چرا همیلتون است که به عنوان خسته کننده به عنوان آن درخشان است و غیر ممکن است به پین کردن

سر و صدا-ضربه برادوی موسیقی همیلتون می رسد در فیلم فرم در دیزنی+ آخر این هفته و آن را در دسترس مردم بیشتر از ه

توسط NEWSOULS در 13 تیر 1399

سر و صدا-ضربه برادوی موسیقی همیلتون می رسد در فیلم فرم در دیزنی+ آخر این هفته و آن را در دسترس مردم بیشتر از همیشه قبل از. و با این براق کامپوزیت ضبط نشان می دهد می آید یک بحث عمومی است: همیلتون درخشان رویایی reframing از روایت آمریکا; یک بازنگری شرمندگی پرداخت بی عبادت به پدران موسس; یا نامقدس ترکیبی از هر دو ؟

زمان فیلم اقتباسی ورود کمک می کند تا برای تمدید این استدلال. دیزنی+ آزاد همیلتون فقط در زمان برای چهارم جولای مناسب برای موسیقی را از مظاهر اسراف میهن پرستی. همچنین قطره در کنسرت با شدید ترین ما سیاسی تظاهرات در حافظه اخیر — تظاهرات که روح موسیقی با محوریت بازیگران از رنگ در یک racebent روایت در مورد انقلاب هم مسلما فلسطين. آن را ناراحت کننده دوگانگی تنش که معشوق هیپ هاپ موسیقی خواستگارى کرده است پس از یک روز.

چگونه می توانید یک داستان را به طور همزمان پخش خوار پیام کوته احترام به پدران بنیانگذار آمریکا برای برخی در حالی که دیگران را از آن به همان اندازه قدرتمند انکار از همه کسانی که پدران بنیانگذار نشان دهنده? ریشه این سوال نیاز به درک همیلتون به عنوان کثیف, تغییرپذیر محصول از دو استاد: آن خالق Lin-مانوئل میراندا و به طور مداوم roiling فرهنگی که در آن مشاهده شده است به خصوص در سال 2020 است.

همیلتون است اسمی در مورد تاسیس امریکا, نوشته شده توسط یک مرد که در بسیاری از راه مجسم ترین نسخه ایده آل از رویای آمریکایی است. میراندا بومی نیویورکر و پسر پورتوریکو مهاجران رشد در واشنگتن ارتفاعات تست شده به نخبگان دبستان مدرسه نوشت و صحنه را نیمه اتوبیوگرافیک موسیقی در ارتفاعات در حالی که او هنوز هم در دانشگاه و دیدم که نشان می دهد تبدیل به نان برادوی در سال 2007 زمانی که او فقط 27.

یک سال بعد میراندا بخوانید مورخ ران News تحسین 2004 بیوگرافی در مورد الکساندر همیلتون را بارها نادیده گرفته موسس پدر که با وجود ایجاد چندین رسوایی و مرگ زودرس در معروف دوئل آیا به همان اندازه به عنوان هر یک از موسسان برای ایجاد امریکا و اقتصادی و حقوقی بنیاد. میراندا احساس بلافاصله که همیلتون بود روح قوم و خویشی — یکی دیگر از مهاجر که افتاد سخت برای شهر نیویورک که sparred با دیگر نظریه پردازان از روز خود را نه بر خلاف بسیاری از خواننده های رپ از 1990s شروع شد.

رو به با این تشابه میراندا تصمیم به نوشتن یک هیپ هاپ موسیقی مورد همیلتون های خود را در نقش عنوان و با استفاده از قالب تاریخی امریکا برای کشف مدرن آمریکا است. او گره خورده است هر یک از پدران موسس به یاد هنرمندان رپ — از نظر تاکتیکی کم حرف Aaron Burr, برای مثال, "Javert [از موزیکال Les Misérables] دیدار Mos Def" در حالی که همیلتون است ""امینم" در دیدار Sweeney Todd." در نشان دادن شدید کابینه جنگ تحت ریاست جمهوری واشنگتن تبدیل شده rap battles; 10 تاریخی قوانین برای مبارزه در دوئل تبدیل به یک تمدید ادای احترام به Notorious B. I. G. s "ده Crack فرمان است."

بسیار مهم برای کل این غرور بود مصاحبه عمدتا بازیگران, رنگ بازی, سفید, شخصیت های تاریخی. این یک حرکت است که همراه با مفرح صدا هیپ هاپ فورا تبدیل همیلتون از خشک درس تاریخ به یک مجلل غنی لایه meta-متن در مورد عدم امکان به طور کامل و دقیق تاریخی داستان سرایی در مورد رویای آمریکایی و به طور ضمنی در مورد مردم رنگ هستند که اغلب در سمت چپ از روایت که رویای.

در ماه ژانویه 2015 که همیلتون باز off-Broadway آن احساس مترقی و پر از امید. هنگامی که آن را به عرضه در برادوی در ماه اوت آن سال آن را در حال حاضر داغترین بلیط در شهر است. این احساس دقیقا به نوع متنوع تعجب آور خود آگاهی تاریخی ساختارشکنی برای یک لحظه که در آن هیلاری کلینتون به نظر می رسید در ابتدا به ادامه رئیس جمهور اوباما در دوران آرمان گرایی دموکراتیک و فراگیر. (به علاوه آن آهنگ ها بودند جاذب به عنوان جهنم است.)

حتی حسابداری برای نوستالژی آن را دشوار است به غلو که چگونه اعتیاد به مواد مخدره در اطراف همیلتون بود. در سال 2009 همان سال او شروع به نوشتن آن میراندا ویروسی رفت و هنگامی که او در پیش نمایش نشان می دهد تعداد باز در کاخ سفید اوباما شعر جم.

عملکرد درو مقدار زیادی از منتقدان. سپس-نمایش روزانه میزبان جان استوارت در یک بخش که در سن مانند آزبست صریحا مسخره میراندا و دیگر شاعران از رنگ برجسته در این رویداد snarking "شما بوده ام dissed, بی احترامی, محروم, اما 'dis? نوع مسخره است." اما اغلب میراندا همیلتون موسیقی را به خود جلب کرد سال ها و سال ها از پیش بینی. نشان می دهد در یک لحظه sellout در مکان های عمومی, و کسانی که به ثمر رساند بلیط به off-Broadway عملکرد ادعا کرد (و هنوز هم ادعا می کنند) نهایی خودی وضعیت.

به سختی یک ماه پس از آن off-Broadway باز کردن یک وبلاگ Tumblr شمارش معکوس تا زمانی که برنده پولیتزر شد. (آن زمان 393 روز.) نشان می دهد شکست پیش فروش سوابق. News را همیلتون بیوگرافی پرفروش شد. بسیاری از اعضای آن گروه بزرگی از بازیگران شد نام خانواده در میان برادوی طرفداران لسلی Odom Jr, Renée Elise Goldsberry و استاد رپ daveed را از دست Diggs که همه برنده Tonys برای عملکرد خود را.

زمانی که NPR پیش نمایش بازیگران ضبط در سپتامبر 2015 — اولین بار بسیاری از افراد تا به حال شنیده می شود نشان می دهد — آن را به دست آورد توجه رسانه های بین المللی و جریان اصلی فرهنگ در خارج از نیویورک شروع به گرفتن اخطار نشان می دهد. بلیط های فروخته شده برای ماه باقی مانده و تقریبا غیر ممکن است به خصوص در غیر scalped قیمت — که متوقف نمی سیل از مشاهیر از جمله هر دو رئیس جمهور اوباما و سیاسی خود دشمن سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور از دیدن آن و آواز خواندن در آن فضیلت میاد.

"من یک سرگرمی خبرنگار برای سال, و من هرگز تا کنون دیده می شود [a] سطح از اعتیاد به مواد مخدره مانند این نشان می دهد دریافت" مارتا Southgate, یک رمان نویس و نمایشنامه نویس که تدریس یک کلاس در همیلتون برای نیویورک تایمز به من گفت.

پس از 11 تونی برنده پولیتزر یک مک آرتور نابغه گرانت و بی پایان در اواخر شب نشان می دهد بحث حضور حتی بیشتر بدون هنر ممکن است در موعد خود خوش آمدید. ("شما لازم نیست به تماشای همیلتون," تخته سنگ به ما می گوید در حال حاضر پس از اختصاص حداقل 114 مقالات به نشان می دهد پس از 2015.) به عنوان آن رسیده است اوج فرهنگی اشباع مقدار از همیلتون's متنی لیبرال بود — یک موضع سیاسی ساخته شده است که این بحث از آغاز و تنها آمده به نظر می رسد بیشتر منسوخ شده و ریاکارانه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — ناشی از تعداد زیادی از چشم-نورد و حتی بیشتر آشکار تحقیر:

این سطح از بی اعتنایی نشان می دهد در حال حاضر به نظر می رسد اتخاذ شده توسط تعداد بیشتری از مخاطبان و منتقدان در لحظه دقیق زمانی که آن را آماده مجددا فرهنگی گفتگو در یک مقیاس بسیار بزرگتر. "به عنوان یک محصول فرهنگی اعتیاد به مواد مخدره به نقش انتظارات در مورد آن" سوتگیت به من گفت: "و این که بخشی از این نقد بیش از حد."

این نقد نشان می دهد — آن است که یک بازنگری, worshipful, تاکید آمریکا مردسالاری به عنوان به خوبی به عنوان یک حک تاریخی مردم رنگ — فقط به عنوان overinflated به عنوان اعتیاد به مواد مخدره و ستایش است ؟ نه دقیقا; Hamilton هرگز ایستاد و به انتقاد از آن دقت تاریخی. اما که می تواند با طراحی و چون همیلتون خود را بسیار کمتر در رابطه با تاریخچه از آن تاریخی منتقدان می خواهید آن را به.

یکی از حقایق بی چون و چرا در مورد همیلتون است که جدایی ناپذیری گره خورده است نه فقط به آن eponymous شکل اما به خالق آن است. "شما باید در نظر بگیرید که در آن یک اثر هنری می آید از" وینستون به من گفت. "[میراندا]'s, پدر مشغول به کار در دولت است. او قطعا یک دموکرات او مطرح شده پول برای هیلاری — او شبیه اوباما است. [همیلتون] است کار کسی که تا حدودی در حد متوسط به سمت چپ متمایل پسر یک مهاجر. که در واشنگتن ارتفاعات و تلاش کرده است با پورتوریکو."

سوتگیت اشاره می کند که میراندا "رشد در دو جهان" حضور در مدارس معتبر در حالی که همچنین در حال رشد در یک فقیر Latinx جامعه است. "شما باید برای یادگیری به کد سوئیچ و انجام تمام این دستکاری باعث می شود که در نوع محافظت شده و باعث می شود شما یاد بگیرند که چگونه به گرفتن همراه با همه" او گفت:. "این هنرمند که شما در حال برخورد با, آیا شما آن را دوست دارم یا نه."

که همیلتون's خالق بی شرم مؤمن در رویای آمریکایی با شاید فقط کمی به سمت چپ-از-مرکز سیاست تاثیر می گذارد که چگونه ما در مورد همیلتون در سال 2020 است. این کمک می کند به یاد داشته باشید که ما در حال برخورد با یک داستان در مورد یک مرد که تاسیس امریکا سیستم بانکی اول تصور در ابتدای سال 2008 رکود اقتصادی قبل از رشد جنبش اشغال وال استریت و قبل از عمیق تر فرهنگی نقد سرمایهداری شد پایدار بخشی از جریان اصلی بحث است. خط پایین برای برخی از مفسران این است که همیلتون ممکن است تا کنون به عنوان مترقی به عنوان بسیاری از طرفداران خود را همیشه مدعی آن می شود.

راه را نشان می دهد ایجاد شده بود نیز دعوت می کند که مفهوم است. جدا از میراندا خلاق آن تیم متشکل از مردان سفید; نشان می دهد هرگز برای مثال تا به حال یک مدیر موسیقی. پس از آن وجود دارد لحظه در آن تاریخچه مانند یک فراموش نشدنی ناراحت کننده از همیلتون's محبوب پیش-نمایش عملکرد سری Ham4Ham. در آن طراح رقص اندی Blankenbuehler انجام برخی از نشان می دهد رقص حرکت می کند که نشات گرفته از فرد آستر را blackface تقلید از Bojangles — همه بدون هیچ گونه آشکار خود بازتاب فراتر از توجه به لایه ها بودند "بسیار عمیق چیز است." خوشحال سفید مخاطبان به نظر می رسد, اما آن را سخت به تماشای این شرکت و انقباض غیر ارادی ماهیچه. ما را تشویق می کند به تعجب که آیا میراندا و خلاق خود را از تیم حتی در نظر گرفته چگونه سیاه تاریخچه عوامل به گفتن همیلتون داستان.

"همیلتون است که هر دو یک قطعه از هنر است که مشکلات من عمیقا و یک قطعه از هنر است که حفظ من است که به من می دهد زندگی" راتگرز استاد شلیاق D. منتیرو نوشت: در رسانه در سال 2017. منتیرو قبلا منتشر شده یکی از اولین به طور گسترده ای توزیع قطعات دانشگاهی انتقاد از همیلتونکه استدلال کرد که "در حالی که بازی این است که ستایش برای آن لحاظ نژادی پرماجرا, ریخته گری, آن را در واقع با استفاده از استعداد و صدای از هنرمندان به یک ماسک erasure از مردم از رنگ واقعی داستان انقلاب آمریکا است."

کمی وجود دارد اتاق تکان دادن در همیلتون's متن در اینجا به دفاع از خود است. نشان دادن صفر به نام شخصیت از رنگ به غیر از تیز اتفاقی خط با اشاره به توماس جفرسون به بردگی گرفته شده تجاوز به قربانی سالی Hemings. آن یقین راستا قهرمانان آن مهمترین الکساندر همیلتون و جورج واشنگتن با مدرن روز حرکات برای برابری, تا کنون که بدون اشاره به این که هر یک از آنها پشتیبانی میشوند. "واشنگتن تا به حال بردگان" تئاتر مربی Blaire Deziel به صراحت به من گفت. "یاد دندان بردگان دندان. در آن جشن از دیگر افرادی که در ایجاد تاریخ آمریکا [همیلتون] whitewashes تاریخ آمریکا به عنوان به خوبی."

Okieriete Onaodowan که بازی جیمز مدیسون و هرکول مولیگان در همیلتون's اصلی بازیگران به من گفت این بود جای تعجب نیست که این بازی موفق به تحریک ستایش و انتقاد دقیق همان دلایل. "همیلتون است که مانند هر هنر دیگر, قطعه," او گفت:. "هر کس پیاده روی دور با [چه] آنها می خواهند. من دیده ام برخی از مردم که نمی خواهم نشان می دهد [چرا که] ما در حال جشن این افراد که متعلق به بردگان و فکر مردم سیاه شد و سه پنجم از یک نفر که آن هم 100 درصد دقیق است. اما پس از آن وجود دارد نیز از دیگر افرادی است که ... که احتمالا می کردیم اما در نهایت مردم سیاه دانستن محل خود را و گفتن داستان از بنیان گذاران حق،'

"آن را حس می کند چرا دیک چنی می خواهم آن را," او گفت:. "ما در حال گفتن داستان مارکوس Garvey. ما در حال گفتن داستان از Nat Turner ما در حال گفتن داستان Harriet Tubman. ما در حال گفتن داستان از پدران موسس مردم که مانند [مسلمانان] که حمایت از آرمان که او را دوست دارد. بنابراین آن را حس می کند که او آن را دوست دارد."

می همیلتونپس از آن خوانده می شود به عنوان یک متن است که پشتیبانی از هر دو سیاه و سفید زندگی و سفید برتری? برخی می گویند بله. Onaodowan بخشی از یادداشت که "تهمت رو انتخاب سال است که همیلتون آمد [در 2015–'16 برادوی فصل]. وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم دو چیز است."

این دوگانگی همیلتون است دشوار و چالش برانگیز و ناراحت کننده رک و پوست کنده. که احتمالا به همین دلیل همیلتون است و پس از آن اولین برادوی باعث بی شماری طول می کشد و انتقادات اقدام به حرکت خود در رقابت خوانش تلاش برای تعریف آن به صورت عقب یا مترقی تاریخی معتبر یا نامعتبر است. اغلب متناقض طول می کشد و ممکن است از متفاوت منتقدان در همان خروجی از جمله از Vox. در 2019, دیرین , Hamilton, منتقد و نمایشنامه نویس اسماعیل نی شتاب گیری روند رشد همیلتون و میراندا در یک, اصلی, بازی, فراموش نشدنی از Lin-مانوئل میراندا. کار به عنوان نیویورکر توصیف آن ستاره "یک داستان تخیلی و comically برافروخته میراندا [که] است harangued توسط یک دسته از ارواح: بردگان متعلق به همیلتون در قوانین آمریکا وجود ندارد و از داستان است که موسیقی می گوید یک قراردادی سفید, بنده, Harriet Tubman ... میراندا شروع به دیدن نور هنگامی که روح از الکساندر همیلتون به نظر می رسد و ثابت می شود یک ترسو و آشکارا نژادپرستانه است."

این نوع از نقد اما نیاز به برگزاری میراندا کار به یک استاندارد بالاتر از دقت تاریخی از آن است که ما انتظار داریم از هر داستان تخیلی تاریخی موسیقی. (برای مثال به عنوان سوتگیت به من اشاره اخیر احیای Oklahoma! بود کمتر محبوب برای عدم به مرکز بومی آمریکایی است.) این انتقاد نیز فرض می شود که میراندا کار نیست خود آگاه در مورد راه هایی که در آن عدم وجود آن از مردم از رنگ از روایت باعث تمام این بحث برای شروع با. اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد متنی که در آن است.

یکی اوایل آهنگ "من کشته شد." در آن قهرمان ما همیلتون وارد در نیویورک به عنوان یک مهاجر از کارائیب توصیف هر دو خود و کشور جدید خود به عنوان "جوان تکه تکه و گرسنه است." او به وضوح معتقد است که در امکانات این نسخه از امریکا است. بنابراین آیا Lin-مانوئل میراندا که نه تنها نوشت: در کل نشان می دهد اما سرچشمه گرفته و در سمت چپ علامت پاک نشدنی در نقش همیلتون.

اما بعد از آن در همان آهنگ همیلتون می پرسد: "اگر ما برنده ما استقلال / است که یک تضمین آزادی/ برای فرزندان ما? / یا خون ما ریخته و شروع بی پایان / چرخه انتقام و مرگ / با هیچ متهمان?"

به عبارت دیگر همیلتون است کاملا نشاط بخشی, اما آن را نیز به نظر می رسد زیرک در مورد تیره پیامدهای میهن پرستی و خود را presentational تناقضات. آن را به طور مداوم دعوت مخاطب به فکر کردن در مورد راه هایی که ما مدرن سیاسی مشکلات ناشی از تعبیه شده شکست تاریخی آنهایی که روی صحنه. "من خواهد پاپ chicka-پاپ این پلیس تا من هستم رایگان" آواز می خواند جان لارنس یک شخصیت به صراحت به جنبش طرفدار الغای برده داری در "من کشته شد." استفاده از "پلیس" به معنی سربازان انگلیسی است که فقط مناسب قافیه; زمانی که یک مرد سیاه و سفید پخش Laurens خط دستاوردهای نحوهی مدرن و مقاومت در برابر خشونت پلیس. Laurens مبارزه برای آزادی مبارزه می شود عاری از ظلم و ستم اما از برده داری و نسل سیستمیک نژاد پرستی.

آیا همیلتون's متناقض انگیزه های عمدی است یا نه منبع دیگری از بحث است. از اولین لحظه ای که شنیده بازیگران ضبط همیلتونمن بر این باور بودند که آن را به یک متن است که deconstructs خود را. به من همه از بیشترین (و دقیق) تاریخی انتقادات است که می تواند ساخته شده نشان می دهد همیشه در نظر گرفته شده به بخشی از این نقطه نشان می دهد. بسیاری از همیلتون طرفداران استدلال می کنند که نشان می دهد کمبود شخصیت از رنگ و امتناع خود را به آدرس قهرمانان خود را' ارتباط با برده داری همواره بخشی از همیلتون's ضمنی به طور پیش فرض داغدار تفسیر تاریخی و erasure از به حاشیه رانده شده مردم از داستان آمریکا است. به عنوان یک عضو مخاطبان (من دیده ام که نشان می دهد دو بار) من خواندن خودنمایی نبود از این لینک ها به عنوان یک عمدا بلندی سایه بیش از هر عملکرد آن سکوت-اما-فریاد تفسیر در راه مردم از رنگ به خصوص سیاه و بومی آمریکایی رد شده است آژانس یا حتی حضور در داستان های خود را در خیلی از تاریخ ما در حال تدریس در ناقص کتاب های درسی.

تا این هفته که دوباره نشان می دهد پیش از آن در جریان مراسم افتتاحیه, من فکر کردم این تفسیر از همیلتون بود پایه فرض که تحت آن بیشتر از آن مشاهده مخاطب عمل می کند. که همیلتون در عمل است که خود آگاه سطح به نظر می رسید بدیهی به من چون میراندا خودش غوطه ور است در هر دو فرهنگ هیپ هاپ و اینترنت فرهنگ که در آن چنین لایه meta-تفسیر و ضمنی مخاطبان گفت و گو در حال بنیادی ابزار خلاق تجارت است. و پس از آن وجود دارد ریخته گری: برای میراندا به racebend کل بازیگران با هر یک خود آگاهی و مطمئنا او نیز در نظر گرفته شده خود را نشان می دهد erasure از شخصیت های تاریخی از رنگ به عنوان بخشی از بحث خود را در چند نژادی نوازندگان. درست است ؟

و یا آن را ممتاز نظر به همیلتون که مقدار اعتبار — به فرض که متنی erasure از BIPOC هر چیزی است اما مهلک کامل متوقف می شود ؟

همانطور که معلوم است, تقریبا همه صحبت من با این مقاله من متا-خواندن تعجب آور است. حتی Onaodowan شگفت زده شد با این ایده که همیلتون بود یک تفسیر در خود دارد. او به من گفت که زمانی که بازیگران در حال توسعه بود همیلتون در سال 2015 آنها متمرکز در ساختمان بدن نشان می دهد و نه باز نمودن آن بسیاری از لایه های ضمنی meta-مراجع است.

"همه همیلتون می کند این است که خود را در حال حاضر" او به من گفت. "آنچه مردم را با آنچه که ما در حال حاضر — است که در همیلتون. و به عنوان یک هنرمند شما باید فقط هنر خود را — مردم چگونه از آن استفاده کنید و آن را تحریف می کنند شما هیچ کنترل بیش از آن هنگامی که شما آن را قرار داده وجود دارد."

شاید بهترین راه برای توصیف همیلتوناست که "لغزنده است." مانند داستان آن را تلاش برای گفتن فقط زمانی که شما فکر می کنم شما آن را کردم ثابت به عنوان یک متن آن در انسان از درک خود را به شکل های مختلف و یا دعوت از یک فریم های مختلف از مرجع.

به عنوان من به طرفداران و منتقدان در مورد نشان دادن یک موضوع در محدوده زمانی معین شد, چگونه آن را دشوار است به ارزیابی به دلیل آن است که فقط پنج سال داشت جای خود و میراث هنری است که هنوز هم در حال تحول است. اما دیگر غیر قابل انکار دلیل آن را سخت به پین همیلتون به جایی است که از آن شده است پاسخگو به ده ها تن از لحظات تاریخی پس از آن برای اولین بار افتتاح شد off-Broadway. آغاز Black Lives Matter جنبش در فرگوسن میزوری در ماه اوت 2014 قبل از همیلتون فقط پنج ماه است. که نشان می دهد باز off-Broadway ژانویه 2015 در شهر نیویورک بود فقط حل و فصل از سال از تظاهرات بیش از عدم وجود کیفرخواست علیه افسر پلیس در مرگ اریک گارنر. بین المللی, سوریه, پناهندگان بحران جریان اصلی یک بحث مهاجرت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به طور کامل در آغوش او به عنوان مبارزه برای رئیس جمهور بحث همیلتون slyly در پاسخ به خاموش و از طریق یک خط ("مهاجران — ما این کار انجام می شود") که اغلب باعث می شود خود به خود مخاطبان او ابراز احساسات کردند.

پس از آن باز همیلتون همچنان به قطع با یک کشف حال و روز تاریخ است. در نوامبر سال 2016 در مدت کوتاهی پس از انتخابات معاون رییس جمهور منتخب مایک پنس حضور داشتند نشان می دهد در میان تنش های سیاسی متهم جو است که به اوج خود رسید در بازیگر براندون ویکتور دیکسون پرداختن به پنس روی صحنه با یک درخواست برای تحمل از نمایش را با بازیگران و خدمه. روز نشان می دهد را رفت و برگشت در سال 2017 Tonys نیز بعد از پالس کلوپ شبانه تیراندازی در اورلاندو و سپس بزرگترین جرم تیراندازی در تاریخ ایالات متحده و به طور گسترده ای اعتقاد بر این که در آن زمان به یک جنایت نفرت. در پاسخ به تیراندازی بازیگران حذف سرپا نگه داشتن اسلحه از آن Tonys عملکرد "Yorktown."

همیلتون نیز در بر داشت خود را در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تیررس زیر پنس و آن دشمنی است ادامه داد: تقویت توسط میراندا تاول شخصی پاسخ به تهمت بی میلی برای ارسال کمک به پورتوریکو زیر طوفان ماریا در سال 2017. سوتگیت به من گفت که او احساس می کرد که سال ها پس از 2016 انتخابات شده اند چیزی از تکامل شخصی برای میراندا خود "که من فکر می کنم نه با طبیعت به شدت سیاسی فرد" — این میانه peacenik سپس به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن بیشتر انقلابی مانند شخصیت او را روی صحنه.

میراندا و خود را نشان می دهد سیاسی بیداری ممکن است به طور غیر منتظره ای پیچیده در این سال در سراسر کشور, تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید. در اواخر ماه مه میراندا با صدور بیانیه ای رسمی از این نمایش در حمایت از سیاه و سفید زندگی موضوع:

چند نفر صحبت کردم با این داستان ذکر همیلتون's تمدید ارتباط در تظاهرات. "در حداقل دو تظاهرات در حال حاضر من شنیده ام مردم [مرجع خط] "این است که یک لحظه آن را جنبش'" سوتگیت به من گفت. آن را حس می کند: پیشرفته ترین چیز در مورد همیلتون آن است ضمنی استدلال که ضد نژادپرستانه اعتراض میهنی انقلاب است. به عنوان یکی از مورد علاقه من تفسیر در نشان دادن آن قرار می دهد:

چرا نظر ما پدران موسس انقلابیون و نه Black Panthers یا قهوه ای برتس و یا هر تعداد دیگر ضد نژادپرستانه انقلابی سازمان ؟ که شورش است که به ارزش ؟ که مجاز به قهرمانانه از طریق تمرد? توسط پدران موسس مردم از رنگ همیلتون مردم نهاد را از رنگ به آمریکا روایت در حالی که به طور همزمان با استفاده که روایت به زمان حال است.

"این فقط کنجکاو برای دیدن چگونه افرادی که در حال استفاده از [همیلتون در حال حاضر] اتفاق می افتد به تمام معترضان" Onaodowan تکرار. "همه خطوط است که به نظر می رسد قابل اجرا به امروز به نظر می رسد قابل استفاده برای افرادی که در خیابان ها در اعتراض به قتل جورج فلوید."

"برای من همیلتون است که در کنار معترضان" وزیر Darrick جکسون به من گفت. "این یک داستان در مورد انقلاب و ... جریان اعتراضات بیش از فقط decrying بی عدالتی [آنها را] خواستار یک انقلاب و تغییر نهادی است که اجازه می دهد تا خشونت در وهله اول است." جکسون یک یکتاپرست از شیکاگو که دیده می شود نشان می دهد سه بار به من گفت که او معتقد است همیلتون است "چراغ در میان برگ برنده دولت است."

"این ما را به یاد تعهد خود را به محور جوامع به حاشیه رانده شده. آن را به ما یادآوری می کند به فکر می کنم در مورد آنچه که میراث ما می خواهیم به ترک برای آینده است. آن را به ما یادآوری می کند که نقص نیست irredeemable و بخشش امکان پذیر است," او گفت:. "برای من پایان همیلتون است که یک مسئول به فکر می کنم در مورد آنچه در داستان ما خواهند گفت در مورد این عمر که به ما اجازه می دهد که به آن داستان است. اگر ما می خواهیم متفاوت روایت ما باید به کار به آن است."

قرار داده است که راه همیلتون به نظر می رسد مانند آن است که بخشی از نژادی اعتراض روایت همراه است. اما در حال حاضر که نشان می دهد آماده است برای رسیدن به یک مقدار گسترده تر مخاطبان از طریق ورود به آن در جریان — anecdotally در Vox بسیاری از همکارانمان' پدر و مادر به نظر می رسد ثبت نام برای دیزنی+ فقط برای تماشای همیلتون — بسیاری از گرم مکالمات در اطراف موسیقی ممکن است رهبری در کاملا جدید جهت.

و که Southgate تاکید کرد که دقیقا نوعی از تعامل است که نگه می دارد همیلتون مربوطه.

"این همه تفکر و هیجان است و تمام فکر و حتی [انتقاد] نشان می دهد چقدر مهم است و چگونه ارزش فکر کردن در مورد آن است" او به من گفت. "فقط می خواهم آن را به ارزش فکر کردن در مورد این کشور است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن