سن برناردینو کانتی چراغ سبز به بازگشایی رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:24 PM EDT مه 23 سال 2020ناهار خوردن در رستوران ها و فروشگاه ه

توسط NEWSOULS در 4 خرداد 1399

ناهار خوردن در رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید در سان برناردینو شهرستان باید چراغ سبز به بازگشایی با ایمنی اقدامات مقامات شهرستان اعلام کرد بعد از ظهر شنبه.

The California Department of Public Health روز شنبه با تایید این شهرستان است و با توجه به بازگشایی بیشتر کسب و کار به عنوان بخشی از فرماندار شتاب مرحله دوم انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

"سن برناردینو کانتی کسب و کار و ساکنان کار بسیار سخت و فداکاری فوق العاده ای به این لحظه ممکن است" شهرستان هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت. "تلاش خود را برای حفظ جامعه ما امن و سالم باید پرداخت شود. ما هم اکنون می توانید در ادامه به طور قابل توجهی بیشتر نسبت به از سرگیری ما عادی زندگی می کنند."

وجود دارد 4,315 تایید موارد COVID-19 و 176 ویروس های مربوط به مرگ و میر در این شهرستان که از روز شنبه.

در مجموع 49,649 ساکنان شهرستان در حال آزمایش شده برای این ویروس با 8.7% تست مثبت است. خورشید صحرا قبلا گزارش شده است که سن برناردینو کانتی را تست پشت سر بقیه عقب جنوب کالیفرنیا است.

رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی از جمله مراکز خرید و مبادله ملاقات می تواند باز تحت شتاب مرحله دوم در مرحله دوم دولت طرح بازیابی.

درایو مجازی و خدمات عبادت و ایمان مبتنی بر خدمات مشاوره مجاز به ادامه county گفت. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است انتظار برای انتشار هدایت اضافی برای خدمات مذهبی در روز دوشنبه.

ورزشگاه مو و ناخن سالن باربر مغازه های سینما و ورزش و سرگرمی سالن کتابخانه ها و بارها و از wineries هتل ها و متل ها و امکانات شنا نمی شود مجاز به بازگشایی تا مراحل سه و چهار.

Riverside County, مقامات اعلام کرد جمعه شهرستان دریافت کرده بود تایید دولت برای تسریع بازگشایی. بسیاری از رستوران ها محبوب آغاز بازگشایی روز شنبه.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن