مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه پاکسازی بازرسان به طور کلی از بین بردن یک وزارت امور خارجه watchdog

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick روز جمعه ادامه

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick روز جمعه ادامه یک الگوی برکناری ناظران مستقل است که احساس خطر دولت اخلاق کارشناسان و دموکرات.

Linick شلیک است از نگرانی های خاص برای هر دو گروه — دموکرات توصیف کرده اند بازرس کل را حذف به عنوان یک تلاش آشکار برای مقابله به مثل در برابر Linick برای گزارش افتتاح رسیدگی به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

یک دموکرات کنگره aide گفت واشنگتن پست Linick به دنبال بالقوه "سوء استفاده سیاسی منصوب" توسط Pompeo از جمله داشتن که منصوب به انجام "وظایف شخصی" برای وزیر امور خارجه و همسرش.

و سی ان ان گزارش می دهد که وزارت امور رسمی "تایید کرد که Pompeo ساخته شده که توصیه Linick برداشته شود اما این مقام نمی دانم دلیل این که چرا."

"رئيس جمهور در اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت امور خارجه بازرس کل شتاب خطرناک خود را الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا" مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت. "بازرس کل Linick بود كارش انجام وظیفه خود برای محافظت از قانون اساسی و امنیت ملی ما به عنوان مورد نیاز توسط قانون و سوگند خود را."

تشکر. الیوت انگل (D-NY) رئیس کمیته روابط خارجی مجلس همچنین با انتقاد از رئیس جمهور غیر منتظره ای در شرایط سخت.

"این شلیک شده است ظالمانه عمل یک رئیس جمهور در تلاش برای محافظت از یکی از وفادار ترین حامیان وزیر امور خارجه از پاسخگویی" او در بیانیه ای گفت. "من آموخته اند که دفتر بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به وزیر Pompeo. آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست که چرا او معتقد است Linick نیاز به حذف در نامه ای فرستاد برای پلوسی و دیگر رهبران اطلاع آنها از قصد او برای حذف Linick از پست خود در 30 روز (مقدار پیشرفته متوجه خواهید شد که باید با توجه به قانونگذاران برای پرسنل تغییرات شبیه به این). به جای رئیس جمهور نوشت: او "دیگر" است که "کمال اعتماد به نفس" در بازرس کل.

در حالی که دموکرات ها به نظر می رسد به این باور پرس و جو به Pompeo ممکن است در پشت این دست دادن اعتماد به نفس آن را نیز ممکن است که تهمت قصد دارد به انتشار Linick با توجه به نقش کوچک خود را در سال 2019 را استیضاح. در حالی که او نه شهادت Linick را تحویل اسناد به کنگره که داده شده بود به وزارت امور خارجه توسط رودی جولیانی رئیس جمهور وکیل شخصی. تعدادی از مقامات درگیر در آن رسیدگی برداشته شد از پست های خود را از جمله مایکل اتکینسون سابق بازرس کل جامعه اطلاعاتی; Gordon Sondland سابق سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا و اوکراین متخصص سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman.

Linick که منصوب به نقش خود به عنوان ناظر از وزارت امور خارجه توسط رئيس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2013 جایگزین خواهد شد توسط استفان Akard. سابق افسر خدمات خارجی که منجر وزارت امور خارجه ایران, ماموریت Akard قبلا به عنوان رئیس ستاد ایندیانا توسعه اقتصادی شرکت های تحت آن رژیم صهیونیستی است. مایک پنس.

در کل این کار از یک بازرس به طور کلی یک حزبی یکی از آنها وظیفه حسابرسی و بررسی سازمان های دولتی به منظور ارزیابی کارایی و تشخیص تقلب زباله سوء استفاده و سوء مدیریت — اما تهمت منتقدان ترس از او برداشته می شود Linick برای صرفا به دلایل سیاسی.

آن است که روشن نیست که نمایندگان مجلس با انتقاد از رئیس جمهور انجام خواهد شد به منظور اعمال فشار بر او برای بازگرداندن Linick قبل از تصدی خود به پایان می رسد در ماه ژوئن; اما انگل متعهد به استفاده از قدرت خود را به عنوان کمیته امور خارجی صندلی به نگاه "به این موضوع در جزئیات بیشتر" و "مطبوعات وزارت امور خارجه برای پاسخ."

مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک Linick تنها آخرین حادثه از رئیس جمهور از بین بردن بازرسان به طور کلی او را می بیند به عنوان بی وفا یا بالقوه مانع سیاسی تبدیل شده است.

در آغاز ممکن است تهمت نقل مکان کرد و به جای کریستی Grimm اصلی معاون بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی, هفته پس از آنکه او را از یک گزارش که اشاره به کمبود تست لوازم در بیمارستان ها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده است.

به عنوان بورسی را Alex Ward توضیح داد: بعد از اعلام برنده خشم در گریم برای شرم آور او با انتشار یک گزارش در مورد آمار از وضعیت آسان برای تشخیص:

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این گزارش در طول یک آوریل 6 کنفرانس مطبوعاتی با دولت coronavirus نیروی کار. او fumed در نتیجه گیری.

"این فقط اشتباه است. آیا من از شنیدن کلمه "بازرس کل'? واقعا ؟ این اشتباه است. و آنها به شما در مورد بحث آن است. این اشتباه داشتند." و پس از آن او می خواست به دانستن دقیقا همان است که نوشت: این گزارش. "از کجا آمده است — بازرس کل? چه نام خود را ؟ ... هیچ چه نام خود را ؟ چه نام خود را ؟ ... اگر شما پیدا کردن من نام خود را, من می خواهم آن را قدردانی میکنیم."

هنگامی که آن را به او روشن شد که Grimm خدمت در دولت اوباما او را به تمسخر گزارش به عنوان "یک نمونه جعلی-اخبار معامله است." اما گریم حرفه ای است رسمی که در دولت پس از دولت کلینتون کار کرده است و برای دو حزب دموکرات و دو جمهوری خواهان از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن. او در زمان بیش از زمان نقش به عنوان بازرس کل پس از آخرین فرد در آن موقعیت باقی مانده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به جای گریم آمد و پس از شلیک دو بازرس ژنرال ماه قبل است.

در ماه آوریل او اخراج هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون که فرستاده اوکراین whistleblower گزارش به کنگره و باعث تهمت را استیضاح. پس از آن فقط چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن سرنگون گلن خوب اقدام بازرس کل وزارت دفاع از کار خود نظارت coronavirus امداد هزینه می شود.

دولت اخلاق کارشناسان باید به طور مداوم به صدا هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک ولگردی و قانونی شکنی و توصیف آن به عنوان یک حکومت استبدادی استراتژی است.

"حمله به [بازرس ژنرال] است که در اواخر مرحله فساد و تهمت را لگد پایین یکی از آخرین bulwarks است که بین ما و رو به رشد فساد محور استبداد ایم" والتر Shaub سابق کاخ سفید اخلاق رئیس که استعفا داد و در سال 2017, در پاسخ به Linick ایران اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت نشانه "فروپاشی جمهوری."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن