدریس برای چین است. برای این کار Kerne سه سال را صرف کار در یک روستای کوچک در حال توسعه برنامه درسی برای برنامه.

این تجربه منجر به واشنگتن-بر اساس کار انجام سیاست های عمومی و بحران روابط عمومی در تجارت بین المللی با تمرکز بر چین است. تحت دولت اوباما از حد از کار خود را در اطراف محور بهبود متحده-روابط چین, اما همه چیز به طور چشمگیری تغییر زمانی که پس از آن دولت در زمان بیش از.

Kerne خودش را در نیاز به یک تغییر و زمانی که در شیکاگو موفق به از طریق او احساس آن را نشانه آن است که او باید یک جهش و دنبال یک چیز است که همیشه توجه به تحقق بیش از هر چیز دیگری: مواد غذایی است.

"مواد غذایی همواره عشق من" Kerne توضیح می دهد. "وجود دارد آشپز خانه وجود دارد و نوع آشپز خانه من بود. آن دیوانه بود. من ده سال در خارج از خانه در حال آزمایش و تست متغیر است. من ساخته شده از 100 نوع مختلف از کوکی ها شکلات تراشه در یک سال به خاطر من با وسواس تست تنوع آن است. آن را به نقطه ای که در آن شرکت پرداخت شد من به دسر برای همه. آن را 100 فرد و شرکت, و من می خواهم که در جلسات با همه درخواست آنها را چه در ذات خود برای سال و سپس پخت درآمده است."

Kerne تصمیم به دنبال حرفه ای پخت و پز در سنت لوئیس و رسیده به دو تا از سرآشپزها بالا در شهر مایکل Gallina و بن پرمبا به التماس برای یک فرصت است. به تعجب او پرمبا پاسخ داد.

"من فرستاده بسیار پرشور گفت: توجه داشته باشید که من هر چیزی را انجام دهید," Kerne به یاد می آورد. "من گفت که من بسیار زحمتکش و که آنها می تواند اعتماد کسی که با یک پس زمینه در بحران روابط عمومی را قادر به مقاومت در برابر فشار. من سطل دوش و خواب در یک تخت برای دو سال. سعی کنید به من."

Kerne به یاد می آورد که شوکه شده در دیدار خود با پرمبا زمانی که او به او گفت که او نمی خواهد تنها به او یک شانس او می خواست او را در خط, در, رستوران, خیرخواه پادشاه که بسیار شب. اضطراب اما آماده برای چالش او نشان داد تا شب را صرف سرخ کردن فلافل توپ به دست آورده و دائم نقطه در تیم است.

در نهایت Kerne استخدام شد و در Vicia که در آن شور و شوق او را به شیرینی تبدیل شد و حتی بیشتر مشهود است. او رستوران دستیار آشپز شیرینی و لذت او را در آشپزخانه تا او گذاشته همراه با بقیه کارکنان با توجه به COVID-19 شیوع. او نه اجازه دهید آن را دریافت کنید ، در واقع او مشغول مشاوره برای برنامه های آموزش و کمک به سازماندهی موفق نانوا برای زندگی صورتی که پول محلی نژادی عدالت سازمان او به عنوان چهره چه اتفاقی می افتد بعدی.

در این مرحله او هیچ ایده که آیا او را به عقب خواهد رفت; زیرا این صنعت است به طوری تغییر Kerne مانند بسیاری از دیگران در کسب و کار در حال تلاش برای کشف کردن چه چیزهایی خواهد بود در حال حرکت به جلو است. او را دوست دارم برای پیدا کردن چیزی است که ترکیبی از تمام مهارت های خود را — آموزش و پرورش, مواد غذایی و روابط بین المللی — و او احساس می کند مانند او را ساخت که هر چند او نمی داند که کاملا چگونه است. یکی از چیزهایی که او می داند این است که بدون توجه به آنچه در مسیر حرفه ای او مانند طول می کشد آن را همیشه منجر به مواد غذایی است.

"مواد غذایی شماره یک من است شور" Kerne می گوید. "وجود دارد هیچ چیز در این جهان که من بیشتر زحمت. من هرگز نمی خواهم به طبخ. حتی زمانی که من مشغول به کار بود در Vicia من می خواهم به خانه می آیند و طبخ و یا طبخ در روز. من هرگز قادر به متوقف کردن. این همه چیز به من. دو سال پیش زمانی که من این تغییر تعهد من به خودم این بود که من فقط می خواهم به انجام چیزهایی که من دوست دارم. اگر آن را نمی کند مجموعه ای روح من در آتش, من قصد دارم برای گفتن به آن است."

Kerne در زمان یک لحظه برای به اشتراک گذاشتن آنچه که او تا به شده است در طول COVID-19 بحران چگونه او حفظ یک حس عادی و چه به او می دهد امیدواریم که در چنین پر بار.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
من خوب در واقع. من از راه دور روابط عمومی مشاوره برای بروکلین مبتنی بر آموزش و پرورش راه اندازی به نام "مش اد." من شروع COVID با پنج شغل (Vicia, آموزش دوچرخه سواری, دوچرخه سواری در طول عمر و TruFusion و دو روابط عمومی قرارداد مشاوره در سی و نیویورک) و در حال حاضر من یکی. ممنون میشم حتی کار در حال حاضر.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
یادگیری اجتماعی. من برای همیشه لطفا برای, کودکانه, در کنجکاوی من به درک همه چیز و من واقعا از دست تکنیک های یادگیری از همکاران من است که شما نمی توانید یادگیری آنلاین و یا از فقط خواندن. به علاوه شگفت انگیز تولید کند.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
تمیز کردن. نگو آشپز هارون lol. من کاملا سازمان یافته از نظر من فرآیندهای داخلی (به عنوان مثال من یک master planner) اما من همیشه تلاش برای تمیز ماندن در فضاهای فیزیکی—در خانه به عنوان به خوبی. گاهی اوقات من embarrassingly ترک یخچال یا کابینت باز کردن در خانه و بدون تحقق آن و ترک.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
ورزش — به تازگی یک وسواس با تسلط handstands! من کار کردن روزانه پس از من دوازده. من کاملا اضافه کنید به طوری که آن را کارآمد ترین راه را به من سنجاب مغز به زمین است. من هم همیشه کاملا نظامی در صبح روال. از خواب بیدار شدم ساعت 6 صبح (مهم نیست وقتی که من رفتن به رختخواب) را دو ساعت از کار افتادگی قبل از کار با موز, کره بادام زمینی, اسموتی زغال اخته همراه با خواندن اخبار و قهوه. من به معنای واقعی کلمه به فروشگاه بروید در صبح اگر من ندارد و کسانی که مواد تشکیل دهنده.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
شراب. هم اتاقی من و افلاطونی عاشق شارون Harter (مودب جامعه & Bellwether آشپز شیرینی) و من طبخ روزانه با یکدیگر دارند و راه بیش از حد بسیاری از اواخر شب به دست گرفتن بطری و خنده.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
آیا من ذکر موز و کره بادام زمینی و شراب ؟

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید?
من خیلی مردد. برای من فکری خود: نویسنده Zadie اسمیت مورخ یووال هرری و یا نویسنده و پزشک سیذارتا Mukherjee. برای من غذا-دوست داشتن خود: آشپز Yotam Ottelenghi آشپز نانسی سیلورتن یا J. کنجی لوپز Alt از جدی خورد; برای من بودایی خود: معلم مراقبه تارا Brach (برو گوش دادن به مذاکرات!)

هنگامی که مردم می توانند با خیال راحت بروید و در مورد اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
آغوش همه! من از لوئیزیانا (بزرگ huggers پایین جنوبی!), به طوری که قادر به در آغوش گرفتن باعث می شود من احساس می کنم مثل این است که جهان در تلاش برای قرار دادن من در خفتبار.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد شد هنگامی که مردم به راحتی به حالت عادی بازگشت فعالیت سطح ؟
من تصور وجود خواهد داشت زیادی تغییر بیشتر غیر رسمی ناهار خوری. من فکر می کنم COVID بود یادآور چقدر غذا خوردن با هم پرورش صمیمیت و ارتباط مواد غذایی است. من در حال حاضر می بینیم رستوران تغییر فرهنگی به نگه داشتن فضا برای که. تمرکز کمتر بر روشن فکر غذا بهتر است مهمان نوازی.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
یک نقل قول به ذهن می آید که من شنیده ام به تازگی: "آیا شما مایل و یا احساس ترس یا تصدیق?" من فکر می کنم جهان خودم گنجانده شده است در نظر گرفتن یک نگاه سخت خوب در خود را از نظر نژاد پرستی و شکسته ما سیستم; توهمات در حال مرگ هستند. اگر ما نگه داشتن چشم ما باز شود و انجام این کار, من فکر می کنم ما می توانیم یک الگوی جدید.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن