مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را لغو هنگ کنگ ویژه تجارت وضعیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که دولت او خواهد آغاز روند لغو هنگ کنگ تجارت ویژه, وضع

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که دولت او خواهد آغاز روند لغو هنگ کنگ تجارت ویژه, وضعیت, یک روز پس از چین مورد تایید امنیت ملی قانون است که تهدید هنگ کنگ استقلال.

"چین کرده و به جای آن وعده داده شده فرمول یک کشور و دو سیستم با یک سیستم" مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد از کاخ سفید باغ گل رز. "من به کارگردانی دولت من برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست معافیت که به هنگ کنگ مختلف و درمان های خاص."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر شامل "طیف گسترده ای از موافقت نامه" آمریکا با هنگ کنگ از جمله معاهده استرداد بین آمریکا و هنگ کنگ و پایان کنترل صادرات برای خاک.

"ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه چین" رئیس جمهور اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دراماتیک ترین اقدام دولت او را گرفته و در عین حال در برابر چین مداخله در هنگ کنگ است. در اوایل این هفته وزیر امور خارجه مایک Pompeo decertified هنگ کنگ استقلال گفت: "هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده حقایق بر روی زمین است."

Pompeo ذکر پکن جدید امنیت ملی قانون است که اگر به طور گسترده تفسیر می تواند به شدت محدود کردن آزادی بیان و مخالفان در هنگ کنگ است. دولت های غربی و طرفدار دمکراسی را تقبیح کرده اند این را به عنوان یک تهدید مستقیم به منطقه نیمه خودمختار وضعیت که پکن موظف است برای حفظ تا 2047 تحت یک پیمان بین بریتانیا و چین است.

وزیر خارجه آمریکا تصمیم خود را نمی, نیروی, اقدام, اما مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز جمعه نشان می دهد دولت او مایل به در نظر گرفتن طیف وسیعی از گزینه. در علاوه بر این به reevaluating هنگ کنگ ویژه وضعیت — که رفتار خاک متفاوت از سرزمین اصلی چین برای تجارت و گمرک قوانین — مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت امور خارجه بررسی خواهد شد سفر خود را از مشاوره برای هنگ کنگ "به منعکس کننده افزایش خطر نظارت و مجازات توسط دولت چین دستگاه امنیتی."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: ما می "گام" به تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات بودند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم "که در فرسایش هنگ کنگ استقلال است."

این بود که پرقدرت بیانیه از رئیس جمهور که در گذشته بوده و تا حدودی تمایلی به وزن در آشفتگی در هنگ کنگ است که در حال حاضر آینده در یک سال طرفدار دموکراسی تظاهرات.

در همان زمان عواقب تهمت بیانیه هنوز معلوم نیست. همراه با آن حکومت قانون و آزادی نسبی هنگ کنگ درمان ترجیحی از ما کمک کرد تا آن را تبدیل به یک مالی جهانی سرمایه است. اگر خاک از دست می دهد برخی از این مزایا و معافیت های آن را می تواند به خطر اندازد هنگ کنگ بین المللی ایستاده است.

که می تواند نتیجه معکوس بیش از حد. اگر هنگ کنگ از دست می دهد شهرت خود را به عنوان یک مالی hub — تبدیل شدن به یکی دیگر از شهرستان در چین — پکن ممکن است حتی کمتر دلیلی برای تظاهر به آن نمی خواهند این سرزمین به طور کامل تحت کنترل آن است.

تهمت نیز نمی دهد جزئیات در زمانی که یا چگونه چنین تغییر سیاست ممکن است اجرا شود. (Vox رسیده به کاخ سفید برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد اگر ما شنوند.)

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام هنگ کنگ آمد و به عنوان اعتراض مواج در سراسر آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید هنوز رئیس جمهور نشده اذعان ناآرامی ها در خانه. او با تمرکز بر چین اعلام کرد برنامههای خود را به "دقت در دفاع از منافع ملی ما."

"این ساده حقایق را نمی توان نادیده گرفت و یا جاروب کنار جهان در حال حاضر رنج می برند به عنوان یک نتیجه از تخلفات از دولت چین را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به کروناویروس بیماری همه گیر. (تهمت نیز جمعه اعلام کرد که ما را از برداشت سازمان بهداشت جهانی.)

چین به تدریج فرسایش شده است هنگ کنگ آزادی هر چند این امنیت ملی قانون غیر قابل انکار است یک تشدید در تلاش خود را به خاک نزدیک تر تحت کنترل آن است.

در عین حال تهمت سخنرانی نگاه به یک بزرگتر هشدار در برابر چین است که می تواند در احیای ترس است که هنگ کنگ و خود را طرفدار جنبش دموکراسی در حال حاضر در وسط یک قدرت جنگ است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن