پناهگاه غیرانتفاعی حیوانات افتتاح شد اولین درمانگاه دامپزشکدر شرق سنت لوئیس

برای بزرگ شدن کلیک کنید احترام دروازه نگهبان پت ارائه تسهیلات دروازه پت نگهبانان در شرق سنت لوئیس. غیر ان

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید A rendering of Gateway Pet Guardians' facility in East St. Louis. - COURTESY GATEWAY PET GUARDIANS
  • احترام دروازه نگهبان پت
  • ارائه تسهیلات دروازه پت نگهبانان در شرق سنت لوئیس.

غیر انتفاعی پناهگاه حیوانات دروازه نگهبان پت در حال باز کردن اولین درمانگاه دامپزشکی در شرق سنت لوئیس.

آن را کلینیک حیوانات خانگی سالم می نامند و هدف از آن فراهم کردن دسترسی مناسب به یک «بیابان منابع» برای کالاها و خدمات حیوان خانگی است. مرکز این شهر در مدرسه ابتدایی سابق مایلز دیویس، خیابان ۱۵ ام ۷۲۵، در کنار بین ایالتی ۶۴ در خیابان خیابان سنت کلیر، حدود پنج دقیقه از مرکز شهر سنت لوئیس فاصله دارد.

کلینیک در داخل ساختمان 54000 فوت مربعی، در کنار خدمات دیگر Gateway که شامل یک مرکز فرزندخواندگی و سرپناه، تسهیلات نظافت، و فروشگاه حیوانات خانگی کم هزینه است، جا می گیرد.

جمی کیس، مدیر اجرایی سازمان می گوید که درمانگاه در اصل قرار بود در هفته گذشته مارس برای قرار های واکسن شنبه باز شود.

هنگامی که COVID-19 ضربه و اقامت در خانه دستور تصویب شد، سازمان بهترین کار را می تواند برای نگه داشتن کارکنان در خانه انجام داد. یعنی خالی کردن دروازه پناهگاه اجرا می شود. آنها قرار دادن یک تماس برای پرورش خانه ها و 350 برنامه در پنج روز اول. با خالی شدن پناهگاه، سازمان قادر بود بر روی اثرات اجتناب ناپذیر COVID-19 در سنت لوئیس شرقی تمرکز کند: خانواده هایی که خدمت می کنند از نظر مالی در حال مبارزه بودند و به زودی نیاز به مراقبت از دامپزشک مقرون به صرفه به منظور نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در خانه.

ما تصمیم گرفتیم که هر هفته بیشتر در کلینیک مان را باز کنیم. بنابراین ما در حال حاضر باز دو روز در هفته [سه شنبه ها و پنجشنبه ها] ، با درایو از طریق واکسن در روزهای شنبه ، گفت : "کیس گفت.

Gateway Pet Guardians در سال ۲۰۰۴ با تمرکز اولیه بر حمایت از تلاش های زنی که به ولگردها در منطقه تغذیه روزانه می داد، ایجاد شد. چهار زن نیاز به خدمات اسپی و نوتر در شرق سنت لوئیس برای پرداختن به تعداد رو به رشد ولگردها را دیدم. وقتی که آنها شروع به تعمیر حیوانات خانگی، تعداد ولگرد ها کم شده است.

کیس می گوید پس از اینکه کارشان را دید تفاوت ایجاد می کرد، می دانستند که کار بیشتری برای درمان حیوانات خانگی انجام می شود.

"ما به سرعت متوجه شدم که این جامعه ای است که خالی از منابع، هیچ دامپزشک، هیچ فروشگاه حیوانات خانگی و حتی فروشگاه مواد غذایی که ارائه مواد غذایی با کیفیت حیوان خانگی وجود دارد، "مورد می گوید.

کلینیک برای همه صاحبان حیوانات خانگی، بدون در نظر گرفتن کد پستی خود را در دسترس است. همه خوش آمدید برای تعیین وقت قبلی، و آنها همیشه به دنبال داوطلبان و پرورش خانه.

برای قیمت گذاری اطلاعات و یا قرار ملاقات به اینجا بروید.

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de