هارتمن: کاردینالز از دست دادن راه خود را تعقیب COVID-19 اعتبار مالیاتی

سنت لوئیس کاردینالز قطعا شانس را نباید با لس آنجلس لیکرز. لیکرز بودند علنا با چکش هفته گذشته برای دریافت یک بخ

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

سنت لوئیس کاردینالز قطعا شانس را نباید با لس آنجلس لیکرز.

لیکرز بودند علنا با چکش هفته گذشته برای دریافت یک بخشایش 4.6 میلیون دلار وام از دولت فدرال مراقبت های عمل ملی coronavirus اقتصادی طرح امداد تصویب شده توسط کنگره است. آن را از حقوق و دستمزد طرح حفاظت از جسم از خشم زمانی که معلوم شد که بچه ها بزرگ مانند لیکرز — و آنها به سختی تنهایی — گرفتن مالیات دهندگان یارانه در هزینه از کشور کسب و کارهای کوچک برای آنها برنامه تا به حال به سرعت اجرا از بودجه.

لیکرز بودند perp راه می رفت توسط رسانه ملی حتی به عنوان آنها بازگشت پول ظاهرا پس از یادگیری است که PPP بودجه اجرا کرده بود و خشک. خود لنگی توضیح که "ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز" بود که مورد پذیرش هیچ کس نیست.

حتی وزیر خزانه داری استیو Mnuchin رفت و با تمام برنی ساندرز در لیکرز: "من از طرفداران بزرگ این تیم اما من یک فن از این واقعیت است که آنها در زمان 4.6 میلیون دلار وام او گفت:" در CNBC. "من فکر می کنم که ظالمانه و من خوشحالم که آنها آن را بازگشت و یا آنها را به حال مسئولیت."

اگر Mnuchin فکر می کند شما بیش از حد حریص من حتی نمی زحمت با یک قیاس است.

چه همه این باید با کاردینالز? معلوم است که ما معشوق تیم بیس بال نیز کشف راه را برای کمک های خود را به یک سهم از همان فدرال مراقبت COVID-19 امداد دلار اما تحت یک جداگانه اعتبار مالیاتی ارائه تاسیس برای شرکت هایی که واجد شرایط نیست برای PPP.

اعتبار مالیاتی بخشی از مراقبت در عمل پرواز تحت رادار. در زیر آن یک شرکت واجد شرایط می توانید دریافت مالیات دهندگان دلار به طور غیر مستقیم از طریق کاهش آن کارفرما مطابقت به اشتراک گذاری تامین اجتماعی (FICA) پرداخت. یک شرکت می شود ببخشند تا 5000 $در هر کارمند در مالیات آن را به طور معمول باید بدهکار در ازای حفظ سطح معینی از نیروی کار خود را.

کاردینالز ارائه RFT با ارتباطی فرستاده شده به پرسنل کلیدی که اشاره شده نیاز به خاموش کردن عملیات به دلیل "به عنوان یک نتیجه از انجام این کار, ما اعتقاد داریم که ما ممکن است قادر به استفاده از کارکنان حفظ اعتبار مالیاتی موجود تحت مراقبت در عمل برای کمک به ما در حفظ ما کارکنان تمام وقت در طول این تعلیق عملیات."

به نظر می رسد این تیم تا به حال به زدن برخی از کارکنان ساعت — مردم آنها ظاهرا برنامه ریزی برای پرداخت در هر مورد برای گرفتن یک تکه از اورژانس ، کاردینالز نمی پاسخ به ما را دنبال کنید تا سوالات را به عنوان مقدار از اعتبار مالیاتی, اما وب سایت خود را به لیست تقریبا 280 غیر بازیکنان. بازگشت-از-این-دستمال ریاضی نشان می دهد این تیم را با چنگک جمع کردن در های قابل ملاحظه ای بیشتر از 1 میلیون دلار در مراقبت صرفه جویی مالیاتی.

کاردینالز شده اند خوشحال به بحث در مورد بخش خصوصی منابع مالی عمومی با St. Louis Post-Dispatchکه گزارش آنها پرداخت کارکنان از طریق پایان ماه مه (به عنوان 28 از 30 MLB تیم یک واقعیت نیست که در این داستان). آنها نمی ذکر است به دنبال کمک از مراقبت در عمل برای این منظور است.

بیشتر به طور قابل توجهی کاردینالز داوطلب که آنها تا به حال واجد شرایط برای PPP بودجه و نمی خواهد آنها اعمال می شود. آنها در زمان درد به ترک برداشت مشخص شد که هیچ لیکرز وضعیت.

خوب که سرد اما تنها در صورتی می پذیرد تمایز و بدون تفاوت. آیا یک شرکت دریافت جزوه از طریق PPP برنامه و یا با داشتن آن FICA تعهدات ببخشند طریق اعتبار مالیاتی آن است که هنوز دریافت همان قیمتی فدرال مالیات دهندگان دلار از اورژانس COVID-19 برنامه خاصی برای اجرا از پول برای افرادی که به شدت به آن نیاز دارید.

و به عنوان لیکرز کشف راه سخت فقط در مورد هر کس — حتی Mnuchins جهان — موافقم که کنگره قصد نیست برای مراقبت برنامه به سود غولهای که خود اسراف ورزش حرفه ای franchises. با این حال محبوب آنها ممکن است کاردینالز یکی از آن.

با توجه به سالانه فوربس "کسب و کار از بیس بال" رتبه بندی منتشر شد فقط یک ماه پیش کاردینال دارای حق رای دادن ارزش $2.2 میلیارد و هفتم در میان لیگ اصلی بیس بال را 30 تیم. فوربس گزارش داد که گروهی از کاردینالها لذت بردم 72 میلیون دلار درآمد در $383 میلیون دلار درآمد در سال 2019.

فعلی مالکیت گروه به رهبری سین سیناتی ویلیام دویت جونیور — مسلما بهترین در کسب و کار در حال اجرا یک تیم بیس بال — خریداری کاردینالها در سال 1995 از Anheuser-Busch برای گزارش 55 میلیون دلار (خالص از فروش گاراژ و پارکینگ از جمله در معامله). بر اساس فوربس' تخمین می زند که سرمایه گذاری افزایش یافته است 40 برابر شده است.

اگر شما تا به حال شده است قادر به نوشتن یک بررسی برای $10,000 برای یک سهم از کاردینالها در سال 1995 که کمی قیمت پایین-end مورد استفاده در خودرو خواهد بود به ارزش 400.000 دلار امروز است. اگر شما ترجیح می دهند به آن فکر می کنم در املاک و مستغلات شرایط سرمایه گذاری در این تیم از $160,000 — متوسط قیمت خانه در 1995 — در حال حاضر نشان دهنده یک عمارت به ارزش $6.4 میلیون نفر است.

به عنوان یک سرمایه داری من خوب هستم با هر پاداش کاردینال' صاحبان ممکن است در حال احرام از هر چه خطرات آنها ممکن است گرفته اند. اما با توجه به چگونه دیوانه ثروتمند این افراد تبدیل شده اند — و نه حتی شمارش ناگفته صدها میلیون نفر در سود آنها را دریافت کرده ام بیش از این سال — برای آنها حتی به در نظر گرفتن استفاده از COVID-19 امداد اورژانس بودجه دافعه.

این فقط یک مورد از یک شرکت و در نظر گرفتن همه عادی معافیت های مالیاتی که به آن برخوردار است. هر کس حق دارد برای انجام این کار است. هیچ کس نیاز به نوک دولت است. این است که در مورد یک ورزش حرفه ای حق رای دادن فعالانه به دنبال معافیت های مالیاتی به صراحت به معنای برای مردمی که رنج می برند.

این برنامه است در مورد ارائه صرفه جویی در زندگی شخصی تجهیزات حفاظتی برای ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ قهرمانان برای COVID-19 آزمون و برای تمام بودجه مورد نیاز برای نگه داشتن رویاهای کسب و کار و رنج آمریکایی ها زنده است. به معنای واقعی کلمه.

به همین دلیل لیکرز به خود جلب کرد از جمله تمسخر و تحقیر. و چرا آنقدر بی وجدان برای کاردینالز حتی در نظر گرفتن سکه به طور مستقیم و یا نه از طریق مراقبت.

در مورد شما نمی تواند بگوید من همه تحت تاثیر قرار داد که با این گروه از شرکت های بزرگ سوسیالیست. آنها شده اند به جمع آوری بیش از 100 میلیون دلار در شرکت رفاه برای جدید خود را به ورزشگاه از شهر و شهرستان مالیات دهندگان پس از رد شده در اواخر 1990s پیشنهاد برای استخراج یک چهارم از یک میلیارد دلار از میسوری مالیات دهندگان. و در حال حاضر وجود دارد این است.

و به عنوان یک مادام العمر کاردینال فن — از چند دهه قبل از این بارون وارد صحنه شدند — اجازه دهید به شما یادآوری کنم این است: کاردینالز تاریخ تمام راه برگشت به سال 1900 به عنوان یک مدنی جواهر. نه همه از آن تاریخ بوده است — میراث خود را از نژادپرستی بود کاملا زشت در '50s — اما این تیم غالب به عنوان یک گنج است.

صاحبان فعلی از کاردینالز — چه کسانی مطرح کرده اند فقط دو تیم یازده قهرمانی آگهی ها — نمی ایجاد سحر و جادو گرامی ما که در دریای سرخ و برای ما که حسرت در حال حاضر. آنها فقط خرید به آن در زمان مناسب.

ایده خود را از کاردینال راه این است که به شاخ در بر مزایای COVID-19 امداد برنامه ؟ من می خواهم می گویند که آنها خوار خود را.

تقریبا مثل مردمی که خود لس آنجلس لیکرز.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن