تاریخچه: سایه کوه باشگاه ارائه چیزی کمی برای همه

tracy کنرادویژه به خورشید صحرا منتشر شده در 1:29 EDT یدلایمخیرات اوت 16, 2020"Nestled down among the copper-hu

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

"Nestled down among the copper-hued foothills of the Santa Rosa range, which juts out to form the great protection for the town, is Palm Desert—home of the beautiful Shadow Mountain Club. فراتر از آن افزایش می یابد دیدنی برف پوش کوه سن گورگونیو، بلندترین قله در کالیفرنیای جنوبی، و هیچ تنظیمات دوست داشتنی تر از آن که توسط سایه های همیشه در حال تغییر از کوه ایجاد شده وجود دارد."

این توصیف شاعرانه آغاز مقاله روزنامه ای پر زرنگ بود که ده سال پس از آغاز به کار باشگاه کوهستان سایه. بدون شک توسط روابط عمومی هوشمندانه در باشگاه اعلام, صحت و سطور توصیف پشتیبانی از تصاویر از زمان.

یکی از جاذبه های فوق العاده باشگاه، استخر عظیم شکل هشت است. در اینجا برای همه لذت می برد—حتی کسانی که در آب نمی رباید و در طول سال استخر، محیط باله های آبی، نمایشگاه ها و مسابقات آببازی است، و برای کسانی که در آن شرکت می کنند، تفریح و انحراف برای چشم اندرکارها فراهم می کند.»

استخر فوق العاده بود آن گسترده، چاق، آدم برفی سیلوت، یک رقم عظیم-هشت، گذاشته شد تا بر دیدگاه های فراتر از آن تاکید کند. طراحی شده توسط تامی تامسون، معمار منظر مشهور، آن را شگفت آور بزرگ، 135 فوت طول و در حد دایره های در هم قفل، تقریبا به عنوان گسترده بود. گروه های باله آب جانت دی به طور منظم در تخته موج سواری سفید شناور در آب های آکوامارین آن اجرا می شد.

برای ورزش فکر، فعالیت های هیجان زده و پر هیجان وجود دارد... بیش از 150 شرکت کننده در اولین شرکت کننده در سال... باز و دعوت شنا ملاقات برگزار شد در استخر باشگاه. دو رکورد ملی و هفت جنوب اقیانوس آرام در کارناوال شنای دو روزه شکسته شد. می توان دید که استخر به کانون فعالیت ها، به ویژه در تابستان تبدیل شده است."

باشگاه چیزی را برای همه ارائه داد. تنیس، پل، مد نشان می دهد، رویدادهای اسب سواری، کباب در فضای باز، صبح یکشنبه سواری صبحانه، مهتاب hayrides، و گلف در طول روز در شب توسط احزاب موضوع استادانه دنبال شد. در آن زمان یک توپ علاءالدین، شب مونت کارلو و لوای گرمسیری وجود داشت، اما توپ سایه رسمی مهم ترین رویداد اجتماعی فصل بود.

اما وقتي خورشيد غروب مي کنه، هر شب اوج باشکوهي به ساعت هاي سرگرم کننده ي روز مي رسه. پس از تاریک شدن، آیا یکی از انتخاب تنظیمات اتاق سایه زیبا، اتاق زیبا ایندیو و یا سالن بزرگ رنگارنگ، به طور معمول یک محیط مناسب برای لذت بردن لوکس پیدا می کند. آشپزی بی نظیر، همراهان خود را انتخاب، خدمات و امکانات بالاتر از سرزنش شگفتی کوچک، در واقع، که هر رویداد اجتماعی باشگاه جای خود را به عنوان یکی از تجارب ارزشمند زندگی است."

در واقع، شهرت باشگاه کوهستان سایه "در سراسر جهان گسترش داشته است." ستون های جامعه برجسته cavalcade از کاپیتان بالا مشخصات صنعت که به تعطیلات در بیابان انتخاب, به طور قابل ملاحظه ای توسط لئونارد Firestone از شرکت تایر اپونیموس رهبری. Tycoons مانند R.B. وایت، رئیس راه آهن بالتیمور و اوهایو، و کلارنس Woolley بنیانگذار شرکت رادیاتور آمریکایی، ویلیام پی لیر از ضبط و رادیو سیم لیر، ارل گیلمور از نفت و ورزشگاه گیلمور، و H.F جانسون از جانسون موم به همراه ارل H. هوور از امپراتوری جاروبرقی، همه به عنوان بازدید کننده به عنوان بازدید کننده در اوایل به عنوان سال 1950 مورد نظر بود.

افراد مشهوری مانند جیمی استوارت، دیک پاول، رابرت مونتگومری، لورتا یانگ، گریر گارسون، بت دیویس، ژانت مک دونالد، ان ساوت و هارولد لوید اعضای فعال یا بازدید کننده بودند، و از پالم اسپرینگز به سمت شرق مهاجرت کرده بودند. جیمی مک هیو حتی یک آهنگ ویژه به نام برای باشگاه نوشت. سرگرمی های برجسته تیترهای برتر مانند باب هوپ، رودی واله، و ادگار برگن.

خانه باشگاه نیمه دایره ای عظیم در ارتفاع ی مزیتی واقع شده است، که منظره ای فراگیر را فراهم می کند، نه تنها از کاج چادری سانتا روزاس که به این ساختمان یک پس زمینه دیدنی و جذاب، بلکه از قله های برف گیر کوه سن Jacinto و سان گورگونیو دور در سراسر دروازه شمالی به دره Coachella واقع شده است. و از اینجا نیز، با شکوه و بدون مانع از دیدن بیابان گسترده...."

طراحی شده توسط هنری Eggers، معمار اصلی Firecliff تسلیم، کلوب خانه در آغوش پایین استخر گسترده با یک پرده از شیشه ای نقطه گذاری شده در سقف با دم های تیز شده rafter. در داخل، یک شومینه سنگی عظیم با هود مس بزرگ در یکی دیگر از بازکردن شومینه چشمگیر در تسلیم صدر شد.

بیشتر: تاریخچه: 'متمایز' Firecliff تسلیم قرار دادن صحرای نخل بر روی نقشه

لوک لوشنر و سوزی اوموی از انجمن تاریخی صحرای نخل توضیح می دهند که A. Quincy Jones نیز در طول مراحل اولیه ساختمان استخدام شده بود و به احتمال زیاد طرح های اصلی را تغییر داد. لوک می گوید که والتر وایت در سال ۱۹۵۵ استخدام شد تا باشگاه را دوباره طراحی کند اما مفهوم او هرگز ساخته نشد. و معماران هارولد بیسنر و رابرت پیت فورد نیز طراحی شده علاوه بر این کوکتل تحقق نداده است.

پخته شده به مفهوم اصلی باشگاه این ایده بود که می توان آن را توسط اعضای آن خریداری یک بار آنها به شماره 300 بود. در پایان تابستان 1953، خرید قطعی بود اگر چه خاص آن بسیار پیچیده است.

تحت مالکیت جدید خود، باشگاه سایه کوه به ساخت و گسترش ادامه خواهد داد. اضافه های ساختمان های دو داستانی در نهایت استخر را احاطه کرده اند که مانع از مشاهده های جارو شدن یک بار می شود.

*یکشنبه لاج مجاور تبلیغ طرح مشابه "خود خود را- کلبه" اما به طور مشابه اضافه شده های بی همدردزنده ماندند، و مانند کلبه Firecliff تخریب شد.

فقط سايه ي کوه کلوپ زنده ميمونه استخر قابل توجه باقی می ماند ادای احترام به چشم انداز اصلی از صحرانخل, هنوز مجسخ شناگران با "ساعت بیشتر خورشید" و "بسیاری بیشتر سرگرم کننده."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن