وینتزویل, اوفالن سنت پیترز و بیشتر به عنوان برچسب Coronavirus نقاط

برای بزرگنمایی کلیک کنید اقامت در خارج از وینتزویل به طور رسمی برای سلامت شما خوب. St. Louis شهری همه گیر ن

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Scary. - SCREENGRAB FROM ST. LOUIS METROPOLITAN PANDEMIC TASK FORCE / FACEBOOK

اقامت در خارج از وینتزویل به طور رسمی برای سلامت شما خوب.

St. Louis شهری همه گیر نیروی کار رهبر Dr. Alex Garza دیروز اعلام کرد که شش محلی کد پستی دیده می شود چنین جهش بالا در COVID-19 مواردی است که آنها در حال حاضر در نظر گرفته virus نقاط.

دکتر Garza است unenviable از رله بدترین محلی ویروس, اخبار, از جمله تعدادی از سنت Louisans در فن و در بخش های مراقبت ويژه. او صحبت می کند به طور مستقیم و به سادگی در فیلم کوتاه آدرس در Facebook و در BJC.org کمک به بینندگان درک نمودار و ببینید که در آن مسائل هستند در اطراف شهر.

در تصویری آدرس دیروز دکتر Garza نشان داد اپیدمیولوژی منحنی نمودار و به روشنی نشان داد که تغییر خط و این که "حق تصمیم گیری ساخته شده بود به اجرای پوشش."

و زمانی که او را شکست منحنی که در شهرستان بود که همه چیز شروع به گرفتن واقعی است. او با اشاره به این که منحنی برای همه شهرستانهای نگاه بالا و که در سراسر منطقه "همه در حال رفتن در مورد."

دکتر Garza توضیح داد که "انتقال اتفاق می افتد در سراسر منطقه شهری" و "موارد در حال گسترش تقریبا در همه جا در حال حاضر" از جمله در شهری, برون شهری و مناطق روستایی است.

اما برخی از کدهای پستی بود از بر دکتر Garza نقشه از افزایش موارد است. با توجه به نقشه وینتزویل بدترین ضربه به دنبال اوفالن St. Peters, کیرکوود شروزبری و فلریسنت.

این St. Louis Post-Dispatch این گزارش بعد از ظهر که "میسوری است که به طور متوسط 1,437 موارد جدید اعلام کرد یک روز در این هفته در مقایسه با 848 هفته قبل و 437 در آغاز ماه ژوئیه. روز سه شنبه تعداد از 1,773 موارد جدید در صدر قبلی بالا در روز جمعه از 1,652."

آره میسوری است که در آینده نزدیک به دو برابر آن COVID-19 مورد در هر هفته مردم است. ماسک کردن و جلوگیری از جمعیت اگر شما می توانید.

شما می توانید دکتر Garza کل به آدرس زیر.


ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن